فالوور فیک ( fake ) چیست؟ مزایا و معایب فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟ امروزه اینستاگرام یکی از مهم‌ترین بخش‌های فضای اینترنت را تشکیل می‌دهند و روزانه میلیون‌ها کاربر در آن فعالیت می‌کنند. اما ما ایرانی ها توجه بیشتری را به این برنامه نشان داده ایم و فعالیت بیشتری در آن داریم. شاید در ابتدا برای تفریح و نشان دادن لحظات خوشی هایمان به دیگران بوده است، اما در حال حاضر فقط برای ثبت لحظات خاطره انگیز به سراغ این برنامه نخواهیم رفت. تعداد زیادی از کسب و کارها به  دنبال افزایش فروش و نشان دادن هرچه بیشتر محصولات خود به سمت این برنامه کشیده شده اند و محصولات خود را در این برنامه با روش های جذابی انتشار می‌دهند. اما نه تنها کسب و کارها بلکه ما هم بعنوان مصرف کننده محصولات آنها دو کار اساسی را انجام می‌دهیم. یک اگر بدنبال محصولی می‌گردیم نیاز خود را در این نرم افزار جستجو می‌کنیم و یا تعدادی از پیج های محبوب خود را دنبال کرده ایم و زمان نیاز از آنها خرید می‌کنیم.

در بعضی از پیج هایی که ما آنها را دنبال می‌کنیم تعداد زیادی فالوور را خواهیم دید که باعث تعجب ما خواهد شد. بعضی از پیج ها به دنبال افزایش توجه مخاطب به سراغ خرید فالوور فیک می‌روند. اما چگونه تشخیص دهیم که آنها فالوور فیک دارند یا خیر؟

مزایا و معایب این کار چیست؟ ادامه مقاله به شما کمک می‌کند تا همه این اطلاعات را بیابید.

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

برخی صفحات و یا پیج هایی که ما انها را دنبال کرده ایم تعداد بالایی فالوور را در پیج خود دارند. و ما با دیدن این تعداد فالوور احساس خوبی می‌کنیم و آن پیج را دنبال می‌کنیم. اما پس از گذشت زمانی انتظاری را که از یک پیج پر از فالوور داریم برآورده نمی‌شود. ما نسبت به آن صفحه میل سرده شده و گاهی آن را کنار خواهیم گذاشت. داشتن فالوور واقعی در اینستاگرام و همچنین تشویق کاربران به تعامل و گفتگو و لایک پست شما، کمک زیادی به گرفتن رتبه های بالا در این برنامه دارد. الگوریتم های اینستاگرام با توجه به اینکه هروزه جدیدتر و باهوش تر می‌شوند، شما دیگر نمی‌توانید با خرید فالوور فیک آنها را دور بزنید. یکی از عوامل تاثیر گذار در نداشتن نرخ تعامل در این برنامه داشتن فالوور فیک است. اینستاگرام نگاه می‌کند که شما تعداد بالایی فالوور دارید ولی لایک و کامنت زیادی ندارید پس شما را یک پیج بی ارزش می‌داند. اما در بخش بعدی به سراغ مزایا و معایب فالوور فیک بریم تا بیشتر بدانیم که چه ضرری این کار برای ما دارد.فالوور فیک

مزایا و معایب فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام تنها یک مزیت برای شما خواهد داشت؛ در حالی که چندین عیب بسیار بزرگ برای صفحه اینستاگرام شما بوجود می‌آورد.

مزیت خرید فالوور فیک اینستاگرام

افزایش فالوور فیک اینستاگرام یک راه سریع و عالی برای افزایش جلب توجه کاربران است. اگر کاربر از هر طریقی به پیج شما علاقه مند شود و سری به پروفایل شما بزند، اولین چیزی که نگاه می‌کند فالوور های شما است. مخاطبین به تعداد نفراتی که شما را فالو کرده اند دقت زیادی می‌کنند.  اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، ممکن است پست‌های شما را مشاهده نکند یا حس خوبی نسبت به آنها پیدا نکند! پس اگر پست شما کیفیت لازم را داشته باشد و بتوانید کاربر را راضی به ماندن و یا خرید از محصولاتتان کنید، فالوور فیک کمک می‌کند که حس خوبی را به او بدهید و او را نگه دارید. اما این موضوع فقط برای کاربرانی است که از فالوور فیک اینستاگرام خبر ندارند و آشنایی با روش های تشخیص این موضوع را نمی‌دانند.

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام

خوب به این بخش از مقاله دقت کنید. این بخش برای کسانی است که به دنبال خرید فالوور فیک و افزایش رایگان فالوور فیک می‌گردند. برای بدست آوردن فالوور واقعی باید از هشتگ ها استفاده کنید. مقاله استراتژی هشتگ گذاری در اینستاگرام به شما کمک می‌کند بهتر این موضوع را درک کنید.

1-از دست دادن کاربران 

خودتان را جای کاربر بگذارید. از یکی از پست های یک پیج خوشتان آمده و دوست دارید کخ او را دنبال کنید و از فعالیت های این پیج با خبر باشید. و یا در مرحله سخت تر تصمیم به خرید از این پیج دارید. محصول را انتخاب کرده به سراغ پروفایل این صفحه خواهید رفت و در نگاه اول می‌بینید که به به چقدر تعداد فالوور های این پیج زیاد است و تنها شما نیستید که تصمیم به خرید از این پیج را دارید. حس خوبی به شما دست می‌دهد و به سراغ پست های دیگر یا همان پست می‌روید. 10k فالوور و دریغ از لایک و یا کامنت و یا اگر لایک و کامنتی موجود است به میزانی که فالوور دارد نیست. با خودتان نمی‌گویید که پس چرا کسی لایک نمی‌کند؟ همان جا در می‌یابید که این پیج فالوور فیک دارد و تمام اعتماد خود را به این صفحه از دست خواهید داد و در بعضی موارد آن را ریپورت هم می‌کنید.

2-خرید لایک و کامنت 

خب شما هزینه کرده اید و خرید فالوور فیک اینستاگرام را انجام داده اید، اگر کمی باهوش باشید می‌بینید که کاربران باهوش تر این حرفها هستند که گول فالوورهای فیک شما را بخورند. پس مجبورید هزینه کنید و هزینه خرید لایک و کامنت هم بدهید. البته باید بگوییم که سر چه کسی را با این کار گرم می‌کنید؟ بی شک خودتانلایک فیک

3-نداشتن فروش 

شما فالوور فیک خریداری کردید و در مقابل آن چه چیزی بدست آوردید؟ آیا از این فالوور ها کسی هم مشتری شما می‌شود؟ خودتان که می‌دانید انها فیک هستند و کسی قرار نیست از فالوور فیک بازدهی و فروش داشته باشد. فقط فالوور واقعی و کسانی که برای آنها زحمت کشیده اید، می‌توانند به فروش شما کمک کنند.

4-حذف صفحات جعلی و دارای فالوور فیک توسط اینستاگرام

اینستاگرام همیشه به دنبال راحتی و بررسی تمام صفحاتی که در آن وجود دارد است. الگوریتم های این برنامه هروزه در حال رشد و به روز شدن هستند. زمانی که این برنامه حس کند که فالوور های زیادی دارد اما نرخ نعامل کمی دارد فورا این پیج را بی ارزش دانسته و بلاک و یا غیر فعال خواهد کرد.

5-فالوور فیک از بین می‌رود

باز هم اینستاگرام و الگوریتم هایش می‌توانند تشخیص دهند که یک پیج که نه کسی را لایک می‌کند و نه فعالیتی در این برنامه دارد فیک است و او را حذف خواهد کرد.

راه تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام

شما با چند روش ساده می‌توانید دریابید که فالوور یک پیج واقعی هستند یا فیک

  • به پست هایی که گذاشته شده است دقت کنید. اگر در این پیج همه نوع پستی گذاشته شده است و تمام انها به یک میزان لایک و کامنت خورده است، مشخص است که خرید لایک و کامنت فیک انجام شده است.
  • اگر لایک و کامنت فیک خریداری شده باشد به اولین پستی که گذاشته شده دقت کنید. تعداد لایک آن پست هم شبیه بقیه پست ها است . اولین پست باید تعداد لایک کمی داشته باشد. در ابتدای کار میزان لایک دریافتی از فالوورهایمان کم است.
  • آیدی‌های غیرواقعی معمولاً ساختاری مانند اکانت‌های واقعی ندارند؛ مثلاً از نام یا فامیل تشکیل نشده‌اند و تنها حروف یا عدد دارند که نشان‌دهنده فالوور فیک آن صفحه اینستاگرامی هستند.
  • کامنتهای فیک معمولا مفهوم خاصی ندارند و از طریق ربات گذاشته می‌شوند. معمولا کامنتها یکسان و تکراری هستند.فالوور فیک

خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام رایگان و یا با هزینه را می‌توانید به راحتی با یک سرچ پیدا کنید. دقت داشته باشید که این روش قیمت زیادی ندارد. اگر قرار است که با این همه معایب باز هم خرید فالوور فیک را انتخاب کنید پس بهتر است که فالوور فیک رایگان را در نظر بگیرید.

حذف فالوور فیک از اینستاگرام

می توانید به راحتی فالوور های فیک خود را تشخیص داده و سپس آنها را از بخش فالوور های خود به اصطلاح remove کنید. ولی توجه داشته باشید که این کار خیلی طول می کشد شاید ماه ها باید زمان صرف کنید تا بصورت دستی از شر فالوور های فیک خود خلاص شوید.

آیا برنامه یا رباتی برای حذف فالوور های فیک وجود دارد؟

شما می توانید با استفاده از ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام در طول چند روز از شر فالوور های خود خلاص شوید. شاید تازه به یاد رفع این اشتباه افتاده اید، ایرادی ندارد. می‌توانید از طریق ربات های حذف این کار را انجام دهید.

اما در این رابطه چند نکته را در نظر داشته باشید. استفاده از ربات ها یا برنامه های جانبی به هر شکلی که باشد برای پیجتان مضر است و نباید این کار را انجام دهید. کار این ربات ها به این شکل است که جمعی از فالوورهای شما را به یکباره از پیجتان حذف می‌کنند که باعث دو مشکل عمده می‌شود:

  1. ممکن است فالوور های واقعی شما هم همراه با آنها حذف شوند و از دست دادن فالوور واقعی به ضرر شماست. جذف فالوور به همین راحتی ها هم نیست که به راحتی حذف شوند.
  2. به دلیل اینکه این ربات ها یکباره همه را حذف می‌کنند، ممکن است پیج شما دچار شادوبن و یا بلاک دائمی اینستاگرام شود.

جذب فالوور واقعی در اینستاگرامشبکه اجتماعی

در انتهای این مقاله به شما پیشنهاد می‌کنم که هیچ راهی بهتر از داشتن فالوور واقعی نمی‌تواند شما را به آرزوهایتان در اینستاگرام برساند. برای رسیدن به این هدف راه های زیر را امتحان کنید. مقاله آموزش تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی را بخوانید.

استراتژی اینستاگرام

برای خود یک برنامه یا یک هدف تعیین کنید که چگونه و در چه زمانی می‌خواهید به فروش در این برنامه برسید.  مقاله استراتژی اینستاگرام را بخوانید.

تنوع محتوا و سرگرمی

کاربر را سرگرم و یا حیرت زده کنید. پست های مختلف بسازید و با پست هایتان کاربران پیج خود را نگه دارید و از آنها بخواهید که دوستان خود را به پیج شما دعوت کنند.

محتوای باکیفیت

هرجه می‌توانید محتوای خود را با کیفیت تر بسازید. برای داشتن محتوای با کیفیت مقاله استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام را بخوانید.

 

کلام آخر

در نهایت باید بگوییم که هیچ چیز جای تعامل و وجود یک فالوور واقعی را نخواهد گرفت. پس با روش های بیهوده خودتان را دور نزنید و کاربر را نسبت به خود بی اعتماد نکنید.

نظرات شما برای ما خیلی اهمیت دارد?? لطفا نظرات خود را زید همین مقاله بنویسید.??

مزیت خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست ؟ ⭐

فزایش فالوور فیک اینستاگرام یک راه سریع و عالی برای افزایش جلب توجه کاربران است. اگر کاربر از هر طریقی به پیج شما علاقه مند شود و سری به پروفایل شما بزند، اولین چیزی که نگاه می‌کند فالوور های شما است. مخاطبین به تعداد نفراتی که شما را فالو کرده اند دقت زیادی می‌کنند اما مزایای بیشتر را بخوانید

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست؟ ⭐⭐

از دست دادن کاربران خودتان را جای کاربر بگذارید. از یکی از پست های یک پیج خوشتان آمده و دوست دارید کخ او را دنبال کنید و از فعالیت های این پیج با خبر باشید. و یا در مرحله سخت تر تصمیم به خرید از این پیج دارید. محصول را انتخاب کرده به سراغ پروفایل این صفحه خواهید رفت و در نگاه اول می‌بینید که به به چقدر تعداد فالوور های این پیج زیاد است و تنها شما نیستید که تصمیم به خرید از این پیج را دارید. حس خوبی به شما دست می‌دهد و به سراغ پست های دیگر یا همان پست می‌روید. 10k فالوور و دریغ از لایک و یا کامنت و یا اگر لایک و کامنتی موجود است به میزانی که فالوور دارد نیست. با خودتان نمی‌گویید که پس چرا کسی لایک نمی‌کند؟ همان جا در می‌یابید که این پیج فالوور فیک دارد و تمام اعتماد خود را به این صفحه از دست خواهید داد و در بعضی موارد آن را ریپورت هم می‌کنی ادامه را بخوانید

راه تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام ⭐⭐⭐

به پست هایی که گذاشته شده است دقت کنید. اگر در این پیج همه نوع پستی گذاشته شده است و تمام انها به یک میزان لایک و کامنت خورده است، مشخص است که خرید لایک و کامنت فیک انجام شده است این یکی از راه هاست . چند راه دیگر را بخواندید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
رضا خلیلی
2 سال قبل

سلام، اگر کسی فالوور فیک داشته باشه ممکنه نتونه تیک آبی بگیره از اینستاگرام؟