آموزش کامل تایید دو مرحله ای اینستاگرام

آیا شماهم به فکر استفاده از قابلیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام هستید اما نمیدونید چطور اینکارو انجام بدید؟ آیا اطلاعی از فواید این قابلیت برای اکانت اینستاگرام خود دارید؟ ما به شما در این مقاله درباره اهمیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام و راه دور زدن آن خواهیم گفت همچنین به سوالاتی از قبیل نحوه لاگین کردن در اینستاگرام، بازیابی رمز اینستاگرام و انواع خطاهای رایج لاگین کردن پاسخ میدهیم. پس اگر قصد دارید همه چیز رو از 0 تا 100 درباره دست یابی به این قابلیت امنیتی و سایر سوالات خود یاد بگیرید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

اینستاگرام

آنچه در این مقاله میخوانید مخفی کن

نحوه لاگین کردن اکانت اینستاگرام

اینستاگرام، طی سال های اخیر به بخش جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شده  و از آن دسته شبکه های اجتماعی است که رشد شگفت انگیزی در جذب کاربران به خود داشته و توانسته است با جذب بیش از 2 میلیارد کاربر در جهان و 24 میلیون کاربر در ایران، به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شود که امتیازات و مزیت های بزرگ آن مانند کسب درآمد از اینستاگرام از طریق افزایش فالوور اینستاگرام، اهمیت یادگیری لاگین کردن این شبکه اجتماعی که به راحتی انجام میشود را دوچندان میکند. البته 8 نکته اساسی در راه اندازی پیج اینستاگرام وجود دارد که مطالعه آن به مدیریت کردن هرچه بهتر شما کمک میکند.

بنابراین اگر هنوز حساب کاربری خود را ایجاد نکرده اید و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش راه اندازی پیج اینستاگرام خود و کسب درآمد از آن هستید ما آموزش های کاملی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

برای وارد شدن به این صفحه اجتماعی دو راهکار وجود دارد:

وارد شدن به اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام

برای اینکار باید از طریق لینک  وارد سایت اینستاگرام شوید و برای ساخت اکانت اینستاگرام مراحل زیر را طبق عکس انجام دهید.

پس از وارد شدن به سایت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده از قبیل شماره تلفن یا ایمیل، نام و نام خانوادگی، نام کاربری و رمز خود را مطابق عکس وارد کرده و بر روی گزینه sign in کلیک کنید.

 

لاگین اینستاگرام از طریق سایت

پس از کلیک بر روی این گزینه شما با صفحه زیر مواجه خواهید شد که باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و بر روی گزینه next کلیک کنید. برای پیدا کردن تاریخ میلادی تولد خود میتوانید به سایت www.taghvim.com/converter مراجعه کنید.

 

وارد کردن تاریخ تولد

سپس یک کد 6 رقمی برای شما ارسال خواهد شد که باید در صفحه زیر کد را وارد کرده و بر روی confirm کلیک کنید.

وارد کردن کد تایید6 رقمی

پس از وارد کردن کد، شما وارد اکانت خود شده و میتوانید آن را مدیریت کنید.

وارد شدن به اینستاگرام از طریق برنامه اینستاگرام

برای وارد شدن از طریق برنامه اینستاگرام ابتدا باید این برنامه را روی سیستم خود نصب کرده باشید. پس از وارد شدن به آن با صفحه زیر مواجه خواهید شد که باید برروی گزینه sign up مطابق عکس کلیک کنید.

 

لاگین اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

پس از آن وارد صفحه زیر شده و باید نام کاربری خود را وارد کنید.

 

 

وارد کردن یوزرنیم

بعد از آن وارد صفحه ای خواهید شد که باید یکی از گزینه های شماره تلفن یا ایمیل برای لاگین کردن اینستاگرام را انتخاب کنید.

انتخاب شماره تلفن یا ایمیل برای لاگین کردن

در  صورت وارد کردن شماره تلفن یک کد تایید 6 رقمی برای شماره تلفن شما ارسال شده و در صورت وارد کردن ایمیل کد تایید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

وارد کردن کد تایید

بعد از وارد کردن کد تایید، یک رمز عبور برای اکانت خود که این رمز باید بیش از 6 کاراکتر باشد تعیین کنید.

تعیین رمزعبور برای اکانت

بعد از وارد کردن کد تایید در صفحه جدید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

تعیین تاریخ تولد

کار تمام است شما با موفقیت توانستید اکانت خود را فعال کنید فقط کافی است برای تکمیل ثبت نام خود بر روی گزینه complete sign up کلیک کنید.

مرحله نهایی لاگین کردن

حال میتوانید وارد اکانت خود شده و عکس و ویدئوهای خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و ایده های خلاقانه در راه اندازی اینستاگرام برای کسب درامد خود را پیاده سازی کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام

در صورت فراموشی رمز عبور اکانت خود، مانند لاگین کردن شما به دو روش میتوانید پسوورد جدید برای اکانت خود تعیین کنید.

بازیابی رمز از طریق سایت اینستاگرام

برای اینکار از طریق لینک به سایت اینستاگرام مراجعه کنید.

در صفحه اول همانند شکل، گزینه have an account login را بزنید.

صفحه لاگین کردن اینستاگرام از طریق سایت

سپس در صفحه باز شده بر روی گزینه forgot password  کلیک کنید.

 

کلیک بر روی forgot passwordحال در صفحه جدید نام کاربری یا ایمیل یا شماره ای که برای ثبت نام وارد کرده اید را وارد نموده و بر روی send login link کلیک کنید.

 

وارد کردن نام کاربری یا شماره یا ایمیل

در صورت وارد کردن صحیح یکی از این سه گزینه لینکی برای شما ارسال خواهد شد که در صورت کلیک کردن بر روی آن، به صفحه ای مطابق شکل زیر منتقل شده و پسوورد جدید را وارد کرده و بر روی تیک آبی در سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و در نهایت بر روی گزینه save password کلیک کنید.

 

وارد کردن پسوورد

رمز شما با موفقیت عوض شده حال میتوانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

بازیابی رمز از طریق برنامه اینستاگرام

برای بازیابی رمز از طریق برنامه اینستاگرام وارد برنامه شده و بر روی گزینه Get help signing in مطابق تصویر کلیک کنید. در بعضی نسخه ها این گزینه در قالب ?Forgot بیان شده است بر روی آن کلیک کنید.

 

بازیابی رمز از طریق برنامه اینستاگرام

بعد از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای مطابق شکل زیر شده که باید شماره تلفن یا نام کاربری یا ایمیلی که با آن وارد اکانت خود شده بودید را وارد کنید.

وارد کردن یوزرنیم

بعد از آن در صفحه جدید شما به 3 امکان (پیامک،ایمیل،فیسبوک) برای تکمیل فرایند دسترسی دارید که میتوانید به دلخواه یکی از آن هارا انتخاب کنید.

  • گزینه send an email زمانی کاربرد دارد که شما ایمیل خود را به خاطر داشته باشید و لینک ارسالی از طریق اینستاگرام برای شما ایمیل میشود.
  • گزینه send an sms زمانی مفید خواهد بود که شما، شماره تلفن خود را برای ورود به اینستاگرام وارد کرده باشید.
  • گزینه log in with facebook هنگامی کارایی دارد که اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیس بوکتان متصل باشد.

 

 

انتخاب یکی از 3 فرایند اس ام اس، ایمیل، فیسبوک

در صورت انتخاب یکی از گزینه های ذکر شده لینکی برای شما (به شماره تلفن یا فیس بوک یا ایمیل) ارسال خواهد شد که با کلیک کردن بر روی لینک شما به فرم زیر منتقل شده و کافی است رمز عبور جدید خود را در کادر اول وارد کرده و در کادر دوم مجددا همان رمز جدید را وارد نموده و بر روی reset password کلیک کنید تا رمز جدید جایگزین رمز فراموش شده شود و شما بتوانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

وارد کردن رمز جدید

در صورت درست انجام دادن تمام مراحل، شما موفق به تغییر رمز اکانت اینستاگرام خود شده و میتوانید به اکانت خود دسترسی داشته و آن را مدیریت کنید.

خطاهای لاگین اینستاگرام و رفع ارورهای رایج در آن

گاهی اوقات کاربران برای وارد شدن به برنامه اینستاگرام یا استفاده از آن با مشکل و خطاهایی مانند فراموش کردن رمزعبور اکانت یا نام کاربری روبرو خواهند شد که این خطاها به وفور رخ داده و باعث عدم دسترسی آنها به اکانت خود میشود. همچنین گزارش های متعددی از  رایج ترین خطاها از قبیل لاگین نشدن در اینستاگرام وجود دارد. به طور کلی ممکن است دلایل متعددی برای کاربران دردسرساز شده و منجر به جلوگیری از لاگین شدن آنها و مواجه شدن با انواع ارورها گردد. در ادامه ما قصد داریم تا به توضیح دلایل این خطاها و رفع ارورها بپردازیم و شما عزیزان را در این مورد راهنمایی کنیم.

عدم اتصال به سرور اینستاگرام

گاهی اوقات به منظور لاگین کردن در اینستاگرام با خطای “Sorry, we couldn’t connect to our login server. Please confirm you have an Internet connection and try again in a moment” مواجه خواهید شد. برای رفع این خطا در قدم اول باید از اتصال دستگاه خود به اینترنت و کیفیت سرعت آن اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت داشتن عدم سرعت کافی شما برای لاگین شدن با مشکل مواجه خواهید شد. بنابراین این خطا مربوط به عدم سرعت کافی میباشد که بهتر است اینترنت گوشی خود را به 4G تغییر داده یا مودم وای فای خود را ریست کنید تا به سرعت کافی دست پیدا کنید.

فراموش کردن نام کاربری (username)

برای یافتن نام کاربری بهتر است آموزش بازیابی رمز را مطالعه نموده تا بتوانید به راحتی نام کاربری خود را در که ادامه توضیح خواهیم داد بازیابی کنید.

برای اینکار بر روی گزینه Get help signing in یا forgot کلیک میکنیم و همانند آموزش بازیابی رمز از طریق اینستاگرام به 3 امکان (فیس بوک،پیامک،شماره تلفن) برای بازیابی رمز دسترسی داریم. به همین ترتیب در بازیابی نام کاربری میتوانیم از این 3 روش استفاده کنیم.

  • اگر اکانت فیس بوک ما با اکانت اینستاگرام همگام سازی شده باشد با انتخاب گزینه with facebook و وارد کردن اطلاعات اکانت فیس بوک خود میتوانیم به اکانت اینستاگرام دسترسی داشته باشیم.
  • در صورت انتخاب گزینه send an sms و وارد شدن به لینکی که به شماره تلفن وارد شده شما، ارسال میشود به صفحه ای منتقل خواهید شد که در بخش فوقانی آن نام کاربری شما ذکر شده است.
  • با انتخاب گزینه send an email و وارد کردن ایمیل در تعامل با اکانت خود، در بخش ابتدایی ایمیل ارسال شده توسط اینستاگرام برای شما، نام کاربری شما ذکر شده است.

به همین سادگی و با استفاده از روش های عنوان شده میتوانید به یوزرنیم خود دسترسی پیدا کرده و وارد اکانت خود شوید. اگر در طی انجام مراحل بالا با ارورهایی مثل عدم به رسمیت شناختن ایمیل یا شماره تلفن مواجه شدید احتمالا اکانت اینستاگرام شما بنابه دلایلی حذف شده است.

دسترسی نداشتن به ایمیل ثبت شده در اکانت اینستاگرام

اگر از طریق ایمیل اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده باشید و نام کاربری یا رمزعبور خود را فراموش کرده باشید برای بازیابی آن به ایمیل ثبت شده در اکانت نیاز خواهید داشت که در صورت فراموشی ایمیل باید با پشتیبانی یا سرور ایمیل خود تماس بگیرید تا تحت شرایط خاص امکان دسترسی به آدرس ایمیل را بدهند زیرا در غیر اینصورت قادر به دسترسی به اکانت خود نخواهید بود.

مسدود یا غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام(
Your account has been disabled for violating our terms)

در صورتیکه حین لاگین کردن در اینستاگرام با پیامی حاوی (disabled) مواجه شدید به این معناست که اکانت شما به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی مسدود شده است. اینستاگرام نسبت به قوانین خود حساس بوده و بدون هیچ اخطاری در صورت پیروی نکردن از قوانین، اکانت مسدود خواهد شد و دسترسی به اکانت های مسدود شده غیرممکن است با این حال میتوانید از طریق ایمیل با پشتیبانی اینستاگرام دلیل مسدود شدن اکانت خود را در میان بگذارید.

خطای Error: You can’t follow anymore people

به دلیل جلوگیری از اسپم، اینستاگرام تنها اجازه ی فالوو کردن 7500 نفر را به شما میدهد بنابراین اگر تعداد فالویینگ های شما به 7500 نفر برسد شما اجازه ی فالوو کردن افراد جدید را نخواهید داشت و با این خطا مواجه خواهید شد. تنها روش حل این خطا، حذف افراد ناشناس از لیست فالویینگ ها برای فالوو کردن افراد جدید است.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام(Two-Factor Authentication)

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن محتواهایی مانند عکس و فیلم میباشد و در اکثر کشورهای جهان کاربران زیادی را به خود جذب کرده است که همین مسئله اهمیت حفظ حریم و اطلاعات خصوصی در برابر سودجویان را دوچندان میکند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا همه چیز را در ارتباط با این قابلیت شگفت انگیز یاد بگیرید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام چیست و چرا باید آن را فعال کرد؟

اینستاگرام از روش های متفاوتی برای افزایش امنیت کاربران خود به کار برده است که یکی از آنها  (2FA) یا همان تایید دو مرحله ای اینستاگرام است. در حقیقت داشتن یک رمز دیگر غیر از یوزرنیم پسوورد، یک لایه امنیتی بیشتر برای دسترسی به حساب کاربری شماست. محافظت بیشتر از اطلاعات حساب کاربری برای تمامی کاربران علی الخصوص کاربرانی که از روش های متفاوتی مثل اینفلوئنسر شدن درآمد کسب میکنند، امری ضروری و غیرقابل اجتناب است.

ما علاوه بر وارد کردن نام کاربری و رمز عبور برای وارد شدن به اینستاگرام باید کد تاییدی که اینستاگرام برای ما ارسال میکند را وارد نماییم همچنین یک سری کدهای پشتیبانی یا همان کدهای بکاپ در انتهای فعال کردن این امکان برای ما ارسال میکند که در صورت لزوم میتوانیم از آن ها استفاده کنیم و در این مورد در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. لازم به ذکر است که برای استفاده از این قابلیت لازم است اپلیکیشن خود را به روزرسانی کنید. این قابلیت در حال حاضر برای تمامی حساب های کاربری اینستاگرام فعال است.

فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام

برای فعال کردن Two-Factor Authentication تنها کافیست تا چند مرحله ساده زیر را مطابق شکل انجام دهید. (توجه داشته باشید اگر از قبل شماره تلفنی در اکانت خود ثیت نکرده باشید، اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که یک شماره معتبر را وارد کنید.)

ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و وارد صفحه پروفایل خود شوید.

ورود به پروفایل

مطابق عکس بر روی سه خط کلیک کرده تا به بخش تنظیمات اکانت خود وارد شوید.

 

تنظیمات حساب کاربری

با کلیک بر روی setting وارد قسمت تنظیمات شوید.

انتخاب گزینه security

 

مطابق عکس بر روی گزینه امنیت (security) کلیک کنید.

انتخاب Two-Factor Authentication

در صفحه جدید گزینه Two-Factor Authentication را انتخاب کرده و در صفحه بعدی بر روی Get start کلیک کنید.

انتخاب text message یا Authentication App

حال مطابق تصویر شما با دو گزینه روبرو هستید.

text message: در صورت انتخاب این گزینه کد تایید مرحله دوم به شماره ثبت شده در اکانت شما ارسال میگردد.

Authentication App: در صورت انتخاب این گزینه کد امنیتی مرحله دوم به برنامه Google Authentication ارسال خواهد شد.

از آنجاییکه اکثر کاربران گزینه اول را انتخاب میکنند ادامه مراحل را با انتخاب text message ادامه میدهیم.

وارد کردن کد تایید

 

پس از انتخاب گزینه اول با صفحه ای مطابق عکس روبرو میشوید که باید کد 6 رقمی ارسال شده به شماره تلفنتان را وارد کرده و بر روی nextکلیک و در صفحه بعد برای تکمیل مراحل روی Done کلیک کنید. (در صورت عدم دریافت کد تایید هویت لازم است از صحت شماره تلفن ثبت شده اطمینان حاصل کنید.)

کدهای بکاپ

سپس مشاهده خواهید کرد که یک سری کدهای پشتیبان (recovery code) از سمت اینستاگرام برای شما ارسال شده که حتما باید از صفحه گوشی خود اسکرین شات ضبط کنید یا این کدها را در جایی امن ذخیره کنید.

نکته:حتما توجه داشته باشید که کدهای ریکاوری را که بعد از فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام برایتان ارسال میشود را ذخیره کنید تا در صورت فراموش کردن رمز عبور و ایجاد مشکل در ورود به حساب کاربری خود، با استفاده از این کدها بتوانید وارد اکانت خود شوید.

به همین ترتیب شما توانستید تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام را برای اکانت خود فعال کنید. از این پس هنگام لاگین کردن اینستاگرام علاوه بر یوزرنیم پسوورد باید کد اختصاصی که به شماره شما ارسال میگردد را نیز وارد کنید.

اگر با خطای تایید دومرحله ای اینستاگرام روبرو شدید، لازم است عواملی مثل اتصال به اینترنت، صحیح بودن کد تایید وارد شده و منقضی نشدن کد تایید را بررسی نمایید.

دلیل اهمیت کدهای ریکاوری

کدهای بکاپ که تاکید داشتیم در جایی امن ذخیره شوند، در صورتیکه شما بنا به هر دلیلی نتوانید کد تایید دو مرحله ای را برای لاگین کردن وارد کنید میتوانید با وارد کردن یکی از این کدها از تایید دو مرحله ای عبور کنید. این کدها یکبار قابلیت استفاده دارند و بعد از استفاده از آن منسوخ خواهند شد. اگر فردی به این کدها دسترسی داشته باشد میتواند به راحتی از تایید دو مرحله ای عبور کرده و به اکانت شما دسترسی داشته باشد. همین مسئله نشان میدهد که ذخیره کردن این کدها در گالری موبایل یا مواردی از این قبیل توصیه نمیشود زیرا هم دسترسی به آن ساده است هم در صورت پاک شدن حافظه گوشی یا خراب شدن آن این اطلاعات از بین میرود و بهتر است این کد ها را روی کاغذ نوشته و در جایی امن نگهداری کنید زیرا تنها راه هک شدن اکانتی که تایید هویت دو مرحله ای برای آن فعال شده است دسترسی به کدهای پشتیبان است.

غیرفعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام

در مطالب قبل در ارتباط با اهمت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام صحبت کردیم اما گاهی اوقات بنا به دلایلی کاربران میخواهند این امکان را غیرفعال کنند. بنابراین کافیست تا طبق مراحل گفته شده برای فعالسازی،

  1. ابتدا وارد قسمت تنظیمات اکانت خود شوید.
  2. security را انتخاب کرده و بعد روی Two-Factor Authentication کلیک کنید.
  3. در صورت فعال بودن هریک از گزینه های text message  یا Authentication App میتوانید با ضربه زدن بر روی آن و زدن گزینه turn off آن را غیرفعال کنید.

دور زدن تایید دو مرحله ای اینستاگرام(بایپس اینستاگرام)

تا این قسمت از مقاله به صورت کامل نحوه فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام، غیرفعالسازی آن و فواید تایید هویت دو مرحله ای بیان شد اما گاهی اوقات ممکن است  حساب کاربران توسط هکران مورد نفوذ قرار بگیرد که اصطلاحا به آن بایپس اینستاگرام (Bypass) می گویند. بایپس کردن در حقیقت دور زدن موانع امنیتی است یعنی هکران توانسته اند از موانع امنیتی عبور کرده و به حساب کاربران دسترسی پیدا کنند همچنین گاهی اوقات ممکن است کاربران به گوشی خود یا کدهای بکاپ دسترسی نداشته باشند و بخواهند این امکان را غیرفعال کنند. ما در اینجا 4 روش برای دور زدن تایید دو مرحله ای (بایپس کردن اینستاگرام) آموزش خواهیم داد.

روش اول:

در این روش ابتدا باید از صفحه تایید دو مرحله ای اسکرین شات بگیرید و متنی که در پایین برای شما قرار داده شده است را کپی کنید و به ایمیلی که برای شما ارسال میشود بفرستید و بخواهید که تایید دو مرحله ای برای شما حدف شود.

Hi, I’m hacked, someone put my number in my account and double-checked the invoice in my account now I can not get the code to login to my page, please remove the two-step confirmation option or a backup Send out

روش دوم:

به دایرکت پیج مورد نظر خود بروید و پیام به تارگت ارسال کنید اگر پیام شما سین شود متوجه میشوید که کاربر آنلاین است و میتوانید به پیج تارگت بروید اکنون از شما تایید دو مرحله ای درخواست نمیشود.

روش سوم:

در این روش نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اکانتی که قصد بایپس کردن آن را دارید نباید قبلا با آی پی خارجی لاگین کرده باشد. ابتدا آدرس لاگین اینستاگرام را با نت خود باز کرده و ابتدا 3 بار صفحه را refresh کنید.

/instagram.com/accounts/login

حال یوزرنیم پیج خود را وارد کرده اما پسوورد را اشتباه وارد کنید، دفعه بعد نام کاربری خود را وارد کرده اما برای رمزعبور چیزی وارد نکنید و لاگین کنید. حال به پیج به طور معمولی لاگین کنید.

روش چهارم

به یکی از پست های تارگت رفته و گزینه (…turn on post noti) را انتخاب کنید.

با استفاده از یکی از روش های بالا میتوانید تایید دو مرحله ای اینستاگرام خود را دور زده و آن را بایپس کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم تا درباره ماهیت و اهمیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام و نحوه فعال کردن و غیرفعال کردن آن و خطاهای رایج در اینستاگرام اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر شما با خطایی روبرو شدید و نتوانستید پاسخ سوال خود را در این مقاله بیابید میتوانید آن را برای ما کامنت کنید تا در اسرع وقت به جواب برسید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با تیم آوش تک در ارتباط باشید و نظرات و همچنین تجربیات خود را با ما در میان بگذارید. ممنونم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام چیست و چرا باید آن را فعال کرد؟ ⭐

اینستاگرام از روش های متفاوتی برای افزایش امنیت کاربران خود به کار برده است که یکی از آنها (2FA) یا همان تایید دو مرحله ای اینستاگرام است. در حقیقت داشتن یک رمز دیگر غیر از یوزرنیم پسوورد، یک لایه امنیتی بیشتر برای دسترسی به حساب کاربری شماست. محافظت بیشتر از اطلاعات حساب کاربری برای تمامی کاربران علی الخصوص کاربرانی که از روش های متفاوتی مثل اینفلوئنسر شدن درآمد کسب میکنند، امری ضروری و غیرقابل اجتناب است. در مقاله اطلاعات بیشتری را بخوانید

فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام ⭐⭐

برای فعال کردن Two-Factor Authentication تنها کافیست تا چند مرحله ساده مطابق شکل داخل مقاله انجام دهید. (توجه داشته باشید اگر از قبل شماره تلفنی در اکانت خود ثیت نکرده باشید، اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که یک شماره معتبر را وارد کنید.)

غیرفعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام ⭐⭐⭐

دلایلی وجود دارد که شما نیاز دارید این قابلیت را غیر فعال کنید. در مقاله نحوه غیر فعال کردن را ببینید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
10 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
Mohammad
2 سال قبل

درود بر شما
لطفا منو کمک کنید . تقریبا ۱۵روزه که نمیتونم وارد اینستام بشم. خواستم پسورد ایستامو بازیابی کنم . مراحل رو که جلو رفتم ایمیل برام اومد و یه گفت که رمز جدید وارد کنم . روز جدید وارد کردم ولی در ادامه ازم کد دومرحله ای خواست. غافل از اینکه قبلا کد دومرحله ای رو فعال کرده بودم و من کاملا اونو فراموش کردم .
حالا نمیتونم برگردم به اکانتم . نه راه پس نه راه پیش ندارم .

واقعا نمیدونم چکار کنم. یکی منو راهنمایی کنه لطفا . سپاسگزارم

رعنا جوانمردی
2 سال قبل
پاسخ به   Mohammad

سلام وقتتون بخیر کد تایید دو مرحله ای همون موقع که میخواید وارد اینستاگرام بشید براتون ارسال میشه به اون برنامه یا شماره ای که موقع فعال کردنه کد انتخاب کردید و اگر این دو در دسترستون نیست همون موقع که تایید دو مرحله ای رو فعال کردید چندتا کد بازیابی یکبارمصرف هم بهتون داده که باید اونهارو یجای امن ذخیره میکردید . میتونید از اونها استفاده کنید

مهمان
رضوان
2 سال قبل
پاسخ به   Mohammad

سلام بمن پیام بده داخل واتساپ راهنماییت میکنم.بلدم.کمکت میکنم

مهمان
mahmoud
2 سال قبل
پاسخ به   رضوان

منم همین مشکلو دارم.شماره واتس آپتو بدین لطفا

مهمان
Reza
2 سال قبل
پاسخ به   mahmoud

منم همین مشکل دارم دیگه نمیتونم وارد اکانتم شم چون اون برنامه از گوشیم پاک کردم متاسفانه دیگه راهی نیست.راه دیگه ای اگه هست خواهشا کمک کنید؟

مهمان
Dokhtarak
2 سال قبل
پاسخ به   رضوان

سلام من هم این مشکل رو دارو لطفا میتونید کمک کنید شماره واتساپ بدید تروخدا

مهمان
علی
1 سال قبل
پاسخ به   رضوان

سلام میشه به من کمک کنید این مشکل دارم نمی تونم وارد بشم شمار واتساپ میدین

مهمان
Amir
1 سال قبل
پاسخ به   رضوان

سلام من هم همین مشکل دارم شماره وات بفرستید

مهمان
Amir
1 سال قبل
پاسخ به   رضوان

سلام من هم همین مشکل دارم

مهمان
Afshin
1 سال قبل

سلام خسته نباشین من به تایید دو مرحله ای بر خوردم برام کدو ارسال میکنه جیمیلم ولی کد ۶رقمیو که وارد میکنم میگه اشتباه هستش