هزینه طراحی سایت تک صفحه ای

هزینه طراحی سایت تک صفحه ای

هزینه طراحی سایت تک صفحه ای برای کدام شرکت ها و کسب و کارها مناسب است؟ اگر نمی‌دانید یا دوست دارید که بدانید وب سایت تک صفحه ای چیست تا انتهای این مقاله با ما باشید.

چند مزیت مهم در سایت یک صفحه ای وجود دارد، آن هم این است که قیمت نگهداری و همچنین زمان طراحی و هزینه طراحی سایت تک صفحه ای کمتر از دیگر سایت ها است. یک سایت یک صفحه ای زمان کمتری از طراح و همچنین در بازاریابی شما موثر است، زیرا مخاطب شما قرار نیست برای هر اطلاعاتی از یک صفحه به صفحه دیگری برود. هزینه طراحی سایت تک صفحه ای هم برای شرکت ها و هم برای مشتریان این نوع رسانه به صرفه است.

اما در ادامه با هم ببینیم که سایت تک صفحه ای چیست و نمونه سایت های تک صفحه ای را با هم چک کنیم و در نهایت به سراغ لیست هزینه طراحی سایت تک صفحه ای برویم.

سایت تک صفحه ای چیست؟

اصطلاح سایت یک صفحه ای دقیقا مانند نامش در یک صفحه خلاصه می‌شود. البته که شما فقط به دلیل یک صفحه ای بودن آن نمی‌توانید توجه و رسیدگی کمتری نسبت به دیگر سایت ها داشته باشید. اکثر نمونه سایت های تک صفحه ای به نوار بالای صفحه و جلب توجه کاربر برای دیدن تمامی اطلاعات شرکت و یا هر سازمان دیگری می‌پردازد.

در این نوع سایت ها نیازی نیست شما برای دیدن نمونه کارها یا درباره یا و یا حتی محصولات به صفحه دیگری منتقل شوید، و همه اطلاعات را در یکجا خواهید دید. پس شما سرعت بیشتری به نسبت دیگر سایت ها خواهید داشت. به همین دلیل طراح ها زمان کمتری روی ساخت این نوع سایت ها می‌گذارند و در نتیجه هزینه طراحی سایت تک صفحه ای ارزان تر از دیگر سایتها است.

اگر هنوز هم با این نوع از سایت آشنا نشده اید ادامه مقاله به شما کمک می‌کند که بیشتر آشنا شوید. هزینه طراحی سایت تک صفحه ای

برخی بر این باورند که ساخت این سایت های تک صفحه ای به نسبت سایت های چند صفحه ای کار ساده ایست، اما ساخت چنین سایت هایی چندان هم ساده نیست. دلیل پیچیدگی و حساسیت طراحی سایت های one page این است که شما فقط یک صفحه برای ایجاد ارتباط با مخاطب فضا دارید و باید تمام آنچه در ذهن دارید را به طور منظم و سازماندهی شده در همان یک صفحه به مخاطب منتقل کنید. البته اگر این مسئله را از پیش در طراحی سایت در نظر گرفته باشید ، مطمئنا انتقال پیام در سایت های تک صفحه ای بسیار راحت تر از سایت های دیگر است

چرا مشاغل مختلف به سمت ساخت و برآورد قیمت طراحی سایت تک صفحه ای می‌روند؟

مزایای استفاده از وب سایت تک صفحه ای برای کاربران و یا مصرف کننده های نهایی مشخص است:

  1. سرعت بالاتر
  2. دسترسی بهتر
  3. جذابیت دیداری بیشتر

اما بد نیست که به سری هم به سمت کارفرماها یا صاحبان کسب و کارها برویم و مزایای این نوع سایت‌ها را از دید آنها ببینیم:

شاید اولین چیزی که به نظر برسد قیمت طراحی سایت تک صفحه ای باشد، اما بغیر از این مزیت، مزایای دیگر را در زیر ببینید.

  1. هزینه طراحی سایت تک صفحه ای
  2. نمایش تمام جزئیات کسب و کار در یک صفحه
  3. کاربر پسند بودن حتی در موبایل
  4. جذب مخاطب

چرا هزینه سایت تک صفحه ای ارزان تر از دیگر سایت ها است؟

هزینه سایت تک صفحه ای به دلیل زحمت کمتری که برای سازنده دارد پایین تر است. یکی از مزایای طراحی اینگونه وب سایت ها هزینه پایین انها می باشد ، اگر نیاز به طراحی سایت سریع و ارزان قیمت دارید، طراحی این نوع سایت ها مطمئنا بهترین گزینه برای کسب و کار شما است که می توانید در آینده و در فرصتی مناسب آن را ارتقا دهید. قیمت طراحی سایت های One Page معمولا 20 درصد کمتر از دیگر سایت ها می باشند و به نسبت کیفیت و قابلیت های آن متفاوت است.

نکته مهم در مورد لیست قیمت سایت تک صفحه ای (وردپرس)

اولین و شاید مهمترین نکته درباره برآورد قیمت سایت تک صفحه ای این است که کاملاً مقیاس پذیر است. از طریق سایتهای مختلف و یا فریلنسر های موجود، شما می توانید یک وب سایت (وردپرس) را با حداقل 500 هزار تومان راه اندازی کنید.

اما این طراحی جالب نخواهد بود (یا بدتر از آن، قابل استفاده نیست). و این حرف ماست: خروجی و بازدهی یا حتی میزان فروش محصولاتی که از یک وب سایت می‌گیرید تماما بستگی به طراحی و اهمیت شما به یک چهارچوب خاص خواهد داشت، اما آنچه در آن قرار می دهید کاملاً به عهده شماست. هزینه طراحی سایت تک صفحه ای

منظورمان از این حرف این است که هرچقدر به طراحی، هزینه طراحی سایت تک صفحه ای وانتخاب اصولی یک شرکت برای طراحی سایت اهمیت دهید و هزینه بهتری بکنید خروجی بهتری خواهید گرفت. و محتوای داخل این سایت نشان دهنده شخصیت کسب و کار شماست.

اگر هنوز در مورد ساخت یک سایت قانع نشده اید مقاله چرا باید طراحی سایت کنیم را مطالعه کنید.

انواع لیست تعرفه طراحی سایت تک صفحه ای

اگر شما به شدت مشغول اداره شغل خود هستید و یا شما شخصاً توانایی طراحی سایت را ندارید، قطعا باید طراحی سایتتان را برون سپاری کنید و به دنبال هزینه طراحی سایت تک صفحه ای در سایتهای متخصص این کار بگردید.

پس، اگر برآورد تعرفه سایت تک صفحه ای را جستجو کرده باشید، احتمالاً با سایتهایی شبیه زیر روبرو شده اید:

  • سایت هایی که  تعرفه طراحی سایت تک صفحه ای را در آنها نمی‌بینید.
  • قیمت هایی نجومی و دیوانه کننده در مورد طراحی سایت
  • قیمت های فوق العاده پایین برای طراحی سایت

خبر خوب این است که ما اطلاعات فوق العاده ای را در این مقاله در مورد لیست قیمت طراحی سایت با وردپرس و … را خواهیم گفت.

باید به شما بگوییم که نه هزینه خیلی بالا و نه هزینه های خیلی پایین مناسب کار شما نیست. هزینه طراحی سایت تک صفحه ای مشخص است و نباید به دلیل کم بودن هزینه کیفیت را فدای قیمت کنید.

ساخت سایت تک صفحه ای رایگان وجود ندارد. هزینه ساخت سایت تک صفحه ای در کمترین حالت شامل خرید دامنه و هاست می‌شود.

هزینه طراحی وب سایت تک صفحه ای آوش تک

ما برای راحتی مشتریان چندین بسته تهیه کردیم که با هر هزینه ای بتوانیم به شما عزیزان خدماتی را ارائه کنیم. براورد هزینه طراحی وب سایت تک صفحه ای در آوش تک به شرح زیر است.

بسته شماره یک  بسته شماره دو 

طراحی با قالب آماده

نسخه ریسپانسیو ( مخصوص موبایل )

امنیت بالا

بهینه سازی پایه

پشتیبانی دو ماهه

امکان درج گالری تصویری ( عکس و ویدیو )

نقشه گوگل

دامنه ir
هاست 500 مگابایت

طراحی با قالب آماده

نسخه ریسپانسیو ( مخصوص موبایل )

امنیت بالا

بهینه سازی پایه

پشتیبانی دو ماهه

امکان درج گالری تصویری ( عکس و ویدیو )

نقشه گوگل

آموزش کنترل پنل سایت

دامنه com
هاست دو گیگابایت
مدت زمان طراحی: 30 روز کاری مدت زمان طراحی: 30 روز کاری
قیمت: 2.500.000 تومان  قیمت: 3.500.000 تومان 

برای برآوررد هزینه ها روی عکس زیر کلیک کنید.

مشاوره رایگان آوش تک

سایت تک صفحه ای چیست؟ ⭐

اصطلاح سایت یک صفحه ای دقیقا مانند نامش در یک صفحه خلاصه می‌شود. البته که شما فقط به دلیل یک صفحه ای بودن آن نمی‌توانید توجه و رسیدگی کمتری نسبت به دیگر سایت ها داشته باشید. اکثر نمونه سایت های تک صفحه ای به نوار بالای صفحه و جلب توجه کاربر برای دیدن تمامی اطلاعات شرکت و یا هر سازمان دیگری می‌پردازد اما هزینه و ویژگی های سایت تک صفحه را در مقاله بخوانید

چرا هزینه سایت تک صفحه ای ارزان تر از دیگر سایت ها است؟ ⭐⭐

هزینه سایت تک صفحه ای به دلیل زحمت کمتری که برای سازنده دارد پایین تر است. یکی از مزایای طراحی اینگونه وب سایت ها هزینه پایین انها می باشد ، اگر نیاز به طراحی سایت سریع و ارزان قیمت دارید، طراحی این نوع سایت ها مطمئنا بهترین گزینه برای کسب و کار شما است که می توانید در آینده و در فرصتی مناسب آن را ارتقا دهید هزینه طراحی این نوع سایت ها را در مقاله بخوانید

هزینه طراحی وب سایت تک چقدر است؟ ⭐⭐⭐

هزینه طراحی این نوع سایتها بستگی به امکانات و یا ویژگی های که به آن اضافه می‌کنید دارد. اما هزینه های طراحی مشخص است و می‌توانید در انتهای مقاله قیمت ها را ببینید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟