ایده خلاقانه برای راه اندازی پیج اینستاگرام ( جدید و جذاب) | کسب درآمد

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام

همه ما بدنبال درآمد های بیشتر و زندگی در رفاه کامل تر هستیم. این رفاه امروزه فقط و فقط به درآمدها و داشتن سرمایه ما بستگی دارد. اگر صادقانه بخواهیم بگوییم با داشتن یک شغل و کارمند یک مجموعه بودن نمی‌توانیم آرامش رفاهی را برای خود و خانواده ایجاد کنیم. پس باید چه کنیم؟

باید به دنبال روش هایی باشیم که درآمد خود را بالاتر ببریم. بالا بردن درآمد با تلاش دوبرابر و کار کردن در 2 محیط ایجاد می‌شود. اما آیا واقعا توان ذهنی و بدنی این را داریم که در 2 جا کار کنیم؟

قطعا خیر. پس باید بدنبال کسب درآمد از روش های آسان تر و جذاب تر باشیم. یکی از این روش ها برنامه اینستاگرام است. ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام می‌تواند به ما کمک کند تا شغل دیگری در کنار شغل اصلیمان داشته باشیم. در این آموزش می‌خواهیم ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام  و ترفند هایی را به شما بگوییم که بتوانید درآمد خود را چند برابر کنید.

حتما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستید که به سراغ این مقاله آمده اید پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا ایده های جذاب برای پیج اینستاگرام را با هم بررسی کنیم.

چرا باید اینستاگرام راه اندازی کنیم؟

اول از همه به سراغ اینکه چرا اصلا باید اینستاگرام را بعنوان شغل دوم در نظریم بگیریم برویم. چند دلیل بسیار ساده به شما خواهم گفت که چرا باید یک پیج اینستاگرامی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید. ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام به درد شما نمی‌خورد مگی اینکه بدانید برای چه در این برنامه هستید و برای چه هدفی قرار است این کار را انجام دهید.راه اندازی پیج اینستاگرام

1- تاسیس یک فروشگاه بزرگ بدون خرج کردن حتی هزار تومان

همه ما در تلاش هستیم تا یک کسب و کار برای خودمان داشته باشیم و به اصلاح برای خودمان کار کنیم. اما آیا واقعا با این حجم از مشکلات و نبود امکانات مالی می‌توانیم یک فروشگاه یا یک مغازه برای خودمان اجاره و در آن کار کنیم؟ هزینه های ما محدود به گذارندن زندگیمان می‌شود. اما در حال حاضر برنامه ای وجود دارد که می‌توانیم بدون پرداخت هیچ هزینه ای در آن یک فروشگاه لاکچری و لوکس ایجاد کنیم اما به صورت مجازی.

2- تاسیس فروشگاه وسط میلیون ها رهگذر

حتی اگر توان اقتصادی شما اینقدر باشد که یک فروشگاه، مغازه یا شرکت بزنید، در یک بیابان این کسب و کار را ایجاد می‌کنید یا در میان میلیون ها انسان که در حال جنب و جوش هستند؟

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام  به این دلیل به درد شما می‌خورد که با راه اندازی یک پیج ساده می‌توانید میان هزاران انسان کسب وکار خود را راه اندای کنید و دیده شوید. حتی اگر کسب و کار شما تکراری و از آن به تعداد زیادی وجود داشته باشد.

3- فروشگاه سیار داشته باشید

اگر شما یک مغازه در یک خیابان شلوغ اجاره کنید و کسب و کار خود را شروع کنید، چقدر مشتری می‌توانید داشته باشید؟ چند نفر شما را می‌بینند؟

 • یک کوچه؟
 • یک خیابان؟
 • یک محله؟
 • یک شهر؟

اگر خیلی هنر کنید یک شهر شما را می‌بینند. اما در اینستاگرام که یک برنامه جهانی است، می‌توانید روی مردم تمام کشور حساب باز کنید و محصول خود را به همه جای کشور حتی جهان ارسال کنید.

4- سابقه کاری مهم نیست

اگر هیچ تخصص فنی یا حرفه ای در کسب وکاری ندارید ایرادی ندارد، ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام  به شما کمک می‌کند که در آن کار حرفه ای شوید و بدون داشن و تخصص فنی بتوانید از یک کسب و کاری که شاید مدت ها آرزوی شما بوده کسب درآمد کنید.

5- اجناس کم طرفدارتو بفروش

اگر صاحب کسب و کاری هستید می‌توانید اجناسی که تا به حال موفق به فروش آن ها نشده اید را در پیجتان بگذارید و برای آنها مشتری پیدا کنید.ایده برای اینستاگرام

6- عقب نمونید

اگر دقت کرده باشید همه کسب و کارها و همه کسانی که خواهان درآمد بیشتری هستند به سمت این برنامه آمده اند. پس چرا شما این کار را انجام ندهید؟

و شاید هزاران دلیل دیگر که باید حواسمان به پیشرفت ها و استفاده همگانی از یک برنامه باشد.

ایده های جذاب برای راه اندازی پیج اینستاگرام

در این قسمت قرار است با هم به بررسی ایده های ناب برای راه اندازی پیج اینستاگرام بپردازیم، که بتواند در زندگی ما تاثیر مالی و روانی خوبی داشته باشد.

اما قبل از ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام باید بگوییم که راه اندازی یک اینستاگرام می‌تواند به دو صورت باشد:

 1. شما صاحب کسب و کاری هستید و ایده برای پیج اینستاگرام می‌خواهید.
 2. شما صاحب کسب و کاری نیستید و تصمیم به افزایش درآمد دارید

اگر صاحب کسب و کاری هستید و قرار است که از این برنامه استفاده کنید برای بیشتر دیده شدن مطلب زیر را بخوانید:

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام (برای صاحبان کسب و کار )

شاید بهترین ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام توسط کسانی که خودشان یک کسب و کاری دارند این باشد که پیج اینستاگرام خود را بعد از راه اندازی گسترش دهند. حتما اطلاعات کامل را در مورد استراتژی اینستاگرام بدانید. بعد از اینکه استراتژی را مطالعه کردید به سراغ:

هشتگ گذاری در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام 

تبلیغات در اینستاگرام 

افزایش فالوور 

داشتن تیک آبی 

تاثیرات هایلایت در اینستاگرام 

بروید. و در مورد آنها اطلاعات تکمیلی کسب کنید.راه اندازی پیج اینستاگرام

شما فروشنده یک محصول هستید. تمام سود محصولات را متعلق به خودتان ندانید. اگر شما در این برنامه خوب کار کنید و فروش خود را افزایش دهید، می‌توانید محصولات خود را به اشتراک بگذارید و اجازه دهید که افرادی که علاقمند به فروش محصول شما هستند، اقدام به فروش و گسترده کردن کار شما کنند.

فرض کنید شما فروشنده یک لباس هستید و درآمد خوبی دارید. به مشتری ها و یا کسانی که علاقمند به فروش هستند اجازه دهید برای خودشان پیج و یا از هر طریق دیگری محصول شما را بفروش برسانند.

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام (برای کسانی که صاحب کسب و کاری نیستند)

قبل از دادن ایده برای اینستاگرام باید بررسی کنید که چه توانایی هایی دارید؟

بررسی این نکات در ادامه مقاله به درد شما خواهد خورد.

 • اعتماد به نفس کافی برای راه اندازی و شروع یک کار بزرگ را دارید؟
 • صبر و تحمل لازمه را برای رسیدن به هدف را دارید؟
 • همت کافی برای تلاش فراوان در این برنامه را دارید؟
 • برای رسیدن به هدفتان چه کارهایی خواهید کرد؟ حاضرید هر کاری را انجام دهید؟

اگر برای سوالات بالا جواب های مناسبی دارید به سراغ ایده ها برویم:

2 نکته مهم در ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام

توجه داشته باشید که دو بحث مهم وجود دارد.

 1. موضوعی که شما قرار است در آن فعالیت کنید و برای آن بک پیج راه اندازی کنید
 2. نحوه فعالیت و رسیدن به هدفتان

ایده برای موضوع فعالیت یک بحث است و اینکه چگونه این ایده را پیاده کنید یک بحث دیگر است. که در بند بعدی توضیح خواهیم داد.

ایده برای انتخاب موضوع فعالیت در اینستاگرام

اگر چرخی در این برنامه بزنید، مشاهده خواهید کرد که در خیلی از رشته ها و موضوعات افرادی وارد شده اند و شروع به فعالیت کرده اند. درست است که در اینستاگرام برای همه افراد و همه موضوعات جایی وجود دارد اما اگر می‌خواهید سریع تر به محبوبیت و معروفیت و حتی درآمد های خوب برسید باید بگردید و موضوعی را انتخاب کنید که افراد قبلا به سراغ آن نرفته اند و یا اگر رفته اند نتوانسته اند در آن موفق شوند.راه اندازی پیج

برای مثال اگر شما یک فرد ورزشکار هستید باید بگردید و ببینید که پیج های ورزشی چه فعالیت هایی می‌کنند؟ و تمام موضوعات مربوط به ورزش را بررسی کنید ببینید کدام موضوع را هیچکدام از پیج ها در آن فعال نیستند؟

مثلا ببینید که تیم های بزرگ ایرانی یا تیم های معروف خارجی در زمینه فوتبال آیا پیجی دارند؟ چه فعالیت هایی می‌کنند؟ و به چه مواردی میپردازند؟

اگر نکته ای یا جایی از کار آنها کامل نبود شما آن را کامل کنید. اما توجه داشته باشید که کاری که می‌خواهید شروع کنید طرفدار دارد؟ یا کدام رشته ورزشی بیشترین طرفداران را دارد؟ اخبار و آموزش های جذاب برای خیلی از افراد انقدر اهمیت دارد که حتی برای آن پول بدهند.

 ایده برای پیج اینستاگرام (یک ایده جالب دیگر)

با اینکه این برنامه طرفداران زیادی دارد اما هنوز کسب و کارها و افرادی هستند که به سمت این برنامه نیامده اند و جای خدمات و محصولات آنها خالی است. شما می‌توانید آنها را بیابید و محصولات یا خدمات آنها را به فروش برسانید.

نحوه فعالیت و رسیدن به هدفتان

به سراغ ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام و انواع روش های محتوا برویم: شما یک موضوع را انتخاب کردید، حالا باید به سراغ روش اجرای آن برویم.

شما چه توانایی هایی دارید؟ کدام یک از روش های زیر مناسب شما و فعالیت در آن برای شما راحت تر است؟

تبدیل شدن به اینفلوئنسر برای شما راحت است؟

راه های ولاگر شدن در اینستاگرام را می‌شناسید؟

راه هایی که شما می‌توانید در آن فعالیت کنید و موضوع انتخابیتان را پر رنگ کنید در زیر آمده است. دقت کنید که راه دیگری وجود ندارد و باید یکی از این راه ها را انتخاب کنید. پس خوب بررسی کنید که چه توانایی هایی دارید؟راه اندازی پیج اینستاگرام

 1. ولاگری
 2. بلاگری
 3. ماینری
 4. انواع اینفلوئنسر
 5. ادمین پیج های دیگران
 6. فروش محصول

بررسی روش های راه اندازی پیج اینستاگرام

ولاگری به معنای فعالیت و تولید ویدیو از موضوع انتخابی – اگر موضوع شما ورزش و فوتبال باشد باید ویدیو های پر محتوا و جذابی برای کاربران تهیه و تولید کنید

بلاگری به معنای نشوتن مطالب مفید در زمینه انتخابی برای مخاطبین – در این روش شما باید در زمینه فوتبال (اخبار، آموزش، مصاحبه، مسابقات و….) را برای مخاطبین خود به صورت عکس نوشته و متن تولید کرده

ماینری به معنای داشتن یک پیج سرگرمی و فان در موضوع انتخابی – یک پیج سرگرم کننده و خنده دار در زمینه فوتبال و شاید یک تیم خاص طراحی کنید

اینفلوئنسری به معنای تولید انواع محتوا برای رسیدن به هدف انتخابی در زمینه مشخص – تولید انواع محتوا در زمینه فوتبال می‌تواند شما را برای رسیدن به هدفتان کمک کند

ادمین پیج های علاقمند به فعالیت در زمینه انتخابی شما – اگر شما توانایی اداره پیج های مختلف را دارید و دانش این را کسب کرده اید، یک زمینه مشخصی را انتخاب کنید و تبلیغات و یا بازاریابی مناسبی را انجام دهید تا کسانی که کسب و کارهای مربوط به زمینه شما را دارند به سمت شما بیاییند و پیج خود را به شما بسپارند

فروش محصولات مختلف در اینستاگرام در زمینه انتخابی- زمینه ای که انتخاب کرده اید چه محصولاتی دارد؟ یا حتی چه خدماتی؟ آن ها را در پیج خود بفروش برسانید.

نتیجه

زمان را از دست ندهید و همین حالا شروع به جستجو شغل مورد علاقه خود در اینستاگرام کنید. موضوع مورد علاقه را انتخاب کرده و بعد در مورد روش های پیاده سازی و اجرای آن زمینه تحقیق کنیند. ببینید که کدام روش برای شما راحت تر است. بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام بستگی به علایق شما دارد.

ما همیشه کنار شما هستیم.

نظر شما درباره ایده های جذاب برای راه اندازی پیج اینستاگرام چیست؟ زیر همین پست برای ما نظراتتون رو بنویسید.

چرا باید اینستاگرام راه اندازی کنیم؟ ⭐

به هزاران دلیل شما باید یک پیج اینستاگرامی راه اندازی کنیم. یک دلیل آن کم بودن درآمدها و هم به دلیل عقب نماندن از رقبا. اما بهترین ها را در این مقاله میتوانید بخوانید

ایده های جذاب برای راه اندازی پیج اینستاگرام چیست؟ ⭐⭐

ایده برای راه اندازی می‌تواند هم شغل شما باشد هم شغل هایی که به آن علاقه دارید. اما اینکه چگونه این ایده ها را راه اندازی کنید را در مقاله بخوانید

ایده برای انتخاب موضوع فعالیت در اینستاگرام ⭐⭐⭐

موضوع فعالیت می‌تواند خیلی گسترده باشد. کافیست یک چرخی در این برنامه بزنید و انواع کسب و کارها را ببنید و موضوع مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید اما بهترین موضوع مناسب شما در مقاله گذاشته شده

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
مهران
3 سال قبل

سایت با المنتور و قالب هلو طراحی شده . خیلی هم تمیز کار شده . البته ایراداتی هم داره ولی در کرج چنین طرحی عجیبه

مجید محمدی
3 سال قبل
پاسخ به   مهران

سلام
خیلی ممنون از شما ??

مهمان
سارا
2 سال قبل

سلام به نظرتون با معرفی فیلم و سریال میشه کسب درامد داشت؟

رعنا جوانمردی
2 سال قبل
پاسخ به   سارا

سلام وقتتون بخیر برای انتخاب موضوع پیج چندتا نکته رو باید در نظر بگیرید اول اینکه توی اون موضوع دانش کافی داشته باشید دوم اینکه نیاز مخاطب هاتون رو بشناسیدوطبق خدماتتون نیاز توشون ایجاد کنید و سوم پیج رو به سمت آموزش و مفید بودن برای مخاطب ببرید و ایجاد اعتماد کنید و مهمتر از همه خلاقیت و تنوع خیلی بالا توی محتوا نسبت به رقبا داشته باشید