چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ چگونه تیک آبی بخریم؟

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام (Instagram blue tick)

حتما روزانه چندین ساعت  را مشغول گذراندن وقت در اینستاگرام هستید. خب طبیعی است که تیک آبی کنار اسم اینستاگرام را زیاد دیده اید. حتما از خودتون پرسیدید که این تیک چه معنی دارد و یا گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه چگونه است؟  اگر دوست دارید که بدانید

 • علامت دایره آبی در اینستاگرام چیست
 • خدمات تیک آبی چیست؟
 • مزایای تیک آبی اینستاگرام ؟
 • چه کسانی تیک آبی دارند؟
 • آموزش ساخت تیک آبی اینستاگرام
 • خرید تیک آبی اینستاگرام

یادتون باشه که برخلاف گذشته که تیک آبی فقط به افراد سلبریتی مانند فوتبالیست ها خواننده ها بازیگران و… تعلق میگرفت میتوان برای پیج خودمان هم تیک آبی دریافت کنیم پس حتما این مقاله را تا انتها بخوانید و به دستور العمل هایی که به شما داده می‌شود عمل کنید.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟ (Verified badge)

اینستاگرام  چند میلیون کاربر را در خود جای داده است؟ آیا هر روز به این تعداد اضافه می‌شود یا خیر؟ حتما این موضوع را هم دیده اید که افرادی هستند که چندیدن اکانت دارند و یا سلبریتی ها و افراد معروف این برنامه، اکانت های مشابه و یا فن پیج یا همان طرفداران زیادی دارند که اکانتی شبیه اکانت افراد معروف می‌سازند. از کجا باید بدانیم که کدام یکی از این اکانت ها واقعی هستند و کدام یک فیک؟

اینجاست که تیک آبی اینستاگرام به کمک ما می‌آید و با سرچ کردن افراد محبوبمان و یا پیج های مورد علاقه مان با دیدن استیکر تیک آبی اینستاگرام متوجه اصل بودن آن پیج و اصلی بودن پیج محبوبمان می‌شویم.

به شکل زیر دقت کنید. در قسمت سرچ نام mohsenyeganeh سرچ کردیم و نام های متفاوت از این پیج را می‌بینیم. اما اگر به پیج مورد نظر دقت کنید یک تیک کنار آن می‌بینیم. این تیک نشان دهنده اصلی بودن پیج است. با دیدن این تیک در می‌یابیم که این پیج متعلق به خود محسن یگانه است.

تیک آبی اینستاگرام

دلیل طراحی این آیکن برای مرتب سازی صفحه های واقعی از تقلبی بوده و برای نخستین بار بدست افراد سرشناس مورد استفاده قرار گرفته که هواداران بتوانند اطمینان حاصل كنند كه مشخصات صحیحی را كه جستجو كردند را پیدا كرده اند.

تا به اینجا آیا از این تیک خوشتان آمده است؟ آیا شما هم احساس می‌کنید که به سیمبل تیک آبی یا همان تیک آبی خودمان نیازمندید؟

برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع تا انتهای مقاله را بخوانید تا نحوه گرفتن حلقه آبی کنار اسم اینستاگرام را بدانید.

چه کسانی تیک آبی از اینستاگرام می‌گیرند؟

اگر دقت کرده باشید شما در اینستاگرام نمی‌توانید یک الگوریتم مشخصی را پیدا  کنید و بگویید که براساس این الگوریتم این اتفاق می‌افتد. در گرفتن تیک هم همینطور است. دلیل مشخصی وجود ندارد تا بگوییم که فقط به این افراد تعلق می‌گیرد.

بنا بر گزارشی که فیسبوک منتشر کرد تنها عده ی محدودی قادر به دریافت این تیک میباشند اما این مطلب دلیل بر عدم توانایی در دریافت این آپشن نیست . در پایین به نحوه ی افزایش شانس برای دریافت تیک معروف اینستاگرام میپردازیم. بعضی ها به اشتباه فکر می کنند که افزایش فالوورها موجب دریافت تیک آبی اینستاگرام می شود. اما ما به شما می گویم که شمار فالوورها هیچ تضمینی برای تأیید توسط اینستاگرام برای دریافت این تیک نیست.

باید به شما بگوییم که آدم های معمولی هم می‌توانند این تیک را دریافت کنند. همچنین خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه هم امکان پذیر است. برای اینکه به شما نشان دهیم که تعداد فالوور تاثیر کمی در گرفتن این تیک دارد می‌توانید دو پیج را که فالوورهای متفاوتی دارند و تیک آبی دریافت کرده اند را سرچ کنید. هردو تیک آبی دارند اما تعداد فالوور های آنها با هم متفاوت است. تعدا فالوور های شما می‌تواند چند K  یا چند M باشد و یا حتی کمتر از این موارد هم می‌تواند باشد.

مزایای تیک آبی اینستاگرام

بگذارید اول مزایای تیک آبی را به شما بگوییم و بعد به سراغ گرفتن این تیک و نحوه افزایش فالوور و فروش را با این ابزار به شما بگوییم. استراتژی فروش در اینستاگرام را از دست ندهید.

امروزه منحصر بفرد بود در هر زمینه ای کلید موفقیت است پس برای اینکه بتوانید یونیک باشید در حیطه کاری خود باید بهای آن را بپردازید و تلاش و فعالیت داشته باشید .وقتی منحصر بفرد میشوید اعتبارتان نیز در میان کاربران افزایش پیدا میکند تیک آبی به شما این امکان را میدهد که به عنوان کاربری منحصر بفرد و مورد تائید در اینستاگرام فعالیت کرده و از صفحات جعلی که قصد در افزایش فالوور و کسب اعتبار با اکانت تجاری یا… شما شوند متمایز شوید و کاربران شما را به عنوان برند اصلی یک نماد بشناسند و گول پیج های فیک را نخورند.

همچنین اگر از نظر روانشناسی به این موضوع نگاه کنیم، زمانی که کاربری به سراغ پیج شما می‌آید و تیک آبی را می‌بیند حس خوب معتبر بودن پیج شما، اعتماد و خرید کردن از شما را بدست می‌آورد. حتی اگر شما محصولی برای خرید نداشته باشید و یا کابر نیاز به خرید از شما نداشته باشد، حس خوبی برای او ایجاد کرده اید. اما توصیه ما به شما این است که حتما یک تعداد فالوور داشته باشید و بعد به سراغ این تیک بروید.

چطور از اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

این قسمت به شما کمک می‌کند که روش گرفتن تیک آبی پروفایل تایید شده در اینستاگرام را یاد بگیرید.

یادتان نرود که حتما باید معتبر باشید تا این تیک را دریافت کنید.

قبل از هر چیز ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه خود بروز کنید تا از قابلیت های جدید آن برخوردار شوید و وی پی ان خود را نصب کنید تا در ادامه روند به مشکلی برنخوریم.

 •  ابتدا به قسمت تنظیمات رفته و بر روی قسمت account کلیک کنید و بعد روی request verification کلیک کنید
 • با انتخاب گزینه ی آخر اینستاگرام از شما یک سند معتبر می‌خواهد. مدارکی از شما می‌خواهد که نشان دهد فردی که نام او را برده‌اید خودِ شما هستید. مدارکی همانند کارت ملی، کارت معافیت از سربازی و در همه هر نوع کارت شناسایی، قبض‌ها و موارد این قبیل می‌توانند به اینستاگرام بفهمانند که اسمی که در فیلد پیشین وارد کرده‌اید پیج مال خودتان است حال با انتخاب گزینه ارسال شما پیشنهاد خود را فرستاده اید و باید منتظر جواب باشید

تیک آبی اینستاگرام

 

 

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

 • پس از اتمام کارتان باید منتظر پاسخ از طرف اینستاگرام باشید که  2 حالت دارد
 1. یا درخواست شما قبول میشود که تبریک میگویم شما صاحب تیک آبی شده اید
 2. اما اگر رد شود باید دلایل رد شدن و شرایط گرفتن تیک آبی را به طور کلی بررسی کنیم

چگونه شانس دریافت تیک آبی را بالا ببریم؟!

درخواست تیک آبی اینستاگرام خب به همین راحتی هم نیست که درخواست بفرستید و اینستاگرام هم این درخواست را قبول کند. باید شرایط خاصی داشته باشید. اگر قرار بود که این برنامه به همه پیج ها تیک آبی دهد که دیگر تیک آبی معنی نداشت. مطالب زیر به شما کمک می‌کند شرایط گرفتن تیک آبی را درک کنید و روی پیج خود کار کنید. 2 ویژگی خاص باید داشته باشید.

ویژگی های اصلی  برای دریافت تیک آبی :

1-Authenticity  (معتبر بودن) :

باید اعتبار داشته باشید یعنی باید یک فرد معتبر و یا یک برند معتبر باشید.

2- Uniqueness (منحصر به فرد بودن):

پیج منحصر به فردی داشته باشید یعنی پیج شما متعلق به شما و کسب و کارشما باشد و اگر چند اکانت دارید معمولا یکی از اکانتهای شما تیک آبی را از اینستاگرام را  اخذ می‌کند.

3- Completeness ( کامل بودن ):

پروفایل کاملی داشته باشید یعنی عکس پروفایل حرفه‌ای داشته باشید ، اسم کاربری خوبی داشته باشید و بیوگرافی خودتان را خوب نوشته باشید توضیح بدهید که دقیقاً چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید تا مخاطب به راحتی متوجه علت حضور شما در اینستاگرام بشود و ناگفته نماند حتما باید یک پست در پیج اینستاگرام خودتان داشته باشید و نباید اکانت خود را Private کنید بلکه باید پابلیک باشد و کاربران بتوانند به راحتی پست ها در صفحه اینستاگرام شما را مشاهده کنند

4-Notability  ( قابل توجه بودن ) :

شناخته شده باشید یعنی توسط کسان زیادی در داخل اینستاگرام جستجو شده باشید و فعالیت خوبی در اینستاگرام داشته باشید.

ویژگی های فرعی برای داشتن تیک آبی :

ایجاد صفحات فیک

علت اصلی گرفتن تیک آبی تمایز صفحه اصلی از صفحات فیک است بنابراین اگر پیج ما دارای صفحات فیک نباشد دلیلی بر گرفتن تیک آبی پس اگر پیج فیک نداشته باشیم باید برای پیج خود چند نمونه پیج فیک بسازیم تا اینستاگرام دلیلی برای دادن تیک آبی به ما را داشته باشد.

معتبر بودن مدارک ارسالی

حتما در ارسال مدارک و مشخصاتی که اینستاگرام از شما میخواهد دقت داشته باشید زیرا در صورت عدم اعتبار اینستاگرام پیج شما را فیک تشخیص داده و درخواست شما را به سرعت رد میکند.گرفتن تیک آبی

کپی کار نباشید

این موضوع هم برمیگردد به الگوریتم های اینستاگرام . در هر زمینه ای چه طراحی سایت و چه اینستاگرام سعی کنید خود تولید کننده ی محتوا باشید زیرا با کپی و پیست کردن مطالب نه تنها سریع تر پیشرفت نمیکنید بلکه به عنوان کپی کار شناخته شده و از نظر مردم و الگوریتم های اینستاگرام رد میشوید. کپی نکردن محتوا فقط زمانی اتفاق می‌افتد که شما بدانید استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام چیست؟

افزایش تعداد فالوور

در مرحله ی بعد باید پیجتان را محبوب و شناخته شده کنید زیرا اینستاگرام تنها به سلبریتی ها و افراد شناخته شده  تیک آبی میدهد بنابراین باید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید اما نه با خرید فالوور زیرا اینستاگرام نیز مانند گوگل الگوریت های بخصوص خود را دارد و فالوور های فیک شما را تشخیص میدهد بنابراین با افزایش فالوور واقعی و افزایش تعداد لایک ها و کامنت ها اینستاگرام را مجاب به این کنید که پیج شما را به عنوان پیج معروف بشناسد. برای اینکه تعداد کاربرانمان را سریعتر افزایش دهیم مقاله افزایش فالوور در اینستاگرام را بخوانید.

در اینستاگرام فعال باشید

برای دریافت تیک آبی باید فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کنید در تایم های مناسب پست بگذارید(استراتژی پست گذاشتن در اینستاگرام)  تا بازده کارتان بالا رود از کپشن و تگ های مناسب استفاده کنید تا کاربران را مجذوب پیج خود کنید پست های مرتبط با حیطه ی کاری پیج بگذارید و از استوری استفاده کنید سعی در تبلیغات داشته باشید.

اینستاگرام هم مانند هر زمینه ی دیگری نیاز به فعالیت و تلاش میباشد تا به نتیجه ی مطلوب برسیم بنابراین برای اینکه پیج خود را محبوب کنیم باید با تلاش مستمر و ایجاد محتوای یونیک بتوانیم دل کاربران را بدست آورده و با کاربران تعامل داشته باشیم تا اینستاگرام پیج ما را تایید کند.

با افرادی که دارای تیک آبی اند ارتباط برقرار کنید

از دیگر ترفند گرفتن تیک آبی اینستاگرام: هرچه بیشتر سعی کنید با افراد معروف دارای تیک آبی ارتباط برقرار کنید بهتر است، زیرا این کار چند مزیت دارد یکی اینکه باعث میشود فالوور های طرف مقابل نیز شما را بشناسند و فالو کنند دوم اینکه باعث می‌شود اینستاگرام نیز شما را به عنوان فردی معتبر بشناسد و پروسه ی گرفتن تیک آبی را برای شما آسان تر میکند.

از توهین و بی احترامی به حقوق دیگران بپرهیزید

حتما به یاد دارید که چندی پیش پیج میلیونی سلبریتی معروف (امیر تتلو ) به علت بی احترامی به حقوق زنان نه تنها تیک آبی اش گرفته شد بلکه پیجش بسته شد پس یادتان باشد برای اینکه پیج خود را بالا ببرید از حاشیه و پرداختن به مسائل غیر مرتبط خودداری کنید زیرا تنها با یک شکایت یا نظرسنجی از طرف کاربران اینستاگرام متوجه عملکرد شما خواهد شد.

خرید تیک آبی اینستاگرامتیک آبی اینستاگرام

اگر تا اینجا مقاله را خوانید و احساس کردید که نیاز به این تیک دارید پس باید بدانید که چگونه تیک آبی بخریم؟

همچنین آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام با گوشی و یا کامپیوتر هیچ فرقی ندارد شما از یک برنامه استفاده می‌کنید.

پیشنهادات آوش تک

اگر می‌خواهید اینستاگرام شما را از صفحه این برنامه حذف و از بین نبرد دنبال تیک آبی اینستاگرام فیک،هک تیک آبی اینستاگرام نروید. افزایش فالوور فیک همچنین کارهایی که اینستاگرام را عصبانی می‌کند می‌تواند پیج شما را برای همیشه از بین ببرد. الگوریتم های این برنامه بقدری هوشمند هستند که  کلک های شما را به راحتی بفهمند.

کلام آخر

اگر به دنبال افزایش کسب و کار خود و افزایش فروش هستید افزایش فالوور با تیک آبی یکی از این روش هاست. اما توجه داشته باشید که این کار قوانین و شرایط خاص خودش را دارد. تیک آبی اعتبار شما را بین کاربران بالاتر می‌برد. پس یادتان نرود که اگر معتبر نیستید و یا محتوای خوبی ندارید همین الان دست به کار شوید.

دوستان عزیز کامنت های شما به روز به روز بهتر شدن مقاله ها و خدمات ما اضافه می‌کند. پس برای ما? زیر همین مقاله نظرات و انتقادات و یا پیشنهادات خود را بنویسید.?

تیک آبی اینستاگرام چیست؟ ⭐

به تیکی که کنار اسم بعضی از کاربران قرار می‌گیرید تیک آبی می‌گویند. داخل مقاله اطلاعات تکمیلی و نحوه گرفتن را بخوانید

چه کسانی تیک آبی از اینستاگرام می‌گیرند؟ ⭐⭐

تیک آبی فقط مخصوص بازیگران و افراد معروف نیست. باید به شما بگوییم که آدم های معمولی هم می‌توانند این تیک را دریافت کنند نحوه گرفتن را در مقاله بخوانید

چطور از اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ ⭐⭐⭐

یادتان نرود که حتما باید معتبر باشید تا این تیک را دریافت کنید. قبل از هر چیز ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه خود بروز کنید تا از قابلیت های جدید آن برخوردار شوید و وی پی ان خود را نصب کنید تا در ادامه روند به مشکلی برنخوریم. مراحل کامل را بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها