طراحی سایت در شیراز | طراحی سایت وردپرس و فروشگاهی شیراز

طراحی سایت در شیراز یکی از بهترین روش ها برای ورود به دنیای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ برای شناخته شدن کسب و کار، داشتن یک سایت مرتبط با کسب و کار شما است و به دلیل ازدحام زیاد شرکت های طراحی سایت، پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز که بتواند سایتی تخصصی بر پایه اصول های فنی و بهینه شده برای موتور های جستجو برای کمک به بهتر دیده شدن شما و رسیدن به بازار هدفتان در شیراز ارائه کند کار دشواری است.

اگر قصد دارید بدانید آیا طراحی وب سایت در شیراز برای تجارت شما مفید خواهد بود؟ به گسترش کسب و کار اینترنتی شما کمک خواهد کرد؟ هزینه داشتن یک سایت چقدر  است؟ پس بهتر است با ما در این مقاله همراه باشید تا با بیان کردن اینکه شرکت های طراحی وب سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی و … باید چه ویژگی هایی داشته باشند و چه خدماتی را به شما ارائه دهند تا بتوانند به موفقیت در دنیای اینترنت و متحول شدن تجارت شما کمک کنند، بتوانیم شما عزیزان را همراهی کنیم.

طراحی سایت در شیراز

آنچه در این مقاله میخوانید مخفی کن

چرا طراحی سایت در شیراز مهم است؟

طراحی سایت نه تنها در شیراز بلکه در تمامی نقاط جغرافیایی برای همه کسب و کارها اهمیت دارد. امروزه اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند و برای پیدا کردن نیازهای خود در اینترنت جستجو میکنند. اگر در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید بسیاری از مشتریان خود را که به صورت اینترنتی نیاز های خود را تامین میکنند از دست میدهید.

بنابراین معجزه شبکه جهانی اینترنتی (www) که کل اطلاعات آنها در سراسر دنیا قابل دسترس است، جذب مشتری میباشد زیرا شما با داشتن یک وب سایت خوب تنها یک کلیک با درآمد فاصله دارید و هر کسب کار کوچک و بزرگی در شیراز میتواند با داشتن سایت قدم بزرگی در جهت افزایش فروش و برندسازی بردارد.

اهمیت داشتن سایت چیست؟

 

با این نگاه قصد داریم مزایای داشتن یک سایت برای گسترش کسب و کار در شیراز را بررسی کنیم تا بدانید اینکار چه هدفی را دنبال میکند و با داشتن اطلاعات بیشتر و نگاهی عمیق تر در این زمینه، از اشتباهات شما کاسته میشود و شانس شما در داشتن سایتی موفق افزایش می یابد پس بهتر است تمامی دلایل داشتن سایت برای یک کسب و کار موفق را باهم بررسی کنیم.

با داشتن سایت برای کسب و کار خود اعتماد ایجاد کنید

امروزه اکثر افراد به ابنترنت دسترسی دارند و برای دسترسی به نیازهای خود به جای مراجعه حضوری، در اینترنت جستجو میکنند و نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف میکنند بنابراین مردم انتظار دارند کسب و کارهایی که در کار خود جدی هستند یک وب سایت شخصی برای خود داشته باشند زیرا با توجه به گسترش حوزه دیجیتال مارکتینگ ، مهم ترین مسئله برای افزایش مشتری جلب اعتماد است و این اعتماد بدون داشتن یک وب سایت خوب امکان پذیر نیست زیرا در ذهن مخاطب سوالاتی پیش می آید که اگر این شرکت حرفه ای و قانونی است چرا در دنیای وب، هیچ اطلاعاتی از آن به ثبت نرسیده است؟

اعتماد ایجاد کنید تا فروش بهتری داشته باشید

در حقیقت آدرس سایت شما در دنیای وب امروزی همانند آدرس محل کسب و کار شما میباشد بنابراین بدون داشتن آدرس معتبر، مشتریان به شما اعتماد نخواهند کرد و به سراغ رقیبان شما در شیراز که در دنیای وب آدرس خود را به ثبت رسانده اند و نمونه کارها و خدمات خود را به مشتری ارائه میکنند میروند حتی اگر خدمات شما بهتر باشد.

پس اگر میخواهید مشتریان آنلاین خود را که روز به روز بر تعداد آنها افزوده میشود از دست ندهید ما به شما پیشنهاد میکنیم تا این حس اعتماد را با داشتن یک وب سایت خوب در شیراز برای مشتریان ایجاد کنید.

همیشه در دسترس هستید و محدودیت زمانی و مکانی ندارید

یکی از مهم ترین و پرهزینه ترین مسائل در کسب و کار، پشتیبانی است زیرا با توجه به دنیای پر رقابت امروز، اگر نتوانید به مشتریان خود پشتیانی مناسبی ارائه کنید قطعا از دایره مشتریان شما خارج خواهند شد بنابراین با داشتن یک سایت شما میتوایند ساعات کار خود را به 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز افزایش دهید.

همیشه در دسترس هستید

شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز بدون قرار گرفتن در محلی خاص با مشتریان خود در ارتباط باشید، به آنها خدمات ارائه کنید و به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید و مشتریان شما میتوانند هر اطلاعاتی که در ارتباط با محصول و خدمات شما نیاز داشته باشند را کسب کنند. داشتن سایت در شیراز یک فرصت عالی برای کاهش هزینه های پشتیبانی و همچنین فروش و بازاریابی 24 ساعته برای شما است و نه فقط به هموطنان شیرازی، بلکه در تمام استان ها میتوانید شناخته شده شوید.

هیچ چیز به اندازه اینترنت تا این حد انعطاف پذیر نیست زیرا همیشه برای شما در دسترس است و برای شما کار میکند. چی از این بهتر؟

راهی ارزان برای دیده شدن و صرفه جویی در هزینه ها دارید

راه اندازی یک سایت مانند راه اندازی یک مغازه یا شرکت و دفتر برای شماست با این تفاوت که در طراحی سایت برای کسب و کار خود، سود بیشتر و هزینه کمتری خواهبد داشت. اما چطور؟

شما میتوانید با هزینه ای به مراتب کمتر، سایت خود را در شیراز راه اندازی کنید و برای جذب مخاطب هم به تبلیغات پر خرج احتیاجی ندارید کافی است محتوای باکیفیت در سایت خود تولید کنید تا بتوانید کاربران را از طریق گوگل به سایت خود جذب کنید شاید بپرسید چطور؟ ما مقاله کامل تری در ارتباط با تولید محتوای با کیفیت برای شما عزیزان قرار داده ایم که میتواند راهکارهای تضمینی به شما ارائه دهد. البته این بدان معنی نیست که یک سایت خرج کمی دارد اما هزینه آن به مراتب کمتر از راه های دیگر است و در دنیای آنلاین امروزه، میتواند به خوبی برای شما سودآوری داشته باشد.

شما با داشتن یک سایت، آرشیو کاملی از تمام خدمات و محصولات خود در شیراز را دارید و مشتریان میتوانند به راحتی با صرف زمان کم به هرچه میخواهند دسترسی داشته باشند و این روش در مقایسه با تبلیغات تراکتی که افراد نگاهی سرسری به آن انداخته و دور انداخته میشوند و دیگر دسترسی به آن ندارند، قابل مقایسه نیست.

راهی ارزان برای دیده شدن دارید

با داشتن سایت شما بخشی از تبلیغات خود را به مشتریان خود میسپارید و آنها اگر از خدمات شما راضی باشند به راحتی میتوانند سایت شما را برای دوستان خود ارسال کنند و شفاف بودن تمامی خدمات شما در سایتتان بهترین تبلیغ برای شما محسوب میشود. (اگر خواستید با انواع روش های بازاریابی مثل بازاریابی پیامکی، بازاریابی چریکی، بازاریابی شبکه ای و … آشنا شوید توصیه میکنیم مقاله های کامل تر ما را مطالعه کنید.)

هزینه تبلیغات روز به روز افزایش پیدا میکند و شما برای فروش خود نیاز به تبلیغات دائمی دارید اما تبلیغات اینترنتی تفاوت های چشمگیری با تبلیغات محیطی دارد. اگر شما مدتی به تبلیغات محیطی ادامه ندهید، فروش شما کاهش خواهد داشت اما در تبلیغات اینترنتی حتی اگر مدتی هیچگونه فعالیتی در وب سایت برای هموطنان شیرازی خود نداشته باشید باز هم وب سایت شما به جذب مخاطب ادامه میدهد و امکان ندارد فروش شما را به صفر برساند.

شما با داشتن یک سایت، دیگر نیازی به چاپ بروشور یا کاتالوگ یا داشتن یک آگهی مختصر در روزنامه و مجلات (که فقط برای مدت محدودی قابل دسترس هستند) ندارید و برای به روزرسانی تبلیغات خود نیازی به چاپ مجدد نیست تنها کافیست مطالب سایت خود را بروز کنید.

میزان درآمد دریافتی از طریق کسب و کار اینترنتی در شیراز با کسب و کار محیطی قابل مقایسه نیست. اگر شما شرکت یا دفتر و مغازه ای ندارید به راحتی میتوانید از این طریق کسب درآمد کنید اگر هم شما دارای کسب و کار محیطی هستید پس طراحی سایت در شیراز برای شما یک پیشنهاد نه بلکه یک ضرورت است. شما که نمیخواهید مشتریان دنیای آنلاین را از دست دهید!

داشتن یک سایت انگیزه زیادی برای مراجعه حضوری مشتریان ایجاد میکند

اگر شما صاحب یک کسب و کار در شیراز هستید داشتن یک سایت همانند داشتن یک ویترین مجازی برای شما عمل خواهد کرد.  به لطف محبوبیت تحقیق قبل از خرید و دیدن ویترین های مجازی، اگر وب سایتی جامع و کامل از اطلاعات مروبط به خدمات خود ارائه کرده باشید قطعا میتوانید هموطنان شیرازی یا حتی دیگر نقاط کشور را به شرکت یا فروشگاه خود جذب کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

 

افزایش فروش حضوری

در حقیقت یکی از موثرترین راه های تبلیغات و بازاریابی برای شما، داشتن محلی برای عرضه و معرفی خدمات شما به بهترین شکل است که طراحی یک وب سایت خوب در شیراز اینکار را برای شما انجام میدهد.

با مشتریان خود در تعامل هستید و میتوانید اطلاعات آنها را برای اطلاع رسانی جمع آوری کنید

شما نمیتوانید از مشتریان خود بخواهید که بعد از خرید از شما، ایمیل یا شماره تلفن خود را روی کاغذ بنویسند اما یک سایت به بهترین و راحت ترین روش اینکار را برای شما انجام میدهد اگر کاربران بدانند در ازای این اطلاعات، امکاناتی مانند اطلاع رسانی از خدمات، گزارش درباره محصولات، تخفیف ها و جشنواره ها یا اطلاع از تخفیف ها و محصولات و خدمات آینده ی شما را دریافت خواهند کرد.

زمانی که شما اطلاعات کاربران را داشته باشید راهی برای برقراری ارتباط برای اطلاع رسانی و امکانات جدید خود و همچنین ترغیب آنها برای استفاده از محصولات و خدمات خود دارید زیرا اگر مشتریان شما از از خدمات شما استفاده کنند چندین روز بعد شما فراموش خواهید شد یا حتی اگر از سایت شما بازدید کرده و به جواب سوال خود برسند ممکن است دیگر به سراغ وب سایت شما نیایند اما اگر شما اطلاعات آنها داشته باشید میتوانید با دادن پیشنهاد و امتیاز خوب، خودتان را برای مشتریان یادآوری کنید. آیا راهی بهتر از داشتن یک وب سایت خوب برای کسب و کارتان در شیراز برای اینکار سراغ دارید؟

میتوانید روابط های جدید برای کسب و کارتان ایجاد کنید

داشتن یک وب سایت عالی، هم برای افرادی که دارای کسب و کار محیطی هستند و هم برای افرادی که فقط میخواهند از طریق دنیای آنلاین درامد کسب کنند مفید خواهد بود زیرا اگر شما یک سایت خوب در حوزه تخصصی خود در شیراز داشته باشید احتمال همکاری شما با دیگر همکارانتان و افرادی که نیازمند تخصص شما می باشند چندین برابر خواهد شد زیرا همانطور که گفته شد امروزه افراد برای پیدا کردن نیازهای خود به سراغ دنیای آنلاین میروند بنابراین اگر شما سایتی با محتوای خوب داشته باشید میتوانید در موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید و روابط جدیدی برای افزاریش درامد خود با دیگر افراد یا حتی شرکت ها و دفترهای بزرگتر ایجاد کنید.

برای درک بهتر این موضوع، تصور کنید شما فعالیتی در حوزه صنایع دستی دارید. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و بتوانید سایتی پر محتوا درباره محصولات و نحوه ارائه خدمات و کیفیت محصولات خود داشته باشید، علاوه بر جذب مشتریان دنیای آنلاین که تعداد قابل توجهی را در بر میگیرند امکان همکاری شما با دیگر کسب و کارها در این حوزه یا حتی فروشگاه ها و مراکز خرید که به سمت محصولات شما جذب میشوند افزایش می یابد.

گسترش کسب و کار با ایجاد روابط جدید

اگر کسب و کار شما فقط به صورت اینترنتی می باشد و تا اینجای مقاله با ما همراه بوده باشید حتما متوجه خواهید شد که داشتن یک وب سایت برای شما امری ضروری است زیرا امکان گسترش کسب و کار و خدمات شما در همکاری با کسب و کارهای محیطی و مراکز بزرگ به شدت افزایش خواهد داشت و میتوانید علاوه بر مشتریان آنلاین، خدمات خود را به مشتریانی که به صورت حضوری خرید میکنند عرضه کنید و بهتر دیده شوید.  تعداد مشتریانی که به صورت حضوری خرید میکنند را دست کم نگیرید?

یک بیلبورد همیشگی در سراسر دنیا برای دیده شدن خواهید داشت

بیلبورد هایی که در سطح شهر نصب میشوند فقط در محل های خاصی قرار میگیرند و امکان همیشه و هرجا دیده شدن را ندارند اما طراحی سایت حرفه ای با یافتن کلمات کلیدی مدنظر و همچنین داشتن ایده جذاب برای تولید محتوا برای شما یک بیلبورد در سطح شهر شیراز محسوب میشود با این تفاوت که این بیلبورد همیشه و در همه جا قابل مشاهده و دسترسی و حتی ارائه خدمات است و روزانه هزاران یا میلیون ها کاربری که در بین سایت ها در حال عبور هستند آن را میبینند.

البته میزان توجه و جذب شدن به این بیلبورد همه کاره ی شما، به میزان فعال بودن و تلاش شما در فضای مجازی بستگی دارد و روش هایی مانند استفاده از شبکه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین و سئو و بهینه کردن سایت تاثیر چشمگیری در بیشتر دیده شما خواهد داشت. اگر شما بخواهید تیم آوش تک میتواند بهترین بیلبورد را برای شما ایجاد کند و همچنین بهترین استراتژی های فروش و تمام خدمات لازم برای دیده شدن بیلبورد شما را انجام دهد.

خرید های اینترنتی و بازار فضای مجازی را از دست نمیدهید

 

خرید اینترنتی

برای بررسی این موضوع اعداد و ارقام دو سال اخیر در حوزه دنیای پر رقابت خریدهای اینترنتی و میزان تراکنش ها در روز را بررسی میکنیم تا به شما برای طراحی سایت در شیراز اطمینان دهیم. در سال 97 تعداد تراکنش های اینترنتی در ایران به 1 میلیارد و 112 میلیون و 966 هزار و 716 تراکنش رسید و این آمار در سال 98 در حدود 3912 هزار میلیارد ریال بود. تنها با مقایسه اعداد و اراقام این دو سال احتمالا متوجه شده اید که در صورت نداشتن یک سایت عالی و پر محتوا از این بازار فوق العاده بزرگ و در حال پیشرفت چشم پوشی کرده اید و با نادیده گرفتن سهم فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی در کسب و کارتان ضرر هنگفتی به فعالیت و خدمات خود در شیراز وارد کرده اید. بهتر نیست همین الان جلوی این ضرر را با داشتن یک وب سایت خوب بگیریم؟

صدایی جذاب برای کسب و کارتان دارید

با داشتن یک وب سایت شما میتوانید هر آنچه که میخواهید مخاطبتان در ارتباط با شما بدانند را در، نام کسب و کارتان دات کام به آنها بگویید. شما میتوانید در ارتباط با کسب و کارتان برای مخاطبین توضیح دهید و حتی با آموزش به آنها و مقالات آموزنده در سایت تان به مخاطبین خود حس اعتماد دهید و حرفه ای بودن خود را به آنها ثابت کنید.

اگر شما در حوزه تخصصی خود وارد فاز آموزشی برای کاربران و مشتریان خود شوید از نظر گوگل شما یک سایت مرجع خواهید بود و رتبه نخست گوگل از آن شماست که همین مسئله باعث افزایش مخاطب ? افزایش مشتری ? افزایش درآمد ? و در نهایت برند شدن، میشود.

برای مثال خود شما اگر بتوانید جواب تمام سوالات خود را در این مقاله پیدا کنید چقدر روی حس اعتماد شما در ارتباط با آگاهی ما افزایش خواهد یافت؟ شما میتوانید همین اعتماد را روی مشتریان خود بگذارید مثل اعتمادی که امیدوارم ما توانسته باشیم پیش شما کسب کنیم.

جذب کاربران

مزیت بسیار بزرگ دیگری که طراحی سایت برای صاحبان کسب و کار شیرازی ما فراهم میکند این است که گوگل به تدریج شما را به عنوان یک منبع معتبر خواهد شناخت و در صورت جستجو کردن افراد در حوزه تخصصی شما، انها را به سمت سایت شما میفرستد در حقیقت کم کم شما یک برند برای خود خواهید داشت. شاید این مسئله برای شما غیر ممکن به نظر برسد اما لازم است بدانید تمامی شرکت های بزرگ از یک سایت شروع کرده و برندهای خود را تشکیل داده اند فقط کافی است که شرکت حرفه ای و معتبری برای طراحی سایت خود انتخاب کنید که در ادامه مقاله در ارتباط با انتخاب یک شرکت خوب شما را راهنمایی خواهیم کرد.

درامد خود را چندین برابر میکنید

مهم ترین فایده ی ایجاد سایت، سوداوری و جذب مشتریان و درامد بیشتر برای شماست. امروزه کسب و کارهای زیادی هستند که فقط از طریق سایت درامد زایی میکنند و بسیار موفق هستند بنابرابراین نمیتوان میزان اهمیت سایت در کسب درامد را نادیده گرفت.

درامد زایی اینترنتی

موتورهای جستجو بدون هیچ هزینه ای برای شما بازاریابی میکنند و اگر افراد در تباط با حوزه شما جستحو کنند آنها را به سایت شما هدایت خواهند کرد که البته این بازدید از سایت به پارامتر های زیادی بستگی دارد که در موارد قبل مثال هایی از ان را بیان کردیم. تیم آوش تک میتواند اطلاعات بیشتری نیز در اختیارتان قرار دهد فقط کافی است با ما در ارتباط باشید.

امکان تحلیل و بررسی مشتریان به صورت رایگان را به شما میدهد

شاید تصور کنید که تحلیل کردن سلیقه مشتری و مخاطبین تنها با گرفتن نظرات، انتقادات، پیشنهادات کافی باشد. هرچند که این موارد به بهبود کسب و کار شما کمک شایانی خواهند کرد اما موضوعی فراتر از انتقادات و پیشنهادات وجود دارد که در گسترش و بهبود کسب و کارتان بسیار موثر خواهد بود.

در اینترنت ابزارهای زیادی برای تحلیل و بررسی وجود دارد که یکی از بهترین ابزارهای تحلیل که متعلق به شرکت گوگل است و در بهبود سایت به شما کمک میکند، گوگل آنالیتیکس است. با استفاده از این ابزار فوق العاده شما میتوانید تعداد کاربرانی که هر روز از سایت شما بازدید میکنند، ساعت و حتی دقیقه بازدید را مشاهده کنید. همچنین میتوانید ببینید که مخاطبین به کدام صفحه ها بیشتر علاقه دارند و بیشتر در چه صفحاتی وقت میگذرانند و از کدام صفحه به کدام صفحه میروند و چه مسیری را در سایت شما طی میکنند حتی میتوانید متوجه شوید از طریق کدام مرورگر و چه دستگاهی وارد سایت شما شده اند.

 

تحلیل و آنالیز مخاطبین

این موضوع به شما کمک میکند تا بدانید چه صفحاتی بازدیدکنندگان بیشتری دارد و آن هارا تقویت منید و همچنین چه صفحاتی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و آن هارا حذف کنید.

قابلیت بسیار مهم دیگری که این ابزار به شما میدهد این است که شما میتوانید متوجه شوید بازدیدکنندگان شما بیشتر از کدام شهرها هستند و این مسئله ممکن است  شما را برای ایجاد یک نمایندگی در آن شهرها ترغیب کند و باعث گسترش کسب و کار شما میشود.

گوگل آنالیتیکس کاملا رایگان بوده و بدون هیچ هزینه ای شما میتوانید تنها با داشتن یک سایت خوب در شیراز از این ابزار فوق العاده حرفه ای بهره مند شوید.

در مطلب ۷ دلیل اینکه چرا باید سایت داشته باشیم؟ نیز می‌توانید دلایل داشتن وبسایت را مشاهده کنید.

آیا هنوز تردید دارید که وب سایت داشته باشید؟

امروزه اکثر کسب و کارها در دنیای وب حضور فعال دارند و بسیار موفق تر از دیگر رقیبان خود در شیراز عمل میکنند و باقی کسب و کارها از این بازار آنلاین در حال گسترش و مشتریان قابل توجهی که متقاضی دریافت خدمات شما به صورت آنلاین هستند غافل هستند. آیا شما نمیخواهید بخشی از جامعه وب باشید و رقابت خود را شروع کنید؟ چرا که شانس بسیار بزرگی در این دنیای آنلاین در انتطار شماست زیرا داشتن بهترین سایت در شیراز راهی کم هزینه برای دیده شدن و افزایش درامد شماست.

اگر در کسب و کار خود جدی هستید و دنبال یک راه میانبر برای موفقیت میگردید هیچ چیز نمیتواند به اندازه داشتن یک سایت در رسیدن به هدفتان به شما کمک کند. ما سعی کردیم با به اشتراک گذاشتن بخشی از اطلاعات خود در این زمینه شما عزیزان را راهنمایی کنیم اما اگر به دنبال اطلاعات کامل تر و جامع تری بودید تنها کافیست با تیم آوش تک در ارتباط باشید تا بتوانید در کمترین زمان، بهترین مشاوره را به صورت رایگان از ما دریافت کنید.

ویژگی های یک وب سایت خوب و یک شرکت خوب طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

اگر دلایل داشتن یک وب سابت را مطالعه کرده باشید پس حتما متوجه شده اید که داشتن یک سایت در شیراز = گسترش کسب و کار، خواهد بود. بنابراین حالا که از تصمیم خود برای داشتن سایت مطمئن شدید، قطعا سوالاتی ذهن شما را درگیر خواهد کرد که:

 • یک شرکت طراحی سایت خوب باید جه ویژگی هایی داشته باشد؟چه توقعاتی باید از یک شرکت طراحی سایت داشته باشیم؟
 • چه خدماتی باید توسط شرکت به شما ارائه شود؟
 • چه شرکتی قابل اعتماد است؟
 • هزینه مناسب طراحی سایت چقدر است؟
 • از یک نیرو برای طراحی سایت استفاده کنید یا یک شرکت حرفه ای برای طراحی سایت در شیراز؟

برای اینکه به جواب سوالات خود برسید با ما همراه باشید تا تجربیات خود را با شما دوستان د رمیان بگذاریم.

دانش و اطلاعات کافی و تخصص

یکی از مهم ترین مسائلی که برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت باید در نظر بگیرید پایه و اساس قوی یک شرکت است که این پایه و بنیان تنها با داشتن نیروهای متخصص و کاملا حرفه ای به وجود میاید تا بتوانند بهترین طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خبری با وردپرس و انواع طراحی سایت ها را برای گسترش کسب و کار و خدمات شما و جذب مشتری و مخاطبان را درنظر بگیرند و بتوانند به شما ایده های نو و راه های مفیدی ارائه دهند.

برای بدست اوردن اطلاعات مفید در این زمینه میتوانید:

 • نمونه کارهای یک شرکت را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.
 • همچنین میتوانید رزومه تیم فنی، که قرار است طراحی سایت شما را انجام دهند مطالعه کنید.

داشتن تعهد کاری

تعهد یک شرکت طراحی سایت در قبال مشتریانش، یکی از مهم ترین مسائلی است که شما در انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت در شیراز باید مدنظر قرار دهید.

تعهد در پایبندی به قرارداد، تحویل به موقع پروژه، مطابق بودن سایت طراحی شده با خواسته شما، متعهد بودن به کیفیت مدنظر برای کسب و کارتان در شیراز و البته مهمتر از همه مسئله تعهد نسبت به پشتیبانی و به اصطلاح گارانتی است زیرا ممکن است سایت طراحی شده کاملا مطابق با خواسته های شما باشد اما بعد از مدتی مشکلی برای شما پیش بیاید که فقط شرکت طراح سایت شما بتواند آن را برطرف کند و به آن دسترسی داشته باشد و شما تخصص لازم را برای حل آن مشکل نداشته باشید بنابراین مسئله پشتیبانی در سایت را باید جدی بگیرید و آن را برای رفع مشکل های احتمالی، دست کم نگیرید.

برای اطمینان از تعهدات یک شرکت میتوانید با مشتریان آنها تماس گرفته و میزان تعهد شرکت نسبت به قراردهایش را جویا شوید.

خدمات شرکت مورد نظر

شاید تصور کنید خدمات پس از فروش برای طراحی سایت تعریف نشده باشد اما لازم است بدانید شرکت های طراحی وب سایت نیز باید به انجام یک سری از خدمات متعهد باشند مانند آموزش های لازم کنترل پنل و استفاده از سایت طراحی شده و پاسخ به سوالات کاربران و مشتریان، پشتیبانی 24 ساعته از وب سایت و در بعضی موارد تولید محتوا برای سایت.

تمامی شرکت های طراحی سایت این خدمات را به شما ارائه نمیدهند همین مسئله باعث متمایز شدن شرکت آوش تک از دیگر رقیبان خود میباشد زیرا با دادن این امتیازات ویزه، باعث متفاوت شدن و بهتر دیده شدن سایت شما میشوند زیرا به جز خدمات طراحی سایت، خدمات جانبی مانند بهینه کردن سایت و تبلیغات اینترنتی را با کیفیت عالی به شما ارائه میکند که همین مسئله باعث میشود تا مشتریان آوش تک هیچگونه نگرانی در ارتباط با طراحی سایت خود و خدمات پس از آن نداشته باشند و با خیال آسوده مطمئن باشند که سایت طراحی شده توسط متخصصان آوش تک در کمترین زمان بیشترین بازذهی در فروش را را برای آنها خواهد داشت.

سئوی خوب برای سایت

اگر به دنبال داشتن یک سایت خوب برای گسترش خدمات خود هستید پس احتمالا وازه “سئو” را زیاد شنیده اید بنابراین برای اینکه بدانید شرکت موردنظر سئوی خوبی برای شما ارائه میکند یا خیر ما به شما توضیح خواهیم داد که فایده آن برای شما چیست و چرا باید به سئو اهمیت بدهیم اما اگر بخواهید اطلاعات بیشتری در ارتباط با این موضوع که سئو چیست، استراتژی های سئو شامل چه مواردی است، انواع سئو چیست ما مقالات مفیدی در این باره برای برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم.

داشتن یک سئو خوب برای یک طراحی حرفه ای سایت، کار آسانی نیست بنابراین باید شرکتی حرفه ای را برای ساتیت حود انتخاب کنید زیرا اگر بخواهیم به ساده ترین شکل فواید سئو را برای کسب و کارتان در شیراز توضیح دهیم، میتوانیم بگوییم هرچقد سئوی سایت شما بهتر باشد امکان قرار گرفتن سایت شما در صفحه نخست گوگل که اولین سایت جهان است و در نتیجه احتمال دیده شدن شما افزایش خواهد یافت.

برای پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای شما میتوانید به وب سایت های شرکت که ویترین های آن شرکت و معرف آنها هستند مشاهده کنید زیرا هیچ ادعایی بدون نمونه کار قوی برای شما قابل اعتماد نخواهد بود. شرکت آوش تک روی بسیاری از کلمات کلیدی در صفحه نخست گوگل قرار دارد که همین مسئله توانمندی های متخصصین این شرکت در طراحی سایت در شیراز را به شما ثابت میکند.

طراحی سایت در شیراز خلاقانه

طراحی وب سایت، علاوه بر نکات تخصصی و فنی باید برای کاربران خلاقانه و جذاب باشد بنابراین رعایت یک سری نکات ضروری است:

 1. باید از قالب هایی که از نظر ظاهری زیبا و جذاب هستند استفاده کنیم تا بتواند کاربران را به خود جذب کند.
 2. یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت، سرعت سایت و بارگذاری صفحات است زیرا اگر سرعت سایت شما کند باشد هرچقدر هم که سایت خوب و پر محتوایی داشته باشید کاربران تمایلی برای ماندن در سایت شما نخواهند داشت.
 3. اگر قصد دارید تا بازدیدکنندگان از سایت را به مشتریان خود تبدیل کنید باید سایتی پر محتوا داشته باشید تا با محتوای مناسب بتوانید علاوه بر افزایش درامد و گسترش کسب و کار از طریق کارایی سایت، به بهینه سازی سایت و سئو آن کمک کنید.
 4. داشتن پنل کاربری ساده، استفاده و مدیریت سایت برای رفع مشکل ها کوچک را آسان تر خواهد کرد.
 5. اگر میخواهید هیچ یک از کاربران که به سایت شما مراجعه میکنند را از دست ندهید باید مسئله رسپانسیو (responsive) را جدی بگیرید. ریسپانسیو داشتن یعنی سایت شما در تمامی دستگاه ها اعم از تبلت، کامپیوتر، تلفن همراه به صورت استاندارد نمایش داده شود و از تمامی صفحه نمایش ها پشتیبانی کند بنابراین این ویژگی باید توسط شرکت های طراحی سایت باید رعایت شود.
 6. اگر شما بهترین طراحی سایت در شیراز را دارا باشید اما به مسئله امنیت آن بی توجه باشید با توجه به افزایش روز افزون راه های نفوذ و هکران، نمیتوانید از سایت خود محافظت کنید بنابراین باید امنیت سایتت را به عنوان یک مسئله پشتیبانی از شرکت طراح وب سایت خود بخواهید.

پشتیبانی طولانی مدت

همانطور که در موضوعات قبل مطرح شد، پشتیبانی بلند مدت یکی از ویژگی های مهمی است که به دلیل پیش امدن مشکلات احتمالی، شما باید از شرکت طراح وب خود درخواست کنید زیرا بسیاری از سایت ها با تبلیغ طراحی سایت ارزان، بخش پشتیبانی را نادیده میگیرند و فقط یک پروژه سطح پایین به شما عرضه میکنند که این موضوع یکی دیگر از وجه تمایزهای شرکت آوش تک است زیرا شما میتوانید سایتی حرفه ای با قیمتی مناسب را دریافت کنید.

داشتن شفافیت در مراحل طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای باید اطلاعات فرایند کارش را به کاملا شفاف به مشتری‌اش ارائه دهد. یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای و ماهر نباید از شفافیت فرایند طراحی سایتش ابایی داشته باشد. اطلاع مشتری از فرایند و نحوه اجرای مراحل احساس اطمینان و اعتماد را در ارباب رجوع تقویت می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود که این مشتری شما را به مشتریان احتمالی معرفی کند و از اخلاق حرفه‌ای شما تعریف کند. علاوه براین داشتن شفافیت اطلاعات می‌تواند سوتفاهم‌ها و تحلیل‌های غلط در روند طراحی سایت به صفر برسد و پروژه با سرعت بیشتری به انجام برسد.

داشتن هاست قدرتمند

اساس یک شرکت حرفه ای استفاده از هاستینگ قدرتمند است زیرا تنها در اینصورت میتواند وب سایتی مطابق با خواسته های شما ایجاد کند که علاوه بر این ویژگی داشتن گواهینامه SSL (گواهینامه تایید نام دامنه) نیز مهم است. داشتن یک سرور به شما امکان گسترش سایت و شرکت را خواهد داد، امنیت اطلاعات شما را بالا میبرد و به صورت خودکار از اطلاعات شما بک آپ گیری میکند.

قیمت طراحی وب سایت

قیمت طراحی سایت متناسب با درخواست شما متغیر میباشد و شرکت طراحی سایت با توجه به نیازها و درخواست های شما هزینه مناسبی را به هموطنان صاحبان کسب و کار شیرازی ارائه میکند.

جمع بندی

حتما شما عزیزان نیز تجربیاتی دارید که میتوانید با ما در میان بگذارید تا به عملکرد بهتر ما برای راهنمایی های بیشتر سایر دوستان کمک کنید. بسیار خرسندیم تا اطلاعات خود را از طریق کامنت یا واتساپ، با ما در میان بگذارید.

ما در این مقاله سعی کردیم با به اشتراک گذاشتن بخشی از خدمات و اطلاعات خود شما عزیزان را در پیدا کردن بهترین و معنبرین شرکت طراحی سایت راهنمایی کنیم اما اگر در کسب و کار خود حرفه ای هستید و به دنبال یک شرکت حرفه ای برای طراحی سایت شیراز با قیمت مناسب و تمامی خدمات پشتیبانی میگردید بدون شک، شرکت آوش تک را انتخاب خواهید کرد.

ما در آوش تک با شرکت های متعددی برای سئو سایت و تبلیغات اینترنتی همکاری داریم و توانسته ایم با استفاده از کلمات کلیدی مدنظر سایت خود و مشتریان را در کمترین زمان به صفحه اول گوکل ارتقا دهیم.

عقد قرارداد به صورت اصولی و مطابق با نیاز مشتری، ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند سئو، تولید محتوا و تبلیغات با بازدهی بالا از توانایی های فنی و اخلاقی ما به عنوان یک شرکت معتبر طراحی سایت است که به واسطه تلاش مستمر در کسب اعتماد مشتریان حاصل شده است. امیدواریم بتوانیم اعتماد شما عزیزان را نیز جلب کرده و افتخار همکاری با شما را داشته باشیم. ممنونم که در این مقاله با ما همراه بودید.

ویژگی های یک وب سایت خوب ⭐

دانش و اطلاعات کافی و تخصص طراحی خلاقانه سایت دقت داشته باشید که در زمان پیدا کردن شرکت طراحی سایت از آنها بپرسید که چه ویژگی هایی را برای شما می خواهند پیاده سازی کنند. تمامی این ویژگی ها در این مقاله وجود دارد

چرا باید سایت داشته باشیم؟ ⭐⭐

امروزه اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند و برای پیدا کردن نیازهای خود در اینترنت جستجو میکنند. اگر در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید بسیاری از مشتریان خود را که به صورت اینترنتی نیاز های خود را تامین میکنند از دست میدهید. بنابراین معجزه شبکه جهانی اینترنتی (www) که کل اطلاعات آنها در سراسر دنیا قابل دسترس است، جذب مشتری میباشد زیرا شما با داشتن یک وب سایت خوب تنها یک کلیک با درآمد فاصله دارید و هر کسب کار کوچک و بزرگی در شیراز میتواند با داشتن سایت قدم بزرگی در جهت افزایش فروش و برندسازی بردارد.

هزینه طراحی وب سایت تک چقدر است؟ ⭐⭐⭐

طراحی سایت بستگی به نوع سایت و ویژگی های مورد نظر شما دارد در این مقاله ویژگی ها و انتظارات خود را از یک سایت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
رضا
2 سال قبل

ممنون بابت انتشار این پست خیلی مفید بود

مجید محمدی
2 سال قبل
پاسخ به   رضا

??