هزینه طراحی استوری اینستاگرام چقدر است؟

هزینه طراحی استوری اینستاگرام

آیا هزینه طراحی استوری اینستاگرام برای کسب و کارها لازم است؟ و یا نیاز است که ما برای این قابلیت هزینه و زمان بگذاریم؟ جواب این سوالات را در این مقاله بخوانید و همچنین در انتهای مقاله قیمت طراحی استوری اینستاگرام را ببینید.

بسیاری از ما تجارتی را در این برنامه راه اندازی کرده ایم و بدنبال این تجارت باید تمامی نکات و قابلیت هایی که به افزایش فروش و محبوبیت ? هرچه بیشتر ما نزد کاربران کمک می‌کند، به کار بگیریم. براساس الگوریتم های که این برنامه دارد، پست های شما در صفحه فید برخی از کاربران پایین تر و گاهی نشان داده نمی‌شود.

پس ما نیاز داریم که کسب و کار خود را در این قسمت هم نشان دهیم و  محصولات خود را تبلیغ کنیم. افراد و یا شرکت هایی که طراحی گرافیکی و جذاب تر کردن این پست ها را نمی‌دانند اگر تمایل به جذب مخاطب بیشتری دارند، باید هزینه طراحی استوری اینستاگرام را بپردازند.

اما با هم بررسی کنیم که این هزینه ها چه تاثیری در رشد پیج ما دارد.

تاثیر بنر استوری اینستاگرام در جذب مخاطب

با توجه به ماهیت داستان سرایی این برنامه، راهی فوری برای نشان دادن اطلاعات و یا محصولات شرکت ما است. بنر استوری اینستاگرام برای نشان دادن کارمندان، جلسات، رویدادها و … می‌تواند راهی موثر در آشنایی کاربران ما با شرکت باشد.

پس تا می‌توانیم باید این اطلاعات را جذاب تر و همخوان با تم و رنگ سازمانی خود نشان دهیم. اما شاید درست کردن این بنر ها برای ما آسان نباشد. و این امکان را نداشته باشیم که برای این کار نیرویی استخدام کنیم. در اینجاست که شما می‌توانید، طراحی خود را برون سپاری کنید و از تعرفه طراحی بنر اینستاگرام استفاده کنید.هزینه طراحی استوری اینستاگرام

اگر از ترفندهای این قابلیت آگاه نیستید، می‌توانید مقاله رازهای استوری اینستاگرام را مطالعه کنید و از این ترفندها برای بهتر شدن پست ها بهرمند شوید.

آمار و اعدادی که نشان‌دهنده اهمیت استوری اینستاگرام هستند:

  • هر روز بیشتر از 500 میلیون کاربر از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند
  • درصد زیادی (بیشتر از 50% ) از حساب‌های کسب و کارها و بیزینس‌ها از استوری اینستاگرام برای بازاریابی خود استفاده می‌کنند
  • 20% استوری‌های ارسال شده توسط پیج‌های بیزینسی منجر به ارتباط و تعامل مستقیم با کاربر می‌شود
  • از هر 3 عضو اینستاگرام یک کاربر هر روز استوری را چک می‌کند

راهی عالی برای همکاری برندها

شاید دقت نکرده باشید که از این قابلیت می‌توانید برای نشان دادن خودتان به رقبا و همکاران و یا مخاطبین پیج خود استفاده کنید. مخاطبین شما منتظر روش ها و کارهای خلاقانه شما هستند. پس با همکاران خود در زمینه های مختلف مذاکره کنید و از داستان ها برای نشان دادن این همکاری استفاده کنید.

اینجاست که تفاوت شما با دیگر همکاران مشخص می‌شود. اگر شما برای بنر خود زمان گذاشته باشید و یا از طریق هزینه طراحی استوری اینستاگرام که به شرکت های متخصص اینکار پرداخته اید، یک تبلیغ اساسی از برند و یا محصولات خود کنید، کاربران براحتی تفاوت کار شما را با دیگر همکاران ? تشخیص خواهند داد و به مرور مشتری دائم شما خواهند شد.

اعتماد بیشتر کاربران پیج شما

اگر مقاله استراتژی اینستاگرام چیست را خوانده باشید، می‌دانید که یکی از روش های افزایش فالوور استفاده از قابلیت نشان دادن داستان های کسب و کارتان است. اما کاربران چگونه می‌توانند به شما اعتماد کنند؟

خودتان را جای مشتریان بگذارید و ببینید به کدام پیج اعتماد بیشتری خواهید کرد؟هزینه طراحی استوری اینستاگرام

  1. پیجی که بدون هدف و به صورت شلخته بنرهای خود را قرار می‌دهد
  2. پیجی که به صورت هدفمند و طراحی های مرتب و یکدست پست می‌گذارد

مشخص است همه ما به دنبال زیبایی هستیم. پس هزینه طراحی استوری برای اینستاگرام آنقدرها هم بی نتیجه نخواهد بود.

قیمت طراحی استوری اینستاگرام

ما در اوش تک پیشنهادات بهتری برای شما داریم. اگر شما قرار است که هر ماه هزینه طراحی استوری اینستاگرام بپردازید، بهتر است این کار را انجام ندهید. پیشنهاد ما به شما این است که بجای جستجو به دنبال قیمت طراحی استوری اینستاگرام، از هزینه و خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

بجای هزینه کردن هر چند وقت یکبار ماهیانه هزینه مدیریت پیجتان را میپردازید و با خیال راحت از همه خدمات این برنامه برای کسب و کارتان بهرمند خواهید شد. شاید در حال حاضر دیدن قیمت طراحی استوری اینستاگرام شما را وسوسه کند که با هزینه پایین تر این کار را انجام دهید، اما اگر بعدا باز به سراغ طراحی این نوع پست ها بیایید در اصل هزینه شما فرقی با پرداخت یکباره این کار برای مدیریت کامل ندارد.

پس بجای جستجو تعرفه سایت استوری اینستاگرام، هزینه مدیریت پیج اینستاگرام را مطالعه کنید. اما به سراغ تعرفه های این کار برویم.

تعرفه طراحی استوری اینستاگرام

یک استوری شیک و حرفه‌ای و با طراحی گرافیک خوب می‌تواند باعث کلیک بیشتر بشود و در فروش محصول به شما کمک می‌کند. بسیاری از کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند خودشان به صورت آماتور استوری طراحی می‌کنند.

هزینه طراحی استوری اینستاگرام

عنوان ویژگی زمان تحویل  قیمت (تومان)
تعرفه طراحی استوری اینستاگرام (یک عدد) یک کاور 2 روز کاری 100.000
تعرفه طراحی استوری اینستاگرام (10عدد) یک کاور با رنگبندی متفاوت 4 روز کاری 800.000
تعرفه طراحی استوری اینستاگرام (30عدد) یک کاور با رنگبندی متفاوت 6 روز کاری 1.000.000
تعرفه طراحی استوری اینستاگرام (ویدیویی 1 دقیقه) 3 روز کاری 200.000

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
فرزین
3 سال قبل

آیا برنامه ای هم وجود داره بتونیم بنر دانلود کنیم؟