تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی | لیست قیمت تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و یا هزینه ی تولید محتوا در اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری تنها و تنها بستگی به میزان کیفیت و کاری است که مجری برای شما انجام می‌دهد.

چند نکته اساسی در مورد سایت ها و یا مجموعه هایی که در زمینه تولید محتوا و یا مدیریت شبکه های اجتماعی وجود دارد که در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد. اما در انتهای این مقاله تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و قیمت این کار را به شما خواهیم گفت.

اما اینکه صرفا به دنبال لیست قیمت تولید محتوا باشید شاید کار درستی نباشد.

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ بدون داشتن محتوایی جذاب و هدفمند غیر ممکن است. اگر هزینۀ زیادی برای تولید محتوا می‌پردازید، اما هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای سئوی سایت، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشید، تلاش‌های شما همچنان بی‌نتیجه خواهد ماند. ما درکنارتان هستیم تا محتواهای تصویری و متنی جذاب برای صفحات اجتماعی، سایت و کمپین‌های شما تولید کنیم

پس تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به خوبی بدانید که چرا و به چه شرکت هایی باید این موضوع را بسپارید.

چرا باید برای شبکه های اجتماعی خود تولید محتوا کنیم؟

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ بدون داشتن محتوایی جذاب و هدفمند غیر ممکن است. اگر هزینه تولید محتوا در اینستاگرام و یا هزینه ی تولید محتوا زیادی برای انواع شبکه های خود می‌پردازید، اما هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای سئوی این شبکه ها، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشید، تلاش‌های شما همچنان بی‌نتیجه خواهد ماند. پس همین امروز به جای هزینه دادن به تولید محتوای بدون بازدهی و یا هزینه حقوق ماهیانه یک طراح گرافیست،

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی را در سایت هایی بیابید که برای تولید محتوای خود استراتژی و برنامه ریزی دقیقی دارند و می‌دانند که چه چیزی شما را به رشد و نزدیک کردن به مشتری می‎کند.تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برند ها و موسسات شده است. تولید محتوایی که بتواند باعث جذب مخاطب شده، کار بسیار دشواری است. نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری از برند ها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغات خود را صرف تولید محتوا می کنند.

نکته مهم:

ما از دغدغۀ شما برای انتخاب شرکت تولید محتوا اینستاگرام یا نحوه مدیریت برنامه تولید محتوا مطلع هستیم. بسیاری از صاحبان کسب‌ و کار نگران آن هستند که با برون‌سپاری بخش تولید محتوا، اسرار سازمانشان از بین برود یا به دلیل نبود نظارت مستقیم بر کار کارشناس تولید محتوا، پروژه به‌خوبی انجام نشود.

احتمال می‌دهیم که در گذشته با استخدام یک کارشناس تولید محتوا یا استفاده از فریلنسرهای حوزه تولید محتوا انرژی زیادی (پول و زمان) صرف کرده‌اید و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید. اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. استفاده از تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و دانستن پکیج تولید محتوا اینستاگرام و اینکه شما بدانید دقیقا به چه شرکتی و چه خدماتی نیاز دارید می‌تواند از دغدغه شما کم کند.

مراحل تولید محتوا

اگر قرار است که سفارش تولید محتوا اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری را بدهید اول باید بدانید که چه مراحلی را باید طی کنید و چه خدماتی را از شرکت مجری کار بخواهید. قبل از پرداخت دستمزد تولید محتوا این نکات را بدانید.

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تصاویر و ویدئو تأثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب می‌گذارند، به طوری که Jeff Bullas، می‌گوید: نوشته‌هایی که تصویر دارند 94% بیشتر از مقاله‌های بدون تصویر دیده می‌شوند. ما با بهره‌مندی از کارشناسان ویژه در حوزه‌های عکاسی، فیلم‌برداری، ادیت، فتوشاپ و … بهترین محتوای بصری را تولید می‌کند.

گام اول

قبل از پرداخت و یا دیدن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی دقت کنید که آن شرکت قبل از گرفتن و نشان دادن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی آیا برنامه ای برای پیشرفت شما دارد و یا بدون برنامه قرار است تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی کند. منظور از برنامه ریزی این است که بداند استراتژی در هر برنامه ای چیست. مثلا آیا آن شرکت می‌داند استراتژی اینستاگرام چیست؟ و یا در مورد استراتژی هشتگ گذاری در اینستاگرام چه اطلاعاتی دارد.

همچنین قبل از گرفتن صفحه کاربری شما آیا شما را به خوبی بررسی می‌کند و می‌داند که چرا باید پیجمان را آنالیز کنیم؟

سری به سایت این شرکت ها بزنید و ببینید که آیا تولید محتوای خوبی در زمینه شبکه های اجتماعی و یا شبکه مورد نظر شما داشته اند؟

گام دوم

قبل از دیدن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و دادن هزینه به شرکت ها ببینید که قیمت ها و همچنین تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام و یا تعرفه خدمات تولید محتوا در هر شبکه اجتماعی دیگر منصفانه است یا خیر؟ در قبال هزینه تولید محتوا اینستاگرام و.. چه کارهایی انجام می‌شود؟ مثلا اگر افزایش فالوور قرار است برای صفحه شما انجام شود آیا از فالوور فیک اینستاگرام و یا دیگر شبکه ها استفاده می‌کند؟

گام سوم

یک نکته دیگر قبل از رفتن به سراغ تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی این است که انواع خدماتی که به شما ارائه می‌شود مناسب آن شبکه اجتماعی و یا کسب و کار شما است؟ تعرفه های تولید محتوا در هر شرکتی بر اساس قوانین و زحمتی که برای شما قرار است طی قراردادی که با هم دارید چیده می‌شود. مثلا تعرفه تولید محتوای اینستاگرام شامل خدماتی همچون تولید محتوای ویدیویی و متنی و محصولی است.تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

اما ما در آوش تک فقط برای شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کنیم.

تعرفه پکیج های تولید محتوای اینستاگرام

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی در آوش تک به شکل زیر است. خدماتی که ما در زمینه اینستاگرام به شما ارائه خواهیم داد:

اگر شما از قبل پیجی را داشته باشید اول به سراغ آنالیز پیج شما خواهیم رفت و بعد از آن

انواع خدماتی که شامل قیمت تولید محتوا اینستاگرام می‌شود

 • تبلیغات
 • افزایش فالوور (طبیعی)
 • درست کردن پست و محتوای مناسب
 • چیدن استراتژی در بخش های مختلف
 • مشاوره
 • استوری و هایلایت و لایو
 • قالب اختصاصی
 • ساخت ویدیو
 • هشتگ گذاری
 • آنالیز رقبا
 • تقویم محتوایی
 • زمانبندی پست
 • گزارش ماهانه
 • تغییرات بایو
 • بیزینسی کردن پیج

خدماتی که ما در آوش تک برای شما انجام می‌دهیم در چند بخش است با هم بررسی کنیم:

تعرفه تولید محتوا برای اینستاگرام در هر شرکتی می‌تواند بخشی از خدمات بالا و یا همه این خدمات باشد.

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی در آوش تک برای راحتی کار مشتریان عزیز به 3 دسته تقسیم کرده ایم، تا دوستانی که نیاز به بخش هایی از این کار هستند بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

 1. برای شرکت هایی که توانایی برنامه ریزی برای پیج خود را دارند و فقط نیاز به تولید محتوا دارند. تعدادی عکس📸 و فیلم همراه با استوری در نظر گرفته شده است.
 2. برای شرکت هایی که می‌خواهند خودشان تولید محتوا کنند، مشاوره چیدن استراتژی در همه بخش ها انجام می‌گیرد. قیمت تولید محتوای اینستاگرام فقط شامل مشاوره برای این دسته می‌شود.
 3. برای شرکت هایی که خودشان تصمیم به تولید محتوا ندارند. بسته ویژه ای در نظر گرفته شده که از صفر تا صد این پروژه را آوش تک انجام می‌دهد.

قیمت تولید محتوا در اینستاگرام (آوش تک)

تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی یا سفارش تولید محتوا اینستاگرام در هر شرکتی بسته نوع مهارت و توانایی های آن شرکت است که در این میان نوع خدماتی را که به شما ارائه می‌دهند متفاوت است. برای انتخاب یک شرکت که مدیریت شبکه های اجتماعی شما را بر عهده بگیرد، باید اول بسنجید که شما چه چیزی را می‌خواهید؟ آیا فقط تولید کردن محتوا و درست کردن چند ویدیو برای شما کافی است؟ یا شما نیازمند کسب درآمد و سود در مقابل هزینه ای که برای مدیریت پیج 💸 پرداخته اید هستید؟

در نظر داشته باشید که حتما مشاوره رایگان از شرکت ها دریافت کنید.

مشاوره رایگان آوش تک

چرا باید برای شبکه های اجتماعی خود تولید محتوا کنیم؟ ⭐

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ بدون داشتن محتوایی جذاب و هدفمند غیر ممکن است. اگر هزینه تولید محتوا در اینستاگرام و یا هزینه ی تولید محتوا زیادی برای انواع شبکه های خود می‌پردازید، اما هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای سئوی این شبکه ها، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشید، تلاش‌های شما همچنان بی‌نتیجه خواهد ماند. پس همین امروز به جای هزینه دادن به تولید محتوای بدون بازدهی و یا هزینه حقوق ماهیانه یک طراح گرافیست، اما هزینه تولید محتوا را در مقاله بخوانید

انواع خدماتی که شامل قیمت تولید محتوا اینستاگرام می‌شود ⭐⭐

تبلیغات افزایش فالوور (طبیعی) درست کردن پست و محتوای مناسب چیدن استراتژی در بخش های مختلف مشاوره استوری و هایلایت و لایو قالب اختصاصی خدمات بیشتر را در مقاله بخوانید

تعرفه پکیج های تولید محتوای اینستاگرام ⭐⭐⭐

تعرفه تولید محتوا در هر شرکتی با دیگر شرکت ها به دلیل خدماتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. اما تعرفه خدمات ما را در مقاله ببینید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از
لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟