۸۵% تخفیف پکیج ویژه راه اندازی پیج اینستاگرام 

انتخاب نام + قالب پست، استوری و هایلایت

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت سریع و ارزان

طراحی سایت ارزان و با کیفیت

طراحی سایت ارزان از جمله کلید واژه‌هایی است که این روزها صاحبان کسب و کاری که تازه تصمیم به قدم گذاشتن در دنیای وب گرفته‌اند، زیاد جست و جو می‌کنند. اما طراحی سایت سریع و ارزان به دردی می‌خورد؟ طراحی سایت آماده ارزان یعنی چه؟ سایت فروشگاهی آماده رایگان جوابگوی نیازهای ما هست یا نه؟ به کجا سفارش طراحی سایت قیمت مناسب را بدهیم؟ و نحوه قیمت گذاری طراحی سایت به چه شکل است؟

تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با در کنار هم به پرسش‌های بالا پاسخ دهیم.

طراحی سایت ارزان یعنی چه؟

امروزه داشتن وبسایت از ضروری‌ترین قسمت‌های یک کسب و کار است. وبسایت به منزله ویترین کسب و کار شما، حرفه و محصول شما را در مقابل دید هزاران نفر از کاربران اینترنت قرار می‌دهد. اگر وبسایت شما اصولی طراحی شده باشد و سئو سایت شما خوب باشد چه بسا این عدد هزاران کاربر اینترنت به میلیون‌ها نفر برسد.

طراحی وب سایت ارزان گزینه‌ای است که اکثرا کسانی که تازه کسب و کار کوچکی را راه‌اندازی کرده‌اند به سراغش می‌روند. صاحبان کسب و کارهای کوچک، کسب و کارهای خانگی یا کسانی که تازه اول راه راه اندازی یک بیزینس هستند؛ به دلیل بودجه محدود یا اینکه نمی‌خواهند اول راه هزینه زیادی را متحمل شوند به دنبال یک شرکت طراحی سایت ارزان برای سفارش خود می‌گردند.

برای ساخت سایت فروشگاهی ارزان از وردپرس استفاده می‌شود. سیستم مدیریت محتوای وردپرس رایگان است. به همین دلیل بهترین و اصلی‌ترین گزینه برای طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان کسب و کارهای کوچک در فضای وب، سفارش طراحی سایت با وردپرس است.

طراحی سایت ارزان با وردپرس

برای طراحی سایت آماده فروشگاهی وردپرس نیازی به کدنویسی نداریم، همین امر باعث می‌شود که هزینه طراحی سایت با وردپرس از انواع دیگر طراحی سایت، که نیاز به کدنویسی دارند، پایین‌تر بیاید.

سایت فروشگاهی رایگان، سایت آماده رایگان یا ارزانترین طراحی سایت، ساخت سایت رایگان با پسوند .com از جمله تبلیغات وسوسه کننده ایست که ممکن است موقع سفارش طراحی سایت ارزان ببینید؛ اما هنگام روبه رو شدن با این مدل تبلیغات باید حواستان را کاملا جمع کنید و هوشیار باشید. چرا که ممکن است این ضرب المثل معروف: «هیچ ارزانی بی علت نیست» در خرید سایت از این شرکت‌ها صدق کند.

البته خرید سایت فروشگاهی ارزان موضوعی غیر واقعی نیست. بسیاری از شرکت‌های منصف و حرفه‌ای طراحی سایت اقدام به طراحی وب سایت با کمترین قیمت می‌کنند. این به هوشیاری مشتری باز می‌گردد که تشخیص دهد کدام شرکت، برای دریافت سفارش طراحی سایت، شرکتی حرفه‌ای است و کدام شرکت صرفا تبلیغ می‌کند و کارش کیفیت چندانی ندارد.

در ادامه به راه‌های تشخیص شرکت طراحی وبسایت حرفه‌ای اشاره خواهیم کرد؛ همراه ما باشید.

برای سفارش طراحی سایت ارزان به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

گرفتن سفارش طراحی سایت ارزان توسط بعضی از شرکت‌ها مساوی است با آغاز دردسر برای یک کسب و کار نوپا! بعضی از شرکت‌ها برای بیشتر شدن در آمد خود در سرتاسر فضای وب اقدام به تبلیغات گسترده‌ای می‌کنند و حتی ممکن است که ادعا کنند که تیمشان ارزانترین طراحی سایت را انجام می‌دهد.

ممکن است صاحبان بعضی از پیشه‌ها و کسب و کارها نیز در دام این تبلیغات بیوفتند و به این شرکت‌ها سفارش ساخت سایت فروشگاهی را نیز بدهند. این شرکت‌ها ممکن است برای پایین تر آوردن هزینه طراحی سایت ارزان از قالب‌های آماده استفاده کنند. در اینترنت قالب‌های آماده رایگان زیادی وجود دارد که استفاده از این قالب‌ها کیفیت زیادی ندارند و باعث پایین آمدن کیفیت کار شما می‌شوند.

ممکن است بسیاری از کاربران برای طراحی وبسایت خود از قالب‌های آماده و رایگان استفاده کنند که این موضوع باعث می‌شود وبسایت شما منحصربفرد و اختصاصی شما نباشد و عین شکل ظاهری وبسایت شما در سرتاسر وب چندین نمونه وجود داشته باشد. همچنین قالب‌های آماده رایگان از امینت بسیار پایینی برخوردارند که ممکن است در صورت حملات سایبری به راحتی اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرند.

سایت آماده ارزان

بعضی از شرکت‌ها هم فقط مرحله اول پروژه طراحی سایت، یعنی طراحی سایت، را قبول می‌کنند و برای پایین اوردن قیمت پشتیبانی وب سایت را قبول نمی‌کنند یا در قرارداد ذکر نمی‌کنند. که قرار داد بستن با این مدل شرکت‌ها نیز ریسک خود را دارد و ممکن است وب سایت بی کیفیتی را برای شما طراحی کنند که در آینده مشکلات احتمالی زیادی برای شما پیش بیاید و آن شرکت هیچ مسئولیتی را در قبل سفارش شما برعهده نگیرد.

برای انتخاب یک شرکت حرفه ای طراحی سایت باید به نکات زیر توجه کنید:

دقت به وبسایت شرکت

کسی که در حوزه طراحی وبسایت ادعایی دارد باید وبسایت خودش نیز اصولی طراحی شده باشد. سایت یک شرکت طراحی سایت باید از سرعت loading مناسب برخوردار باشد. از همه مهم‌تر باید این سایت برای موتورهای جست و جو بهینه شده باشد یعنی آن سایت به خوبی سئو شده باشد. البته به همه نتایج صفحه اول گوگل اعتماد نکنید. چون ممکن است آن سایت با لینک سازی بالا آمده باشد و تمام تلاش آن تیم صرفا بر روی بالا آمدن کلمه کلیدی شان در نتایج گوگل باشد نه کیفیت کار و خدمات!

توجه به سابقه کاری شرکت

بسیاری از شرکت‌های تازه کار خدمات طراحی وبسایت، ابتدای کار برای جذب مشتری بیشتر، آگهی‌های طراحی سایت فوری و ارزان می‌دهند.

ممکن است کار این شرکت‌های جوان از کیفیت خوبی نیز برحوردار باشد اما باید حواستان باشد شما وقت و هزینه آزمون و خطا را ندارید. برای موفقیت کسب و کار شما آنچه اهمیت دارد کیفیت و تجربه است پس بهتر است به سراغ شرکت‌هایی با تجربه کاری زیاد بروید.

درخواست نمونه کار از شرکت

نمونه کارهای یک شرکت مهم‌ترین ابزاری است که می‌تواند درمورد حرفه‌ای بودن آن شرکت به شما اطمینان خاطر بدهد. حتما و حتما و حتما قبل از اینکه سفارش طراحی سایت بدهید، نمونه کارها و پروژه‌های آن شرکت را بررسی کنید و حتی اگر امکانش را داشتید با مشتریان قبلی آن شرکت ارتباط بگیرید و از آن‌ها درمورد رفتار حرفه‌ای، مدت زمان تحویل پروژه، نحوه پاسخگویی، واکنش‌ها به پیشنهادات شما و هزینه‌ها سوال بپرسید.

بررسی کنید و ببینید آن شرکت واقعی است یا خیر

شاید دیدن این تیتر در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد اما متاسفانه امروزه بسیاری از افراد هستند که اقدام به طراحی یک وبسایت می‌کنند و خودشان را به مخاطبان به دروغ عنوان یک شرکت طراحی سایت معرفی می‌کنند. یعنی یک شخص خودش را به عنوان یک شرکت ساختگی جا می‌زند. در این موارد ممکن است فرد پول شما را بگیرد و سر شما را کلاه بگذارد. و حتی اگر برای شما سایتی طراحی کند آن سایت کیفیت خوبی ندارد. زیرا یک نفر به تنهایی نمی‌تواند طراحی سایت کند.

خرید طراحی سایت ارزان

طراحی سایت نیاز به مهارت‌های زیادی دارد که یک نفر به تنهایی از پس همه این مهارت‌ها برنمی‌آید. یک طراحی سایت حرفه ای و اصولی نیاز به همکاری یک تیم دارد.

دیدار و مشاوره حضوری با شرکت طراحی سایت

دیدار و جلسه حضوری با شرکت طراحی سایت موثرترین روش برای اعتماد به یک شرکت است. در دیدار حضوری شما می‌تواند به اشراف نسبتا خوبی درمورد اخلاق حرفه‌ای و کیفیت کار شرکت مورد نظر شناخت پیدا کنید.

جلسات حضوری به نفع هر دو طرف است. زیرا هم شرکت طراحی سایت به شناخت خوبی از کسب و کار و خواسته‌های سفارش دهنده می‌رسند و هم شما می‌توانید به شناخت خوبی از آن‌ها برسید.

در جلسه حضوری پروسه پروژه، زمان، نحوه سفارش طراحی سایت و قیمت کار سوال کنید. شرکت مورد نظر باید بتواند به صورت دقیق و شفاف به سوالات شما جواب دهدو

حتما قرارداد ببندید

حواستان باشد که بعد از بررسی همه جوانب و تصمیم گیری نهایی حتما قرارداد ببندید و به همه بندهای قرارداد حتما توجه کنید تا نکته‌ای جا نیافتد. اگر در جایی از قرارداد ابهامی وجود دارد حتما با شرکت ارتباط بگیرید و درمورد نکته مبهم سوال کنید و اگر قانع شدید قرارداد را امضا کنید. داشتن قرارداد یک ابزار قانونی است که از مشکلات و سواستفاده‌های احتمالی می‌تواند جلوگیری کند.

البته قبل از بستن قرارداد باید بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه وبسایتی برای شما مناسب است.

انواع مدل‌های طراحی سایت ارزان

به تناسب اینکه شما صاحب یک پیشه یا تجارتی هستید یا اینکه یک شرکت یا سازمانی دارید، یا کلا تصمیم دارید برای خود یک سایت رزومه‌ای/ شخصی راه اندازی کنید، مدل‌ برای طراحی سایت داریم که در زیر به صورت مختصر درموردشان توضیح می‌دهیم:

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی ارزان یکی از انواع مدل‌های طراحی سایت است که این روزها درخواست زیادی دارد. شرکت‌ها برای اینکه خود و خدماتشان را معرفی کنند اقدام به خرید سایت شرکتی می‌کنند. در سایت‌های شرکتی، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند اخبار خودشان و خبرهای مربوط به کسب و کارشان را پوشش دهند.

اگر علاقه دارید که بیشتر درمورد سایت‌های شرکتی بدانید؛ ما در مقاله طراحی سایت شرکتی چیست؟ همه چیز درمورد این نوع سایت را توضیح داده‌ایم.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری ارزان برای خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه اکثر افراد دیگر اخبار را از روزنامه‌های کاغذی یا تلویزیون دنبال نمی‌کنند به همین دلیل سایت‌های خبری متقاضیان زیادی پیدا کرده‌اند. یک سایت خوب خبری باید:

  • دسته بندی جامعی برای اخبار داشته باشد
  • امکان جستجوی سریع و پیشرفته درمورد موضوعات و کلیدواژه‌های خبری داشته باشد
  • بخش آرشیو خبر
  •  سرویس‌های مختلف (اجتماعی، سیاسی، ورزشی و تاریخی) را پوشش دهد

و….

اگر به دنبال طراحی سایت خبری هستید ما در مقاله طراحی سایت خبری با وردپرس به طور مفصل درمورد سایت‌های خبری و افزونه‌های کاربردی آن صحبت کرده‌ایم.

طراحی وب سایت شخصی ارزان

وب سایت شخصی رزومه ای به منظور معرفی یک شخص و ارائه رزومه آن شخص است. افراد زیادی برای معرفی خود، توانایی‌ها، ارائه نمونه کارها و عقایدشان به دنبال طراحی وب سایت شخصی می‌روند.

طراح سایت شخصی طراحی سایت ارزان

فرد با خرید وب سایت شخصی و فعالیت در آن می‌تواند برای خود یک رزومه آنلاین و دیجیتال درست کند و با این کار به برندینگ خود کمک کند.

اگر به دنبال طراحی سایت شخصی ارزان هستید مقاله طراحی سایت شخصی حرفه ای آوش تک را مطالعه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما محصولی برای فروش دارید، برای بقا در بازار امروز، طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی برای محصولتان از مهم‌ترین قدم‌هایی است که باید بردارید.

با خرید سایت فروشگاهی می‌توانید در سراسر کشور برای محصول خود مشتری پیدا کنید و به صورت 24 ساعته فروش داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت فروشگاهی آوش تک به مقاله هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس سر بزنید.

سخن آخر

فرقی نمی‌کند که دنبال کدام مدل از انواع طراحی وبسایت بگردید؛ می‌خواهد سفارش شما طراحی سایت فروشگاهی ارزان باشد یا طراحی سایت تبلیغاتی ارزان یا طراحی سایت تخفیف گروهی ارزان، یا اینکه بخواهید از کجای ایران سفارش طراحی سایت را جستجو کنید؛ خواه طراحی سایت ارزان در رشت را جستجو کنید یا طراحی وب سایت ارزان در اصفهان را یا طراحی وب سایت ارزان در مشهد. برای ما با طراحی وب سایت ارزان تهران و طراحی وب سایت ارزان در کرج با سفارش طراحی وب سایت ارزان در تبریز فرقی ندارد. در همه موارد تیم طراحی سایت آوش تک می‌تواند به شما مشاوره رایگان دهد و پروژه‌های شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام دهد.

یک وبسایت اینترنتی از اصلی‌ترین ملزومات حضور در دنیای دیجیتال امروز است، برای حضور حرفه‌ای در فضای اینترنت از ما مشاوره بگیرید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
کمک میخوای؟
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم