هزینه طراحی قالب اینستاگرام (پازلی)

هزینه طراحی قالب اینستاگرام

هزینه طراحی قالب اینستاگرام می‌تواند یک گام برای بهتر کردن فضای اینستاگرام و پیج کاری و یا شخصی ما باشد. اما مهمترین مورد در انتخاب قالب برای اینستاگرام، دقت در طرح و رنگ قالب و همخوانی این نوع قالب ها با کسب وکار ما است.

ما برای افزایش بازدید از پیج و افزایش فالوور که در نهایت تبدیل به مشتری های ما می‌شوند، باید از هر امکانات و یا ترفند هایی که بلد هستیم و امکان استفاده از آن را داریم استفاده کنیم. پست های شما بغیر از اینکه در صفحه فید یا همان صفحه اصلی کاربران نمایش داده، در قسمت اکسپلور و یا هشتگ ها هم می‌تواند وارد شود و مورد بازدید افراد مختلف شود.

بغیر از تولید محتوای جذاب، باید به گرافیک و زیبایی یک پست هم بسیار اهمیت دهید. اگر در مجموعه یا افراد خود فرد گرافیک کاری ندارید می‌توانید، هزینه طراحی قالب اینستاگرام به شرکت های مختلف بسپارید و از این امکان استفاده کنید.

در این مقاله بجز پرداختن به هزینه طراحی قالب اینستاگرام، انواع قالب و کاربردهای آن را به شما خواهیم گفت، همچنین کاربرد و مزایای استفاده از قالب ها در پیج را برای شما نشان خواهیم داد.

قالب اینستاگرام چیست؟

قالب اینستاگرام یک طراحی گرافیکی است که به محتوای پست شما یک نظم خاصی می‌دهد. اگر دقت کرده باشید بعضی از پست هایی که در این برنامه می‌بینید، بدون نظم و بدون ترتیب خاصی نوشته یا طراحی شده اند. اگر شما بعنوان یک کسب و کار وارد این برنامه شده باشید باید به خوبی بدانید که افزایش بازدید و افزایش مخاطبین فقط از طریق محتوای مناسب اماکن پذیر است. پس نیاز است که اگر می‌خواهید پیشرفت در این زمینه را ببینید هزینه طراحی قالب اینستاگرام یا هزینه استخدام نیروی گرافیک کار را بدهید.

قالب اینستاگرام باعث ایجاد نظم و یک هماهنگی بین اجزای داخلی پست شما و در نهایت ایجاد یک هماهنگی کلی و یک زیبایی کلی در پیج شما می‌شود. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه قالبهایی برای کسب و کارهای مختلف مناسب است، و قیمت طراحی قالب اینستاگرام چقدر است.هزینه طراحی قالب اینستاگرام

اما قبل از دیدن تعرفه طراحی قالب اینستاگرام به سراغ تاثیر قالب جذاب اینستاگرام بر مخاطبین برویم.

تاثیر قالب پست اینستاگرام در افزایش فالوور

برای اینکه تاثیر داشتن و یا نداشتن قالب را در پیج خودتان ببینید، باید خودتان را به جای مشتری قرار دهید. شما به کدام دسته از پست ها بیشتر علاقه نشان می‌دهید؟

  • پست های بهم ریخته و بدون مرز
  • پست هایی با قالب های نا هماهنگ
  • پست هایی با قالب های یکدست و هماهنگ

مشخص است که مخاطبین به گزینه آخر یعنی به پست های کار شده توجه می‌کنند. ویژگی همه انسان ها انتخاب زیبایی است.

پست های شما بغیر از اینکه برای مخاطبین پیج خودتان نمایش داده می‌شود، در قسمت های مختلف هم مورد بازدید قرار می‌گیرید. اگر محتوای خوبی داشته باشید، پست در قسمت اکسپلور و هشتگ ها وارد شده و افراد ناشناس و کسانی که هیچ آشنایی با شما ندارند این پست را خواهند دید.

حتی اگر خوب عمل کرده باشید، مخاطبین پیج شما این پست را به دوستان خود ارسال می‌کنند. حالا اگر پست شما دارای یک هماهنگی نباشد چه؟ آیا کاربر باز هم علاقه ای به عضو شدن و یا ارسال پست شما به دیگران نشان می‌دهد؟

باز هم باید بگوییم که هزینه طراحی قالب اینستاگرام آنقدرها هم زیاد نیست که شما نتوانید از پس آن بربیایید.

تاثیر قالب پست اینستاگرام بر برندسازی کسب و کار شما

اینستاگرام بیشتر از یک میلیارد کاربر فعال در سر تا سر جهان دارد، از این تعداد میلیون‌ها حساب متعلق به حساب‌های شرکت‌ها و بیزینس‌ها است. برای اینکه برند شما در میان این همه صفحه دیده شود و در ذهن مخاطب بماند باید قالب اختصاصی خودتان را داشته باشید. قالب پست اینستاگرام شما باید به شکلی باشد که منحصر برند شما باشد. با سفارش قالب اینستاگرام اختصاصی می‌توانید به برند سازی کسب و کار خود کمک کنید.

انواع قالب پیج اینستاگرام

  • قالب اماده اینستاگرام
  • قالب پازلی اینستاگرام
  • قالب تبلیغات اینستاگرام
  • قالب اختصاصی

شما می‌توانید از قالب های مختلف برای پست های خود استفاده کنید.

قالب آماده اینستاگرام

قالب پست اینستاگرام psd لایه بازهایی هستند که در سایت های مختلف موجود هستند. این قابل ها را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید. اما مشکلی که این نوع قالب ها دارند این است که قالب ها براساس نیاز شما طراحی نشده اند و در خیلی از موارد نیاز است، شما باز آنها را تغییر دهید.هزینه طراحی قالب اینستاگرام

قالب پازلی اینستاگرام

قالب های پازلی به آن دسته از قالب ها گفته می‌شود که به صورت گروهی یا ادامه دار در پیج شما گذاشته می‌شوند. منظور از این قالبها جذب مخاطبین برای دیدن ادامه پست ها است. شما می‌توانید با استفاده از این نوع قالب ها مخاطب را برای بیشتر ماندن در پیجتان و ارتقا سئو اینستاگرام استفاده کنید. هزینه طراحی قالب اینستاگرام پازلی را انتهای مقاله ببینید.

قالب تبلیغات اینستاگرام

شاید قالبی را برای پست های مختلف خود انتخاب کرده باشید و فقط برای یک یا دو نوع پست یا استوری نیاز به طراحی قالب اینستاگرام در فتوشاپ داشته باشید. از این نوع قالب ها برای جذابیت و کشاندن مشتری به سمت محصولات استفاده می‌شود.

قالب اختصاصی اینستاگرام

کسب و کارها معمولا هزینه طراحی قالب اینستاگرام اختصاصی را می‌دهند. این کار به این دلیل است که قالب های اماده در سایت ها بر اساس نیاز ما طراحی نشده و برای داشتن پیجی زیبا باید تغییراتی را در آنها بوجود بیاوریم.

قالب اختصاصی معمولا براساس رنگ بندی سازمانی شما و همچنین براساس لوگو و محصولات شما طراحی می‌شود. این نوع قالب ها به مخاطبین کمک می‌کند که تصویری از کسب و کار شما برای همیشه در ذهن داشته باشند.

اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر این کار برای شما سخت و زمان بر است هزینه مدیریت پیج اینستاگرام را بجای هزینه طراحی قالب اینستاگرام انتخاب کنید.

تعرفه طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

عنوان زمان طراحی  قیمت  (تومان)
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام ( اختصاصی)  2 روز کاری 100.000
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام (پازلی) 3 عددی 3 روز کاری 250.000
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام (پازلی) 6 عددی 4 روز کاری 400.000
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام (پازلی) 9 عددی 4 روز کاری 600.000
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام (پازلی) 12 عددی
4 روز کاری  900.000

 

قالب اینستاگرام چیست؟ ⭐

قالب اینستاگرام یک طراحی گرافیکی است که به محتوای پست شما یک نظم خاصی می‌دهد. اگر دقت کرده باشید بعضی از پست هایی که در این برنامه می‌بینید، بدون نظم و بدون ترتیب خاصی نوشته یا طراحی شده اند. اما ما در این مقاله هزینه طراحی قالب همچنین قالب مناسب پیج های کاری را آورده ایم.

آیا قالب اینستاگرام تاثیری در افزایش فالوور دارد؟ ⭐⭐

باید بگوییم که بله. تاثیر قالب بر روی افراد به این شکل است که انها اعتماد بیشتری می‌کنند و انسان ها ذاتا به زیبایی اهمیت می‌دهند. برای دیدن هزنیه طراحی کلیک کنید.

قالب آماده استفاده کنیم یاقالب برای پیج بسازیم؟ ⭐⭐⭐

قالبهای آماده ای که وجود دارد معمولا براساس یک موضوع خاص طراحی شده اند و اکثر انها برای مد و لباس ساخته می‌شوند. بهتر است قالب با تم رنگی و پیج شما سازگار باشد. هزینه طراحی را در این مطلب ببینید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها