هزینه طراحی وب سایت برای شما چقدر است؟

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت یکی از متداول ترین سؤالاتی که ممکن است برای همه کسانی که بدنبال فروش آنلاین و یا داشتن یک سایت هستند، باشد.

“ساخت یک وب سایت چقدر هزینه دارد؟” ما در اینجا هستیم تا به این سؤالات شما پاسخ دهیم، و به شما کمک می کنیم تا پول خود را در جایی که اهمیت دارد قرار دهید.

واقعاً هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است؟ حقیقت این است که، هزینه ساخت یک وب سایت کاملاً به بودجه شخصی و اهداف شما بستگی دارد. با این حال، در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که واقعا راه اندازی وب سایت برای اکثر مردم چقدر هزینه دارد.

تصور کنید: شما با یک شریک تجاری و یا یک مشتری که برای شما اهمیت فراوانی دارد ملاقات کرده اید و همه چیز عالی به نظر می رسد. شما آماده امضای قرارداد هستید و سپس آنها را به دفتر خود دعوت می کنید. یک کسب و کار زنگ زده کنار فعالیت های خوب شما!

مشتریها و سرمایه گذاران و یا حتی افراد خاص که تمایل به همکاری با کسب و کار شما را دارند زمانی که به یک وب سایت قدیمی یا سایت درهم می‌رسند احساس می کنند که کسب و کار شما توانایی اجرای پروژه آنها را ندارد. حال اگر این بین سایتی هم در کار نباشد چونه باید مشتری از شما و کسب و کارتان اطلاعات بیشتری کسب کند؟

من مطمئن هستم که شما ترجیح می دهید آنها را به یک وب سایت فوق العاده شیک و با عملکرد بالا دعوت کنید تا آنها را به سمت خودتان علاقه مند کند.

اما این هزینه برای شما چقدر است؟

با توجه به اینکه 75٪ از کاربران با دیدن  وب سایت  در مورد اعتبار یک شرکت قضاوت می کنند، تقریباً همیشه سرمایه گذاری در سایت بهتر به اعتبار و شخصیت کسب و کار شما می‌افزاید.

مشکل اینجاست که هزینه طراحی سایت با بودجه و کسب و کار شما همخوانی داشته باشد.

در این مقاله، ما به طور مستقیم و صریح در مورد هزینه های طراحی وب سایت صحبت می کنیم. ما توضیح خواهیم داد که چه چیزی مناسب کسب و کار شما است و جدول قیمت طراحی سایت چقدر است.

نکته: اگر اهل آموزش و یادگیری هستید چگونه طراحی وب سایت را شروع کنیم؟ را بخوانید.

نکته مهم در مورد لیست قیمت طراحی وب سایت

اولین و شاید مهمترین مورد درباره برآورد هزینه طراحی سایت این است که کاملاً مقیاس پذیر است. از طریق سایتهای مختلف و یا فریلنسر های موجود، شما می توانید یک وب سایت را با حداقل 500هزار تومان راه اندازی کنید.

اما این طراحی جالب نخواهد بود (یا بدتر از آن، قابل استفاده نیست). و این حرف ماست: خروجی و بازدهی یا حتی میزان فروش محصولاتی که از یک وب سایت می‌گیرید تمام به طراحی و اهمیت شما به یک چهارچوب خاص خواهد داشت، اما آنچه در آن قرار می دهید کاملاً به عهده شماست.

منظورمان از این حرف این است که هرچقدر به طراحی و انتخاب اصولی یک شرکت برای طراحی سایت اهمیت دهید و هزینه بهتری بکنید خروجی بهتری خواهید گرفت. و محتوای داخل این سایت نشان دهنده شخصیت کسب و کار شماست.

اگر هنوز در مورد ساخت یک سایت قانع نشده اید مقاله چرا باید طراحی سایت کنیم را مطالعه کنید.

2 گزینه مهم در مورد گرفتن سفارش طراحی سایت (مخصوص مدیران)

1-انواع لیست قیمت طراحی سایت

اگر شما به شدت مشغول اداره شغل خود هستید و یا شما شخصاً توانایی طراحی سایت را ندارید، قطعا باید طراحی را برون سپاری کنید.

پس، اگر برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت را جستجو کرده باشید، احتمالاً با موارد زیر روبرو شده اید:

 • سایت های بدون هزینه طراحی سایت حرفه ای
 • قیمت هایی نجومی و دیوانه کننده در مورد طراحی سایت
 • قیمت های فوق العاده پایین برای طراحی سایت

خبر خوب این است که ما اطلاعات فوق العاده ای را در این مقاله در مورد لیست قیمت طراحی سایت با وردپرس و … را خواهیم گفت.

 • سایت های بدون هزینه طراحی سایت حرفه ای

برای طراحان وب که هزینه طراحی سایت را ذکر نکرده اند، باید بگوییم که هزینه ها مشخص است و نیازی به مخفی کردن و طراحی استراتژی اینکه “مشتری تا زنگ نزند قیمت نخواهیم گفت” نیست.

همه این شرکت ها نه اما تعداد 90 درصد آنها بدنبال این هستند که بسنجند مشتری چقدر توان پرداخت دارد و چقدر می‌توانند از آنها هزینه دریافت کنند، بعد به آنها قیمت بدهند. پس هوشیار باشید.

 • قیمت هایی نجومی و دیوانه کننده در مورد طراحی سایت

قیمت های نجومی در مورد طراحی سایت هم بی دلیل نیست. در مورد شرکت هایی با این قیمت ها باید حواستان باشد که چه خدماتی به شما ارائه می‎دهند؟ و چه امکاناتی را قرار است روی سایت شما پیاده سازی کنند. حتما قبل از همکاری با این شرکت ها از چند متخصص این کار مشاوره بگیرید.

 • قیمت های فوق العاده پایین برای طراحی سایت

در قسمت بالا هم گفتیم که هزینه طراحی سایت بستگی به میزان اهمیت شما به کسب و کار و پیشرفتتان دارد. پس با 500 هزار تومان نمی‌توانید هیچ جایی در فضای آنلاین داشته باشید. دلیل ما برای این حرف این نکته است که این قیمت فقط هزینه خرید یک دامنه است نه بیشتر.

طراحی وب سایت در مقابل بهینه سازی وب سایت(سئو): طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت اغلب به صورت مترادف استفاده می شوند، اما اینها دو چیز بسیار متفاوت هستند. طراحی وب سایت مانند کار با یک معمار برای ایجاد طرح اولیه و ساخت خانه شما است. بهینه سازی وب سایت مانند کار با یک پیمانکار برای پیدا کردن مشتری و بهینه کردن خانه شما است. پس اگر این تصور را دارید که با طراحی یک سایت شما در صفحه اول گوگل قرار خواهید گرفت مقاله سئو چیست و یا مفاهیم اولیه سئو را بخوانید.

2-تلاش برای طراحی سایت توسط مجموعه یا خودتان

اگر درک اساسی از فن آوری وب دارید و خودتان به خوبی کار را انجام می دهید، می توانید وب سایت خود را کاملاً بسازید.

مواد اولیه مورد نیاز شما برای طراحی سایت آنقدرها هم گران نیستند:

اگر خودتان تصمیم به طراحی دارید توصیه ما به شما این است که مراحل ساخت سایت وردپرس چیست را بخوانید. دلیل ما بای وردپرس راحتی و کاربر پسند بودن این مورد است.

اما اگر فقط شنیده اید که طراحی سایت با وردپرس فوق العاده آسان است و هر کسی از عهده آن بر می‌آید باید بگوییم که هزینه،زمان خود را فقط هدر می‌دهید. 

شما برای این کار ساخته نشده اید و هرکس تخصص خاص خودش را دارد. حتی با وجود اینکه طراحی با وردپرس شاید آسان باشد، اما مواردی دارد که 100% شما آن را نمی‌دانید و بیخودی خود را به زحمت می‌اندازید. پس باید هزینه طراحی وب سایت حرفه ای را بپردازید.

حالا که شما دید بهتری به براورد هزینه ساخت سایت و اینکه باید به چه کسانی این کار را سپرد دارید به سراغ انواع هزینه ساخت سایت حرفه ای برویم.

عوامل موثر در هزینه ساخت وب سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر با هم بررسی خواهیم کرد:

برآورد هزینه طراحی وب سایت بر اساس صفحات و مقدار محتوای شما

هزینه طراحی سایت تک صفحه ای با قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس کاملا متفاوت است.

اکثر مشتریان این نظر را دارند که طراحی سایت به یک شکل است. اما در واقع اثلا این طور نیست و هر نوع سایتی قیمت خاص خودش را دارد و زحمت و امکانات متفاوتی در آنها استفاده می‌شود.

طراحی یک سایت با یک صفحه کاملا با طرتحی سایتی با منو ها و زیر منوهای زیاد متفاوت است. سایت های فروشگاهی به دلیل داشتن محصولات متفاوت و همچنین مزایا و امکانات متفاوت نمی‎تواند با یک سایتی که تنها یک صفحه دارد یکسان باشد.

برای اینکه دچار سوء تفاهم نشوید بهتر است از شرکتی که می‌خواهید دریافت سفارش طراحی سایت کنید، بپرسید که چه  امکاناتی قرار است به شما رائه دهند و قرارداد آنها را از قبل بخوانید.

قیمت سفارش طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی وب سایت ارزان مخصوص سایت هایی است که برای آنها اهمیتی ندارد که چگونه سایت طراحی شود و صرفا فقط به داشتن یک وبسایت رضایت می‌دهند. اما برای ساخت بعضی از سایت ها که به صورت اختصاصی برای مشتری طراحی می‌شود، هزینه کاملا متفاوت است. در بالا هم گفته شد که طراحی اختصاصی قابل قیاس با داشتن یک قالب آماده نیست. زحمتی که برای ساخت یک سایت اختصاصی کشیده می‌شود خیلی بیشتر از چیزی است که شما تصور خواهید کرد.

شاید این دید در ما بوجود بیاید که طراحی اختصاصی یک سایت یعنی چه؟

فواید و مزایای طراحی انواع سایت وردپرس و اختصاصی چیست؟ را بخوانید

سایت های اختصاصی یک قالب آماده نیست و طراح سایت باید برای طراحی آن مدتها زمان بگذارد تا طراحی اولیه آن را انجام دهد و همچنین چیدمان را باید روی کاغذ اول طراحی کند.

ساخت یک سایت با طراحی پیشرفته و مدرن، بسیار پرکارتر و زمانگیر تر از آن چیزی است که مردم فکر می‌کنند. تجربه یک طراح سایت را با یک فردی که از اینترنت یک سری آموزش وردپرس را دیده هیچ وقت نمی‌شود یکسان دانست.

در زیر برای شما قیمت طراحی وب سایت حرفه ای، هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس، هزینه طراحی سایت ارزان را بررسی خواهیم کرد و لیست قیمت شرکت آوش تک را هم خواهیم دید.

قیمت طراحی سایت حرفه ای آوش تک

یک نکته وجود دارد: بعضی افراد هزینه ساعتی طراحی سایت دریافت می‌کنند. یعنی با شما اول قراردادی خواهند بست که هر ساعتی که روی سایت شما کار کنند هزینه تعداد ساعات را دریافت خواهند کرد.

ما برای راحتی مشتریان چندین بسته تهیه کردیم که با هر هزینه ای بتوانیم به شما عزیزان خدماتی را ارائه کنیم. براورد قیمت طراحی سایت در آوش تک به شرح زیر است.

قیمت ساخت سایت حرفه ای

 

پکیج های طراحی سایت شرکتی

پکیج برنزی

۲,۵۰۰,۰۰۰تومان
 • صفحات اصلی، درباره ما، تماس با ما، صفحات عمومی
 • نسخه ریسپانسیو ( مخصوص موبایل)
 • آموزش کنترل پنل سایت
 • پشتیبانی دو ماهه

پکیج نقره ای

۳,۵۰۰,۰۰۰تومان
 • تمام قابلیت های پکیج برنزی
 • هاست یک گیگا بایت رایگان
 • دامنه .ir با مالکیت شما
 • بهینه سازی و افزونه سئو
 • نقشه سایت و robot

پکیج طلایی

۵,۰۰۰,۰۰۰تومان
 • تمام قابلیت های پکیج نقره ای
 • هاست دو گیگابایت رایگان
 • طراحی لوگو و Favicon
 • اتصال به وب مستر
 • سئو محلی پایه

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

پکیج فروشگاهی

۶,۰۰۰,۰۰۰تومان
 • جستجو و فیلتر محصولات
 • پروفایل کاربری
 • افزودن درگاه بانکی در جهت سهولت پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب
 • عضویت در فروشگاه برای مشتریان
 • امکان تعریف تعرفه حمل و نقل

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

0 0 vote
Article Rating
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم