هزینه طراحی سایت چقدر است؟ برآورد هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت یکی از متداول‌ترین سؤالاتی است که ممکن است برای همه کسانی که به دنبال فروش آنلاین و یا داشتن یک سایت هستند، به وجود بیاید.

“ساخت یک وب سایت چقدر هزینه دارد؟” ما در اینجا هستیم تا به این سؤال شما پاسخ دهیم. ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا پول خود را در جای درست سرمایه گذاری کنید.

هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است؟ حقیقت این است که، هزینه ساخت یک وب سایت کاملاً به بودجه شخصی و اهداف شما بستگی دارد.

ما در این مقاله قصد داریم که به شما نشان دهیم که واقعا راه اندازی وب سایت برای اکثر مردم چقدر هزینه دارد.

مشتری‌ها و سرمایه گذاران و یا حتی افراد خاص که تمایل به همکاری با کسب و کار شما را دارند زمانی که به یک وب سایت قدیمی یا سایت درهم می‌رسند احساس می کنند که کسب و کار شما توانایی اجرای پروژه آنها را ندارد. حال اگر این بین سایتی هم در کار نباشد چون که باید مشتری از شما و کسب و کارتان اطلاعات بیشتری کسب کند؟

تصور کنید: شما با یک شریک تجاری و یا یک مشتری که برایتان اهمیت فراوانی دارد ملاقات کرده اید و همه چیز عالی به نظر می رسد. شما آماده امضای قرارداد هستید و سپس آنها را به دفتر خود دعوت می کنید. یک کسب و کار زنگ زده کنار فعالیت های خوب شما!

قطعا شما ترجیح می‌دهید که مشتریان خود را به یک وبسایت فوق العاده شیک و با عملکرد و سرعت بالا دعوت کنید تا آن‌ها به سمت حرفه شما جذب شوند و شیفته کسب و کار شما بشوند.

اما این کار برای شما چقدر هزینه برمی‌دارد؟

با توجه به اینکه 75٪ از کاربران با دیدن وب سایت در مورد اعتبار یک شرکت قضاوت می کنند، می‌توان گفت تقریباً همیشه سرمایه گذاری بر روی سایت به اعتبار و شخصیت کسب و کار شما می‌افزاید.

و البته نکته مهم اینجاست که باید هزینه طراحی سایت با بودجه کسب و کار شما همخوانی داشته باشد.

در این مقاله، ما به طور مستقیم و صریح در مورد هزینه های طراحی وب سایت صحبت می کنیم. ما توضیح خواهیم داد که چه چیزی مناسب کسب و کار شما است و جدول قیمت طراحی سایت چقدر است.

توجه: اگر اهل آموزش و یادگیری هستید مقاله چگونه طراحی وب سایت را شروع کنیم؟ را بخوانید.

نکته مهم در مورد لیست قیمت طراحی وب سایت

اولین و شاید مهمترین مورد درباره برآورد هزینه طراحی سایت این است که کاملاً مقیاس پذیر است. از طریق سایتهای مختلف و یا فریلنسرهای موجود، مثلا شما می توانید یک وب سایت را با حداقل 500هزار تومان راه اندازی کنید؛ اما این طراحی جالب نخواهد بود (یا بدتر از آن، قابل استفاده نیست).  این حرف ماست: خروجی و بازدهی یا حتی میزان فروش محصولاتی که از یک وب سایت می‌گیرید تماما متکی به طراحی سایت شماست.

منظورمان از این حرف این است که هرچقدر به طراحی و انتخاب اصولی یک شرکت برای طراحی سایت اهمیت دهید و اصولی هزینه کنید خروجی بهتری خواهید گرفت.

اگر هنوز در مورد ساخت یک سایت قانع نشده اید مقاله چرا باید طراحی سایت کنیم را مطالعه کنید.

2 گزینه مهم در مورد گرفتن سفارش طراحی سایت (مخصوص مدیران)

1-انواع لیست قیمت طراحی سایت

اگر شما شاغل هستید و وقت زیادی برای طراحی سایت ندارید ویا شما شخصا توانایی طراحی سایت را ندارید،باید طراحی را برون سپاری کنید.

پس، اگر برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت را جستجو کرده باشید، احتمالاً با موارد زیر روبرو شده اید:

 • سایت های بدون هزینه طراحی سایت حرفه ای
 • قیمت هایی نجومی و دیوانه کننده در مورد طراحی سایت
 • قیمت های فوق العاده پایین برای طراحی سایت

نگران نباشید ما در این مقاله به شما اطلاعات خوبی را درمورد لیست قیمت طراحی سایت با وردپرس و اطلاعات جاتبی مربوط به این موضوع را به شما خواهیم گفت.

سایت های بدون هزینه طراحی سایت حرفه ای

برای طراحان وب که هزینه طراحی سایت را ذکر نکرده‌اند، باید بگوییم که هزینه‌ها مشخص است و نیازی به مخفی کردن و طراحی استراتژی اینکه “مشتری تا زنگ نزند قیمت نخواهیم گفت” نیست.

همه این شرکت‌ها نه اما تعداد 90 درصد آنها بدنبال این هستند که بررسی کنند مشتری تا چه اندازه توان پرداخت دارد و ببینند چقدر می‌توانند از آنها هزینه دریافت کنند، بعد به آنها قیمت بدهند. پس هوشیار باشید.

قیمت هایی نجومی و دیوانه کننده در مورد طراحی سایت

قیمت های نجومی در مورد طراحی سایت هم بی‌دلیل نیست. در مورد شرکت‌هایی با این قیمت‌ها باید حواستان باشد که چه خدماتی به شما ارائه می‎دهند و چه امکاناتی را قرار است روی سایت شما پیاده کنند. حتما قبل از همکاری با این‌ها از چند متخصص این کار مشاوره بگیرید.

قیمت های فوق العاده پایین برای طراحی سایت

در قسمت بالا هم گفتیم که هزینه طراحی سایت بستگی به میزان اهمیت شما به کسب و کار و انتظار شما از پیشرفتتان دارد. پس با 500 هزار تومان نمی‌توانید هیچ جایی در فضای آنلاین داشته باشید. دلیل ما برای این حرف این نکته است که این قیمت فقط هزینه خرید یک دامنه است نه بیشتر!

طراحی وب سایت در مقابل بهینه سازی وب سایت(سئو): اکثرا طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت را دو موضوع عین هم می‌دانند، اما باید بدانید این موارد، دو موضوع متفاوت با هم هستند. اما اینها دو چیز بسیار متفاوت هستند. طراحی وب سایت مانند کار با یک معمار برای ایجاد طرح اولیه و ساخت خانه شما است. بهینه سازی وب سایت مانند کار با یک پیمانکار برای پیدا کردن مشتری و بهینه کردن خانه شما است. پس اگر این تصور را دارید که با طراحی یک سایت شما در صفحه اول گوگل قرار خواهید گرفت، شما اشتباه می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله سئو چیست و یا مفاهیم اولیه سئو را بخوانید.

2-تلاش برای طراحی سایت توسط مجموعه یا خودتان

اگر درک اساسی از فناوری وب دارید و خودتان به خوبی کار را انجام می دهید، می توانید وب سایت خود را کاملاً بسازید.

مواد اولیه مورد نیاز شما برای طراحی سایت آنقدرها هم گران نیستند:

اگر خودتان تصمیم به طراحی دارید توصیه ما به شما این است که مقاله مراحل ساخت سایت وردپرس چیست را بخوانید. دلیل ما برای تاکید برای طراحی سایت با وردپرس راحتی و کاربر پسند بودن این مورد است.

اما اگر فقط شنیده‌اید  که طراحی سایت با وردپرس فوق العاده آسان است و هر کسی از عهده آن بر می‌آید باید بگوییم که هزینه،زمان خود را فقط هدر می‌دهید. 

ممکن است شما برای این کار ساخته نشده باشید مسلما هرکس تخصص و توانایی خاص خودش را دارد. حتی با وجود اینکه طراحی با وردپرس شاید آسان باشد، اما مواردی دارد که 100% شما آن را نمی‌دانید و بیخودی خود را به زحمت می‌اندازید. پس باید هزینه طراحی وب سایت حرفه ای را بپردازید.

حالا که شما دید بهتری به برآورد هزینه ساخت سایت و اینکه باید به چه کسانی این کار را سپرد دارید به سراغ انواع هزینه ساخت سایت حرفه ای برویم.

عوامل موثر در هزینه ساخت وب سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر با هم بررسی خواهیم کرد:

برآورد هزینه طراحی وب سایت بر اساس صفحات و مقدار محتوای شما

هزینه طراحی سایت تک صفحه ای با قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس کاملا متفاوت است. اکثر مشتریان فکر می‌کنند که طراحی سایت فقط یک نوع دارد و همه سایت‌ها به شکل هستند. اما در واقع اصلا این طور نیست و هر نوع سایتی قیمت خاص خودش را دارد و زحمت و امکانات متفاوتی در آنها استفاده می‌شود.

طراحی یک سایت با یک صفحه کاملا با طراحی سایتی با منوها و زیر منوهای زیاد متفاوت است. سایت های فروشگاهی به دلیل داشتن محصولات متفاوت و همچنین مزایا و امکانات متفاوت نمی‎تواند با یک سایتی که تنها یک صفحه دارد یکسان باشد.

برای اینکه دچار سوء تفاهم نشوید بهتر است از شرکتی که می‌خواهید سفارش طراحی سایت بدهید، بپرسید که چه امکاناتی قرار است به شما رائه دهند و قرارداد آنها را با دقت از قبل بخوانید.

قیمت سفارش طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی وب سایت ارزان مخصوص سایت‌هایی است که برای آنها اهمیتی ندارد که چگونه سایت طراحی شود و صرفا فقط به داشتن یک وبسایت رضایت می‌دهند. اما برای ساخت بعضی از سایت‌ها که به صورت اختصاصی برای مشتری طراحی می‌شود، هزینه کاملا متفاوت است. در بالا هم گفته شد که طراحی اختصاصی قابل قیاس با داشتن یک قالب آماده نیست. زحمتی که برای ساخت یک سایت اختصاصی کشیده می‌شود خیلی بیشتر از چیزی است که شما تصور خواهید کرد.

شاید این دید در ما بوجود بیاید که طراحی اختصاصی یک سایت یعنی چه؟

فواید و مزایای طراحی انواع سایت وردپرس و اختصاصی چیست؟ را بخوانید

سایت های اختصاصی یک قالب آماده نیست و طراح سایت باید برای طراحی آن زمان زیادی بگذارد تا طراحی اولیه آن را انجام دهد و همچنین چیدمان را باید اول روی کاغذ طراحی کند.

ساخت یک سایت با طراحی پیشرفته و مدرن، بسیار پرکارتر و زمانگیر تر از آن چیزی است که مردم فکر می‌کنند. تجربه یک طراح سایت را با یک فردی که از اینترنت یک سری آموزش وردپرس را دیده هیچ وقت نمی‌شود یکسان دانست.

در زیر برای شما قیمت طراحی وب سایت حرفه‌ای، هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس، هزینه طراحی سایت ارزان را بررسی خواهیم کرد و لیست قیمت شرکت آوش تک را نیز به شما ارائه خواهیم داد.

قیمت طراحی سایت حرفه ای آوش تک

یک نکته وجود دارد: بعضی افراد هزینه ساعتی طراحی سایت دریافت می‌کنند. یعنی با شما اول قراردادی خواهند بست که هر ساعتی که روی سایت شما کار کنند هزینه مجموع ساعات را دریافت خواهند کرد.

ما برای راحتی مشتریان چندین بسته تهیه کردیم که با هر هزینه‌ای بتوانیم به شما عزیزان خدماتی را ارائه کنیم. براورد قیمت طراحی سایت در آوش تک به شرح زیر است.

قیمت ساخت سایت حرفه ای

پکیج های طراحی سایت شرکتی

پکیج برنزی

۲,۵۰۰,۰۰۰تومان

 • صفحات اصلی، درباره ما، تماس با ما، صفحات عمومی
 • نسخه ریسپانسیو ( مخصوص موبایل)
 • آموزش کنترل پنل سایت
 • پشتیبانی دو ماهه


اطلاعات کامل

پکیج نقره ای

۳,۵۰۰,۰۰۰تومان

 • تمام قابلیت‌های پکیج برنزی
 • هاست یک گیگا بایت رایگان
 • دامنه .ir با مالکیت شما
 • بهینه سازی و افزونه سئو
 • نقشه سایت و robot


اطلاعات کامل

پکیج طلایی

۵,۰۰۰,۰۰۰تومان

 • تمام قابلیت‌های پکیج نقره ای
 • هاست دو گیگابایت رایگان
 • طراحی لوگو و Favicon
 • اتصال به وب مستر
 • سئو محلی پایه


اطلاعات کامل

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

پکیج فروشگاهی

۶,۰۰۰,۰۰۰تومان

 • جستجو و فیلتر محصولات
 • پروفایل کاربری
 • افزودن درگاه بانکی در جهت سهولت پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب
 • عضویت در فروشگاه برای مشتریان
 • امکان تعریف تعرفه حمل و نقل


اطلاعات کامل

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟