فونت بیو اینستاگرام | آموزش تغییر فونت بیو اینستاگرام

فونت بیو اینستاگرام

فونت بیو اینستاگرام در جذاب‌تر شدن پیج شما تاثیر بسزایی دارد. اما این اپلیکیشن تنها یک فونت برای بیو دارد که همه کاربران مجبور به استفاده از آن هستند.

با وجود اینکه تغییر فونت بیو اینستاگرام از طریق این اپلیکیشن وجود ندارد اما حتما در پیج‌های مختلف مشاهده کردید که برخی از افراد با فونت‌های زیبا بیوی خود را جذاب کردند. در این محتوا ما به شما روش‌های مختلف تغییر فونت را آموزش می‌دهیم.

قدم به قدم به شیوه‌های مختلف این کار را انجام می‌دهیم تا صفحه‌ای زیباتر داشته باشید.

فونت بیو اینستاگرام

همانطور که می‌دانید محتوایی که در بالای صفحه برای معرفی خود وارد می‌کنید همان بیو است. فونتی که به صورت پیش فرض اینستاگرام تعیین می‌کند به شکل زیر است.

فونت بیو اینستاگرام

تغییر فونت برای بیو اینستاگرام

برای تغییر فونت چندین سایت و اپلیکیشن و ابزار وجود دارد که همه آن‌ها را معرفی می‌کنیم و طرز استفاده از آن‌ها را همراه با تصاویر توضیح می‌دهیم. این قابلیت یکی از خدمات اینستاگرام محسوب می‌شود.

سایت igfonts دارای فونت برای بیو اینستاگرام

برای این کار کافیست وارد سایت igfonts شوید و عبارت مورد نظر خود را وارد کنید. در پایین صفحه دو گزینه وجود دارد. design your own font که این امکان را به شما می‌دهد تا فونت مورد نظر خود را طراحی کنید. load more font نیز فونت‌های بیشتری را برای شما نمایش می‌دهد.

در نهایت شما باید عبارت خود را کپی کنید و در بیوی اینستاگرام قرار دهید.

این سایت کاملا رایگان امکانات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین قابل ذکر است که برای فونت‌های انگلیسی تنوع بالایی دارد.

تغییر فونت بیو اینستاگرام

سایت lingojam برای تغییر فونت اینستاگرام

وارد سایت lingojam شوید. عبارات مورد نظر را وارد کنید. فونتی که مطابق با سلیقه شما است را کپی کرده و از آن استفاده نمایید.

فونت بیو اینستاگرام

سایت font-generator

وارد سایت font-generator شوید و مانند روش‌های قبلی عبارت خود را وارد کنید و فونت بیو اینستاگرام مورد نظر را انتخاب نمایید.

فونت بیو اینستاگرام

سایت instafonts

وارد instafonts شوید و فونت‌های مختلف را ببینید و مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

تغییر فونت اینستاگرام

سایت metatags

یکی از سایت‌های جالب برای تغییر فونت اینستاگرام metatags است. با انتخاب فونت مورد نظر می‌توانید نمایش آن را در بیو اینستاگرام مشاهده نمایید.

تغییر فونت اینستاگرام

علاوه بر سایت‌ها، برنامه‌های نیز وجود دارند که همین کار را انجام می‌دهند. برخی از اپلیکیشن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنم که با یک نصب ساده قابل استفاده هستند.

مقاله مرتبط: هزینه ادمین پیج اینستاگرام چقدر است؟

برنامه تغییر فونت اینستاگرام برای اندروید

  1. cool fonts for instagram: این برنامه برای شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز استفاده می‌شود و فونت‌های بسیار متنوعی در اختیار شما قرار می‌دهد.
  2. Canva: این برنامه یکی از برنامه‌های بسیار کاربردی برای اینستاگرام است که یکی از امکانات آن در زمینه فونت است.برای تولید محتوای حرفه‌ای نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.
  3. Font for Intagram: این برنامه علاوه بر تغییر فونت بیو، برای تغییر فونت استوری نیز استفاده می‌شود.
  4. Text Font Generator: با این برنامه فونت را تغییر دهید و از کاراکترهای جذاب آن نیز استفاده کنید.
  5. Stylish Text: از دیگر برنامه‌های کاربردی است.

برنامه تغییر فونت اینستاگرام برای ios

  • Font for Intagram: کاربران ios می‌توانند از طریق لینک Fonts for Instagram و نصب این اپلیکیشن، تغییر فونت را انجام دهند.
  • Ana Muhtarif Al Khat: فونت نستعلیق برای بیو اینستاگرام را از طریق این برنامه فراهم کنید.
  • Fancy Stylish Cool Fonts: این برنامه رایگان نیست اما امکانات خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

جمع بندی

در این مطلب سعی داشتیم تغییر فونت بیو اینستاگرام را برای شما فراهم کنیم، با وجود اینکه این اپلیکیشن این امکان را ندارد. در صورتی هر گونه سوال، پیشنهاد و نظری داشتید در کادر پایین با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید از طریق بخش تماس با ما و شماره‌های موجود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها