چگونه در اینستاگرام موفق شویم | رمز موفقیت در اینستاگرام (8 راهکار طلایی ?)

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام ?

اگر پیج اینستاگرام ?دارید و نمیدانید که چه پست هایی به درد شما می‌خورد و چه زمانی با چه هشتگ هایی باید این مطالب را استفاده کنید. یکی از راه های افزایش فروش و فالوور های شما، مدیریت پیج اینستاگرام را به شرکت های  متخصص این کار سپردن است. مدیریت پیج اینستاگرام چه توسط خود شما و یا چه توسط هر شرکتی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد، باید با یک برنامه ریزی دقیق و منظم باشد.

پس لطفا بخاطر کسب و کار و یا پیج شخصی خودتان مدیریت این برنامه را به دست هر شرکتی نسپارید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از پرداختن هزینه مدیریت اینستاگرام، در مورد شرکتی که می‌خواهید پیج را به او بسپاری به خوبی تحقیق کنید. حتما بپرسید که قرار است چه کارهایی برای شما انجام دهند. این مقاله به شما کمک می‌کند که بهتر در مورد انتخاب یک شرکت برای مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام تان تصمیم بگیرید. و یا چگونه پیج اینستاگرام را مدیریت کنیم.برون سپاری

مدیریت پیج اینستاگرام یعنی چه؟

اینستاگرام نرم افزاری است که امروزه به شدت مورد توجه ? ما ایرانیان قرار گرفته است. می‌توان گفت که این نرم افزار یکی از راه های بازاریابی برای محصولات و یا خدمات ما است. پس به شدت باید در این نرم افزار فعالیت کنیم و مشتریانی که تا به حال آنها را نمی‌شناختیم را بازاریابی کنیم. برای کسانی که کسب و کار خود را به سمت این برنامه برده اند، باید بگوییم که فقط گذاشتن پست در آن کفایت نمی‌کند.

هر کسب و کاری حتما باید یک برنامه ریزی دقیق برای کسب و کار خود در این زمینه بریزد. اما اگر نمیدانید چگونه این کار را انجام دهید مقاله استراتژی اینستاگرام چیست را بخوانید.

استخدام ادمین برای مدیریت پیج اینستاگرام

اگر صاحب کسب و کاری هستید و برای فعالیت در اینستاگرام وقت کافی و یا توانایی تولید محتوای جذاب در اینستاگرام را ندارید شما می‌توانید برای شبکه‌های اجتماعی خود ادمین استخدام کنید. با توجه به نوع کسب و کار و بودجه شما وظایف ادمین می‌تواند متفاوت باشد. مثلا شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ یک تیم مجزا برای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی، مخصوصا اینستاگرام، دارند. به طور کلی ادمین اینستاگرام باید استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام را بچیند، برای تقویم تولید محتوا برنامه ریزی کند، کپشن پست‌ها را بنویسد و تولید محتوای تصویری و ویدیویی پیج را تولید کند.

استخدام ادمین اینستاگرام در یک مجموعه ممکن است هزینه‌های زیادی را به آن مجموعه تحمیل کند که بسیاری از کسب و کارها برای کمتر کردن هزینه‌های جانبی و اطمینان از کیفیت کار، این بخش از کسب و کار خود را به شرکت‌های تبلیغاتی می‌سپارند و یا برونسپاری می‌کنند.

برون سپاری مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام شما به معنی این است که شما بخشی و یا همه برنامه ریزی و استراتژی این نرم افزار را به دست شرکتی که قرار است مدیریت پیج شما را بر عهده بگیرد بدهید. خیلی از ما فکر می‌کنیم که این شرکت ها فقط باید محتوای گرافیکی ما را انجام دهند و بقیه موارد بر عهده خودمان است.مدیریت اینستاگرام

اما از آنجایی که از نام آن مشخص است شما باید مدیریت پیج اینستاگرام که شامل موارد زیر می‌شود را برون سپاری کنید. اگر خودتان در این کار حرفه ای هستید و می‌توانید استراتژی مناسبی برای پیج خود بچینید، می‌توانید بخش تولید محتوا را بر عهده شرکت ها بگذارید. مدیریت پیج کاری اینستاگرام در هر شرکتی بسته به نوع کاری که برای شما انجام می‌دهد دارد.

بخش هایی که باید توسط شرکت های مدیریت پیج اینستاگرام صورت بگیرد:

 1. چیدن استراتژی در بخش های مختلف (محتوا-هشتگ-کپشن-زمان ارسال پست-فروش و بازاریابی- تبلیغات)
 2. بررسی کسب وکار شما، تحلیل رقبا
 3. پیدا کردن اینفلوئنسر های صنعت کاری شما
 4. استفاده از محتواهای متفاوت و متنوع
 5. تنظیمات مناسب برای پیج ( بایو-بیزینسی کردن)
 6. گزارش و آمار گیری از نتایج بدست آمده از فعالیت شرکت در پیج شما
 7. پاسخ گویی مناسب به پیام های دایرکت و کامنت ها
 8. استفاده به موقع از لایو و استوری

که هرکدام از این بخش ها دارای توضیحاتی است که برای شما در زیر نوشته ایم.

چیدن استراتژی در بخش های مختلف (محتوا-هشتگ-کپشن-زمان ارسال پست-فروش و بازاریابی- تبلیغات)

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام : این بخش به این معنی است که کسی که نحوه مدیریت پیج اینستاگرام شما را به عهده می‌گیرد باید بررسی دقیق انجام دهد که کسب و کار شما چیست؟ چه محتواهایی مناسب برای کسب و کار شما است و چه محتواهایی باید درست کند. چه هشتگ هایی باید استفاده شود و تحقیقات کاملی درزمینه هشتگ گذاری در کسب و کار شما باید انجام شود. باید چند نمونه پست در زورها و ساعت های مختلف برای مخاطب ارسال کند و از طریق اینستاگرام ببیند که چه زمان هایی بهترین بازخورد را دارد. تحلیل کسب و کارباید بتواند اگر محصولی برای فروش دارید، آنها را بررسی کند و بتواند مشتری ها را بشناسد. همچنین به شما پیشنهاداتی در مورد تبلیغات دهد. چه زمانی مناسب برای تبلیغ کردن و چه تبلیغاتی لازم است. یادتان باشد که اگر این شرکت ها به شما پیشنهادات تغییراتی در قسمت هایی از پیجتان می‌گویند فقط و فقط به خاطر خود شماست.

بررسی کسب وکار شما، تحلیل رقبا

شرکت های مدیریت صفحه اینستاگرام باید رقبای شما را بررسی کنند و به شما بگویند که چه پستی و چه استراتژی رقیب شما چیده. و به شما مشاوره کنار زدن رقبا را بدهند.

پیدا کردن اینفلوئنسر های صنعت کاری شما

پیدا کردن این افراد هم در تبلیغات و هم در الگو برداری از آنها می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. دقت داشته باشید که کسانی که تبلیغات برای پیج شما انجام می‌دهند باید اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشند. و هزینه تبلیات را بتوانند محاسبه و بازگشت هزینه را تخمین بزنند.

استفاده از محتواهای متفاوت و متنوع

محتواهای تکراری و یا استفاده از یک نوع محتوا باعث رنجش مخاطب از شما می‌شود. این نوع تنوع باید توسط شرکت ها اجرا شود. اگر نمی‌دانید انواع محتوا چیست مقاله استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام  را بخوانید.

تنظیمات مناسب برای پیج ( بایو-بیزینسی کردن)

بیزینسی کردن یک پیج کمک زیادی به بازخورهای پست های شما دارد. و همچنین نحوه درست نوشتن بایو می‌تواند مخاطب بیشتری را جذب کند. زمانی که مشتری به پیج شما سر می‌زند و مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام شما را می‌بیند، اعتماد بیشتری به پیج شما می‌کند و احتمال خرید از شما بیشتر می‌شود.

گزارش و آمار گیری از نتایج بدست آمده از فعالیت شرکت در پیج شماگزارش ماهانه

پشتیبانی پیج اینستاگرام با ابزارهای کمکی و یا از طریق پیج بیزینسی باید برای شما انجام شود و آمار نرخ تعامل مشتریان را بررسی کنند.

پاسخ گویی مناسب به پیام های دایرکت و کامنت ها

یک ادمین اینستاگرام باید توانایی برخورد مناسب با مشتری و بازاریابی در اینستاگرام را داشته باشد.

استفاده به موقع از لایو و استوری

لایو ها مکان مناسبی برای جذب بیشتر مخاطب هستند. حتما یک شرکت مدیریت اینستاگرامی باید به شما مشاوره برگذاری لایو ها را بدهد.
استوری ها مکانی برای جذب مخاطب و همچنین ایجاد نظر سنجی و پرسیدن سوالاتی است که مشتریان را به ما نزدیک تر می‌کند.

چرا باید پیج اینستاگرام را مدیریت کنیم؟

اگر نمی‌خواهید پیشرفت کنید و فروشتان را افزایش دهید، بهترین کار این است که پیج خودتون رو مدیریت نکنید. و فقط با گذاشتن پست های حوصله سر بر مخاطب را زوری نگه دارید. نکات مدیریت پیج اینستاگرام به ما کمک می‌کند که در بدترین حالت که نتوانیم هیچ فروشی داشته باشیم و یا بازدهی از این پیج بگیریم، بما نشان دهد که مخاطبینی که تا به حال با آنها برخوردی نداشته ایم چه امکاناتی و یا چه مزایایی از ما می‌خواهند.مدیریت پیج اینستاگرام

انواع خدمات مدیریت پیج اینستاگرام

اگر از پرداخت هزینه برای این کار بگذریم، باید بگوییم که شما در چند بخش می‌توانید پیج کاری خود را به شرکت های مدیریت اینستاگرامی بسپارید. هرچند که مدیریت محتوا اینستاگرام آنقدر ها هم نیست که یک شرکت توان پرداخت آن را نداشته باشد.

بسته اول:
شما تمامی مواردی که در بالا اشاره شد بخش هایی که باید توسط شرکت های مدیریت پیج اینستاگرام صورت بگیرد را می‌توانید برون سپاری کنید. یک بخش کلی از صفر تا صد پیج شما می‌باشد، که در این بسته شما باید انتظار فروش و افزایش فالوورهای واقعی را از شرکت داشته باشید. همچنین در این بخش زمان باید براساس کار شما تعیین شود.
بسته دوم:
می‌توانید فقط طراحی پست ها که شامل عکس و ویدیو می‌شود را برون سپاری کنید. در این بخش شرکت ها وظایفی در قبال افزایش فالوور و یا استراتژی شما ندارند. هر پستی را که بگویید ایجاد می‌کنند. این پکیج شامل بسته های تک پستی یا چند عددی و یا چند ماهه باشد.
بسته سوم:
می‌توانید مشاوره راه اندازی یک پیج با تمام استراتژی های کسب و کارتان را بگیرید. در این بخش شما یک بار مشاوره تمامی بخش ها را به صورت کتبی دریافت می‌کنید و پس از آن خودتان باید محتواهایی که برای پیج چیده شده را پیاده سازی و درست کنید.

نکات مدیریت پیج اینستاگرام

 1. پاسخگوی کامنت ها باشید
 2. هشتگ های مناسب را بیابید
 3. برنامه ریزی داشته باشید
 4. پست های  محبوب را دوباره پست کنید

اگر نیاز به دیدن قیمت ها در این رابطه هستید مقاله هزینه مدیریت پیج اینستاگرام را بخوانید.

دقت داشته باشید که انجام مدیریت اینستاگرام فقط خرج کردن پول شما نیست. با انتخاب یک شرکت مناسب ده ها برابر می‌توانید هزینه ای که بابت این موضوع پرداخت کرده اید را برگردانید.

همانطوریکه به مرور زمان شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام اهمیت پیدا می کنند ضرورت تحلیل و بررسی بازخورد و عملکرد نیز در این شبکه های اجتماعی اهمیت پیدا می کنند. در شرکت آوش تک به صورت ماهانه گزارشات عملکرد و بازخورد صفحه اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌گیرد تا ضمن مقایسه عملکرد هر ماه میزان رشد و موفقیت صفحه اینستاگرام خود را بررسی نمایید.

اگر سوالی در مورد تعرفه های اینستاگرام دارید و یا می‌خواهید مدیریت پیج اینستاگرام شما را ما انجام دهیم از مشاوره رایگان ما کمک بگیرید.

نظراتتون را در مورد این مقاله برای ما زیر ??همین پست بنویسید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها