تعرفه و هزینه طراحی پست اینستاگرام | طراحی گرافیکی پست اینستاگرام

تعرفه طراحی پست اینستاگرام

تعرفه طراحی پست اینستاگرام و همچنین طراحی یک قالب خاص یا تنها یک استوری گاهی به تنهایی برای کسب و کار ما کافی است و نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه خدمات اینستاگرام نیست.

همه ما می دانیم که بازاریابی در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است اما تصمیم گیری در مورد اینکه چقدر تعرفه طراحی پست اینستاگرام می تواند برای ما کارساز باشد مشکل است. در این راهنما، قیمت گذاری مناسب رسانه های اجتماعی، میانگین هزینه ها، قیمت طراحی قالب اینستاگرام و قیمت طراحی استوری اینستاگرام و موارد دیگر را نشان می دهیم. اگر به خدمات ما علاقه مندید، به پایین بروید تا از ماشین حساب تخمین هزینه ما استفاده کنید!

اما قبل از هر چیز ببینیم که طراحی پست چقدر کار می‌برد.

خدمات طراحی پست اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟

رسانه های اجتماعی روز به روز به محبوبیت آنها اضافه می‌شود و کسب وکارها به دنبال فعالیت بیشتر در این فضا هستند تا با مشتریان خود ارتباطی مستقیم برگزار کنند و همچنین به دنبال مشتریان جدیدی که آنها را نمی‌شناسند می‌گردند، تا آنها را ترغیب کنند که محصولشان را خریداری کنند.

وقتی صحبت از بازار شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام به میان می‌آید، همه می‌خواهند بدانند که خدمات طراحی پست ها چقدر هزینه بردار است؟ آیا آنها می‌توانند تعرفه ی طراحی پست اینستاگرام را بپردازند؟ و یا آیا این کار تاثیری بر روی کسب و کارشان خواهد داشت؟تعرفه طراحی پست اینستاگرام

ما به شما در این نوشته خواهیم گفت که خدمات طراحی پست اینستاگرام چقدر هزینه بر است و چرا قیمت ها در شرکت های مختلف متفاوت است؟

عوامل تاثیر گذار بر هزینه طراحی پست اینستاگرام

هزینه طراحی پست اینستاگرام به عوامل مختلفی همچون:

 • تعداد اسلایدها
 • شرکت سازنده
 • تعداد پست ها

دارد. با این حال برای طراحی انواع پست شما گزینه های محتلفی را می‌توانید در نظر بگیرید. مهمترین کار برای برنامه ریزی برای اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر این است که تصمیم بگیرید که آیا می‎خواهید هزینه مدیریت پیج اینستاگرام را به صورت ماهانه بپردازید یا می‌خواهید قیمت طراحی پست اینستاگرامی را به صورت تکی یا چند عدد بدانید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قرار است یک برنامه ریزی جامع و کامل در مورد پیجتان داشته باشید بهتر است هزینه مدیریت پیج اینستاگرام را بخوانید و ببینید تا هزینه طراحی تک پست یا چند عدد پست را بدهید.

2 دلیل اصلی که باید تعرفه ی طراحی پست اینستاگرام بپردازیم

 1. زمان کافی برای این کار را نداریم
 2. تخصص کافی برای برنامه ریزی در این زمینه مهم است
 3. هزینه استخدام نیروی ثابت بیشتر از برون سپاری است

توجه داشته باشید که طراحی و اجرای یک پست به همین سادگی هم که در پیج های مختلف می‌بینیم نیست. پست ها باید دارای رنگبندی خاص و کار شده باشند. و این کار زمان زیادی را از ما می‌گیرد.

 نیازمند تخصص کافی هستیم برای :

 • برنامه ریزی مناسب: شرکت‌های تبلیغاتی با تجربه‌ای که در این زمینه دارند؛ به آسانی متناسب با فعالیت هر کسب و کاری در شبکه‌های اجتماعی تقویم تولید محتوا تهیه می‌کنند و برای منتشر کردن پست‌ها تاریخ و ساعت خاصی را، با در نظر گرفتن پارامترهای بیشتر دیده شدن محتوا، در نظر می‌گیرند.
 • تحلیل رقبا: برای فعالیت درست و اصولی در شبکه‌های اجتماعی باید رقبا را در عرصه فعالیتمان شناسایی کنیم و رفتار آن‌ها را به درستی آنالیز کنیم. این مرحله از فعالیت در اینستاگرام بسیار مهم است و بهتر است از حرفه‌ای های این حوزه راهنمایی بگیریم.
 • پیدا کردن فالوور مناسب با پیج: ممکن است شما فالور خوبی جذب کنید اما این فالورها به سرعت صفحه شما را انفالو کنند، ترک سریع پیج شما توسط کاربران ممکن است تاثیر منفی بر روی پیج شما بگذارد. متخصصین بازاریابی در اینستاگرام به خوبی می‌دانند که چگونه فالوورهای وفادار برای پیج شما پیدا کنند.
 • زمان ارسال مناسب پست ها: برای بهتر دیده شدن پست‌ها باید زمان مناسب ارسال محتوا را بیابیم تا محتوای ما بیشتر دیده شود و به تبع آن فالوور بیشتری به پیج ما جذب شود.
 • هشتگ های مناسب: هشتگ مناسب از مهم‌ین عوامل بیشتر دیده شدن پیج ما است. ممکن است ما در اینستاگرام 500 نفر دنبال کننده بیشتر نداشته باشیم اما با انتخاب هشتگ مناسب پیج ما بیشتر از 5000 بار دیده شود. هم‌چنین انتحاب هشتگ نامناسب ممکن است باعث شادوبن شدن صفحه ما شود و تمام زحمات ما را به باد دهد.

و دیگر عوامل تاثیرگذار بر پیشرفت را باید بدانیم و به خوبی از این امکان استفاده کنیم.

همچنین قیمت طراحی پست اینستاگرامی کمتر و به صرفه تر از استخدام نیروی کاری برای این قسمت است.

آشنایی با انواع پست های اینستاگرامی

حتما خوب می‌دانید که اینستاگرام قابلیت پخش فیلم و استفاده از عکس را برای شما گذاشته است. حتی شما می‌توانید از ترکیب عکس، فیلم و صوت استفاده کنید تا کاربران بیشتری را به سمت خودتان بکشید.

مهمترین قانونی که در این برنامه وجود دارد این است که، کاربران پیج هایی که از انواع پست های موجود استفاده می‌کنند، فالوورها و طرفداران بیشتری دارند.تعرفه طراحی پست اینستاگرام

این موضوع دقیقا شبیه به این مثال است که شما نمی‌توانید همیشه به شبکه خبر گوش دهید. و یا اینکه همیشه در حال تماشای پیام های بازرگانی باشید. استفاده از ترکیب قابلیت هایی که موجود است کاربران را وفادارتر و مشتاق تر به پیج نگه می‌دارد.

تعیین استراتژی اینستاگرام دقیقا در این مرحله به درد ما می‌خورد. ما باید برای کسب و کارمان برنامه ریزی کنیم و تعرفه طراحی پست اینستاگرام را بپردازیم تا باعث افزایش فالوور و پیدا کردن مخاطبین هدفمند و حتی سئو اینستاگرام شویم.

اما انواع پست می‌تواند به صورت:

 1. عکس
 2. ویدیو
 3. ویدیو و عکس

باشد.

عکس

گاهی نیاز است که ما عکس هایی از محصولات یا پشت صجنه کارمان و .. را به صورت ادیت شده و یا طراحی شده در پیج بگذاریم. توجه داشته باشید که شما قیمت طراحی پست برای اینستاگرام را برای جذاب شدن و جذب مخاطب می‌پردازید، پس باید به طراحی این پست ها توجه ویژه ای داشته باشید.

ویدیو

شاید توجه کرده باشید که پستهایی که به صورت ویدیو هستند، بازدید بیشتری دارند و کاربران به این موضوع بیشتر علاقمند هستند. ما معمولا به دنبال داستان ها و ادامه دار بودن پست ها هستیم. قیمت طراحی پست اینستاگرامی در ویدیو ها به دلیل زمان بر بودن و دشواری در ساخت بیشتر از تعرفه طراحی پست اینستاگرام در شکل های دیگر است.

ویدیو عکس

در قسمت بالا گفتیم که بازدید کاربر از ویدیو بیشتر از عکس ها است. اما قیمت طراحی ویدیو گران تر از موارد دیگر است. در این موارد شما نیاز به ویدیو و عکس دارید. در واقع عکس هایی که به صورت متحرک برای کاربران نمایش داده شود. تعرفه طراحی پست اینستاگرام ویدیو عکس ارزان تر و به صرفه تر از ویدیو است.

قیمت طراحی پست اینستاگرام در آوش تک

سفارش طراحی پست های اینستاگرام در هر شرکتی بسته به انصاف و همچنین تجربه و توان آن شرکت دارد. اما ما در آوش تک برای شما چه کاری انجام می‌دهیم؟

قیمت طراحی پست برای اینستاگرام

عنوان زمان تحویل قیمت (تومان)
تعرفه طراحی پست اینستاگرام 1 روز کاری 100.000
تعرفه طراحی پست 3 اسلایدی 1 روز کاری 300.000
تعرفه طراحی پست 6 اسلایدی 2 روز کاری 600.000
تعرفه طراحی پست پازل 3 قسمتی 2 روز کاری 250.000
تعرفه طراحی پست پازل 6 قسمتی 2 روز کاری 400.000
تعرفه طراحی پست پازل 9 قسمتی 3 روز کاری 600.000
تعرفه طراحی پست پکیج 20 عددی 10 روز کاری 1.200.000
تعرفه طراحی پست پکیج 50 عددی 30 روز کاری 1.900.000
تعرفه طراحی ویدیو 1 دقیقه ای تبلیغاتی 5 روز کاری 200.000
تعرفه طراحی ویدیو 2 دقیقه ای تبلیغاتی 5 روز کاری 400.000

کلام آخر

اگر تعرفه های داخل جدول مناسب شما نبود و شما پکیج خاصی را مد نظر دارید روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

چرا باید به طراحی پست اینستاگرام اهمیت دهیم؟ ⭐

پست اینستاگرام مهمترین و اصلی ترین قسمت پیج و کسب و کار شما است. اگر ویترین شما مناسب نباشد درهم و نا منظم باشد هیچ مشتری حاضر به ورود به فروشگاه شما نخواهد شد. در این مطلب سعی شده که راهنمای طراحی پست و هزینه ها را برای شما بیان کنیم.

انواع پست اینستاگرام چیست؟ ⭐⭐

ما در این برنامه میتوانیم انواع مختلفی پست تولید کنیم. صوت ویدیو و متن و عکس همه این مدل ها برای ارتباط با مخاطب لازم است. . برای دیدن تعرفه هریک از این مدل ها مقاله را بخوانید.

قیمت طراحی پست اینستاگرام چقدر است؟ ⭐⭐⭐

طراحی هر پست بسته به تعداد و نوع کار شما متفاوت است. اما شما می‌توانید قیمت انواع پست را در این مقاله ببینید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
8 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
غدیری
2 سال قبل

چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید برای طراحی پست؟

مهمان
هدیه
1 سال قبل
پاسخ به   غدیری

برنامه هایی مثل کانوا ، پیکس آرت خیلی خوب هستند و میتونید توی زمان کم ادیت های خلاقانه و حرفه ای انجام بدید ، کمتر کسی برای طراحی کاور پست ، به فتوشاپ یا ایلاستریتور میره … اینطوری کارتون خیلی زود تر ، با همون کیفیت انجام میشه.

مهمان
علی گلی
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
منظورتون از طراحی پست چیه؟! یعنی چیدمان اجزا رو میگید یا درست کردن یه عکس کامل رو میگید ؟!چه فرقی با قالب پست داره؟!!

میشه نمونه کار اینستاگرامی توی سایتتون قرار بدید جستوجو کردم پیدا نکردم.

رعنا جوانمردی
2 سال قبل
پاسخ به   علی گلی

سلام وقتتون بخیر قالب به اون ساختار کلی پست گفته میشه و منظور از طراحی پست: فیلم، عکس، متن و حالا هر محتوایی که توی قالب پست قرار میگیره هست برای نمونه هم به این شماره 09197570630 در واتس اپ پیام بدید ارسال میشه براتون

مهمان
vahid
1 سال قبل

سلام.هزینه و زمان انجام پروژه زیر رو بفرمایین؟ توضیحات پروژه – معرفی سخنرانان (سایز پست اینستاگرام)  در هر پست باید یک سخنران معرفی بشه. مثلا اگر 20 تا سخنران داریم، در هر پست یک سخنران رو معرفی می کنیم و. باید عکس، عنوان شغلی و چند خط توضیحات داشته باشه. – چند روز مانده به اتمام ثبت نام (قالب پست و استوری)   برای 1 هفته، 3 روز و 1 روز مونده به اتمام مهلت ثبت نام، باید پست و استوری منتشر کنیم.  – لایو آموزشی (پست اینستا)   برای معرفی این کمپ قراره یه لایو برگزار بشه، برای این یه پوستر در… بیشتر بخوانید

مهمان
هدیه
1 سال قبل

سلام
ببخشید من اگر به عنوان ادیتور بخوام برای یک برند معمولی ویدئو های اینستاگرامیشون رو ادیت بزنم ، بین ۱ تا ۲ دقیقه و با یک گرافیک متوسط ، حدودا تعرفه اینطور ادیت ها چقدر میشه ؟
و اگر این ویدئو هارو گاهی بخوام وارد نرم افزار پریمیر کنم و یکم ادیت حرفه ای تری بزنم ، چقدر باید اضافه تر بگیرم؟
ابتدای کار هستم و اطلاعات دقیق ندارم رنج قیمت رو حدودی هم بگید ممنون میشم 🌹💙

مهمان
فری
1 سال قبل

ورشکست نشین … چرا اینقد پایینه قیمتا