طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای + طراحی سایت سریع

طراحی سایت ارزان و با کیفیت

طراحی سایت ارزان از جمله کلید واژه‌هایی است که این روزها صاحبان کسب و کاری که تازه تصمیم به قدم گذاشتن در دنیای وب گرفته‌اند، زیاد جست و جو می‌کنند. اما طراحی سایت ارزان و سریع به دردی می‌خورد؟ سایت آماده ارزان یعنی چه؟ سایت فروشگاهی آماده رایگان جوابگوی نیازهای ما هست یا نه؟ به کجا سفارش سایت قیمت مناسب را بدهیم؟ و نحوه قیمت گذاری آن به چه شکل است؟ وب سایت آماده رایگان مناسب است؟

تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا در کنار هم به پرسش‌های بالا پاسخ دهیم.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان و سریع

امروزه داشتن وبسایت از ضروری‌ترین قسمت‌های یک کسب و کار است. وبسایت به منزله ویترین کسب و کار شما، حرفه و محصول شما را در مقابل دید هزاران نفر از کاربران اینترنت قرار می‌دهد. اگر وبسایت شما اصولی طراحی شده باشد و سئو وبسایت شما خوب باشد چه بسا این عدد هزاران کاربر اینترنت به میلیون‌ها نفر برسد.

اگر در مورد سئو اطلاعی ندارید و یا به دنبال یادگیری بیشتر هستید مطلب سئو چیست را در سایت مطالعه نمایید.

مقاله مرتبط: طراحی وبسایت چیست؟

طراحی وب سایت ارزان قیمت گزینه‌ای است که اکثر کسانی که تازه کسب و کار کوچکی را راه‌اندازی کرده‌اند به سراغش می‌روند. صاحبان کسب و کارهای کوچک، کسب و کارهای خانگی یا کسانی که تازه ابتدای راه یک بیزینس هستند؛ به دلیل بودجه محدود یا اینکه نمی‌خواهند اول راه هزینه زیادی را متحمل شوند به دنبال یک شرکت طراحی سایت قیمت مناسب برای سفارش خود می‌گردند.

برای ساخت سایت فروشگاهی ارزان از وردپرس استفاده می‌شود. سیستم مدیریت محتوای وردپرس رایگان است. به همین دلیل بهترین و اصلی‌ترین گزینه برای طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان کسب و کارهای کوچک در فضای وب، سفارش طراحی وب سایت با وردپرس است.

طراحی سایت ارزان با وردپرس

برای طراحی وب سایت آماده فروشگاهی وردپرس نیازی به کدنویسی نداریم، همین امر باعث می‌شود که هزینه طراحی وب سایت با وردپرس از انواع دیگر طراحی، که نیاز به کدنویسی دارند کمتر باشد.

سایت فروشگاهی رایگان، سایت آماده رایگان یا ارزانترین طراحی وب سایت، ساخت سایت رایگان با پسوند .com از جمله تبلیغات وسوسه کننده ایست که ممکن است موقع سفارش طراحی سایت سریع و ارزان ببینید؛ اما هنگام روبه رو شدن با این مدل تبلیغات باید حواستان را کاملا جمع کنید و هوشیار باشید. چرا که ممکن است این ضرب المثل معروف: «هیچ ارزانی بی علت نیست» در خرید سایت ارزان از این شرکت‌ها صدق کند.

البته خرید سایت فروشگاهی ارزان موضوعی غیر واقعی نیست. بسیاری از شرکت‌های منصف و حرفه‌ای طراحی وب سایت اقدام به طراحی وب سایت با کمترین قیمت می‌کنند. این به هوشیاری مشتری باز می‌گردد که تشخیص دهد کدام شرکت، برای دریافت سفارش طراحی وب سایت، شرکتی حرفه‌ای است و کدام شرکت صرفا تبلیغ می‌کند و کارش کیفیت چندانی ندارد.

در ادامه به راه‌های تشخیص شرکت طراحی وب سایت حرفه‌ای اشاره خواهیم کرد؛ همراه ما باشید.

برای سفارش طراحی سایت ارزان و سریع به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

گرفتن سفارش طراحی سایت سریع و ارزان توسط بعضی از شرکت‌ها مساوی است با آغاز دردسر برای یک کسب و کار نوپا! بعضی از شرکت‌ها برای بیشتر شدن درآمد خود در سرتاسر فضای وب اقدام به تبلیغات گسترده‌ای می‌کنند و حتی ممکن است که ادعا کنند که تیمشان ارزانترین طراحی وب سایت را انجام می‌دهد.

ممکن است صاحبان بعضی از پیشه‌ها و کسب و کارها نیز در دام این تبلیغات بیفتند و به این شرکت‌ها سفارش ساخت سایت فروشگاهی را نیز بدهند. این شرکت‌ها ممکن است برای پایین تر آوردن هزینه طراحی سایت سریع و ارزان و حرفه‌ای از قالب‌های رایگان وردپرس استفاده کنند. در اینترنت قالب‌های آماده رایگان زیادی وجود دارد که استفاده از این قالب‌ها کیفیت زیادی ندارند و باعث پایین آمدن کیفیت کار شما می‌شوند. و در آینده برای سایت شما مشکلاتی به وجود می‌آورند.

ممکن است بسیاری از کاربران برای طراحی وب سایت خود از قالب‌های آماده و رایگان استفاده کنند که این موضوع باعث می‌شود وبسایت شما منحصربفرد و اختصاصی شما نباشد و مانند شکل ظاهری وبسایت شما در سرتاسر وب چندین نمونه وجود داشته باشد. همچنین وب سایت آماده رایگان از امینت بسیار پایینی برخوردارند که ممکن است در صورت حملات سایبری به راحتی اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرند.

سایت آماده ارزان

بعضی از شرکت‌ها هم فقط مرحله اول پروژه، یعنی طراحی را قبول می‌کنند و برای پایین آوردن قیمت پشتیبانی وب سایت را قبول نمی‌کنند یا در قرارداد ذکر نمی‌کنند. که قرار داد بستن با این مدل شرکت‌ها نیز ریسک خود را دارد و ممکن است وب سایت بی کیفیتی را برای شما طراحی کنند که در آینده مشکلات احتمالی زیادی برای شما پیش بیاید و آن شرکت هیچ مسئولیتی را در قبل سفارش شما برعهده نگیرد.

برای انتخاب یک شرکت متخصص و طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای باید به نکات زیر توجه کنید:

دقت به وبسایت شرکت

کسی که در حوزه طراحی ادعایی دارد باید وبسایت خودش نیز اصولی طراحی شده باشد. سایت یک شرکت باید از سرعت loading مناسب برخوردار باشد. از همه مهم‌تر باید این سایت برای موتورهای جست و جو بهینه شده باشد یعنی آن سایت به خوبی سئو شده باشد. البته به همه نتایج صفحه اول گوگل اعتماد نکنید. چون ممکن است آن سایت با لینک سازی بالا آمده باشد و تمام تلاش آن تیم صرفا بر روی بالا آمدن کلمه کلیدی شان در نتایج گوگل باشد نه کیفیت کار و خدمات!

توجه به سابقه کاری شرکت

بسیاری از شرکت‌های تازه کار خدمات طراحی، ابتدای کار برای جذب مشتری بیشتر، آگهی‌های طراحی وبسایت ارزان و فوری می‌دهند.

ممکن است کار این شرکت‌های جوان از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد اما باید حواستان باشد شما وقت و هزینه آزمون و خطا را ندارید. برای موفقیت کسب و کار شما آنچه اهمیت دارد کیفیت و تجربه است پس بهتر است به سراغ شرکت‌هایی با تجربه کاری زیاد بروید.

درخواست نمونه کار از شرکت

نمونه کارهای یک شرکت مهم‌ترین ابزاری است که می‌تواند درمورد حرفه‌ای بودن آن شرکت به شما اطمینان خاطر بدهد. حتما و حتما و حتما قبل از اینکه سفارش طراحی بدهید، نمونه کارها و پروژه‌های آن شرکت را بررسی کنید و حتی اگر امکانش را داشتید با مشتریان قبلی آن شرکت ارتباط بگیرید و از آن‌ها درمورد رفتار حرفه‌ای، مدت زمان تحویل پروژه، نحوه پاسخگویی، واکنش‌ها به پیشنهادات شما و هزینه‌ها سوال بپرسید.

طراحی سایت ارزان

بررسی کنید و ببینید آن شرکت واقعی است یا خیر

شاید دیدن این تیتر در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد اما متاسفانه امروزه بسیاری از افراد هستند که اقدام به طراحی یک وبسایت می‌کنند و خودشان را به مخاطبان به دروغ عنوان یک شرکت طراحی وبسایت ارزان قیمت معرفی می‌کنند. یعنی یک شخص خودش را به عنوان یک شرکت ساختگی جا می‌زند. در این موارد ممکن است فرد پول شما را بگیرد و سر شما را کلاه بگذارد. و حتی اگر برای شما سایتی طراحی کند آن سایت کیفیت خوبی ندارد. زیرا یک نفر به تنهایی نمی‌تواند طراحی کند.

طراحی سایت ارزان

طراحی نیاز به مهارت‌های زیادی دارد که یک نفر به تنهایی از پس همه این مهارت‌ها برنمی‌آید. یک طراحی وبسایت حرفه ای و اصولی نیاز به همکاری یک تیم دارد.

دیدار و مشاوره حضوری با شرکت طراحی وبسایت

دیدار و جلسه حضوری با شرکت موثرترین روش برای اعتماد به یک شرکت است. در دیدار حضوری شما می‌تواند به اشراف نسبتا خوبی درمورد اخلاق حرفه‌ای و کیفیت کار شرکت مورد نظر شناخت پیدا کنید.

جلسات حضوری به نفع هر دو طرف است. زیرا هم شرکت به شناخت خوبی از کسب و کار و خواسته‌های سفارش دهنده می‌رسند و هم شما می‌توانید به شناخت خوبی از آن‌ها برسید.

در جلسه حضوری پروسه پروژه، زمان، نحوه سفارش و قیمت کار سوال کنید. شرکت مورد نظر باید بتواند به صورت دقیق و شفاف به سوالات شما جواب دهد.

طراحی سایت سریع و ارزان

حتما قرارداد ببندید

حواستان باشد که بعد از بررسی همه جوانب و تصمیم گیری نهایی حتما قرارداد ببندید و به همه بندهای قرارداد حتما توجه کنید تا نکته‌ای جا نیافتد. اگر در جایی از قرارداد ابهامی وجود دارد حتما با شرکت ارتباط بگیرید و درمورد نکته مبهم سوال کنید و اگر قانع شدید قرارداد را امضا کنید. داشتن قرارداد یک ابزار قانونی است که از مشکلات و سواستفاده‌های احتمالی می‌تواند جلوگیری کند.

البته قبل از بستن قرارداد باید بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه وبسایتی برای شما مناسب است. همچنین قبل از تصمیم گیری نمونه قرارداد طراحی وبسایت وردپرس آن شرکت را مطالعه نمایید.

تماس با کارشناسان آوش تک

آیا طراحی سایت ارزان برای هر نوع سایتی ممکن است؟

به تناسب اینکه شما صاحب یک پیشه یا تجارتی هستید یا اینکه یک شرکت یا سازمانی دارید، یا کلا تصمیم دارید برای خود یک سایت رزومه‌ای/ شخصی راه اندازی کنید، چندین مدل‌ برای طراحی داریم که در زیر به صورت مختصر درموردشان توضیح می‌دهیم. فقط به این نکته توجه کنید که برخی از انواع سایت‌ها نیاز به هزینه بیشتری دارند پس نمی‌توان روی طراحی ارزان قیمت حساب کرد.

طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی ارزان یکی از انواع مدل‌های طراحی است که این روزها درخواست زیادی دارد. شرکت‌ها برای اینکه خود و خدماتشان را معرفی کنند اقدام به خرید سایت شرکتی می‌کنند. در سایت‌های شرکتی، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند اخبار خودشان و خبرهای مربوط به کسب و کارشان را پوشش دهند.

اگر علاقه دارید که بیشتر درمورد سایت‌های شرکتی بدانید؛ ما در مقاله طراحی وب سایت شرکتی چیست؟ همه چیز درمورد این نوع سایت را توضیح داده‌ایم.

طراحی سایت سریع و ارزان

طراحی وبسایت خبری

طراحی وبسایت خبری ارزان برای خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه اکثر افراد دیگر اخبار را از روزنامه‌های کاغذی یا تلویزیون دنبال نمی‌کنند به همین دلیل سایت‌های خبری متقاضیان زیادی پیدا کرده‌اند. یک سایت خوب خبری باید:

  • دسته بندی جامعی برای اخبار داشته باشد
  • امکان جستجوی سریع و پیشرفته درمورد موضوعات و کلیدواژه‌های خبری داشته باشد
  • بخش آرشیو خبر
  •  سرویس‌های مختلف (اجتماعی، سیاسی، ورزشی و تاریخی) را پوشش دهد

و….

اگر به دنبال طراحی وبسایت خبری هستید ما در مقاله طراحی وبسایت خبری با وردپرس به طور مفصل درمورد سایت‌های خبری و افزونه‌های کاربردی آن صحبت کرده‌ایم.

طراحی وب سایت شخصی ارزان

وب سایت شخصی رزومه ای به منظور معرفی یک شخص و ارائه رزومه آن شخص است. افراد زیادی برای معرفی خود، توانایی‌ها، ارائه نمونه کارها و عقایدشان به دنبال طراحی وب سایت شخصی می‌روند.

طراح سایت شخصی طراحی سایت ارزان

فرد با خرید وب سایت شخصی و فعالیت در آن می‌تواند برای خود یک رزومه آنلاین و دیجیتال درست کند و با این کار به برندینگ خود کمک کند.

اگر به دنبال طراحی وبسایت شخصی ارزان هستید مقاله طراحی وبسایت شخصی حرفه ای آوش تک را مطالعه کنید.

طراحی وبسایت فروشگاهی

اگر شما محصولی برای فروش دارید، برای بقا در بازار امروز، طراحی وبسایت فروشگاهی اختصاصی برای محصولتان از مهم‌ترین قدم‌هایی است که باید بردارید.

با خرید سایت فروشگاهی می‌توانید در سراسر کشور برای محصول خود مشتری پیدا کنید و به صورت 24 ساعته فروش داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت طراحی وبسایت فروشگاهی آوش تک به مقاله هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی با وردپرس سر بزنید.

شاید بتوان گفت سایت‌های خبری و سایت‌هایی با موضوع املاک هزینه بیشتری نسبت به بقیه نیاز داشته باشند پس اگر قیمت ارزانی به شما پیشنهاد دادند بدانید که دروغی بیش نیست.

به کجا سفارش طراحی وبسایت قیمت مناسب را بدهیم؟

حالا که می‌دانیم هر ارزانی بی حکمت نیست اجازه دهید از واژه طراحی سایت قیمت مناسب استفاده کنیم و شما را دعوت کنیم برای پاسخ به این سوال و برای اطلاع از جدیدترین قیمت‌ها به لیست قیمت شرکت‌های مختلف سر بزنید و همچنین به مطلب هزینه طراحی وبسایت با وردپرس مراجعه نمایید تا قیمت‌های شرکت آوش تک را مشاهده کنید. اما باز هم می‌گوییم که کیفیت کارها و نمونه کارها را ببینید و در صورت نیاز از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشاوره رایگان آوش تک

سخن آخر

فرقی نمی‌کند که دنبال کدام مدل از انواع طراحی وبسایت بگردید؛ می‌خواهد سفارش شما طراحی وبسایت فروشگاهی ارزان باشد یا طراحی وبسایت تبلیغاتی ارزان یا طراحی وبسایت تخفیف گروهی ارزان، یا اینکه بخواهید از کجای ایران سفارش را جستجو کنید؛ خواه طراحی سایت ارزان در رشت را جستجو کنید یا طراحی وب سایت ارزان در اصفهان را یا طراحی وب سایت ارزان در مشهد. برای ما با طراحی وب سایت ارزان تهران و طراحی وب سایت ارزان در کرج با سفارش طراحی وب سایت ارزان در تبریز فرقی ندارد. در همه موارد تیم آوش تک می‌تواند به شما مشاوره رایگان دهد و پروژه‌های شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام دهد.

یک وبسایت اینترنتی از اصلی‌ترین ملزومات حضور در دنیای دیجیتال امروز است، برای حضور حرفه‌ای در فضای اینترنت از ما مشاوره بگیرید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها