طراحی سایت خبری

امروزه با گسترده شدن رسانه های تصویری و خبری امکان اطلاع رسانی خبرها برای خبرگزاری ها راحت شده. شاید تا چند تا سال پیش زمانی که میخواستیم یک خبری بشنویم باید تا چاپ روزنامه فردا صبح صبر میکردیم! یا در یک ساعات خاص منتظر اخبار از تلویزیون بودیم!

اما این روزها با زیاد شدن راه های ارتباطی بین مردم، رسانه ها از طرق مختلف اخبار را به گوش مخاطبان خود میرسانند. جدا از رسانه تلویزیون، این روزها سایت های خبری بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

چون خیلی از مردم این روزها با گوشی خود سر و کار دارند و در موبایل خود میتوانند کانالهای خبری را دنبال کنند و یا وبسایت های خبرگذاری را باز کنند و خبرها را دنبال کنند.

شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی روی سایت های خبری

کانال های خبری که در تلگرام، اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر هستند به دلیل مخاطب زیاد این شبکه ها، اطلاع رسانی بسیار کاربردی است. زیرا منبع این اخبار از وبسایت خبری است و میتوانند از طریق عکس و فیلم و متن خبر را به بیننده نشان دهند.

مزیت این نوع اطلاع رسانی این است مردم در میان گذراندن وقت در تلگرام یا اینستاگرام خبرها را هم دنبال میکنند و برای دوستان خود ارسال میکنند.

هر چند شبکه های اجتماعی باید به عنوان مکمل یک وبسایت خبری آپدیت شود و نباید به عنوان یک منبع خبری در نظر گرفته شود. چون وبسایت خبری با مجوزهای لازم خبری را منتشر میکند اما یک کانال تلگرامی قاعدتا مجوزی برای انتشار خبر ندارد و صحت آن خبر برای کاربران مشخص نیست و به عنوان منبع موثق شناخته نمیشود.

نکات طراحی وبسایت خبری

با توجه به اهمیت وبسایت های خبری، سایت ها باید یک سری نکات را رعایت کنند تا خبر به بهترین شکل ممکن به بیننده نشان داده شود.

امکانات طراحی سایت خبری

شبکه های اجتماعی

بخش شبکه های اجتماعی

امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت

بخش دسته بندی اخبار

دسته بندی اخبار بر اساس موضوع

دسته بندی استان ها

نمایش اخبار بر اساس اخبار مربوط به استان

بخش اخبار داخلی و خارجی

نمایش اخبار داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف سایت

کلید واژه نامحدود

امکان تعریف کلید واژه های نامحدود برای اخبار

برچسب

برچسب

امکان تعریف برچسب برای هر خبر

بخش رسانه

فریم آپارات و یوتیوب

اسلایدر

نمایش اخبار در اسلایدر

اسلایدر های متفاوت برای بخش های مختلف

بخش روزنامه خوانی

بخش مخصوص روزنامه خوانی و تیتر روزنامه ها

امکان نمایش قیمت طلا و دلار و …

با دریافت API از سایت های منبع اعلام قیمت آپدیت شده

ساخت و ویرایش

ویرایش و ساخت نامحدود صفحات و خبر

سطح دسترسی کاربران

محدود کردن دسترسی هر سطحی از کاربر

منو و زیرمنو

منو و زیر منو

ساخت نامحدود منو و زیر منو

انتشار مطلب

وبلاگ و مدیریت وبلاگ

امکان مدیریت وبلاگ و تایید نظرات

بخش های مختلف خبری

بخش های مختلف خبری

مثل پربازدید ترین اخبار، اخبار مهم و ….

بخش بنرهای تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف برای بخش های مختلف سایت

بخش نظرات

مدیریت نظرات مثل تایید،عدم تایید و گزارش اسپم

گالری

گالری تصاویر ( اخبار تصویری )

RSS

بخش RSS یا خبرخوان

ویدیو درسانه

بخش رسانه تصویری برای بخش اخبار تصویری

هزینه طراحی سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری هزینه های متفاوتی دارد که با توجه به امکانات آن وبسایت این هزینه تغییر میکند. شما ممکن است بتوانید با هزینه خیلی پایین وبسایت خبری خود را طراحی کنید، اما با توجه به اهمیت موضوعاتی که در بالا گفته شد، باید سایت خود را اصولی طراحی کنید تا به اهداف خود برسید.

یک وبسایت خبری زمانی در میان خبرگذاری های دیگر معتبر میشود و مورد استقبال قرار میگیرد که هم اصول یک طراحی سایت خبری را رعایت کرده باشد هم در بحث خبرنگاری قوی عمل کرده باشد. 

جدا از بحث خبرنگاری که از سمت تیم خبرگذاری انجام میشود ما نیز سعی میکنیم اصول طراحی سایت خبری را رعایت کنیم تا به هر چه بیشتر دیده شدن سایت کمک کنیم.

در مورد هزینه هم قاعدتا طراح سایت یا شرکتی که این اصول طراحی سایت را رعایت میکند زمان بیشتری روی طراحی شما میگذارد. اگر قرار است یک سایت غیر اصولی طراحی کنید پیشنهاد ما این است که اصلا طراحی نکنید !

هزینه طراحی سایت خبری

2.500 به بالا

با تخفیف 2 میلیون

آموزش طراحی سایت خبری

مشکلی که اکثر مردم با سایت دارند این است که وقتی یک شخص یا یک شرکت سایت را طراحی میکند، کاربر نمیتواند سایت را بروزرسانی کند. مشکلی که خیلی از کاربران به اطلاع ما رساندند. آوش تک پس از طراحی سایت خبری، آموزش کار به پنل نویسندگی، پنل وبسایت، نحوه مطلب گذاری، آموزش اولیه سئو و نحوه بروزرسانی سایت را به شما آموزش میدهد.همچنین فیلم آموزشی هم در صورت درخواست مشتری تحویل داده میشود. 

نمونه کار سایت خبری
نمونه کار سایت خبری

نمونه سایت خبری

برای وبسایت خبری خود میتوایند از انواع قالب های سایت خبری استفاده کنید و در این زمینه چند نمونه از محبوب‌ترین قالب‌های خبری را به شما معرفی میکنیم شما هم میتوانید سایت خبری خود را داشته باشید اما مهمترین نکته‌ای که باید در قالب های خبری به آن توجه کنیم کدنویسی استاندارد و واکنشگرایی و سرعت بالای قالب و همچنین ساختار بهینه برای سئو را دارا باشد و قالب‌هایی را به شما معرفی میکنیم که تمامی اصول استاندارد در آنها رعایت شده است و با خیال راحت میتوانید از آنها استفاده کنید.

مشاوره رایگانه!

همین الان میتونید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین مجموعه آوش تک تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.

ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.

شما برای مشاوره میتوانید از طریق تلگرام، واتساپ و یا فرم روبرو با ما در ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

واتساپ