بازاریابی پیامکی چیست؟? و 3 دلیل که چرا به آن نیاز داریم؟

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی چیست؟ همه ما دارای یک کار و یا صاحب کسب و کاری هستیم، که دوست داریم در آن پیشرفت کنیم و درآمد بیشتر و یا رتبه بهتری در محل کارمان بگیریم. بازاریابی پیامکی یکی از راه های افزایش فروش و یادآوری برندمان به مشتری است. خوب می‌دانیم که روش های مختلفی در بازاریابی وجود دارد که هرکدام نیازمند دقت و مهارت خاص خودش می‌باشد.

اما بعضی از روش های بازاریابی شامل هزینه های تبلیغاتی می‌شود که خیلی از کسب و کارها قادر به پرداخت هزینه های آنها نیستند. اما بازاریابی پیامکی یکی از راه هایی است که شما می‌توانید با هزینه کم بیشترین بازدهی را داشته باشید. شاید با خود فکر کنید که دیگر دوره بازاریابی پیامکی گذشته و مشتری با دیدن پیامک شما سریعا آن را می‌بنند و توجهی به آن نخواهد کرد.

اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم این روش از بازاریابی می‌تواند به شما در کسب و کارتان کمک کند، اگر این موضوع را قبول ندارید مقاله زیر را بخوانید. همچنین اگر دوست دارید که بدانید روانشناسی فروش حرفه ای به چه شکل است این مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنم.

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

بازاریابی پیامکی یا همان اس ام اس مارکتینگ یکی از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی است. شما در این روش از طریق ارسال پیامک به مخاطبان خود آن‌ها را در جریان جشنواره‌ها، تخفیفات، اخبار، رویدادها و… قرار می‌دهید. بسیار اتفاق افتاده که شما عبارت “تبلیغات پیامکی” را شنیده و مباحث مختلف آن را مطالعه کرده باشید. همانطور که میدانید مزایای استفاده از این روش بسیار زیاد می باشد.

اما به دنبال تمایلی که پس از آشنایی با این گونه تبلیغات به وجود می آید، مساله “بازاریابی پیامکی” مطرح می شود. بازاریابی پیامکی در حقیقت یکی از شیوه های بازاریابی و بسیار شبیه بازاریابی ایمیلی است که به کسب و کارها این اجازه را اجازه می دهد تا از طریق سامانه پیامکی به مشتریان پیام هایی به صورت انبوه ارسال کنند.بازاریابی پیامکی
این بازاریابی پیامکی می تواند به شیوه های متفاوتی از قبیل پیامک تبلیغاتی ، راه اندازی محصولات، فروش، پیشنهادات و موارد دیگر ارسال شود. بازاریابی پیامکی درصورت ابتکار می تواند فرصت های باورنکردنی را برای هر کسب و کاری ایجاد کرده تا به یک کمپین نتیجه گرا و موفق بیانجامد و موجبات موفقیت های بعدی را فراهم آورد.

بازاریابی پیامکی SMS Marketing یک فرصت بزرگ برای تجارت است اما در صورت اشتباه منجر به از دست دادن مشتریان می شود. پس باید خوب حواسمان را جمع کنیم و به متن پیامک، زمان ارسال و اینکه چه مخاطبی داریم به خوبی دقت کنیم.

یکی از کارهای که در بازاریابی پیامکی مهم است، شما می‌توانید بعد از خرید کردن مشتری به صورت خودکار یک پیامک تشکر به مشتری بفرستید و از او بابت خریدش تشکر کنید.

هدف از بازاریابی پیامکی:

شما به سه دلیل به این نوع بازاریابی نیاز دارید:

  1. اگر جنسی را به مشتری فروخته اید: باید توجه داشته باشید که برای فروش های بعدی مشتری نیازمند یادآوری برند و محصول شماست. پس با بازاریابی پیامکی به مشتری می‌توانید بگویید که محصولات جدیدی را وارد بازار کرده و یا چه تغییراتی در مجموعه خود بوجود آورده اید.
  2. در زمان مناسبت های خاص با ارسال پیامک به مشتری به او یادآوری می‌کنید که همواره به یاد او هستید و هرچند وقت یکبار نام برند شما را دیده است.
  3. برای بدست آوردن مشتری های جدید نیاز است که بازاریابی پیامکی را راه اندازی کنید. بدون جذب مشتریان جدید، شما هیچوقت نمی‌توانید کسب‌و‌کار خودتان را گسترش دهید.

چه شرکت هایی می توانند از بازاریابی پیامکی استفاده نمایند؟ همه شرکت ها شامل کسب و کار های محلی، رستوران ها، خرده فروشی ها، بانک ها، املاک، مدارس، پزشکان، آژانس های مسافرتی، هتل و نمایشگاه ها می توانند طبق خدمات و نیاز مشتری از این سامانه استفاده نمایند.

آموزش بازاریابی پیامکی

یکی از دلایل موفقیت بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی، تنوع در شیوه‌‌های ارسال پیامک انبوه است که شما باتوجه به کسب و کار خود می‌توانید بهترین روش ارسال پیامک و تبلیغات پیامکی را به صورت هدفمند انتخاب نمایید. شما باید توجه داشته باشید که در بازاریابی پیامکی متن جذاب پیامک تبلیغاتی می‌تواند خیلی تاثیر گذار تر از یک متن ساده باشد.

پس به جملات و کلماتی که به کار می‌برید باید دقت کنید. متن پیامک بازاریابی و فروش شما باید هدفمند باشد، باید بدانید که برای چه مخاطبی این پیامک را ارسال می‌کنید و با چه هدفی. برای مثال اگر برای اولین بار پیامک ارسال می‌کنید باید حالت معرفی داشته باشد.اس ام اس مارکتینگ اگر برای مشتری ارسال می‌کنید که قبلا از شما خرید کرده بهتر است نام مخاطب را در پیامک خود بیاورید و به هر طریقی به او بفهمانید که ما به یاد شما هستیم و شما را فراموش نکرده ایم. توجه داشته باشید که بازاریابی پیامکی تنها برای تبلیغات نیست بلکه با استفاده از بازاریابی پیامکی می توان ارتباط دو طرفه با مخاطب برقرار کنید، وفاداری مشتری را افزایش دهید و او را به مشتری دائمی تبدیل نمایید. برای مطالعه آموزش بازاریابی و فروش تلفنی روی لینک کلیک کنید.

با استفاده از امکاناتی نظیر:

  • تفکیک سن و جنسیت
  • تفکیک پیش شماره
  • تفکیک کد پستی و …

می‌توانید تنها به بازار هدف یا پرسونای مخاطب خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید با صرف هزینه کمتر بازخورد بیشتر دریافت نمایید. متن اس ام اس تبلیغاتی موضوعی چالشی برای کسب و کارهای مختلف باشد.
در چالش نگارش متن پیامک تبلیغاتی تأثیرگذار، محتوا و ساختار پیامک، نحوه‌ی استفاده از کلمات، دارای اهمیت بسیاری است.
همانطور که می‌دانید، تبلیغات پیامکی، یکی از روش‌های تبلیغاتی در بحث تبلیغات اینترنتی یا بازاریابی دیجیتال می‌باشد.
پنل اس ام اس چیست؟ خرید پنل اس ام اس با شماره دلخواه

پنل ارسال اس ام اس چیست:

اگر بخواهید در مقیاس‌های بالا و برای افراد زیادی (مثلا تمام مشتریان فروشگاهتان یا تمام خانم‌های زیر 20 سال تهران و یا هزاران موارد دیگر شبیه این) اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید، قطعا نمی‌توانید یک موبایل دستتان بگیرید و شروع کنید برای همه اس ام اس فرستادن! پنل اس ام اسی چیست؟ شما باید ابزاری داشته باشید تا از طریق آن بتوانید متن پیامک جهت یادآوری، متن پیامک یادآوری جلسه و یا هر متن دیگری را برای مشتری بفرستید.

در حقیقت باید ابزاری وجود داشته باشد که با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابلیت ارسال پیامک به تمام کاربران شما را یکجا فراهم کند. پنل اس‌ام‌اس قرار است دقیقا همینکار را برای شما انجام بدهد. پس با خرید خرید پنل اس ام اس به راحتی می‌توانید این امکان را در اختیار داشته باشید. پنل اس ام اس در حقیقت یک نرم‌افزار در فضای اینترنت است که به شما اجازه می‌دهد مشتریان خود را مدیریت کنید و برای آنها پیامک‌های انبوه ارسال کنید.

همانطور که قطعا خودتان هم می‌دانید زندگی امروزه بدون موبایل غیر ممکن است. تقریبا می‌توانیم بگوییم 95% از آدم‌ها از موبایل استفاده می‌کنند. پنل ارسال پیامکبنابرین بازاریابی که بر اساس موبایل شکل گرفته باشد به یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های بازاریابی در تمام جهان تبدیل شده است. حتما برایتان جالب است بدانید در یک سامانه پیامکی بانک شماره‌های از پیش موجودی وجود دارند که به شما این قابلیت را می‌دهند که بر حسب شهر، محله، سن، جنسیت و شغل آدم‌ها برایشان پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس یک قابلیت فوق‌العاده برای برقراری تعامل میان شما و مشتریانتان است. شما از این طریق می‌توانید نظرات مشتریانتان را جویا شوید، مسابقه پیامکی ترتیب بدهید و خیلی موارد دیگر که می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد. فروش پنل sms هم اگر در کسب و کارها دیجیتال مارکتینگ یا مشاغل مربوط به این دسته باشید به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید.

خرید پنل پیامکی خدماتی

فرض کنید می‌خواهید ثبت نام در اپلیکیش را کنید اما این اپلیکیشن برای ارسال پیامک کد فعال سازی از خط خدماتی استفاده نمی‌کند و از خط تبلیغاتی استفاده می‌کند. اگر دریافت پیامک‌های تبلیغاتی شما فعال باشد هیچ مشکلی پیش نمی‌آید اما اگر دریافت پیامک‌های تبلیغاتی شما غیرفعال باشد متاسفانه شما نمی‌ توانید در این اپلیکیشن ثبت نام کنید و تمام فرایند بازاریابی این اپلیکیشن با شکست مواجه خواهد شد.خیلی از افراد و صاحبان مشاغل و کسب و کارها از این موضوع اطلاع ندارند و مشکل را در جای دیگری دنبال می کنند و فکر می کنند که ضعف در بازاریابی و فروش است که مشتری در اپلیکیشن و یا سایت آن ها ثبت نام نمی کند، این در حالی است که به تهیه خط خدماتی مشکل آنها برطرف خواهد شد

هر فردی میتواند خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کند تا بتواند پیامک‌های ارسال حتی به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند داشته باشد، هنگامی که فردی دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال می‌کند به این معنی است که به اپراتور می‌گوید که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارد.
هنگامی که قصد ارسال پیامک های کدتایید و … دارید؛ پیامک‌هایی که مخاطب منتظر دریافت پیامک است این پیامک‌ها تبلیغاتی نبوده و اطلاع رسانی هستند باید از خط خدماتی استفاده کنید که به دو صورت خط خدماتی اشتراکی و خط خدماتی اختصاصی می‌باشند.
برای تبدیل کردن خط تبلیغاتی به خط خدماتی شما باید به اپراتور تعهد دهید که پیامک تبلیغاتی ارسال نمی کنید و اوپراتور نیز بابت این تعهد از شما سفته میگیرد.

پنل اس ام اس رایگان

شما برای تهیه پنل اس ام اس رایگان می‌توانید از شرکت هایی که این سامانه را در اختیار شما می‌گذارند استفاده کنید. دقت داشته باشید که این سامانه فقط هزینه اولیه خرید را ندارد و شما باید هزینه ارسال و یا دریافت پیامک ها را به آنها بپردازید. چون اگر غیر از این مطلب باشد هیچ سوی برای شرکت فروشنده نخواهد داشت.

در نهایت توجه داشته باشید که بازاریابی پیامکی یکی از روش های مهم بازاریابی امروزه است و از طریق این روش شما می‌توانید مشتریان قدیمی خود را نگه دارید و از آنها برای خریدشان تقدیر و تشکر کنید و یا با مشتریان جدید در ارتباط باشید و بازاریابی مستقیمی انجام دهید تا آنها را بیابید.

اگر دوست داشتید مقاله ای را برایتان انتشار دهیم لطفا نظرات خود را برای ما بذارید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان ما کلیک کنید.

اس ام اس مارکتینگ چیست؟ ⭐

بازاریابی پیامکی یا همان اس ام اس مارکتینگ یکی از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی است. شما در این روش از طریق ارسال پیامک به مخاطبان خود آن‌ها را در جریان جشنواره‌ها، تخفیفات، اخبار، رویدادها و… قرار می‌دهید. بسیار اتفاق افتاده که شما عبارت “تبلیغات پیامکی” را شنیده و مباحث مختلف آن را مطالعه کرده باشید. همانطور که میدانید مزایای استفاده از این روش بسیار زیاد می باشد. ادامه را در مقاله +مزایا بخوانید

هدف از بازاریابی پیامکی چیست؟ ⭐⭐

بازاریابی به این شکل هم می‌تواند به فروش افزایش تعداد مشتریان ما کمک کند. اما چگونه و چه پنلی را بخریم را در مقاله بخوانید

کدام یک از پنل های پیامکی مناسب ما است؟ ⭐⭐⭐

جالب است بدانید که پنل های پیامکی هرکدام یک مزیتی دارد اما شما باید بدانید که دقیقا انتظارتان از این پنل ها چیست و کدام پنل این امکانات را دارد. در مقاله انواع امکانات را بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها