طراحی سایت خبری در کرج

امروزه با گسترده شدن رسانه های تصویری و خبری امکان اطلاع رسانی خبرها برای خبرگزاری ها راحت شده. شاید تا چند تا سال پیش زمانی که میخواستیم یک خبری بشنویم باید تا چاپ روزنامه فردا صبح صبر میکردیم! یا در یک ساعات خاص منتظر اخبار از تلویزیون بودیم!

اما این روزها با زیاد شدن راه های ارتباطی بین مردم، رسانه ها از طرق مختلف اخبار را به گوش مخاطبان خود میرسانند. جدا از رسانه تلویزیون، این روزها سایت های خبری بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

چون خیلی از مردم این روزها با گوشی خود سر و کار دارند و در موبایل خود میتوانند کانالهای خبری را دنبال کنند و یا وبسایت های خبرگذاری را باز کنند و خبرها را دنبال کنند.

شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی روی سایت های خبری

کانال های خبری که در تلگرام، اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر هستند به دلیل مخاطب زیاد این شبکه ها، اطلاع رسانی بسیار کاربردی است. زیرا منبع این اخبار از وبسایت خبری است و میتوانند از طریق عکس و فیلم و متن خبر را به بیننده نشان دهند.

مزیت این نوع اطلاع رسانی این است مردم در میان گذراندن وقت در تلگرام یا اینستاگرام خبرها را هم دنبال میکنند و برای دوستان خود ارسال میکنند.

هر چند شبکه های اجتماعی باید به عنوان مکمل یک وبسایت خبری آپدیت شود و نباید به عنوان یک منبع خبری در نظر گرفته شود. چون وبسایت خبری با مجوزهای لازم خبری را منتشر میکند اما یک کانال تلگرامی قاعدتا مجوزی برای انتشار خبر ندارد و صحت آن خبر برای کاربران مشخص نیست و به عنوان منبع موثق شناخته نمیشود.

نکات طراحی وبسایت خبری

با توجه به اهمیت وبسایت های خبری، سایت ها باید یک سری نکات را رعایت کنند تا خبر به بهترین شکل ممکن به بیننده نشان داده شود.

امنیت بالای وبسایت
سرعت لود صفحه
طراحی مناسب بخش اخبار
سئو و بهینه سازی وبسایت
سطوح مختلف کاربری
ریسپانسیو موبایل
وردپرس

در این چند سال حمله به سایت های وردپرسی زیاد شده است. از این رو رعایت نکات امنیتی در وبسایت های خبری از اهمیت بالایی برخوردار است( به خصوص در سایت های خبری دولتی )

نکاتی مثل:

 • انتخاب یک هاست امن و مناسب
 • آپدیت هسته وردپرس
 • انتخاب یوزرنیم و پسوردهای امن با قدرت بالا
 • گذاشتن پسورد روی فولدرهای مهم وردپرس
 • حذف فایل installer.php 
 • استفاده از افزونه های premium
 • عدم استفاده از قالب های نال

 بدلیل اینکه یک کاربر زمانی که  وارد سایت خبری میشود وقتی یک خبر را مشاهده میکند به صفحه های دیگر و خبرهای دیگر هم سر میزند، سرعت لود صفحات یکی از موارد بسیار مهم طراحی سایت خبری است که کاربر بتواند در سریع ترین زمان ممکن سایت را باز کند و در صفحات مختلف گذر کند.

یکی از مسائل مهم در وبسایت های خبری نحوه چینش اخبار و نشان دادن اخبار به خوانندگان خبر است. طراحی باید طوری باشد که خواننده در دسته بندی های مختلف خبر مورد نظر خود را پیدا کند . همچنین در قسمت های ویژه سایت هم اخبار اختصاصی و پر بازدید قرار گیرد تا بازدید بالایی داشته باشند.

یکی دیگر از نکات مهم طراحی سایت خبری این است که وبسایت از نظر سئو و بهینه سازی کاملا اصولی ساخته شود. شما فرض کنید یک خبری در رسانه ها قرار میگیرد و صدها خبرگذاری آن خبر را در وبسایت خود کار میکنند. وبسایتی بالاتر از بقیه نمایش داده میشود که اصولی سئو و بهینه سازی شده باشد.

در یک خبرگذاری قاعدتا سطوح مختلفی وجود دارد( مثل خبرنگار، ویراستار، سردبیر و …. ) که موضوع بسیار مهمی در طراحی سایت خبری است چون باید برای هر یک از سطوح دسترسی خاصی تعریف شود.

دسترسی های مختلفی مثل انتشار مطالب: ذخیر پیش نویس، تایید و انتشار مطالب، ویرایش مطالب، ویرایش برگه ها، سطح دسترسی به برگه ها، تایید نظرات و …

نکته مهمی که در هر وبسایتی مهم است نسخه ریسپانسیو آن سایت است. چون که بسیاری از مردم وبسایت ها را در گوشی موبایل یا تبلت خود باز میکنند. نسخه ریسپانسیو باید طوری طراحی شود که محتواهای مهم در دسترس کاربر قرار گیرد.

اگر بخواهیم در مورد زبان برنامه نویسی طراحی سایت خبری حرف بزنیم ما برای شما وردپرس را بهترین گزینه میدانیم. چون که وردپرس در سالهای نه چندان دور یک سرویس خبری و وبلاگی بود و حتی آدرس آن به صورت www.domain.wordpress.com بود که بعدها با گسترش سرویس های مدیریت محتوا یا همان CMS تبدیل به یک cms قوی شد که امروزه به عنوان بهترین و قوی ترین سیستم مدیریت محتوا شناخته میشود.

امکانات طراحی سایت خبری

شبکه های اجتماعی

بخش شبکه های اجتماعی

امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت

بخش دسته بندی اخبار

دسته بندی اخبار بر اساس موضوع

دسته بندی استان ها

نمایش اخبار بر اساس اخبار مربوط به استان

بخش اخبار داخلی و خارجی

نمایش اخبار داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف سایت

کلید واژه نامحدود

امکان تعریف کلید واژه های نامحدود برای اخبار

برچسب

برچسب

امکان تعریف برچسب برای هر خبر

بخش رسانه

فریم آپارات و یوتیوب

اسلایدر

نمایش اخبار در اسلایدر

اسلایدر های متفاوت برای بخش های مختلف

بخش روزنامه خوانی

بخش مخصوص روزنامه خوانی و تیتر روزنامه ها

امکان نمایش قیمت طلا و دلار و …

با دریافت API از سایت های منبع اعلام قیمت آپدیت شده

ساخت و ویرایش

ویرایش و ساخت نامحدود صفحات و خبر

سطح دسترسی کاربران

محدود کردن دسترسی هر سطحی از کاربر

منو و زیرمنو

منو و زیر منو

ساخت نامحدود منو و زیر منو

انتشار مطلب

وبلاگ و مدیریت وبلاگ

امکان مدیریت وبلاگ و تایید نظرات

بخش های مختلف خبری

بخش های مختلف خبری

مثل پربازدید ترین اخبار، اخبار مهم و ….

بخش بنرهای تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف برای بخش های مختلف سایت

بخش نظرات

مدیریت نظرات مثل تایید،عدم تایید و گزارش اسپم

گالری

گالری تصاویر ( اخبار تصویری )

RSS

بخش RSS یا خبرخوان

ویدیو درسانه

بخش رسانه تصویری برای بخش اخبار تصویری

هزینه طراحی سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری هزینه های متفاوتی دارد که با توجه به امکانات آن وبسایت این هزینه تغییر میکند. شما ممکن است بتوانید با هزینه خیلی پایین وبسایت خبری خود را طراحی کنید، اما با توجه به اهمیت موضوعاتی که در بالا گفته شد، باید سایت خود را اصولی طراحی کنید تا به اهداف خود برسید.

یک وبسایت خبری زمانی در میان خبرگذاری های دیگر معتبر میشود و مورد استقبال قرار میگیرد که هم اصول یک طراحی سایت خبری را رعایت کرده باشد هم در بحث خبرنگاری قوی عمل کرده باشد. 

جدا از بحث خبرنگاری که از سمت تیم خبرگذاری انجام میشود ما نیز سعی میکنیم اصول طراحی سایت خبری را رعایت کنیم تا به هر چه بیشتر دیده شدن سایت کمک کنیم.

در مورد هزینه هم قاعدتا طراح سایت یا شرکتی که این اصول طراحی سایت را رعایت میکند زمان بیشتری روی طراحی شما میگذارد. اگر قرار است یک سایت غیر اصولی طراحی کنید پیشنهاد ما این است که اصلا طراحی نکنید !

هزینه طراحی سایت خبری

2.500 به بالا

با تخفیف میلیون

 • بخش شبکه های اجتماعی ( امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت )
 • بخش دسته بندی اخبار
 • دسته بندی استان ها
 • بخش اخبار داخلی و خارجی
 • امکان تعریف کلید واژه های نامحدود برای اخبار
 • امکان تعریف برچسب برای هر خبر
 • بخش رسانه ( فریم آپارات )
 • اسلایدر های متفاوت برای بخش های مختلف
 • بخش روزنامه خوانی
 • ساخت و ویرایش نامحدود صفحات
 • محدود کردن دسترسی هر سطحی از کاربر
 • ساخت نامحدود منو و زیر منو
 • وبلاگ و مدیریت وبلاگ
 • بخش های مختلف خبری مثل پربازدید ترین اخبار، اخبار مهم و ….
 • بخش بنرهای تبلیغاتی
 • بخش نظرات و مدیریت نظرات
 • بخش RSS یا خبرخوان
 • گالری تصاویر ( اخبار تصویری )
 • امکان نمایش قیمت طلا و دلار و …

آموزش طراحی سایت خبری

مشکلی که اکثر مردم با سایت دارند این است که وقتی یک شخص یا یک شرکت سایت را طراحی میکند، کاربر نمیتواند سایت را بروزرسانی کند. مشکلی که خیلی از کاربران به اطلاع ما رساندند. آوش تک پس از طراحی سایت خبری، آموزش کار به پنل نویسندگی، پنل وبسایت، نحوه مطلب گذاری، آموزش اولیه سئو و نحوه بروزرسانی سایت را به شما آموزش میدهد.همچنین فیلم آموزشی هم در صورت درخواست مشتری تحویل داده میشود. 

نمونه کار سایت خبری
نمونه کار سایت خبری

نمونه سایت خبری

برای وبسایت خبری خود میتوایند از انواع قالب های سایت خبری استفاده کنید و در این زمینه چند نمونه از محبوب‌ترین قالب‌های خبری را به شما معرفی میکنیم شما هم میتوانید سایت خبری خود را داشته باشید اما مهمترین نکته‌ای که باید در قالب های خبری به آن توجه کنیم کدنویسی استاندارد و واکنشگرایی و سرعت بالای قالب و همچنین ساختار بهینه برای سئو را دارا باشد و قالب‌هایی را به شما معرفی میکنیم که تمامی اصول استاندارد در آنها رعایت شده است و با خیال راحت میتوانید از آنها استفاده کنید.

مشاوره رایگانه!

همین الان میتونید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین مجموعه آوش تک تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.

ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.

شما برای مشاوره میتوانید از طریق تلگرام، واتساپ و یا فرم روبرو با ما در ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

واتساپ