آموزش ساختن بیزینس اکانت اینستاگرام + راهنمای کامل استفاده از آن

اکانت بیزینسی

بیزینس اکانت اینستاگرام چه کمکی به ما می‌کند؟ خیلی از وقت ها پیش آمده که به دنبال امکاناتی مثل اینکه چه کسانی پست ما را سیو کرده اند و یا چند نفر از هشتگ هایی که گذاشته ایم به پیج ما سر زده اند می‌گردیم. اما شاید ندانیم که این امکانات را برنامه اینستاگرام دارد و همچنین امکانات دیگری که به یک کسب و کار کمک می‌کند تا آنالیز و یا تجزیه و تحلیل محتوای خود را به راحتی انجام دهد. یک کسب و کار و یا یک کاربر معمولی می‌تواند از این امکان برای بهتر کردن روز به روز خود استفاده کند. در ادامه به شما خواهیم گفت که

  • بیزینس اکانت اینستاگرام چیست؟
  • چگونه اکانت خود را بیزینسی کنیم؟
  • مزایای بیزینس اکانت اینستاگرام چیست؟
  • معایب بیزینس پروفایل اینستاگرام چیست؟

بیزینس اکانت اینستاگرام چیست؟اکانت تجاری

اگر سوال دارید که پیج تجاری اینستاگرام چیست این پاراگراف را مطالعه کنید.
بیزینس اکانت اینستاگرام حالتی است که شما می‌توانید پیج خود را از حالت معمولی و ساده در بیاورید و به حالت تجاری تبدیل کنید و همچنین از امکانات جذاب آن برای پیشرفت در پیجتان استفاده کنید. این حالت بیشتر برای کسب و کارها به کار می‌آید، تا بدانند که پستی که طراحی کرده اند چه تاثیراتی بر مخاطبین آنها گذاشته است و همچنین از امکانات ویژه کسب و کار در آن استفاده کنند.

بیزینسی کردن پیج اینستاگرام به یک کسب و کار کمک می‌کند تا به راحتی تعداد بازدید کلی اکانت و پست هایی که انتشار داده اید را دانسته و از همه مهمتر شناخت کلی از جامعه هدف فالوور ها خود به دست می آورند به این صورت که با فعال کردن بیزینس در اینستاگرام با دریافت اطلاعات از آمار بازدید کننده ها از این که چه تعداد از فالوور ها زن و یا مرد هستند و یا اینکه از کدام شهر و کشور بیشترین مخاطب ها را داشته اید و اطلاعات آماری دیگر. هر شخصی بدون محدودیت می‌تواند پیج خود را تبدیل به اکانت تجاری کند. شاید از خود بپرسید چگونه اکانت خود را بیزینسی کنیم؟

در بخش بعد به شما آموزش می‌دهیم که بیزینس کردن اکانت اینستاگرام چگونه است.

آموزش بیزینسی کردن پیج اینستاگرام

در این بخش می‌خواهم آموزش بیزینس اکانت اینستاگرام را در اکانت هایی با زبان انگلیسی و فارسی را به شما بگوییم.
این بخش آموزش بیزینس اکانت های فارسی می‌باشد.

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

آموزش بیزینس اکانت

کار شما به اتمام رسید. و صفحه خوش آمد گویی ظاهر می‌شود.

آموزش بیزینس اکانت

فیلم آموزش بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام ( اکانت با زبان انگلیسی)

اکانت بیزینس اینستاگرام به درد کدام کسب و کار های می‌خورد؟

شما هر نوع کسب و کاری که داشته باشید باید تجزیه و تحلیل رفتار کاربران را بسنجید. یکی از بهترین ابزار که می‌توانید استراتژی اینستاگرام را بسنجید همین امکان است. بهترین کار برای دیدن اینکه کدام هشتگ هایی که برای کسب و کارتان گذاشته اید کاربردی تر بوده و یا کدام منطقه جغرافیایی بیشتر بر روی پست های شما کلیک می‌کنند را در این امکان می‌توانید بیابید. پس در هر کسب و کاری که هستید با بیزینسی کردن پیجتان فروش خود را چند برابر کنید. اگر نمی‌دانید که چه برنامه ریزی برای پیجتان باید کنید مقاله استراتژی اینستاگرام چیست؟ را بخوانید.

مزایای بیزینس اکانت اینستاگرام

اما برای چه باید پیج خود را بیزینس اکانت کنیم؟
یکی از امکانات بیزینس پروفایل اینستاگرام

دکمه تماس با شما contact button

از قابلیت های جذاب این امکان گذاشتن دکمه ای است که کاربر با کلیک کردن روی آن به بخش تماس های خود منتقل می‌شود، و به راحتی می‌تواند با شما تماس برقرار کند. شما می‌توانید این بخش را با شماره تماس، ایمیل و یا آدرس خود پر کنید و کاربر را راحت تر به سمت خود بکشید.

قرار دادن لینک در استوری

حتما می‌دانید که اینستاگرام فقط در قسمت بایو به شما اجازه قرار دادن لینک را می‌دهد. اما اگر پیج خود را بیزینسی کنید این امکان را به شما می‌دهد که در استوری های خود لینک سایت و یا هر جای دیگری را که می‌خواهید قرار دهید. توجه داشته باشید که گذاشتن لینک در استوری یک قانون دیگر هم دارد که 10k فالوور باید داشته باشید. اگر دوست دارید درباره استوری اینستاگرام بدانید سری به رازهای استوری اینستاگرام  بزنید. استوری به شما این امکان را می‌دهد که هروز داستان کسب و کارتان را به مخاطبین بگویید. بد نیست که در این داستانها لینک سایتتان را هم در آن قرار دهید تا مخاطبین راحت تر به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

تحلیل پست ها و کاربران – قابلیت Insights

با توجه به حجم پست هایی که هروز در این برنامه انتشار می‌دهیم، باید بدانیم که چه مخاطبی با چه رنج سنی از کدام پست ما بیشتر خوشش آمده و یا در کدام ساعت ها پست های ما لایک و کامنت بیشتری می‌خورد و جنسیت لایک کننده ما چیست؟ دقیقا این ابزار برای شما مشخص می‌کند که فالوور هدف شما کیست و از کدام کشور کدام نوع محتوای شما بیشتر خوش می‌آید.

پروموت کردن- Instagram ads

از مزایای بیزینس پروفایل اینستاگرام این است که شما به راحتی می‌توانید هریک از پست های خود را تبدیل به تبلیغ کنید. استفاده از گزینه promote که در پایین پست‌ها وجود دارد می‌توانید برای آن call to action مشخص کنید، مخاطبین خاصی را برای تبلیغات مشخص کنید و زمان مورد نظرتان را هم مشخص کنید.

فواید و امکانات بیزینس اکانت اینستاگرام (بخش view insights)آموزش بیزینس اکانت

Save
نشان دهنده تعداد کسانی که پست شما را سیو کرده اند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند.
Forward
این قسمت نشان می‌دهد که چند نفر از این پست شما فالوور شما شده اند.
Rich
تعداد اکانت هایی که پست شما را دیده اند را نشان می‌دهد. در این قسمت یک کاربر شاید چندین بار پست شما را دیده باشد ولی آمار در ریچ یک بار است.
Profile visit
تعداد اقداماتی را که کاربران پس از دیدن پست شما بر روی پروفایل شما انجام می دهند نشان می دهد، مواردی مانند بازدید از پروفایل شما، و یا اقداماتی مانند کلیک کردن روی لینک وبسایت شما یا فالو کردن شما
Follows
تعداد کسانی که از این پست شما تبدیل به فالوور شما شده اند.
Impression
به تعداد دفعاتی که کاربران این پست شما را می‌بینند می‌گویند. شاید یک کاربر 10 بار یک پست شما را ببیند.
From home
تعداد کسایی که از فالوور های شما بوده اند و پست را دیده اند.
From hashtags
کسانی که از طریق هشتگ هایی که گذاشته اید پست را دیده اند.
From profile
تعداد کسایی که درون پروفایل شما بوده اند پست را دیده اند.
From others
از دیگر مکان ها پست را دیده اند.

معایب بیزینس پروفایل اینستاگرام

امکان اتصال حساب تجاری به چند اکانت فیسبوک وجود ندارد.
پروفشنال اکانت اینستا می‌تواند تنها به یک صفحه فیسبوک متصل باشد، اما پروفایل شخصی می‌تواند به چندین صفحه متصل باشد. پس اگر برند شما چندین شاخه دارد که توسط صفحات مختلف فیسبوک از هم جدا هستند، فقدان این قابلیت را حس خواهید کرد! (ولی به شرط آنکه فیسبوک با مخاطبان کم فارسی خود برای شما مهم باشد.)
البته امکاناتی که این ابزار دارد بقدری برایتان جذاب است که شاید دیگر نخواهید به اکانت شخصی برگردید. پس به دنبال معایب پیج بیزینسی نباشید.
چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم؟
حذف بیزینس اکانت اینستاگرام را به راحتی می‌توانید از طریق قسمت ستینگ انجام دهید.

آموزش بیزینس اکانت

 

با بیزینس اکانت شما می‌توانید پرسونا مخاطب خود را به راحتی به دست بیاورید و از این اطلاعات فوق العاده برای بهتر کردن محتواها و فروش خود استنفاده کنید. پس همین الان اکانت خود را تغییر دهید و از این ابزار استفاده کنید.

نظرات شما برای ما خیلی مهم است لطفا نطرتان را در مورد این مقاله ??زیر همین پست برای ما کامنت کنید.

بیزینس اکانت اینستاگرام چیست؟ ⭐

بیزینس اکانت اینستاگرام حالتی است که شما می‌توانید پیج خود را از حالت معمولی و ساده در بیاورید و به حالت تجاری تبدیل کنید و همچنین از امکانات جذاب آن برای پیشرفت در پیجتان استفاده کنید. این حالت بیشتر برای کسب و کارها به کار می‌آید، تا بدانند که پستی که طراحی کرده اند چه تاثیراتی بر مخاطبین آنها گذاشته است و همچنین از امکانات ویژه کسب و کار در آن استفاده کنند. اما امکانات آن را در مقاله بخوانید

اکانت بیزینس اینستاگرام به درد کدام کسب و کار های می‌خورد؟⭐⭐

شما هر نوع کسب و کاری که داشته باشید باید تجزیه و تحلیل رفتار کاربران را بسنجید. یکی از بهترین ابزار که می‌توانید استراتژی اینستاگرام را بسنجید همین امکان است. بهترین کار برای دیدن اینکه کدام هشتگ هایی که برای کسب و کارتان گذاشته اید کاربردی تر بوده و یا کدام منطقه جغرافیایی بیشتر بر روی پست های شما کلیک می‌کنند را در این امکان می‌توانید بیابید. پس در هر کسب و کاری که هستید با بیزینسی کردن پیجتان فروش خود را چند برابر کنید. نحوه بیزینسی کردن را در مقاله آموزش ببینید

معایب بیزینس پروفایل اینستاگرام ⭐⭐⭐

مکان اتصال حساب تجاری به چند اکانت فیسبوک وجود ندارد. پروفشنال اکانت اینستا می‌تواند تنها به یک صفحه فیسبوک متصل باشد، اما پروفایل شخصی می‌تواند به چندین صفحه متصل باشد. پس اگر برند شما چندین شاخه دارد که توسط صفحات مختلف فیسبوک از هم جدا هستند، فقدان این قابلیت را حس خواهید کرد! (ولی به شرط آنکه فیسبوک با مخاطبان کم فارسی خود برای شما مهم باشد.) البته امکاناتی که این ابزار دارد بقدری برایتان جذاب است که شاید دیگر نخواهید به اکانت شخصی برگردید. پس به دنبال معایب پیج بیزینسی نباشید. مزایای بیزینس اکانت را در مقاله بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
مهمان
Saeed
1 سال قبل

سلام خسته نباشید مفید بود 👌👌