نمونه استراتژی در اینستاگرام | راهنمای کامل استراتژی در اینستاگرام

نمونه استراتژی اینستاگرام

دوستان عزیز داشتن یک نمونه استراتژی در اینستاگرام به ما کمک می‌کند تا بهتر مطالبی را که می‌خوانید درک کنید. اگر مقاله های استراتژی برای اینستاگرام را تا الان دنبال کرده باشید، میدانید که کلی تغییرات باید برای چیدن یک استراتژی در اینستاگرام باید انجام دهید، تا افزایش فروش و محبوبیت ?شما چند برابر شود.

اگر تمام مقاله های مربوط به استراتژی اینستاگرام را خوانید و هنوز یک برنامه برای پیج خود ننوشته اید، این مقاله به شما کمک می‌کند که با دیدن یک نمونه استراتژی در اینستاگرام، پیج خود را بر اساس آن پیش ببرید. می‌توانید ریز به ریز کارهایی را که می‌خواهید برای پیج اینستاگرامی خود انجام دهید را براساس این مطالب و مشابه آن انجام دهید.نمونه استراتژی اینستاگرام

نمونه استراتژی اینستاگرام  (قالیشویی)

همانطور که قبلا در مقاله های قبلی گفته ایم، اینستاگرام شبیه به یک بازار بزرگ می‌ماند که هر صنفی برای خودش در این بازار مغازه، فروشگاه و یا دکه ای اجاره می‌کند و شروع به کار کردن می‌کند. مشتری ها همه از یک ? در وارد می‌شوند، پس داشتن تعداد زیاد مشتری، فقط و فقط به شما و خواستن شما دارد.

شما می‌توانید محصولات را در مغازه خود بگذارید و منتظر باشید تا زمانی که مشتری ها از جلوی درب مغازه شما رد می‌شوند. شاید نگاهی به داخل مغازه شما هم انداخته و یا به داخل آمدند. و بعد شاید از شما خوششتان آمد و خرید هم کردند.
و یا می‌توانید شروع به بیرون رفتن از مغازه خود کنید و شروع به یافتن مشتری و کشاندن آنها به سمت مغازه خودتان کنید. پس خودتان انتخاب می‌کنید که چه میزان مشتری داشته باشید.

اگر می‌خواهید با دقت بیشتری برنامه ریزی کنید مقاله استراتژی اینستاگرام چیست؟ را بخوانید.

شروع به کار قالیشویی در بازار اینستاگرام

نمونه استراتژی در اینستاگرام در این مقاله قالیشویی است پس در ابتدا شما باید ببینید که چه مغازه ای قرار است بزنید؟ با چه میزان گنجایش و چه تعداد نیرو برای این کار نیاز دارید.
خب ما برای نمونه استراتژی در اینستاگرام قالیشویی ما یک نفر مسئول نیاز داریم که جوابگوی سوالات مشتری هایمان باشد. این یعنی همان کسی که پیج را اداره می‌کند. دقت کنید که در انتخاب مسئول دقت کنید چون قرار است جواب کامنت ها و دایرکت ها و سوالات مشتری را بدهد. اگر خودتان هستید، قابلیت مذاکره و ارتباط با مشتری را بدانید. همچنین تمامی اطلاعات از کسب و کارتان را یاد بگیرید.
من یک مغازه کوچک هم می‌تواند پاسخگوی کارم باشید.

به این دلیل که من خدماتی را برای مشتریان ایجاد می‌کنم و محصولی برای فروش ندارم. پس همینجا درک می‌کنم که من برای فروش خدماتم به اینستاگرام پیوسته ام و نیاز به گذاشتن محصول ندارم. پس نیاز دارم که خدماتم را در این بازار جار? بزنم. با چه وسیله ای و چه امکاناتی و در کجا این خدمات را به مشتریانم ارائه می‌دهم؟ این سوالات می‌تواند محتواهایی که برای مشتری می‌گذاریم باشد.سوالات استراتژی

بررسی رقبا

با بررسی رقبا ??متوجه شدم که تعداد اندکی از هم صنفی های من در این بازار مغازه ای اجاره کرده و در آن مشغول به کار هستند. پس من توانایی بیشتر دیده شدن و فروش خدمات بیشتری را به مردم دارم.

پرسونا مخاطب

با توجه به تجربه ای که دارم، مخاطبین من 70 درصد خانم های خانه داری هستند که سالانه یا شش ماه یکبار اقدام به شستن فرش های خود می‌کنند. 20 درصد از این آما آقایان هستند و 10 درصد شرکت ها و مغازه ها. پس باید در این بازار بیشتر به سمت خانم هایی که وارد این بازار می‌شوند بشوم.

تبلیغاتتبلیغات اینستاگرام

اگر بخواهم تبلیغ کنم بهتر است کجاها بنر ?بزنم؟ به این دلیل که من کار فرش و شستشوی فرش را انجام می‌دهم بهتر است باید کسایی که در حوزه من کار می‌کنند مثل: فرش فروشی ها و موکت فروشی و یا باید بر روی منطقه و شهر خودم کار کنم تا بازار مشتریان من بهتر شود. اگر من به دنبال کل مردم ایران باشم چیزی به دست نخواهم آورد.

نمونه استراتژی محتوا در اینستاگرام (قالیشویی)

مقاله استراتژی محتوا در اینستاگرام را از دست ندهید.

باید بدانم که من در بازار مجازی هستم و مشتریان من می‌خواهند بدانند که چه خدماتی انجام می‌دهم.

 1. قالیشویی
 2. موکت شویی
 3. مبل شویی در محل
 4. شست و شوی فرش

برای این خدمات چه محتواهایی می‌توانم تولید کنم؟

 • نشان دادن محل شست و شوی فرش ها (ویدیو-عکس)
 • رضایت مشتری
 • آموزش های رایگان در مورد شست و شوی فرش در منزل
 • آموزش های رایگان در مورد مواد شوینده مربوط به فرش
 • برگذاری مسابقه (جایزه شست و شوی رایگان یک فرش)
 • اطلاع رسانی در مورد ضررهای نشستن فرش
 • پشت صحنه های خنده دار مجموعه در مورد شستن فرش ها
 • تاریخچه شست و شوی فرش ها
 • اطلاع رسانی از دستگاه های جدید شست و شو
 • جواب دادن به سوالات مشتری ها
 • مقایسه قالیشویی خودم با دیگران
 • ویدیو شست و شوی فرش ها
 • معرفی دستگاه های اتوماتیک یا هر دستگاهی که در قالیشویی استفاده می‌شود

دقت داشته باشید که این یک نمونه پیج استراتژی در اینستاگرام است. و به علت زیاد شدن مقاله نمی‌توانیم همه چیز را در مطلب بگنجانیم.

نمونه استراتژی هشتگ در اینستاگرام (قالیشویی)

اکانت محتوا هشتک

یک جدول مانند جدول بالا تهیه خواهم کرد و رقبا را با هر هشتگی که برای محتواهای مربوط به حوزه کاری من گذاشته اند می‌نویسم. تا بدانم که چه هشتگ هایی برای چه محتواهایی گذاشته شده است.
اما هشتگ های مناسب این حوزه: #قالیشویی #مبل_شویی #قالیشویی_تهران #مبلشویی_درمحل
#مبلشویی_در_تهران #مبلشویی و…..

نمونه استراتژی زمان پست گذاشتن در اینستاگرام (قالیشویی)

زمان ارسال پستنمونه استراتژی در اینستاگرام ارسال پست در این نوع چون مخاطب من عام هستند، من باید محتواهای خود را در ساعت های مختلف پست کنم تا از طریق بیزینس اکانت متوجه شوم که در چه ساعاتی و در چه روزهایی بهترین بازخورد را نسبت به مشتری ها داشته ام.

نمونه استراتژی بازاریابی و فروش در اینستاگرام (قالیشویی)

نمونه چیدن استراتژی اینستاگرام در این بخش در مورد بازاریابی و فروش برای قالیشویی است.
خب فرض کنید که من مغازه قالیشویی را اجاره کردم و در آن مشغول به کار هستم. محتوا هم تولید کردم و مشتری هایی شروع به آمدن کرده اند. اگر مشتری به مغازه من بیاید و من با رو خوش جواب آنها را ندهم، چه وضعی پیش خواهد آمد؟

 • و یا اگر مشتری فرش هایش را به من سپرد و من آن اندازه که تعهد داده ام فرش ها را تمیز نشویم چه؟
 • باید از خود بپرسم که چرا مشتری باید از من این خدمات را دریافت کند؟
 • مزیت من نسبت به بقیه چیست که آنها باید به سمت من بیایند؟
 • و یا چرا نباید از من خرید کنند؟
 • چرا اصلا فرش هایشان را می‌شویند؟
 • و چرا فرش ها را بعضی ها نمی‌شویند؟

علت ها را که کشف کردم در تولید محتواها به کار خواهم برد.

نمونه استراتژی تبلیغات در اینستاگرام (قالیشویی)

خب من در این مغازه با فرش و شستن آن سر و کار دارم. پس باید با مغازه ها و فروشگاه های فرش صحبت کنم و بنری را بر روی فرش فروشی ها میزنم و می‌توانم با آنها به صورت درصدی کار کنم. و یا باید به سمت خانم های این بازار برم و با محتواهایی که مخصوص آنها درست کرده ام به آنها بفهمانم که من در این منطقه با کیفیت ترین کار را انجام می‌دهم. مقاله استراتژی تبلیغات را حتما مطالعه کنید.

نکته های لازم در مورد استراتژی اینستاگرامنکته های مهم در اینستاگرام

 • در این میان اگر بتوانم لایو هایی از پشت صحنه کارم بزارم مشتریان بیشتر به واقعی بودن من اعتماد می‌کنند و جذب محتواهای من می‌شوند.
 • لایوهایی هم برگذار خواهم کرد که مشتری ها سوالاتی که در مورد شستشوی فرش با مواد مختلف و یا با دستگاه های مختلفی را که دارند از من بپرسند.
 • استوری هایی را در روزهایی که قرار نیست پستی بگذارم، در مورد اینکه مشتری ها از من چه می‌خواهند، از کیفیت کار من راضی هستند؟ دوست دارند چه چیز هایی بدانند؟ و یا اطلاعاتی از نحوه کار من دارند یا خیر؟ قرار خواهم داد.

برای چیدن نمونه استراتژی در اینستاگرام برای خودتان می‌توانید اول با این مقاله یک استراتژی بچینید و بعد شروع به زدن پیج و باقی کارهای آن کنید.
برای فروش بیشتر در اینستاگرام موانع خرید محصولاتتان را از سر راه مشتری بردارید تا آنها با خیال راحت تر از شما خرید کنند. همچنین راه هایی برای اعتماد سازی ایجاد کنید تا با دیدن پیج شما به کار شما علاقه مند شوند. بهترین راه ممکن رضایتمندی مشتریانی است که از شما خرید کرده اند چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری.

برای مشاوره رایگان در زمینه اینستاگرام و دریافت اطلاعات در مورد دوره های افزایش فروش در اینستاگرام روی کلمه مشاوره رایگان کلیک کنید.

حتما نظرات ارزشمندتون رو برای ما زیر همین مقاله بنویسید.

نمونه استراتژی اینستاگرام چیست؟ ⭐

منظور از نمونه در این زمینه دیدن فعالیت های یک مجموعه است که از برنامه ریزی خاصی استفاده کرده است. یک نمونه عالی را در مقاله ببینید

نمونه استراتژی محتوا در اینستاگرام چیست؟ ⭐⭐

استراتژی محتوا یعنی شما برای تولید محتوای خود برنامه ریزی و آنرا در زمان های تعیین کرده استفاده کنید. نمونه استراتژی محتوا در مقاله موجود است

نکته های لازم در مورد استراتژی اینستاگرام ⭐⭐⭐

در این میان اگر بتوانم لایو هایی از پشت صحنه کارم بزارم مشتریان بیشتر به واقعی بودن من اعتماد می‌کنند و جذب محتواهای من می‌شوند. لایوهایی هم برگذار خواهم کرد که مشتری ها سوالاتی که در مورد شستشوی فرش با مواد مختلف و یا با دستگاه های مختلفی را که دارند از من بپرسند. نکات ویژه بیشتری را در مقاله بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها