طراحی سایت کرج

شرکت های طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج موضوعی است که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم و بهتون بگیم کدام شرکت طراحی سایت در کرج مناسب است و یک شرکت طراح سایت باید چه ویژگی های داشته باشد تا پروژه طراحی را به آن شرکت بسپاریم.

شما هم اگر ساکن البرز هستید و میخواهید طراحی خود را به یک شرکت طراحی سایت در کرج بسپارید تا بتوانید هم حضوری با شرکت در ارتباط باشید هم در استان شما باشد تا در صورت بروز مشکل دسترسی به شرکت راحت تر باشد. بهتون پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

 

طراحی سایت در استان البرز

در شهر البرز شرکت های طراحی زیادی وجود دارد و خدماتی نظیر طراحی، سئو، مدیریت شبکه های اجتماعی را ارائه می دهند که شما اگر ساکن کرج باشید به راحتی و حضوری میتوانید به شرکت ها طراحی وبسایت مراجعه کنید و طراحی خود را به آنها بسپارید.

شرکت طراحی سایت خوب در کرج

به دلیل زیاد بودن تعداد شرکت های طراحی سایت در کرج به همه شرکت ها نمی توان اعتماد کرد و پروژه طراحی وبسایت را به آنها سپرد. این مسئله خیلی مهم است که سایت خود را به شرکتی بسپارید که مسئولیت پذیر بوده و از عهده وعده های که به شما می دهند برآیند.

برای اینکه بتوانید یک شرکت طراحی وب سایت خوبی را پیدا کنید باید چند از فاکتورهای آن شرکت که در ادامه به آن میپردازیم را در نظر بگیرید و با توجه به آن فاکتورهای طراحی وبسایت خود را به آن شرکت بسپارید.

نمونه کار طراحی سایت شرکت ها

فاکتورهای یک شرکت طراحی وب سایت خوب که باید بررسی کنید

در قدوم اول شما به جای اینکه حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید اول از همه باید سایت شرکت طراحی سایت در کرج را بررسی کنید و ببینید آیا سایتی که برای خودشان طراحی کرده اند یک سایت معقولی هست آیا با دیدن سایت آن اطلاعاتی که باید به شما بدهند را دارد یا خیر

در قدم دوم باید نمونه کارهای طراحی شده آن شرکت را بررسی کنید و کیفیت کار را بسنجید.

در قدم سوم باید نظرات مشتریان را بررسی کنید تا ببینید آیا مشتریان از نتایج کار راضی بوده اند آیا از پشتیبانی شرکت راضی بوده اند یا خیر.

در قدم چهارم باید قیمت های و تعرفه های طراحی وبسایت را بر اساس کیفیت بررسی کنید که آیا قیمت های معقولی برای پکیج های طراحی انواع سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت خبری و … در نظر گرفته اند یا خیر

در قدم پنجم باید بررسی کنید که آیا بعد از طراحی خدمات پشتیبانی سایت ارائه می کنند یا خیر

در قدم ششم باید بررسی کنید آیا در کنار طراحی ویدئوهای آموزشی کار با پنل سایت را در اختیارتان قرار می دهند یا خیر

در قدم هفتم باید بررسی که با کدام سیستم مدیریت محتوایی میخواهند سایت شما را طراحی کنند یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است اگه اطلاعی ندارین میتونید به مقاله وردپرس چیست؟ مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

لیست شرکتهای طراحی وب سایت کرج

دوستان عزیز قبل از این که بخواهیم لیست سایت شرکت های طراحی سایت در کرج را بررسی کنیم این نکته باید متذکر شویم که دلیل معرفی ما منوط به تایید کیفیت طراحی های ذکر شده نیست و شرکت آوش تک هیچکدام را تایید و یا رد نمی کند و ما فقط میتوانیم راجب خدماتی خود در سایتمان ارائه میکنیم اظهار نظر کنیم صرفا فقط معرفی و آشنایی با شرکت های طراحی در استان البرز است. و اولویت بندی و ترتیب نوشتاری هم نشان از کیفیت برتر سایتی بر سایت دیگری ندارد.

طراحی سایت سه سوت وب

شرکت سه سوت وب یکی از شرکت های است که در زمینه طراحی سایت در کرج، سئو، طراحی اپلیکیشن در استان البرز فعالیت می کند و سابقه 10 ساله در این زمینه را در کارنامه خود داراست.

شرکت منسیکس

یکی دیگر شرکت هایی که در زمینه طراحی مشغول به کار است سایت منسیکس است.

شرکت شایگان

شرکت شایگان کار خود را از سال 95 شروع کرده و در زمینه طرحی سایت، سئو، مدیریت شبکه های اجتماعی و … فعالیت می کند.

شركت سارگون

شرکت سارگون فعالیت خود را از سال 87 شروع کرده و در زمینه طراحی و سئو خدمات ارائه می کند.

شرکت چیارا

این شرکت نیز یکی دیگر از شرکت فعال در زمینه طراحی وبسایت و سئو در البرز است.

شرکت وینتو

شرکت وینتو نیز یکی دیگر از سایت هایی است که در زمینه طراحی و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند.

طراحی سایت در کرج

شرکت دیجیتال مارکتینگ آوش تک

و در آخر هم شکت آوش تک که خودمان باشیم یکی دیگر از شرکت هایی هستیم که دفترمان در کرج واقع شده است و به هم استانی های عزیز کرجی خدمات طراحی سایت، بازاریابی آنلاین، سئو سایت را ارائه میدهیم.

 

ما سعی کردیم 7 تا از شرکت های طراحی سایتی که در استان البرز فعالیت میکنند را لیست کنیم تا شما با توجه به فاکتورهایی که در بالا ارائه کردیم بررسی کنید و یکی از شرکت ها را برای کار خود انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت آوش تک در کرج

دفتر شرکت آوش تک در خیابان آبان واقع شده است و آماده خدمت رسانی به همشهریان کرجی به صورت حضوری است.

ما در آوش تک قبل از اینکه بخواهیم کار طراحی را برای مشتریان آغاز کنیم سعی میکنیم یک ملاقات حضوری را با مشتری هماهنگ کنیم تا طی یک ساعت مشاوره رایگان بهترین پیشنهاد را خدمت مشتری ارائه دهیم و راهنمای کنیم که آیا کسب و کار شما نیاز به سایت دارد یا اگر نیاز دارد با از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کنید و سایت شما باید چه ویژگی هایی را دارا باشد و این ویژگی ها را براساس نیاز سنجی مشتری انجام خواهیم داد.

قبل مراجعه حضوری نیز میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و سوال خود را در زمینه طراحی از کارشناسان ما بپرسید.

مشاوره رایگان آوش تک

ما تمامی فاکتورهای ذکر شده در بالا را برای انتخاب یک شرکت خوب برای طراحی وبسایت را رعایت میکنیم و شما حتی میتوانید با مشترانی که سایت انها طراحی کرده ایم ارتباط برقرار کنید و از نظر کیفیت طراحی وبسایت و پشتیبانی سوال کنید و نظرشان را بدانید تا با اطمینان کامل کار خودتان را به تیم ما بسپارید.

خدمات طراحی وب سایت آوش تک

تیم ما بعد از بررسی کسب و کار شما و بعد از مشاوره رایگان به شما خواهیم گفت که چه نوع سایتی میتواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

شرکت آوش تک انواع خدمات طراحی وبسایت اعم از:

  • طراحی وب سایت شرکتی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی وبسایت خبری
  • طراحی سایت شخصی

و.. را ارائه میکند که بعد از بررسی بهترین گزینه را برای کسب و کار شما پیشنهاد می دهیم.

بعد از بررسی، یک طرح اولیه برای سایت شما پیشنهاد خواهیم داد که در صورت تایید آن را کامل خواهیم کرد و بعد از کامل کردن طراحی وبسایت، خدمت شما ارائه می شود تا بررسی های نهایی توسط تیم شما انجام شود.

در نهایت بعد از طراحی یک آموزش کامل و روش کار با پنل سایت و گذاشتن مطالب در سایت را بصورت ویدئو تقدیم شما خواهیم کرد.

بعد از تحویل کار نهایی باز هم اگر مشکلی بود میتونید با تیم پشیبانی ما  در میان بگذارید تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 

خیلی مهم: 

لطفا قبل از همکاری حتما بخش نمونه کارهای طراحی سایت شرکت آوش تک را مشاهده کنید.

 

کلام آخر

ما در این مقال سعی کردیم فاکتورهای مهمی را که همشریان کرجی باید در انتخاب شرکت طراحی سایت در کرج مدنظر بگیرند را مطرح کنیم همچنین اگر تمایل دارند با شرکت آوش تک همکاری کنند از شرایط و نحوه همکاری و شرایط کاری را شرح دهیم.

انتخاب کننده نهایی شما هستید و باید با بررسی و چشم باز سایت خود را به یک شرکت قابل اطمینان و با نمونه کارهای قوی و تیمی مسئولیت پذیر بسپارید.

امدواریم که در این مقاله تونسته باشیم قدم کوتاهی را در جهت راهنمایی انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت خوب در کرج را برداشته باشیم و برایتان مفید بوده باشد. اگر باز ابهام و یا سوالی در رابطه با خدمات طراحی وبسایت داشتید میتوانید زیر همین مقاله برایمان بنویسید تا کارشناسان ما پاسخگو شما باشند.

همچنین اگر تجربه ای در این زمینه دارین ممنون میشویم با ما و دیگر مخاطبان به اشتراگ بگذارید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟