اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام در ایران?| ترفندهایی که جایی نخواندید

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام چگونه است؟ امروزه یک روش بسیار جذاب و پر پول است. اگر به این برنامه جذاب دقت کرده باشید، میبینید که خیلی از کسانی تا چند وقت پیش کسب و کاری نداشته اند، یا کسب و کارشان مشتری آنچنانی نداشته، حتی کسانی که انگیزه و یا توان انجام کارهای معمولی را هم نداشته اند، در حال حاضر به درآمد های میلیونی در این برنامه رسیده اند.

 • آیا می‌دانید درآمد به اصطلاح شاخ های مجازی چقدر است؟
 • آیا می‌دانید هزینه تبلیغ در پیج های حرفه ای چقدر است؟
 • هزینه مدیریت یک پیج اینستاگرامی چقدر است؟
 • چقدر از تولید محتوا درآمد کسب می‌کنید؟

و هزاران آیای دیگر که می‌توان از خود پرسید. اما چه باید کرد؟ روشهای کسب درآمد از اینستاگرام چگونه است؟ چگونه ما نیز می‌توانیم از این برنامه پول دربیاوریم؟ چگونه شبیه کسانی شویم که درآمد های عجیب و غریب دارند؟

در این مقاله آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام را به شما خواهم گفت.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام چیست؟

برای ادامه زندگی همه ما شغلی را انتخاب کرده ایم و به دنبال آن ساعاتی از روز را سپری می‌کنیم. اما درآمد ما چقدر است؟ کفاف زندگی را می‌دهد یا خیر؟

راهی که می‌توانیم در کنار شغل اولمان ایجاد کنیم و هیچگونه دردسری نداشته باشیم، درآمد از این طریق است. حتی گاهی اوقات باید شغل اصلی خود را ول کرده و فقط از طریق اینستاگرام درآمد داشته باشیم. کسب درآمد از این برنامه یعنی شما یکی از روش هایی که در ادامه مقاله به شما خواهم گفت را پیش بگیرید و در آن فعالیت مداوم انجام دهید، تا به کسب درآمد میلیونی با اینستاگرام برسید. دقت داشته باشید که فقط با طی کردن مدت زمانی و تلاش مداوم به درآمد خواهید رسید.

با زدن یک پیج و چند روز روی آن کار کردن به هیچ چیز نمی‌رسید. پس تلاش خود را انجام دهید و روی تیم آوش تک هم حساب کنید. راهنمای کسب درآمد از اینستاگرام را در ادامه این مقاله خواهید خواند. اگر نمی‌دانید که چه دوره را برای کسب درآمد بگذرانید مقاله دوره آموزشی اینستاگرام را بخوانید.کسب درآمد از اینستاگرام

6 دلیل مهم چرا باید کسب درآمد از پیج اینستاگرام داشته باشیم؟

چند دلیل که خیلی از ما هروز با آن سروکار داریم باعث می‌شود که حتما از اینستاگرام درآمد کسب کنیم. اما آنها چیست؟

 • مهمترین دلیل: حقوق دریافتی ما از دیگر کسب و کارهایمان کم است و نمی‌توان به راحتی زندگی کرد
 • یک برنامه رایگان در اختیار ماست که می‌توانیم به راحتی درآمد داشته باشیم، چرا نباید با کمی تلاش به راحتی بیشتری برسیم
 • تا چه زمانی می‌خواهیم با زور زدن از روش های دیگر کسب درآمد کنیم
 • به نظر شما یک مغازه در بیابان داشته باشیم بهتر است یا یک مغازه در یک بازار شلوغ. اینستاگرام آن بازار شلوغ شده است
 • خریدهای سنتی رو به کم شدن است، نباید از دیگر رقبا عقب بمانیم
 • در اینستاگرام مشتری‌هایی خواهیم داشت که در سراسر کشور ما را می‌بینند، جهانی شدن برندتان 

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

شما از هر طریقی می‌توانید از این ابزار کسب درآمد کنید. روش های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان به درآمد رسید. روش‌های راحت تا پیچیده و عجیب و غریب.

در این قسمت از مقاله می‌خواهم آموزش کسب درآمد از اینستاگرام رایگان را برای شما بگویم، ترفند های کسب درآمد از اینستاگرام کدامند؟

ربات های افزایش فالوور

شما می‌توانید ربات افزایش فالوور بسازید و از راه‌های مختلف آن را تبلیغات کنید و بفروشید. امروزه افراد حوصله و وقت رسیدن به فالوورهایی که برایشان زحمت کشیده‌اند را ندارند و می‌خواهند به سرعت به جمع کردن فالوور بپردازند. حتی کسانی که فالوور های آنها زیاد هم هستند باز به این فکر می‌کنند که چکونه فالوور بیشتری جمع کنند. شما با ساخت یک ربات فالوور جمع کن می‌توانید درآمد خوبی را روزانه کسب کنید.

فقط لازم است که تبلیغات مناسبی انجام دهید تا به شما اعتماد کنند و همچنین رباتی داشته باشید که به خوبی و با امکانات زیاد این کار را انجام دهد. به این دلیل که اگر ربات شما به خوبی کار کند و مشتری راضی باشد، آن را به دیگران پیشنهاد می‌دهد و خود به خود فروش شما زیاد می‌شود.ربات اینستاگرام

فروش پیج هایی با فالوور زیاد

یکی دیگر از روش های رسیدن به درآمد، فعالیت در پیج های مختلف و جمع آوری فالوور های واقعی و طرفداران زیاد است. اگر شما پیجی با این مشخصات بسازید، مشتریانی هستند که حاضرند میلیون ها تومان پول بپردازند که کسب و کار خود را از صفر شروع نکنند. یک راه بی دردسر و ساده را در این روش تجربه می‌کنید

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

اگر پیج خوبی داشته باشید با تبلیغات می‌توانید محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید. فقط باید تبلیغات مناسب و مربوط انجام دهید. اگر نمی‌دانید که چه نوع تبلیغاتی باید انجام دهید مقاله استراتژی تبلیغات در اینستاگرام را بخوانید. تبلیغات به موقع و هدفمند کمک زیادی به پیج شما خواهد کرد.

کسب درآمد از تبلیغات در اینستاگرام

می‌توانید یک پیج تبلیغاتی راه اندازی کنید و هر چیزی را که می‌توانید در آن تبلیغ کنید. شما در این روش دو راه دارید.

 1. یک محصول خاص را انتخاب کنید و فقط برندهای مختلف آن محصول را تبلیغ کنید.
 2. هر محصولی را که می‌خواهید تبلیغ کنید.

تاثیر روش اول بیشتر از روش دوم است. چون شما گوشه‌ای از بازار را انتخاب کرده‌اید و مخاطبین هدف خاصی را دارید. هر چیزی که از حالت عموم دربیاید مشتری بیشتری خواهد داشت.

نکته مهم در این روش باید علم تبلیغات را بدانید.

دقت داشته باشید که تمامی روش هایی که می‌خوانید کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه است.

پیج حرفه‌ای کسب و کار

در شغل خود بمانید و از طریق ساخت پیج حرفه ای برای محصولات یا برندتان فروشتان را افزایش دهید. در این روش فقط روی محصول خودتان تمرکز می‌کنید. اکثر شرکت ها به دنبال این روش هستند. می‌توانید ایده های کسب درآمد از اینستاگرام برای شرکت خودتان را یاد بگیرید و از آن بعنوان یک مزیت نسبت به سمتی که در حال حاضر هستید استفاده کنید، تا درامدتان در شرکت بیشتر شود و حقوق بیشتری بگیرید. اگر می‌خواهید این کار را کنید باید یک برنامه ویژه برای خود بچینید، پس بهتر است که مقاله استراتژی اینستاگرام چیست را بخوانید.

مدیریت پیج‌های اینستاگرامی

یکی از راه‌های آسان دیگر این روش است. دوره کسب درآمد از اینستاگرام را ببینید و آموزش کامل مدیریت پیج ها را درک کنید. زمانی که در این کار حرفه‌ای شدید شروع به گرفتن پروژه برای مدیریت پیج‌های دیگران کنید. شما از طریق هر مدیریت هزینه خوبی را به دست خواهید آورد. اما شرط این روش این است که بازاریابی و اصول اولیه ارتباط با مشتری را بدانید. همچنین باید مشتریان را از خود راضی نگه دارید.

پس به خوبی این دوره ها را یاد بگیرید و استفاده کنید. برای راحتی کار می‌توانید اولین مشتری خود را به صورت آزمایشی رایگان انجام دهید، تا فنون این کار دستتان بیاید.کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از تولید محتوا اینستاگرام

تعداد زیادی از شرکت ها و کسانی که پیجی برای خود تاسیس کرده‌اند وقت کافی وو یا دانش زیادی برای تولید محتوای مناسب را ندارند. شما اگر تولید محتوا و کار با چند نرم افزار ساده را یاد بگیرید به راحتی می‌توانید پروژه‌های تولید محتوا را از شرکت‌ها بگیرید و انجام دهید. دقت کنید که کلمه های کلیدی این نوع شرکت‌ها برای بازاریابی گرفتن بخش تولید محتوای ان‌ها زمان، کیفیت و دانش است. تولید محتوای با کیفیت و به روز می‌تواند کسب و کار شما را رونق دهد. مقاله استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام را حتما بخوانید.

فروش محصولات دیگران

یکی دیگر از راه های کسب درآمد، فروش محولات دیگران است. یعنی چی؟?

هر محصولی یا هر کسب و کاری را که اینستاگرام ندارد را پیدا کنید و محصولات آن‌ها را بفروشید. تولید محتوای مناسب انجام دهید و پیجتان را تبلیغ کنید. این کار را به سه صورت می‌توانید انجام دهید:

 1. هر محصولی که می‌خواهید و به آن علاقه دارید، یک عمده فروش پیدا کنید و محصولات آن‌ها را از طریق اینستاگرام بفروشید.
 2. شرکت‌هایی را که اینستاگرام ندارند پیدا کنید و به ان‌ها بگویید که محصولاتشان را خواهید فروخت.

محصولات خاصی را پیدا کنید که در اینستاگرام وجود ندارند. برای آن‌ها پیج بزنید و بفروشید. حواستان باشد که این محصولات قابل فروش باشند.

بلاگری

بلاگری از جمله موضوعات پرطرفدار؛ چه برای دنبال کردن این صفحه‌ها از طرف مخاطب و چه برای فعالیت در این زمینه در اینستاگرام است. بسیاری از مردم به اشتباه کسانی را که فالوور زیادی دارند و در اینستاگرام زیاد پست و استوری می‌گذارند را بلاگر می‌دانند. بلاگر کسی است که در یک زمینه تخصصی حرفی برای گفتن دارد. بلاگر ارتباط بسیار خوبی با مردم دارد و مردم به راحتی، مانند یک دوست، با او احساس نزدیکی می‌کنند. بلاگر تاثیر خیلی زیادی بر روی مردم، دنبال کننده‌های پیجش، دارد. بلاگر به واسطه شناخت و دانشش از یک حوزه خاص می‌تواند بر روی تصمیمات مردم تاثیر گذار باشد و آن‌ها را برای انتخاب‌هایشان متقاعد کند.

بلاگرها افراد حرفه‌ای هستند که به دنبال جلب رضایت دنبال کننده‌ها و اعتماد آن‌ها هستند. به این خاطر در تبلیغات هوشمندی زیادی را به خرج می‌دهند؛ محصول مورد تبلیغ را کاملا نقد و بررسی می‌کنند و سعی می‌کنند که از بزرگنمایی کردن به دور باشند.

بلاگرها دسته بندی مختلفی مانند؛ بلاگر بیوتی، فشن بلاگر، بلاگر سفر، بلاگر غذا، بلاگر خودرو، بلاگر دیزاین، بلاگر گیمر و… دارند.

شاخ مجازی

می‌توانید شاخ مجازی? شوید، کارهای عجیب و غریب انجام دهید سر زبان‌ها بیوفتید. در این روش بیشترین کسب درآمد را خواهید داشت. البته همیشه هم شاخ‌های مجازی از طریق کارها نامتعادل معروف نشده‌اند. بعضی از انها براساس دانش و توانایی هایشان به این درجه رسیده اند. در این موارد بارها دیده ایم که هزینه یک پست یا استوری ساده بیشتر از چند ده میلیون تومان بوده. پس اگر توانایی این کار را دارید که یک کار خاص، دانش خاص و یا حرکت خاصی را در پیج خود اجرا کنید تا معروفیت شما زیاد شود و بعد شروع به تبلیغات میلیونی و گرفتن مبلغ های نجومی کنید.

تولید ویدیو

تاثیر گذار ترین محتوای اینستاگرام ویدیو ?است. شما می‌توانید از این طریق کسب درآمد کنید اما چگونه؟

یک دوربین خریداری کنید و شروع به بازاریابی کنید. به پیج های مختلف بگویید که محتوایی ویدیویی با کیفیت تولید خواهید کرد. بازاریابی کنید و ویدیو های شرکت های مختلف را بر عهده بگیرید. در این روش عکس برداری و فیلم برداری و ادیت آن‌ها بر عهده شما می‌باشد. یک تبلیغات مناسب در پیج‌های خوب شرکت های را به سمت شما می‌رساند. در کار خود حرفه ای باشید. دوره آموزشی اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا در کسب درآمد بیشتر موفق باشید.

تولید ویدیو در اینستاگرام

فروش فالوور و ویو و لایک

این روش خیلی طرفدار ندارد اما جزء روش های کسب درآمد است. فالوور و لایک و ویوی فیک بفروشید. نسبت به روش های قبلی این مدل کسب درآمد کمتری دارد. به این دلیل که دیگر مخاطب ها متوجه فیک بودن می‌شوند مخاطب زیادی نخواهید داشت.

پیج های پر طرفدار

این کار مورد علاقه خیلی از افراد از جمله خود من است. پیج های خاص بزنید تا عموم مردم عاشق ?شما شوند. یک پیج با محتواهای خاص، مثلا یک نمونه از این پیج‌ها تست غذا است. یک نفر در رستوران های مختلف غذاهای مختلف را تست می‌کند و نظرش را درباره آن رستوران یا غذا خواهد گفت. زمانی که فالوور های شما زیاد شود رستوران های مختلف به سمت شما خواهند آمد. از نمونه های این مدل پیج ها:

 • پیج مسابقه: پیجی که فقط در آن مسابقات برگذار می‌شود و شرکت های مختلف در آن مسابقه برگذار می‌کنند و محصولشان را در آن تبلیغ می‌کنند.
 • پیج آموزش: آموزش هر چیزی را می‌توانید در پیج خود بگذارید. محتوایتان کپی نباشد تا خاص شوید. آموزش یک بازار خاص یا همه چیز می‌تواند هدف شما باشد.
 • پیج مقایسه ای: همه چیز را با هم مقایسه کنید. هر برندی را با رقیبش مقایسه کنید. بعد از مدتی شرکت ها به سمت شما خواهند آمد و درخواست مقایسه برندشان با رقیبشان را به شما خواهند داد.
 • پیج اخبار: اخبار های پر طرفدار و عجیب و غریب را در پیجتان با گویش های عجیب بگذارید. حتما برای تبلیغات سمتتان خواهند آمد.
 • و……….

اگر هنوز هم می‌پرسید که چطور از اینستاگرام کسب درآمد کنیم باید بگویم هزاران روش دیگر را می‌توانم نام ببرم.کسب درامد

اگر به دانش خوبی از این برنامه دست پیدا کنید می‌توانید برنامه کسب درآمد از اینستاگرام بسازید و به مخاطبین بفروشید. به آنها روش فروش محصولشان در اینستاگرام را بگویید و از این طریق مشاوره فروش در اینستاگرام بدهید.

کسب درآمد از اینستاگرام در ایران

اگر تصمیم به کسب درآمد از اینستاگرام کردید، حتما نیاز دارید که دوره‌هایی را برای اطلاعات بیشتر بدانید. می‌توانید با یک سرچ انواع دوره هایی که در اینترنت وجود دارد را می‌توانید ببینید، اما حواستان باشد که شما می‌خواهید در ایران این کار را انجام دهید. شما باید طبق سلیقه مخاطب ایرانی خود محتوا بسازید. باید بدانید که در ایران فروش چگونه است و مخاطب های ایرانی خود را خوب بشناسید.

پس بهتر است اول تحقیقاتی در مورد بازاریابی و فروش در ایران به دست بیاورید و بعد اقدام به فروش و کسب درآمد از این طریق کنید. یک نکته دیگر که می‌توانم در این بخش به شما بگوییم این است که اینستاگرام کسب و کار خانگی است. بعنی اگر شما به صورت حرفه ای روی این برنامه کار کنید، می‌توانید شغل های دیگر را رها کرده و فقط روی این موضوع تمرکز کنید.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید به سایت کسب درآمد از اینستاگرام آوش تک سربزنید . ما شما را در اموزش کسب درامد از اینستاگرام کمک خواهیم کرد.

کلام آخر

امروزه روش های کسب درآمد به روش های مختلف انجام می‌شود. چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام یکی از دغدغه هایی است که مخاطبین هر حوزه ای به آن فکر می‌کنند. در این مقاله آموزش کسب و درآمد از اینستاگرام و انواع روش هایی که می‌شود از آن طریق به درآمد های میلیونی رسید را بررسی کردیم. به شما گفتیم که کسب درآمد از لایک اینستاگرام و کسب درآمد از استوری اینستاگرام و انواع مختلف را گفتیم. پس وقت را هدر ندهید و همین الان شروع به انتخاب کردن یکی از روش هایی که در بالا گفته شد کنید.

حتما به سایر مقالات سایت ما سر بزنید. تیم آوش تک علاقه زیادی به نظرات شما دارد. حتما ??زیر همین پست نظراتتون رو بنویسید??

کسب درآمد از طریق اینستاگرام چیست؟ ⭐

این روزها کسب درآمد برای همه ما سخت شده. پس باید به فکر راه های دیگری برای بهتر زندگی کردن باشیم. یکی از این کارهای برنامه اینستاگرام است که به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته . در این برنامه با چند ترفند ساده می‌توانید درآمد خود را بیشتر کنید که داخل مقاله این ترفند ها را بخوانید

انواع روش های کسب درآمد از اینستاگرام ⭐⭐

یکی از روش ها تبلیغات و کارهای بامزه است که همه ما تا به حال خیلی از این پیج ها را دیده ایم اما شاید ده ها روش دیگر وجود دارد که ما تا به حال دقت نکرده ایم. از انواع روش ها فروش محصولات دیگران است و چندین روش دیگر که می‌خوانید

چند دلیل مهم که باید از اینستاگرام کسب درآمد کنیم ⭐⭐⭐

مهمترین دلیل: حقوق دریافتی ما از دیگر کسب و کارهایمان کم است و نمی‌توان به راحتی زندگی کرد یک برنامه رایگان در اختیار ماست که می‌توانیم به راحتی درآمد داشته باشیم، چرا نباید با کمی تلاش به راحتی بیشتری برسیم تا چه زمانی می‌خواهیم با زور زدن از روش های دیگر کسب درآمد کنیم اما دلیل های دیگری وجود دارد که باید مقاله را تا انتها بخوانید تا به آ« برسید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها