۸۵% تخفیف پکیج ویژه راه اندازی پیج اینستاگرام 

انتخاب نام + قالب پست، استوری و هایلایت

مشاوره رایگان سئو سایت به صورت حرفه‌ای | حتی مهم‌تر از سئو!

مشاوره رایگان سئو

مشاوره رایگان سئو تاثیری در رتبه سایت شما دارد؟

همانطور که می‌دانید سئو سایت یک راهکار بسیار تاثیرگذار در بهبود رتبه سایت، جذب مشتری و کاربران اینترنت است. همچنین یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت آوش تک محسوب می‌شود.

تحقیق و دریافت مشاوره، قبل از شروع هر کاری به شما کمک می‌کند مسیر درستی را برای پیشرفت انتخاب کنید. اگر هنوز روی سایت خود سئو انجام ندادید یا اینکه با یک سئوی غلط، سایت شما به بیراهه رفته است و در نتایج گوگل دیده نمی‌شوید، اصلا نگران نباشید چون این مطلب و مشاوره سئو رایگان ما برای شما است.

شما در انتهای این مقاله و ارتباط با کارشناسان دلسوز و متعهد تیم ما، حتما با خیالی آسوده‌تر و آگاهی بیشتری برای سئو وبسایت خود اقدام می‌کنید. پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

مشاوره سئو چیست؟

زمانی که یک فرد دارای یک کسب و کار اینترنتی است و می‌خواهد کارهای دیجیتال مارکتینگ را بر روی وبسایت خود انجام دهد، قطعا از سئو غافل نمی‌شود.

با گسترش وبسایت‌ها و افزایش فعالیت کاربران در موتور جستجو گوگل، سئو مهم‌ترین امر دیجیتال مارکتینگ است که باید سایت خود را در بالاترین لینک‌های گوگل قرار دهید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

حال که با اهمیت سئو آشنا شدیم گرفتن یک مشاوره درست و اصولی در مورد سئو می‌تواند ما را در مسیر درستی قرار دهد. شاید ما مشاوره رایگان سئو را از خودِ سئو مهم‌تر بدانیم،برای اینکه مسیر وبسایت خود را در این مرحله مشخص می‌کنید.

مشاوره سئو رایگان سایت

خیلی اوقات پیش می‌آید که مالکان کسب و کارهای مختلف نمی‌دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت‌های بالاتر در صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه در گوگل از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور تیم آوش تک با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات و موارد ضروری لازم را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و برای آن‌ها توضیح می‌دهد که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می‌بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می‌بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند.

مشاوره سئو حرفه‌ای

مشاوره سئو سایت اگر به صورت حرفه‌ای صورت نگیرد و شما با همان راهکارها پیش روید، سایت شما در مسیر بدی قرار می‌گیرد و توسط گوگل نادیده گرفته می‌شود. گاهی سئو اشتباه ضررهای جبران ناپذیری را به وبسایت وارد می‌کند به گونه‌ای که سایت شما هرگز برنمی‌گردد.

فقط یک مشاور سئو حرفه‌ای می‌تواند باعث رشد و پیشرفت کسب و کار شما شود.

فرق یک مشاوره رایگان درست و غلط در سئو

مشاوره رایگان سئو

مشاوره سئو را می‌توان به لبه تیغ راه رفتن تعبیر کرد! هم می‌تواند شما را در مسیر درست قرار دهد و هم مسیری که شما را به بیراهه ببرد.

متاسفانه در بعضی موارد در مشاوره سئو قول‌هایی توسط کارشناسان سئو داده می‌شود که پیشنهادات بسیار اغوا کننده‌ای برای مشتریان به حساب می‌آید. مثل: بالا آوردن کلیدواژه مورد نظر در یک هفته یا یک ماه!

شاید بهتر باشد مقاله مفاهیم اولیه سئو را بخوانید تا ضررهایی که سئو کلاه سیاه به وبسایت شما می‌زند را بهتر بدانید، چون اگر مشاوره ی غلط به شما داده شود و شما آن مسیر را برای رسیدن به لینک‌های بالای گوگل انتخاب کنید، چه از نظر مالی و چه از نظر فنی ضرر خواهید کرد.

برخی از کارشناسان سئو راه‌هایی به شما پیشنهاد خواهند داد تا در زمان بسیار کمی کلیدواژه‌ی مورد نظر شما را با یک سری ترفند به بالاترین لینک‌های گوگل برسانند و در ازای آن مبلغ هنگفتی از شما درخواست می‌کنند.

قاعدتا اتفاق خوبی برای صاحب یک وبسایت است اگر در زمان کمتری به لینک‌های بالای گوگل برسد. اما سایت شما اگر به صورت کلاه سیاه سئو شود یعنی اینکه شما باید منتظر یک فاجعه برای وبسایت خود باشید.

از این رو، هم هزینه کارشناس سئو را پرداخت کرده‌اید و راه برگشتی برای هزینه خود ندارید، هم سایت خود را از گوگل به بیرون پرتاپ کرده‌اید. شاید این هزینه فنی از هزینه مالی هم سنگین تر باشد!

به صورت کلی یک مشاور سئو حرفه‌ای باید استراتژی سئو را به طول کامل بداند. در کل پیشنهاد می‌کنیم گول پیشنهادات وسوسه انگیز برخی کارشناسان سئو را نخورید.

هزینه سئو کلمه ای

مشاوره سئو رایگان

شما در مشاوره سئو رایگان می‌توانید کلیدواژه‌های خود را انتخاب کنید تا کارشناس سئو آن کلیدواژه‌ها را بررسی کند و زمان و هزینه آن را به شما اعلام کند.

هزینه و زمان سئوی سایت شما بستگی به چند عامل دارد. عواملی مثل:

 1. تعداد کلیدواژه‌ها که قاعدتا هر چقدر کلیدواژه‌های کمتری انتخاب کنید در زمان کمتری به لینک‌های اول می‌رسید.
 2. سختی کلمه که بعد از آنالیز کلمه مشخص میشود.
 3. فعالیت رقبا در گوگل که در هر کلیدواژه متفاوت است.
 4. میزان بهینه بودن وبسایت شما
 5. میزان سرمایه گذاری روی وبسایت

حال کارشناس سئو پس از بررسی عوامل زیر به شما می‌گوید که کدام کلمه کلیدی در چه زمانی به صفحه اول گوگل می‌آید.

هر چند این زمان به صورت تقریبی بوده و هیچ کسی نمی‌تواند زمان دقیقی برای گوگل مشخص کرد. اگر به کسی شما قول زمان دقیقی داد بدانید یک جای کار می‌لنگد!

مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت

گاهی اوقات پیش می‌آید که وبسایت شما دارای پارامترهای اولیه سئو است و کلیدواژه مورد نظر دارای رقابت سنگینی در گوگل نیست.

در این مواقع سایت شما با یک بهینه سازی کلی شاید بتوانید تا رده‌های بالاتر بیایید. در این مواقع هزینه شما پایین تر از سئوی کلی وبسایت می‌شود.

مشاوره سئو

سوالاتی که باید در زمان مشاوره رایگان سئو سایت از کارشناس سئو بپرسید

 1. حتما نمونه کارهای قبلی سئو را از کارشناس سئو بخواهید.
 2. از کارشناس سئو بخواهید اطلاعات مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد.
 3. آیا از سرویس‌های گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک استفاده میکنند؟
 4. از کارشناس سئو بخواهید پیشنهادات خود در مورد کلمات کلیدی موردنظرتان را به شما ارائه کند. در مطلب چگونه کلمه کلیدی انتخاب کنیم؟ در این خصوص به صورت کامل صحبت کردیم.
 5. تجربه کارشناس سئو در مورد کسب و کار شما چقدر است؟
 6. کارشناس سئو از شهر و منطقه کسب و کار شما چقدر اطلاعات دارد؟
 7. تکنیک های مهمی که قرار است برای افزایش رتبه سایت شما استفاده کند چه چیزهایی است؟
 8. چقدر طول می‌کشد سایت در صفحه اول گوگل قرار گیرد؟

تعرفه بهینه سازی و سئو تخصصی

معمولا هزینه های سئو به صورت ماهیانه محاسبه می‌شود. که از چندین جنبه دارای مزیت است.

اولا اینکه هزینه ای که به صورت ماهیانه پرداخت شود شما پیشرفت کار را خواهید دید و بر اساس آن پیشرفت مبلغ را پرداخت میکنید. شما میتوانید هر زمان که کم کاری از کارشناس سئو دیدید پرداخت مبلغ را متوقف کنید. دوما اینکه افراد میتوانند با پرداخت ماهیانه هزینه های خود را کنترل کنند.

هزینه سئو سایت

همچنین برخی از کارشناسان سئو مبلغ کلی سئو را به شما اعلام میکنند و به صورت 50 -50 در ابتدا و انتهای قرارداد مبلغ را از شما دریافت میکنند.

سخن آخر 

باتوجه به آنلاین شدن کسب و کارها و فراگیری اینترنت در همه زمینه‌ها، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جست و جو اهمیت خیلی خیلی زیادی پیدا کرده است. برای سئو کردن سایت و بهینه سازی وبسایت باید حواستان باشد که سفارش خود را به شرکت‌های حاذق و حرفه‌ای بسپارید، زیرا یک اشتباه یا دور زدن قوانین گوگل برای زودتر بالا آمدن در نتایج ممکن است تمامی تلاش‌های شما در فضای وب را به باد بدهد.

همانطور که گفته شد شما می‌توانید با یک تماس از مشاوره رایگان سئو تیم آوش تک بهره‌مند شوید. همچنین برای اطلاع از هزینه‌های سئو و بهینه سازی تخصصی می‌توانید با تماس با مجموعه ما وبسایت خود و کلیدواژه‌های خود را با ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه آن را به شما اعلام کنیم.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
16 Comments
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
حسین علیزاده
حسین علیزاده
1 سال پیش

سلام چه تعداد کلمه‌ی کلیدی باید استفاده کرد؟
اصلا تعداد کلمه کلیدی مهمه؟

arman
arman
1 سال پیش

یه سوالی ، اگه ما مثلا بیایم مشاوره ولی پروژه رو به شما ندیم چی؟ :دی

سعید
سعید
1 سال پیش

سلام چیزی به نام سئو تضمینی داریم چون تو بعضی از سایت ها زده بودن سئو بصورت تضمینی انجام میدن؟ ممنون میشم یه راهنمایی کنید؟

مجید محمدی
1 سال پیش
Reply to  سعید

سلام
سئو تضمینی وجود نداره و هیچ کسی نمیتونه هیچ رتبه ای در گوگل رو تضمین کنه و به فاکتورهای خیلی زیادی بستگی مانند آپدیت الگوریتم های گوگل و یا فعالیت رقبای شما و …

mahdie
mahdie
1 سال پیش

سلام وقت شما بخیر . ممون از اطلاعاتتون . برای یک روسری فروشی چقدر زمان لازمه که بیایم تو گوگل اول بشیم

مجید محمدی
1 سال پیش
Reply to  mahdie

سلام
باید کلمات کلیدی خودتون بهمون بدید تا براتون بررسی کنیم تا مشخص بشه کلمه کلیدیتون رقابتی هست و همچنین وضعیت سایتتون به چه شکله اصلا سایت دارین؟ برای مشاوره رایگان سئو لطفا با شمارع زیر تماس بگیرید؟
02632211973

نازنین بهرام
نازنین بهرام
1 سال پیش

آیا برای اینکه درباره سئو سایتم اطلاع داشته باشم نیاز به کد نویسی دارم؟ میشه لطفا راهنماییم کنید

مجید محمدی
1 سال پیش

سلام
بستگی داره به این که سایتتون با چه زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده باشه اگر سایتتان با cms وردپرس طراحی شده باشه نیاز به کدنویسی نیست

محمود
محمود
1 سال پیش

آقا چه تعداد لینک داخلی برای هر صفحه از سایتم نیاز دارم؟ چقدر این کار مهمه

مجید محمدی
1 سال پیش
Reply to  محمود

سلام
هیچ وقت نمیشه تعداد مشخصی را گفت مثلا هر مقاله باید 5 تا لینک داخلی داشته باشه بهتره اونجایی که امکانش هست داخل مقاله لینک بزاریم

محمودی نیا
محمودی نیا
1 سال پیش

بکار بردن متا تگ توضیحات هنوز هم مهمه ؟

مجید محمدی
1 سال پیش

سلام
بله هنوز هم مهمه

کاظمی
کاظمی
1 سال پیش

سلام وقتتون بخیر جناب باید کسی رو برای انجام SEO استخدام کنم؟ یا نه خودمم هم با آموزش میتونم این کار رو انجام بدم

مجید محمدی
1 سال پیش
Reply to  کاظمی

سلام
خودتونم میتونید با دیدن فیلم های آموزشی سایتتون رو سئو کنید ولی برای سئو کردن سایت نیاز به تجربه و آزمون و خطاست اگر محدودیت زمانی دارید بهتون پیشنهاد میکنم از یک نفر متخصص سئو کمک بگیرید اگر محدودیت زمانی ندارید خودتون شروع کنید

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم