هزینه و خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی

هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی چقدر در کسب و کار شما تاثیر گذار است و چرا باید این هزینه را بپردازیم؟

اگر فرصت انتشار پست و رسیدگی به صفحه های اجتماعی خود را ندارید، ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. به راحتی می‌توانید با برون سپاری این کار از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی بهره مند شوید. از مزایای هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی، به صورت مداوم صفحات شما را به روز کردن و کیفیت هرچه بیشتر شبکه های شما است.

امروزه با توجه به جایگاه شبکه‌های اجتماعی، بیش از 70% مشاغل خواهان بازاریابی به وسیله‌ی شبکه‌های اجتماعی هستند. بسیاری از کسب و کارها فقط در این شبکه ها فعالیت دارند. هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب وکار شما دهها مزیت دارد که در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد.

بدون فعالیت همیشگی، تولید محتوای جذاب و شناخت از مخاطبان هر یک از شبکه های اجتماعی، کارکرد این ابزارهای مفید تا حد قابل توجهی کم اثر خواهد شد، شما پیوسته با انتشار پست ها، انتخاب هشتگ های موثر و دعوت از مخاطبان، افراد جدیدی را جذب می نمایید.

شاید برون سپاری مدیریت شبکه های اجتماعی به شرکتهایی که تخصص هایی چون، گرافیک، محتوا نویسی، شناخت مخاطب، خلاقیت، قوانین و اصول سئو و هشتگ گذاری را یکجا دارند، موثرترین راه باشد.

این قائده حرفه ای بودن است که باید رعایت شود

چرا باید تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی را بپردازیم؟

 • این یک روش بازاریابی است که بین تمامی کسب و کارها و مخاطبین محبوب است و شما باید تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی را بپردازید.
 • شما زمان کافی برای تولید محتوا ندارید
 • هزینه استخدام یک کارمند برای این کارگران است و هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی به مراتب پایین تر از استخدام کارمند
 • دانش کافی برای چیدن استراتژی مناسب مهم استهزینه مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی به صورت پیوسته باعث رشد شما می شود
مدیر شبکه های اجتماعی بر تمام بخش‌ها و حوزه‌های بازاریابی در این برنامه ها، تسلط کامل دارد و متناسب با جمعیت مخاطب و کاربران هر شبکه اجتماعی اقدام به تولید محتوا و بازاریابی  می کند. مدیر شبکه‌های اجتماعی با چنین تخصصی می‌تواند باعث رشد و پیشرفت کسب‌وکار شما شود.

برای مثال وقتی شما تمام شبکه‌های اجتماعی یا یکی از آنها را در اختیار مدیر شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهید، پس از 3 الی 6 ماه مشاهده می‌کنید که میزان مشارکت کاربران شما تفاوت‌های محسوس و چشمگیری در مقایسه با قبل دارد.

پس هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما واجب و ضروری است.

مراحل مدیریت شبکه های اجتماعی و تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی

 • آنالیز
 • تحلیل رقبا
 • شناخت مخاطبین
 • چیدن استراتژی (تقویم محتوایی)
 • استفاده از امکانات
 • دعوت از دوستان
 • تبلیغات

سرویس مدیریت شبکه های اجتماعی

سرویس مدیریت شبکه های اجتماعی باید به گونه ای باشد که شما بتوانید تاثیر مثبت آن را بر روی کسب و کار خود مشاهده کنید؛ اما در نظر داشته باشید که به عنوان مثال افزایش فالوور واقعی که همگی از محتوای شما لذت ببرند کاری وقت گیر است که اگر به صورت دقیق انجام شود می تواند در طولانی مدت نتایج بسیار خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی

نکته بسیار مهم :چشمتان به تعداد فالوور که صرفاً یک عدد است نباشد، چرا که ترفند های بسیاری برای جذب فالوور وجود دارد که در پایان هیچ ارزشی برای شما کسب و کارتان نخواهد داشت. شما به کاربرانی نیاز دارید که از محتوای شما استفاده کنند و فعالیت های شما را با میل و علاقه پیگیری کنند.

پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی

پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی که ما در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم به شکلی تنظیم شده است که بتوانید به راحتی با هر بودجه‌ای بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته این موضوع را باید در نظر داشته باشید که وقتی شما یکی از این پکیج ها را خریداری میکنید، متخصصان ما سعی می کنند که خدماتی با ارزش به شما ارائه دهند، پس می توانید مطمئن باشید که هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی شما به هدر نرفته و صد البته این قضیه را می توانید به صورت واضح از نتایج به دست آمده عینا مشاهده کنید.

 •  پست گذاری بر اساس زمان بندی دقیق و منظم در تمام بسته ها.
 •  تولید محتوای جذاب برای مخاطبان، به صورتی که باعث جذب مخاطب برای شما میشود.
 •  استفاده از ایده های مختلف برای رسیدن به یک طرح اصلی
 •  دقت در انتخاب موضوع و نحوه بیان مطالب، به گونه ای که تاثیرگذاری آن واضح باشد.

تعرفه خدمات شبکه های اجتماعی در آوش تک چگونه است؟

ما نیاز های کاربران را بررسی کرده ایم و به 5 بسته مختلف رسیده ایم. بسته ها طوری طراحی شده اند که با توجه به بودجه مالی و نیاز های شما سازگار است. می‌توانید هرکدام از تعرفه خدمات شبکه های اجتماعی را انتخاب کنید و ویژگی های مختلفی را به آن اضافه کنید و هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی را از مشاورین ما بپرسید.

آیا می‌توانیم خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی را اختصاصی انتخاب کنیم؟

در آوش تک شما می‌توانید خدماتی را که نیاز دارید لیست کنید و قیمت پکیج اختصاصی خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی دریابید. اما ما در آوش تک بسته ها را برای اینستاگرام در نظر گرفته ایم.

قیمت مدیریت شبکه های اجتماعی آوش تک (اینستاگرام)

قیمت مدیریت اینستاگرام 💲 یا هزینه ادمین اینستاگرام در هر شرکتی بسته نوع مهارت و توانایی های آن شرکت است که در این میان نوع خدماتی را که به شما ارائه می‌دهند متفاوت است.

برآورد هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی (اینستاگرام)

 

مشاوره رایگان آوش تک

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟