رفع بلاک اینستاگرام چه مدت طول میکشد 🧐 اینستاگرامم بلاک شده چیکار کنم

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

حتما با پیغام اقدامات شما مسدود شده (Action Blocked) روبرو شده اید ومحدودیت هایی در برخی کارها در اینستاگرام دارید و بدنبال جواب سوال، چگونه از لیست بلاک اینستاگرام خارج شویم هستید. هر زمانی که بخواهید کامنت بگذارید یا قصد لایک و دنبال کردن کسی را داشته باشید، با این پیغام مواجه می‌شوید.

اما دو سوال برای ما پیش خواهد آمد، چرا این برنامه ما را بلاک می‌کند و چگونه خیلی سریع از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟

همچنین سوال مختلفی بای ما پیش ‌می‌آید که:

 • چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم
 • چگونه از بلاک ویدیو اینستاگرام خارج شویم
 • چگونه از بلاک لایو اینستاگرام خارج شویم

در این مطلب برای شما توضیح خواهیم داد که چه کارهایی باعث این محدودیت می‌شود و چطور از شر این پیغام خارج شویم.

انواع مختلف بلاک شدن

بسته به میزان زیر پا گذاشن قوانین اینستاگرام، این برنامه تنبیه های متفاوتی برای کاربران در نظر گرفته است.

Temporary Action Blockچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

این نوع یک محدودیت موقتی است و ناشی از استفاده بیش از حد از یک ویژگی از امکانات این برنامه است. مانند استفاده بیش از حد از  تعداد لایک، کامنت و….

Action Block with Expiration Dateچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

این نوع بلاک هم مانند Temporary Action Block برای استفاده بیش از حد از یم امکان است با این تفاوت که به شما زمان بازگشایی و رفع مسدودیت از پیجتان را خواهد گفت. کمترین زمان محدودیت 24 ساعت است.

در این نوع اعمال محدودیت بر روی پیج، هرچه در زمان بلاک بودن تلاش کنید که از لایک، کامنت، دایرکت، و… استفاده کنید، زمان مسدودیت شما بیشتر خواهد شد.

اما اگر سوال شما این است که چگونه از بلاک کامنت اینستاگرام خارج شویم ، انتهای این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

Permanent Action Blockچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

از اسم این نوع مشخص است. بلاک دائمی روی پیج شما فعال می‌شود.

اگر چندین بار بلاک شوید و بعد از باز شدن پیجتان باز هم به زیر پا گذاشتن قوانین این برنامه ادامه دهید به صورت دائم بلاک می‌شوید.

یا برای همیشه پیج شما بسته خواهد شد و یا برای مدت نا محدودی هیچگونه فعالیتی در این برنامه نمی‌توانید داشته باشید.

چرا اینستاگرام یک حساب کاربری را بلاک (محدود) می‌کند؟

این برنامه به شدت در مقابل کاربرانی که فعالیت های بیش از اندازه و مشکوک انجام می‌دهند، سختگیر است. علت این سختگیری تشخیص رباتها و حسابهایی است که دیگر مخاطبین این برنامه را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند. به خصوص کسانی که حسابهای جعلی می‌سازند و با آن کاربران اینستاگرام را دچار ناراحتی می‌کنند.

این سختگیری بقدری سفت و سخت است که فالوورهای فیک و حسابهایی که فعالیت زیاد دارند را بلاک می‌کند. منظور از بلاک شدن حسابها نداشتن دسترسی به یعضی از کارهای زیر است:

 1. کامنت گذاشتن
 2. لایک کردن
 3. ارسال پیام در دایرکت افراد
 4. فالو کردن
 5. آنفالو کردن
 6. ارسال پست
 7. نوشتن کپشن زیر پست ها
 8. سیو کردن پستها

بنابراین قانون کلی این برنامه، فعالیت در حد معمول است. پس نباید برای بدست آوردن فالوورهای بیشتر خودتان را مدتی نا معلوم دچار محدودیت های اینستاگرام کنید.

توجه داشته باشید که به خوبی و به طور خودکار، کاربران متخلف را تشخیص می‌دهد. بنابراین بی دلیل شما را محدود نکرده و خطایی حتی کوچک از شما سر زده است. بدترین قسمت این موضوع، نداستن دلیل برای بلاک شدن حسابها است. نه هشداری به شما خواهد داد و نه دلایل محدودیت را به شما خواهد گفت.

بنابراین کوچکترین اشتباه شما منجر به غیر فعال شدن شما برای مدتی محدود می‌شود. اما نگران این قضیه نباشید، ما برای شما در این مقاله توضیح داده ایم که چرا این برنامه کار را انجام می‌دهد.

13 دلیل مسدود شدن حساب توسط اینستاگرامچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

شما با خواندن این دلایل می‌توانید از مسدود شدن مجدد حسابتان پیشگیری کنید. و در بخش بعدی به شما خواهیم گفت که چگونه باید از بلاک اینستاگرام خارج شویم و این محدودیت را برداریم.

1-پست کافی داشته باشید

ممکن است یک حساب کاربری برای خود درست کرده باشید و در آن هیچ پستی انتشار نداده اید.

الگوریتم این برنامه پیج هایی که هیچ پستی در آن موجود نباشد را بعنوان فالوورهای فیک شناسایی می‌کند و دستری هایی همچون، لایک، کامنت و … را از آنها می‌گیرد.

بنابراین مطمئن شوید که چند پست در پیج خود داشته باشید.  همه آنها را در یک روز پست نکنید. سعی کنید در روزهای مختلف این کار را انجام دهید.

2- اطلاعات خود را تکمیل کنید

در اینستاگرام چگونه از بلاک خارج شویم :

برای پروفایل خود عکسی بگذارید این کار هم باعث می‌شود که این برنامه شما را جعلی بشناسد. همچنین سعی کنید اطلاعات حسابتان را تکمیل کنید.

3-ارسال تعداد زیاد پست

اگر پی در پی مطالبی را ارسال می‌کنید باید بگوییم که یکی از دلایل بلاک شدن همین است. حسابهایی که در یک زمان مشخص تعداد زیادی پست انتشار دهند بلاک می‌شوند. بهتر است برای افزایش فروش اینستاگرام برنامه ریزی یا استراتژی اینستاگرام داشته باشید.

4-لایک کنید و بلاک شوید

چگونه از بلاک لایک اینستاگرام خارج شویم 🤔 بهتر است بگوییم که چطور کاری کنیم که بلاک نشویم. لایک کردن بیش از اندازه پستهای دیگران در یک بازه زمانی باعث مسدود شدن حساب شما می‌شود. این برنامه این کار را بعنوان ربات می‌شناسد.

طبق قوانین این برنامه در یک ساعت مجاز به لایک 300 پست بیشتر نیستید.

5-فالو کردن افراد

چگونه از بلاک فالو اینستاگرام خارج شویم ؟ سوال خوبی است اما بهتر است قبل از جواب بدانید که خر ساعت می‌توانید 20 تا 30 نفر را فالو کنید. فالو کردن تعداد زیادی حساب کاربری شما را بعنوان اسپم و پیج ربات شناسایی می‌کند.

نکته: شما بیش از 7500 نفر نمی‌توانید فالوئینگ داشته باشید. 

پس برای فالو کردن عجله نکنید.

6-تکراری نباشید

اگر از پست ها، شکلک ها و نظرات تکراری استفاده می کنید، اینستاگرام به محض اطلاع شما را مسدود می کند و به شما اجازه ارسال پست یا ارسال نظر نمی دهد. اما برای چه مدت این مسدودیت باقی می‌ماند؟ هیچ کس نمی داند!
طبق گفته بعضی از کاربران که تجربه مسدود شدن را داشته اند، اگر پیام “اقدام شما مسدود شده” را دریافت کرده باشید، ممکن است اینستاگرام برای چند ساعت یا حتی چند هفته شما را مسدود کند.

چگونه از بلاک پست اینستاگرام خارج شویم  را در ادامه بخوانید.

7-منشن کردن افراد

دلیل دیگری که ممکن است باعث انسداد اینستاگرام شود، منشن کردن چندین باره کاربران است. در پست ها و نظرات خود خیلی از کاربران دیگر نام نبرید. تکرار بیش از حد یک موضوع در این برنامه را قطع کنید. این امر به ویژه هنگامی اهمیت می یابد که افرادی را منشن کنید که در لیست “فالوورهای” شما نیستند.

8-از ربات های اینستاگرام به خوبی استفاده کنید

ختما می‌دانید که ربات هایی وجود دارند که کاربران را فاو می‌کنند، پست های آنها را لایک و برای آنها کامنت می‌گذارند. اگرچه این ربات ها در افزایش فالوور شما تاثیرگذار هستند، اما مهم تر از زیاد شدن تعداد دبنال کنندگان شما، امنیت پیج شما است.چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

برای اطمینان از تنظیمات درست این ربات ها، دقت کنید که

 1. تعداد فالو کردن افراد بیشت از 20 عدد نباشد.
 2. تعداد آنفالو کردن هم کمتر از 20 عدد باشد.

9-استفاده از دستگاه های مختلف

چگونه از اکشن بلاک اینستاگرام خارج شویم ؟

شاید جواب این سوال، استفاده نکردن از دستگاه های مختلف است. زمانی که شما از تعداد زیادی دستگاه برای ورود به حساب خود استفاده می‌کنید و دائما در حال ورود و خروج به این حساب هستید، الگوریتم های این سیستم ممکن است شما را به چشم هکر ها ببینند.

این کار فقط برای امنیت بیشتر کاربران است.

10- شکایت کاربران

اگر افراد زیادی حسایب شما را ریپورت (شکایت به اینستاگرام) کنند، پیج شما محدود خواهد شد. دلایل زیادی وجود دارد که کاربران از یک پیج شکایت می‌کنند.

 1. ارسال مطالب نا مناسب
 2. ارسال پیام به دایرکت
 3. توهین
 4. لایک بیش از اندازه
 5. کامنت های تجاری
 6. و….

برای خواندن مطلب، چگونه از بلاک و ریپورت اینستاگرام خارج شویم باید تا انتهای این مقاله را بخوانید.

11-کامنت های رباتی

ارسال پیام های تکراری و یک شکل به صورت کامنت این پیام را به اینستا می‌رساند که شما یک ربات هستید و پیج شما را برای مدتی محدود می‌کند.

12-ارسال تصاویر و یا فیلم های نامناسبچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

در صورت ارسال عکس و یا فیلم های نامناسب اخلاقی و یا خشونت، محدودیت هایی برای شما اعمال می‌شود. برای این برنامه مهم نیست که هدف شما برای ارسال این مطالب چه بوده، مهمتر از آن در نظر نگرفتن قوانین آن است

13-نقض کپی رایتچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

همه تصاویر و موارد ارسال شده باید متعلق به خود شما باشد. اگر قرار است عکسها و یا فیلم هایی از کاربران دیگر را انتشار دهید باید آن پیج را تگ کنید.

14-قوانین را بخوانید

قبل از جستجو جمله چگونه از بلاک شدن اینستاگرام خارج شویم بهتر است یکبار قوانین این برنامه را بخوانید تا بعدا باز هم دچار محدودیت نشوید. مطمئن شوید فعالیت های شما خلاف قوانین نباشد.

چگونه از حالت بلاک اینستاگرام خارج شویم ؟!!!

اگر این برنامه شما را محدود به انجام کارهایی کند، 3 ساعت تا 4 هفته زمان می‌برد تا حساب کاربری شما را از این حال خارج کند. این یک زمان طولانی و کلافه کننده است، بنابراین قوانینی که در بالا گفته شد را فراموش نکنید.

اما چگونه از بلاک در اینستاگرام خارج شویم ؟  مواردی را که در زیر می‌خوانید، ممکن است برای شما تاثیرگذار نباشد.

برای این کار باید درخواستی مبنی بر بررسی  مجدد حسابتان را برای این برنامه ارسال کنید.

1-tell us

چگونه زودتر از بلاک اینستاگرام خارج شویم ؟ اگر پیغام action blocked را دیدید، دکمه tell us  را بزنید، و توضیح دهید که این کار بی دلیل بر روی پیج شما انجام شده است. بعد از اینکار اینستاگرام از شما می‌خواهد که اطلاعاتی که برای شما به ایمیلتان ارسال کرده را در کادری بنویسید.

ممکن است سپس از شما بخواهد که عکس خود را برای آنها بفرسید تا بتواند تشخیص دهد که شما جزئی از کاربران فیک نیستید. اگر خلافتان سنگین نباشد بعد از چند رو از این حالت خارج می‌شوید.

تو اینستاگرام چگونه از بلاک خارج شویم tell us برای زمانی است که شما احساس می‌کنید که بیرحمانه و به ناحق دچار محدودیت شده اید.

2-درخواست رفع محدودیت از طریق تنظیماتچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

چگونه سریع از بلاک اینستاگرام خارج شویم و به حالت عادی بازگردیم؟

دکمه “Option” یا “Setting” را (گوشه سمت راست بالای صفحه) فشار دهید، سپس پایین صفحه را نگاه کنید و دکمه “Report a Problem” را بزنید. در این قسمت می‌توانید مشکلاتتان را برای مسئولین این برنامه ارسال کنید. از گزینه هایی که به شما نشان می‌دهد، گزینه ‘Something isn’t Working’ را فشار دهید.

فرمی که به شما نشان می‌دهد را پر کنید و نشان دهید که یک فرد واقعی هستید.

3-از گوشی دیگری وارد شوید

این امکان در این اپلیکیشن وجود دارد که بجای بلاک حساب شما آدرس IP شما را مسدود کرده باشد. پس می‌توانید از حساب خود خارج شوید و با دستگاه دیگری به حسابتان وارد شوید. بهتر است که از اینترنت خططتان استفاده کنید. و اگر در حال حاضر از اینترنت خط استفاده می‌کنید، بهتر است با یک مودم متصل شوید.

4-قطع برنامه های اضافی

یک مورد دیگر درباره خارج شدن از بلاک این است که، ترفندهایی که برای اینستاگرام در نظر گرفته اید، به عنوان مثال ربات ها و… را از روی پیجتان حذف کنید.

5-وصل فیس بوک و اینستاگرام به یکدیگرچگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

یکی از مواردی که می‌تواند به افراد کمک کند، اتصال این دو برنامه به هم است. به دلیل اینکه اینستا شما را بعنوان ربات شناخته و پیج شما را مسدود کرده است، شما باید رفتاری نشان دهید که ثابت کنید، یک شخص حقیقی هستید.

این کار باعث می‌شود این برنامه بیشتر به شما اعتماد کند و متوجه واقعی بودن شما می‌شود.

6-دو روز استراحت

باز هم برای اینکه ثابت کنید یک ربات نیستید، باید 48 ساعت هیچ فعالیتی نداشته باشید و بهتر است کلا از حسابتان خارج شوید.

7- عوض کردن پسوورد

شاید این مورد بتواند به شما کمک کند که از این محدودیت خارج شوید. اگر نمی‌دانید چگونه از بلاک شخصی در اینستاگرام خارج شویم، این کار را امتحان کنید.

چند نکته اضافی: چگونه میشه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

چند روش که کاربران امتحان کرده اند و ممکن است تاثیر گذار باشد:

 1. بیوگرافی یا همان بایو خود را ویرایش کنید
 2. یک بار کل برنامه را از روی گوشی خود حذف کرده و دوباره نصب کنید

نکته یادتان باشد که قبل از خارج شدن اطلاعات حساب و پسوورد خود را جایی یادداشت کنید تا یادتان بماند و بعد دچار مشکل نشوید. 

نتیجه گیری

ما مواردی که چگونه از بلاک ریپورت اینستاگرام خارج شویم را بیان کردیم. اما مهمتر از دانستن این مطلب، آموزش هایی است که باید برای مسدود نشدن مجدد یاد بگیریم.

ما تمام شرایطی را که ممکن است منجر به مسدود شدن توسط این برنامه شود را لیست کردیم و همچنین راه حل هایی برای انسداد اینستاگرام شما ارائه دادیم. امیدواریم که برای شما مفید واقع شوند.

اگر این مقاله برای شما مفید بوده یا سوالات دیگری در مورد ممنوعیت استفاده از امکانات آن دارید، در بخش نظرات زیر، برای ما بنویسید.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟