آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

آموزش حذف فالوور فیک

حذف فالوور فیک اینستاگرام به افزایش تعامل پیجتان کمک خواهد کرد یا خیر؟ جواب این سوال را در این مقاله بخوانید. تعداد فالوور زیاد کافی نیست. کیفیت تعامل فالوورها نیز با ارزش است. پس اگر بدنبال راه حلی برای چگونگی حذف فالوورهای فیک اینستاگرام می‌گردید، درست آمده اید، تا انتها با ما باشید.

یک فالوور فیک یک حساب اینستاگرامی است که شما را دنبال می کند اما هرگز به طور جدی با شما ارتباطی نخواهد داشت (یعنی هرگز در مورد هیچ یک از محتواهای اینستاگرام شما لایک یا نظر نخواهد داد). برای ادمین پیج های رسانه های اجتماعی و متخصصان بازاریابی محتوا، تعداد فالوورهای بالا به تنهایی کافی نیست. سایر معیارها در اولویت بیشتری قرار دارند مانند: میزان درگیری یا ارتباط مخاطب با آنها. در خیلی از موارد، فالوور فیک مانع اصلی موفقیت است.
معمولا مشخصات زیر با پیج یک فالوور فیک مطابقت دارد:
  • دنبال کننده ندارند
  • پستی ندارند
  • عکس پروفایلی وجود ندارد
  • نام کاربری مناسبی ندارند

اما در ادامه بیشتر راجع به شناسایی و حذف فالوور فیک اینستاگرام  صحبت خواهیم کرد. پس اگر از خریدتان در مورد فالوور فیک پشیمان شده اید نحوه حذف فالوور های فیک اینستاگرام را تا انتها بخوانید.

دلایل حذف فالوورهای فیک از اینستاگرام

دلایل زیادی وجود دارد که یک ادمین یا اینفلوئنسر مد می خواهد دنبال کننده های جعلی را برای حساب های اینستاگرام یا خود بخرد! در حالی که خود برنامه به ما می‌گوید این اشتباه را مرتکب نشویم اما همچنین عده زیادی به دنبال خرید این نوع فالوورها هستند. بنابراین، اگر شما هم بدنبال هرید این نوع حساب های غیر فعال هستید صبر کنید و چند ماه دیگر به این مقاله برگردید.
در سال 2012، خریدن چند هزار دنبال کننده جعلی برای کمک به پیج کاری یا شخصی شما در ظاهر برای “جذب فالوور” (واقعی) و “معتبر” به نظر راهکار مناسبی رسید ولی در آن زمان به اندازه امروز این کار به پیج شما ضرر نمی‌رساند. هیچ کس به اصطلاحاتی مانند “کلاهبرداری در اینستاگرام” و “fakefluencer” دقتی نمی‌کرد، و این دقیقاً پیش از آن بود که اینستاگرام الگوریتم های شناسایی فالوورهای فیک را راه اندازی کند.
برخی از شرکت ها و افراد ناآگاه (به اشتباه) به دیگران توصیه کردند که اگر بخواهید جذب فالوور بیشتر و درآمد بیشتری داشته باشید، خرید حساب های جعلی همان کاری است که شما باید انجام دهید. شما هم به سادگی و با انگیزه فروش و مطرح شدن این پیشنهاد را پذیرفته و چندین هزار فالوور غیر واقعی خریداری کردید.حذف فالوور فیک
اکنون در سال 2020، همه ما می دانیم که اگر بخواهیم میزان تعامل خود را در اینستاگرام افزایش دهیم، چه یک ادمین باشیم و یا یک اینفلوئنسر باید وقت زیادی را برای تولید محتوای جذاب بگذاریم.  راه فراری وجود ندارد. همچنین با توجه به بسیاری از کسب و کارها و افراد تاثیرگذار، که تصمیم به استفاده از اینستاگرام به عنوان بستر اصلی بازاریابی خود کرده اند، سرمایه گذاری برای یادگیری نحوه ساخت یک رسانه اجتماعی قوی صددرصد ارزش آن را خواهد داشت.

چرا نباید فالوور جعلی برای پیجمان بخریم

به نظر خریدن چند هزار دنبال کننده غیر واقعی به جای اجازه دادن به رشد ارگانیک در طول زمان، جالب تر است، اما واقعیت این است که ممکن است در دراز مدت به حساب های رسانه های اجتماعی شما و اعتبار شما آسیب برساند.

اکثر ادمین ها و اینفلوئنسرها می دانند که خرید فالوور در سال 2018 امری فاقد ارزش شناخته شد- اما این باعث نشد که برخی از انجام آن خودداری کنند.

این موضوع می تواند میزان تعامل شما را پایین بیاورد
وقتی فالوور خرید می کنید، فالوورهای شما بدون عکس العمل بوده و همچنین آنها علاقه مند یا مایل به همکاری با شما نیستند. در واقع شما تعدادی عدد به درد نخور را برای خودتان خریداری کرده اید.

ممکن است که در یک نگاه تعداد فالوورهای شما بالا باشد و هرکسی را جذب خودش کند، اما هیچ تعاملی از طرف پیروان جعلی شما با پستهایتان صورت نگرفته و با عددها خودتان را گول زده اید. تنها ادمین های باهوش و کاربلد به سراغ خرید فالوورهای دروغین نمی‌روند. پس بهتر است نحوه پاك كردن فالوور هاي فيك را یاد بگیرید و با حذف فالوور فیک از پیج اینستاگرام خودتان را به این برنامه نشان دهید.

تفاوت فالوور فیک با فالوور روح

فالوورهای فیک، فالوورهای دروغین پیج اینستاگرام هستند که هیچ فردی پشت آن اکانت نیست و فعالیت انسانی ندارد و اغلب توسط ربات ها ساخته شدند و قاعدتا هیچ تعامل سازنده ای ندارد و صرفا برای اهداف مالی و فروش آنها به دیگران ساخته شده اند پس آنها را فالوور روح اشتباه نگیرید زیرا فالوور روح فالوورهایی واقعی هستند که به مرور زمان تعامل شان با صفحات اینستاگرامی شما از بین رفته و دیگر تعاملی ندارند و حتی پست های پیج شما را هم نمی بینند که این مشکل برای پیج شما گاها بخاطر الگوریتم های اینستاگرام اتفاق می افتد

روش حذف فالوور فیک اینستاگرام

اگر در گذشته فالوور جعلی خریداری کرده اید و می خواهید از شر آنها خلاص شوید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. ما همه نکات و ترفندهایی که در مورد چگونگی خلاص شدن از شر فالوور جعلی در اینستاگرام وجود دارد را در زیر آورده ایم. شما با خرید نادرست پیج خود را تبدیل به یک پیج اسپم کرده اید. حالا وقت آن است که حذف فالوورهای فیک در اینستا را شروع کنید.
در زیر طریقه حذف فالوور فیک اینستاگرام را می‌بینیم:
  1. ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام
  2. دانلود برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام
  3. حذف فالوور فیک از اینستاگرام به صورت دستی

دانلود ربات حذف فالوور فیک

در این روش شما اطلاعات حساب کاربریتان را به ربات می‌دهید، و ربات شروع به حذف خودکار فالوور فیک اینستاگرام می‌کند. اما مشکلی که در این روش وجود دارد این است که ربات ها همیشه برای شبکه های اجتماعی دردسر ساز بوده اند. شاید کم و بیش با این ربات ها آشنایی داشته باشید، در زیر برای شما مشکلات این کار را نوشته ایم:
چه ربات حذف فالوور فیک رایگان باشد چه پولی فرقی ندارد مهم این است که اینستاگرام متوجه رفتارهای ربات گونه خواهد شد.
  1. اولین مشکل برنامه پاك كردن فالوور هاي فيك اينستاگرام توسط ربات پاک کردن یکباره فالوورهاست. این ربات ها به یکباره چندین هزار فالوور شما را پاک می‌کنند و این کار باعث مسدود شدن پیج شما می‌شود.
  2. دومین مشکل برنامه ی حذف فالوور فیک این ربات ها به طور جمعی عده ای را از پیج شما پاک می‌کنند. یعنی ممکن است تعداد زیادی از فالوور های واقعی شما را هم پاک کنند.
  3. سومین مشکل نرم افزار حذف فالوور فیک اینستاگرام یا همان ربات ها، ماندن به مدت زیاد در پیج شماست. یعنی با اینکه کار شما با ربات تمام شده باشد ولی همچنان روی پیج شما می‌مانند و باعث اختلال در پیج می‌شوند.

برنامه حذف فالوورهای فیک اینستاگرام

اگر در مرورگر خود برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي ايفون یا برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي اندروید را جستجو کنید دهها برنامه برای شما باز خواهد کرد که آنها هم همانند ربات ها همان مشکلات را دارند. در واقع برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام رایگان یا پولی همان ربات ها هستند. عده ای هم سایت حذف فالوور فیک را طراحی کرده اند و از این طریق از کاربران هزینه هایی دریافت می‌کنند که در نهایت به جایی نخواهد رسید.

اموزش حذف فالوور های فیک اینستاگرام به صورت دستی

حالا که با دو روش بالا به جایی نرسیدیم شاید با خود بپرسید آیا حذف فالوور فیک توسط اینستاگرام هم ممکن است؟
بله شما می‌توانید به راحتی فالوورهای فیکتان را به شکل زیر پاک کنید.

حذف فالوور فیک

اما این کار هم به شدت زمان بر است و مدتها طول می‌کشد. اگر 10 هزار نفر فالوور غیر واقعی داشته باشید چقدر باید زمان بگذارید تا آنها را پاک کنید.

فیلم آموزش تصویری حذف فالوور فیک

پس چگونه فالوور فیک را حذف کنیم؟

به جای حذف کردن آنها به فکر افزایش تعاملات خود با کاربرانی که دارید و جذب فالوورهای واقعی باشید. شما باید کاری کنید که تاثیر فالوورهای فیک کم شود و آن‌ها خود به خود حذف شوند. یعنی با انجام یک سری ترفندها؛ فعالیت و درگیری فالوورهای واقعی را بالا ببرید تا تاثیر فالوورهای فیک را کم کنید.

زمان گذاشتن برای اینکه بدانیم چگونه فالوور فیک حذف کنیم کاری بیهوده و غیر شدنی است. روش های زیر کمک می‌کند که تاثیر دنبال کننده های غیر واقعی کم تر شود.

اهمیت به سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام مهمترین نکته برای افزایش فالوور واقعی و بدون زحمت است. شما انجام چندین عمل پیجتان را در معرض دید بیشتری قرار خواهید داد. همچنین گذاشتن alt روی عکس های اینستاگرام ابزاری که به شما کمک می‌کند بیشتر دیده شوید. اما هروز شاهد پیشرفت نرم افزار اینستاگرام هستیم و هروز می‌بینیم که امکاناتی را به آن اضافه می‌کنند که راحت تر و با قدرت بیشتری مخاطبین بتوانند ما را در این برنامه پیدا کنند. اما برد با چه کسی است؟ کسی که از همه این امکانات استفاده می‌کند.

ورود به بخش اکسپلور

بعد از سئو بهترین جایی که شما دیده خواهید شد اکسپلور این برنامه است. آموزش قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام را بخوانید تا از این امکان بهترین استفاده را ببرید.

استفاده از هشتگ های کلیدی

دقت داشته باشید که هر قدمی که برای بهتر کردن استراتژی اینستاگرامتان برمی‌دارید چند قدم به افزایش فالوور و همچین افزایش فروش نزدیک می‌شوید. گاهی اوقات با نادیده گرفتن نکات ریز، فرصت های خوبی را از دست می‌دهیم. استراتژی هشتگ گذاری یکی از این نکات ریز است که درصد کمی از افراد به رعایت آن می‌پردازند. برای جلو زدن از رقبا تمامی نکاتی که باید را در اینستاگرام رعایت کنید. هشتگ مناسبدر هشتگ گذاری باید صبور باشید و همیشه بازخورد هشتگ هایتان را بررسی کنید.

تولید محتوای مناسب

حتما خود شما هم خوب می‌دانید که بسیاری از افراد زمان زیادی را در اینستاگرام می‌گذارند و به دنبال مطالب جدید هستند. در این مطلب استراتژی تولید محتوا را در اینستاگرام به شما آموزش می‌دهیم تا این افراد را به پیخ خود بیشتر علاقه مند کنید. استراتژی محتوای اینستاگرام به این معنی است که با چه برنامه ریزی و با چه متن، عکس یا فیلم و کپشنی کاربر را به سمت پیج خود بکشانید تا بتوانید به هدف خود برسید. ممکن است شما یک پیج فروش محصولات، پیج هنری، پیج معرفی خودتان و…….داشته باشید که تمامی این پیج ها با استراتژی تولید محتوا برای اینستاگرام می‌تواند رونق بیشتری بگیرد.

هایلایت های جذب کننده

چگونه ازهایلایت اینستاگرام استفاده کنیم؟هایلایت

یکی از راه های آسانی که ما می‌توانیم پست های خود را به اشتراک بگذاریم، استوری است. در استوری ما این دسترسی را داریم تا داستان های کوتاه زندگی خود را برای دیگران نمایش دهیم. حتی این کار برای کسب و کارهای مختلف، می‌تواند تاثیر زیادی روی افزایش فروش انها داشته باشد.

کلام آخر

شما با داشتن فالوور فیک درصد تعامل کاربرانتان کمتر از پیج های طبیعی خواهد بود. درست است که حذف آنها به شما کمک خواهد کرد، اما روش های حذف فالوور فیک در حال حاضر مناسب نیستند، پس به جای حذف آنها تعاملاتتان را افراد واقعی بیشتر کنید و جذب افراد را اولین برنامه اینستاگرامتان قرار دهید.

ممنون که تا انتهای مقاله با ما بودید. حتما به وبلاگ آوش تک سر بزنید و سوالاتون در مورد اینستاگرام را بخوانید.

تجربه شما از فالوور غیر واقعی چیه؟ برای ما زیر همین پست بنویسید.

دلایل حذف فالوورهای فیک از اینستاگرام ⭐

دلایل زیادی وجود دارد که یک ادمین یا اینفلوئنسر مد می خواهد دنبال کننده های جعلی را برای حساب های اینستاگرام یا خود بخرد! در حالی که خود برنامه به ما می‌گوید این اشتباه را مرتکب نشویم اما همچنین عده زیادی به دنبال خرید این نوع فالوورها هستند. بنابراین، اگر شما هم بدنبال خرید این نوع حساب های غیر فعال هستید صبر کنید و چند ماه دیگر به این مقاله برگردید. آموزش حذف را در مقاله بخوانید

روش حذف فالوور فیک اینستاگرام ⭐⭐

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام دانلود برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام حذف فالوور فیک از اینستاگرام به صورت دستی هر کدام از روش ها را جداگانه در مقاله بخوانید

اموزش حذف فالوور های فیک اینستاگرام به صورت دستی ⭐⭐⭐

شما به راحتی می‌توانید با ریمو کردن کاربران اضافی به پیجتان زندگی دوباره بدهید تصویر را در مقاله ببینید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
حامد شاهی
2 سال قبل

سلام مرسی بابت توضیحات، آیا میدونید از کجا میتونیم تصاویر برای کاور هایلایت دانلود کنیم؟