مشاوره رایگان سئو | حتی مهم تر از سئو!

مشاوره رایگان سئو

همیشه قبل از شروع هر کاری، تحقیق در مورد آن کار و دریافت مشاوره کمک بسیار زیادی در امرِ انتخاب درست می‌کنید.

پیشتر و در مقاله‌های قبلی در مورد اهمیت سئو گفته بودیم و می‌دانیم که سئو چقدر در رشد وبسایت، جذب کاربر و مشتری و کسب درآمد از وبسایت کمک می‌کند.

با توجه به مهم بودن این موضوع، مشاوره قبل از سئو اهمیت بسیار زیادی دارد.

زیرا اگر مشاوره غلطی به شما در مورد سئو داده شود ممکن است راه اشتباهی را به شما نشان دهد. راهی که می‌تواند وبسایت شما را به بیراهه ببرد و از صفحه گوگل شما را به بیرون پرتاب کند!

پس تا پایان مقاله همراه ما باشید تا نکاتی در مورد مشاوره رایگان سئو را مرور کنیم.

مشاوره سئو چیست؟

زمانی که یک فرد دارای یک کسب و کاری اینترنتی است و می‌خواهد کارهای دیجیتال مارکتینگ را بر روی وبسایت خود انجام دهد، قطعا از سئو غافل نمی‌شود.

با گسترش وبسایت‌ها و افزایش فعالیت کاربران در موتور جستجو گوگل، سئو مهم‌ترین امر دیجیتال مارکتینگ است که باید سایت خود را در بالاترین لینک‌های گوگل قرار دهید.

حال که با اهمیت سئو آشنا شدیم گرفتن یک مشاوره درست و اصولی در مورد سئو می‌تواند ما را در مسیر درستی قرار دهد.

شاید ما مشاوره رایگان سئو را از خودِ سئو مهم‌تر بدانیم، برای اینکه مسیر وبسایت خود را در این مرحله مشخص می‌کنید.

خیلی اوقات پیش می‌آید که مالکان کسب و کارهای مختلف نمی‌دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت‌های بالاتر در صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه در گوگل از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور تیم آوش تک با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات و موارد ضروری لازم را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و برای آن‌ها توضیح می‌دهد که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می‌بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می‌بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند.

فرق یک مشاوره درست و غلط در سئو

مشاوره رایگان سئو

مشاوره سئو را می‌توان به لبه تیغ راه رفتن تعبیر کرد! هم می‌تواند شما را در مسیر درست قرار دهد و هم مسیری که شما را به بیراهه ببرد.

متاسفانه در بعضی موارد در مشاوره سئو قول‌هایی توسط کارشناسان سئو داده می‌شود که پیشنهادات بسیار اغوا کننده‌ای برای مشتریان به حساب می‌آید. مثل: بالا آوردن کلیدواژه مورد نظر در یک هفته یا یک ماه!

شاید بهتر باشد مقاله مفاهیم اولیه سئو را بخوانید تا ضررهایی که سئو کلاه سیاه به وبسایت شما می‌زند را بهتر بدانید، چون اگر مشاوره ی غلط به شما داده شود و شما آن مسیر را برای رسیدن به لینک‌های بالای گوگل انتخاب کنید، چه از نظر مالی و چه از نظر فنی ضرر خواهید کرد.

برخی از کارشناسان سئو راه‌هایی به شما پیشنهاد خواهند داد تا در زمان بسیار کمی کلیدواژه‌ی مورد نظر شما را با یک سری ترفند به بالاترین لینک‌های گوگل برسانند و در ازای آن مبلغ هنگفتی از شما درخواست می‌کنند.

قاعدتا اتفاق خوبی برای صاحب یک وبسایت است اگر در زمان کمتری به لینک‌های بالای گوگل برسد. اما سایت شما اگر به صورت کلاه سیاه سئو شود یعنی اینکه شما باید منتظر یک فاجعه برای وبسایت خود باشید.

از این رو، هم هزینه کارشناس سئو را پرداخت کرده‌اید و راه برگشتی برای هزینه خود ندارید، هم سایت خود را از گوگل به بیرون پرتاپ کرده‌اید. شاید این هزینه فنی از هزینه مالی هم سنگین تر باشد!

در کل پیشنهاد می‌کنیم گول پیشنهادات وسوسه انگیز برخی کارشناسان سئو را نخورید.

هزینه سئو کلمه ای

مشاوره سئو رایگان

شما در مشاوره سئو رایگان می‌توانید کلیدواژه‌های خود را انتخاب کنید تا کارشناس سئو آن کلیدواژه‌ها را بررسی کند و زمان و هزینه آن را به شما اعلام کند.

هزینه و زمان سئوی سایت شما بستگی به چند عامل دارد. عواملی مثل:

 1. تعداد کلیدواژه‌ها که قاعدتا هر چقدر کلیدواژه‌های کمتری انتخاب کنید در زمان کمتری به لینک‌های اول می‌رسید.
 2. سختی کلمه که بعد از آنالیز کلمه مشخص میشود.
 3. فعالیت رقبا در گوگل که در هر کلیدواژه متفاوت است.
 4. میزان بهینه بودن وبسایت شما
 5. میزان سرمایه گذاری روی وبسایت

حال کارشناس سئو پس از بررسی عوامل زیر به شما می‌گوید که کدام کلمه کلیدی در چه زمانی به صفحه اول گوگل می‌آید.

هر چند این زمان به صورت تقریبی بوده و هیچ کسی نمی‌تواند زمان دقیقی برای گوگل مشخص کرد. اگر به کسی شما قول زمان دقیقی داد بدانید یک جای کار می‌لنگد!

مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت

گاهی اوقات پیش می‌آید که وبسایت شما دارای پارامترهای اولیه سئو است و کلیدواژه مورد نظر دارای رقابت سنگینی در گوگل نیست.

در این مواقع سایت شما با یک بهینه سازی کلی شاید بتوانید تا رده‌های بالاتر بیایید. در این مواقع هزینه شما پایین تر از سئوی کلی وبسایت می‌شود.

مشاوره سئو

مواردی که باید در زمان مشاوره از کارشناس سئو بخواهید:

 1. حتما نمونه کارهای قبلی سئو را از کارشناس سئو بخواهید.
 2. از کارشناس سئو بخواهید اطلاعات مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد.
 3. آیا از سرویس‌های گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک استفاده میکنند؟
 4. از کارشناس سئو بخواهید پیشنهادات خود در مورد کلمات کلیدی موردنظرتان را به شما ارائه کند.
 5. تجربه کارشناس سئو در مورد کسب و کار خود را بپرسید.
 6. کارشناس سئو از شهر و منطقه کسب و کار شما چقدر اطلاعات دارد.
 7. تکنیک های مهمی که قرار است برای افزایش رتبه سایت شما استفاده کند چه چیزهایی است.
 8. زمان تقریبی قرارگیری در صفحات اول چقدر است.

تعرفه بهینه سازی و سئو

معمولا هزینه های سئو به صورت ماهیانه محاسبه می‌شود. که از چندین جنبه دارای مزیت است.

اولا اینکه هزینه ای که به صورت ماهیانه پرداخت شود شما پیشرفت کار را خواهید دید و بر اساس آن پیشرفت مبلغ را پرداخت میکنید. شما میتوانید هر زمان که کم کاری از کارشناس سئو دیدید پرداخت مبلغ را متوقف کنید. دوما اینکه افراد میتوانند با پرداخت ماهیانه هزینه های خود را کنترل کنند.

همچنین برخی از کارشناسان سئو مبلغ کلی سئو را به شما اعلام میکنند و به صورت 50 -50 در ابتدا و انتهای قرارداد مبلغ را از شما دریافت میکنند.

سخن آخر 

باتوجه به آنلاین شدن کسب و کارها و فراگیری اینترنت در همه زمینه‌ها، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جست و جو اهمیت خیلی خیلی زیادی پیدا کرده است. برای سئو کردن سایت و بهینه سازی وبسایت باید حواستان باشد که سفارش خود را به شرکت‌های حاذق و حرفه‌ای بسپارید، زیرا یک اشتباه یا دور زدن قوانین گوگل برای زودتر بالا آمدن در نتایج ممکن است تمامی تلاش‌های شما در فضای وب را به باد بدهد.

همانطور که گفته شد، سئو و بهینه سازی هزینه‌های متفاوتی دارد که می‌توانید با تماس با مجموعه آوش تک وبسایت خود و کلیدواژه‌های خود را با ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه آن را به شما اعلام کنیم.

 

چرا باید قبل از بهینه سازی مشاوره سئو انجام دهیم؟ ⭐

زمانی که یک فرد دارای یک کسب و کاری اینترنتی است و میخواهد کارهای دیجیتال مارکتینگ را بر روی وبسایت خود انجام دهد، قطعا از سئو غافل نمیشود. با گسترش وبسایت‌ها و افزایش فعالیت کاربران در موتور جستجو گوگل، سئو مهم ترین امر دیجیتال مارکتینگ است که باید سایت خود را در بالاترین لینک‌های گوگل قرار دهید. اما مشاوره رایگان در مورد کسب و کارتان را در مقاله بخوانید

هزینه سئو چگونه محاسبه می‌شود؟ ⭐⭐

هزینه و زمان سئوی سایت شما بستگی به چند عامل دارد. عواملی مثل: تعداد کلیدواژه‌ها که قاعدتا هر چقدر کلیدواژه های کمتری انتخاب کنید در زمان کمتری به لینکهای اول میرسید. سختی کلمه که بعد از آنالیز کلمه مشخص میشود. فعالیت رقبا در گوگل که در هر کلیدواژه متفاوت است. میزان بهینه بودن وبسایت شما میزان سرمایه گذاری روی وبسایت حال کارشناس سئو پس از بررسی عوامل زیر به شما میگوید که کدام کلمه کلیدی در چه زمانی به صفحه اول گوگل می آید. اما محاسبه هزینه را در مقاله بخوانید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

0 0 vote
Article Rating
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
16 Comments
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
حسین علیزاده
حسین علیزاده
1 سال پیش

سلام چه تعداد کلمه‌ی کلیدی باید استفاده کرد؟
اصلا تعداد کلمه کلیدی مهمه؟

arman
arman
1 سال پیش

یه سوالی ، اگه ما مثلا بیایم مشاوره ولی پروژه رو به شما ندیم چی؟ :دی

سعید
سعید
11 ماه پیش

سلام چیزی به نام سئو تضمینی داریم چون تو بعضی از سایت ها زده بودن سئو بصورت تضمینی انجام میدن؟ ممنون میشم یه راهنمایی کنید؟

مجید محمدی
ادمین
11 ماه پیش
Reply to  سعید

سلام
سئو تضمینی وجود نداره و هیچ کسی نمیتونه هیچ رتبه ای در گوگل رو تضمین کنه و به فاکتورهای خیلی زیادی بستگی مانند آپدیت الگوریتم های گوگل و یا فعالیت رقبای شما و …

mahdie
mahdie
11 ماه پیش

سلام وقت شما بخیر . ممون از اطلاعاتتون . برای یک روسری فروشی چقدر زمان لازمه که بیایم تو گوگل اول بشیم

مجید محمدی
ادمین
11 ماه پیش
Reply to  mahdie

سلام
باید کلمات کلیدی خودتون بهمون بدید تا براتون بررسی کنیم تا مشخص بشه کلمه کلیدیتون رقابتی هست و همچنین وضعیت سایتتون به چه شکله اصلا سایت دارین؟ برای مشاوره رایگان سئو لطفا با شمارع زیر تماس بگیرید؟
02632211973

نازنین بهرام
نازنین بهرام
11 ماه پیش

آیا برای اینکه درباره سئو سایتم اطلاع داشته باشم نیاز به کد نویسی دارم؟ میشه لطفا راهنماییم کنید

مجید محمدی
ادمین
11 ماه پیش

سلام
بستگی داره به این که سایتتون با چه زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده باشه اگر سایتتان با cms وردپرس طراحی شده باشه نیاز به کدنویسی نیست

محمود
محمود
11 ماه پیش

آقا چه تعداد لینک داخلی برای هر صفحه از سایتم نیاز دارم؟ چقدر این کار مهمه

مجید محمدی
ادمین
11 ماه پیش
Reply to  محمود

سلام
هیچ وقت نمیشه تعداد مشخصی را گفت مثلا هر مقاله باید 5 تا لینک داخلی داشته باشه بهتره اونجایی که امکانش هست داخل مقاله لینک بزاریم

محمودی نیا
محمودی نیا
10 ماه پیش

بکار بردن متا تگ توضیحات هنوز هم مهمه ؟

مجید محمدی
ادمین
10 ماه پیش

سلام
بله هنوز هم مهمه

کاظمی
کاظمی
10 ماه پیش

سلام وقتتون بخیر جناب باید کسی رو برای انجام SEO استخدام کنم؟ یا نه خودمم هم با آموزش میتونم این کار رو انجام بدم

مجید محمدی
ادمین
10 ماه پیش
Reply to  کاظمی

سلام
خودتونم میتونید با دیدن فیلم های آموزشی سایتتون رو سئو کنید ولی برای سئو کردن سایت نیاز به تجربه و آزمون و خطاست اگر محدودیت زمانی دارید بهتون پیشنهاد میکنم از یک نفر متخصص سئو کمک بگیرید اگر محدودیت زمانی ندارید خودتون شروع کنید

لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم