?بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام

بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام

بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام

کسب وکاراینترنتی دارید؟ پس باید به فکر تبلیغ در اینستاگرام افتاده باشید. امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری تبدیل شده که همه سنی از پیر و جوان در آن فعالیت میکنند. در حال حاضر تمام کسب و کارها از جمله کسب وکارهای خانگی میتوانند در اینستاگرام تبلیغ کنند.اول اینکه باید بدانید هدف شما ازتبلیغات دراینستاگرام چیه؟
و هزینه ای که برای تبلیغات در اینستاگرام میخواهید کناربگذارید چقدراست؟
بنابراین باید اول هدف خودتون از تبلیغ در اینستاگرام را مشخص کنید بعد موضوع یا محصولی که میخواهید تبلیغ کنید و در آخر هزینه ای که میخواهید صرف کنید را تعیین کنید.

در این مقاله ما روش هایی برای تبلیغات در اینستاگرام به شما آموزش خواهیم داد.

مقالهاستراتژی تبلیغات در اینستاگرام کمک زیادی به برنامه ریزی برای چگونگی تبلیغات خواهد کرد.

قواعد و اصول تبلیغات در اینستاگرام

یادتان باشد که برای تبلیغات در هر برنامه ای باید قبل از شروع به تبلیغات یک برنامه ریزی خوب برای خود داشته باشید. اما این برنامه ریزی شامل چه مراحلی است؟ در زیر این مراحل را بخوانید:

  1. قبل از تبلیغات باید خوب کسب و کار خود را بررسی کنید و ببینید هدف شما از تبلیغات چیست؟ آیای محصول جدید تبلیغ می‌کنید و یا برند خود را می‌خواهید معروف تر کنید؟ شاید هم بخواهید تخفیفات خود را تبلیغ کنید؟ باید کاملا مشخص کنید که چرا برای این کار هزینه می‌کنید.
  2. بودجه شما چقدر است. و با توجه به بودجه چه نوع تبلیغاتی برای شما مناسب است
  3. تبلیغات را به چه کسی و یا چه شرکتی بسپاریم
  4. امادگی بعد از تبلیغات را هم فراموش نکنید

یک نکته خیلی مهم:

یادتان باشد شما در فضای مجازی قرار است تبلیغات کنید پس باید همه چیز در مورد نگاه اول به تبلیغات را بدانید. مخاطب شما منتظر یک کار ویژه و خاص است وگرنه دنبای مجازی پر از تبلیغات و معرفی انواع محصولات است.

تعامل در اینستاگرام

روش اول اینکه میتوانید از امکاناتی که خود برنامه اینستاگرام در اختیارتون قرار داده استفاده کنید که یکی از آنها بیزینسی کردن اکانت اینستاگرامتون هستش که دو دکمه در پروفایل شما اضافه میشود که میتوانید در دکمه ها شماره تماس خود را قرار دهید که این امکان را به کاربران میدهد که با ضربه زدن روی دکمه به شما پیام دهند یا تماس بگیرند و یا حتی به شما ایمیل بزنند.به جزاین امکانات میتوانید میزان تعامل با پیجتون هم از طریق آماری که در insights برایتان نمایش میدهد ببینید.که با آن آمار میتوانید متوجه شوید که کدام پست ومحتوای شما برای کاربران جذاب یا مفید بوده است.روش های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در پیج های بزرگ با فالوورهای واقعی

روش دوم این که شما میتوانید با پرداخت هزینه ای به پیج های تاثیرگذاردراینستاگرام تبلیغات کنید و به راحتی فالوورهای خود را بالا ببرید و در نتیجه به فروش بیشتر برسید.
در اینستاگرام تبلیغات چند نوع دارد.
تبلیغات دقیقه ای، ساعتی، یا حتی ثابت

تبلیغات دقیقه ای

در اینستاگرام هربار که عکس یا فیلمی نمایش داده میشود به تعداد Impressions آن پست اضافه میشود.
(Impressions تعداد دفعاتی که پست شما توسط شخصی دیده می شود که امکان دارد هر شخص چندبارپست شما را مشاهده کند که این کار یک Impression به پست اضافه میکند( که با توجه به این موضوع میتوانید تبلیغ خود را مثلا به مدت 1 دقیقه درپیج های پرطرفداربدهید تا برای شما به نمایش بگذارند.

تبلیغات ساعتی یا ثابت

این تبلیغات به این صورت است که شما با پرداخت هزینه ای به اینسفلوئنسرها یا پیج های بزرگ از آنها میخواهید عکس یا ویدئوشمارا برای چند ساعت یا حتی به صورت ثابت در پیج خود انتشار دهند.
نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که بعضی افراد سواستفاده گر با روش هایی از جمله خریدن فالوورفیک و خریدن لایک و ویو بازدید خود را به صورت فیک بالا میبرند و با گرفتن تبلیغات شما وگرفتن هزینه های اضافی شما را فریب میدهند.
به همین دلایل باید حواس خودرا خیلی جمع کنید و اول تحقیق کنید که پیجی که انتخاب میکنید اعتبارداشته باشد و شناخته شده باشد.که اگر خودتان تخصصی در این زمینه ندارید میتوانید از تیم آوش تک کمک بگیرید ما به شما مشاوره رایگان خواهیم داد.فقط کافیه با مشاورین ما تماس بگیرید. تبلیغات در اینستاگرام نیازمند دانش زیادی است مقاله استراتژی تبلیغات در اینستاگرام را از دست ندهید.

تبلیغات متوالی

اگر برای تبلیغ محصولی مجموعه‌ای از عکس‌ها یا ویدیوهای چند دقیقه‌ای در اختیار دارید می‌توانید از این تبلیغ استفاده کنید. در تبلیغات متوالی شما مجموعه استوری یا یک مجموعه پست دنباله دار را در اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارید.

خب حالا چجوری تولید محتوا برای تبلیغات در اینستاگرام کنیم؟

تعیین محتوا برای پیج اینستاگرام شما از نکات مهم است که باید به آن توجه بسیاری کرد مثلا اگر شما پیجی دارید که درآن لباس میفروشید و در آن پست هایی که در مورد غذا یا معرفی محصولات خانگی است بگذارید نمیتوانید در آن پیج موفق شوید.
برای اینکه بتوانید موفق شوید باید اول محتوای خود را مشخص کنید که چه نوعی هستش و از چه عکس ها و فیلم هایی میخواهید استفاده کنید چند نوع محتوا وجود دارد:
محتوای محصولی، محتوای فرهنگی، محتوایی که شخص تولید میکند.روش های تبلیغات در اینستاگرام

محتوای محصولی در اینستاگرام:

محتوایی است که حول محور محصولات میچرخد و صاحب کسب و کار بیشتر در آن از محصولات عکس و فیلم میگذارد و به راحتی میتواند در اینستاگرام خرید و فروش انجام دهد و با نوشتن یک کپشن جذاب کاربران را جذب کند.که این کار یکی از کارهای متداول در اینستاگرام است.

محتوای فرهنگی در اینستاگرام:

در این نوع محتوا شما نه محصولی برای فروش دارید که خاص باشد و نه برند یا فروشگاهی دارید که معرفی کنید پس باید اول برای خود برند سازی کنید و کسب و کاری که میخواهید راه بندازید را معرفی کنید و با معرفی جاهای دیدنی و مناطق خاص کار خود را شروع کنید.

ترکیب محتوای محصولی و فرهنگی در اینستاگرام:

اگر بتوانید این دو محتوا را در اینستاگرام به درستی باهم ترکیب کنید میتوانید به پیشرفت برسید یعنی هم از محصولاتی که دارید محتواسازی کنید و هم به برندسازی خود برسید.
محتوایی که شخص تولید میکند:
اگر کسب و کار شما به میزانی مشتریان خود را دارد میتوانید ازمحتوایاتی که مخاطبانتان استفاده میکنند بهره گیرید و از مطالب آنها استفاده کنید.
در مراحل بعدی شما باید برای محتواگذاری در اینستاگرام برنامه ریزی کنید
در اینستاگرام پست ها به صورت تعاملی شده اند به این صورت که در هوم افراد پست هایی که بیشتر میبیند و با آنها ارتباط بیشتری برقرار میکنند نمایش داده میشوند. پس شما میتوانید با ارسال مدام پست فعالیت خود را به کاربران نشان دهید تا بتوانید از طریق اینستاگرام بیشتر دیده شوید.در این صورت شما میتوانید یک پیج فعال به روز باشید و با این کار میتوانید کاربران را به فالو کردن و یا لایک کردن مطالب خود ترغیب کنید.
میتوانید برای برنامه ریزی کردن پست ها از ابزارهایی مثل buffer و یا از later استفاده کنید تا وقت کافی برای عکس گرفتن و ادیت عکس ها پیدا کنید. تعداد پست هایی که میگذارید به خودتان بستگی دارد ولی روی نظم گذاشتن آنها بسیار مهم است برای مثال میتوانید هر 2 روز یکبار به صورت مرتب پست بگذارید وبه گونه ای نباشد که 1 هفته که پست گذاشتید بعد 3 هفته هیچ فعالیتی انجام ندهید. زمانبندی پست ها هم با توجه به آنلاینی کاربران و زمانی که بیشترین تعامل را با مخاطبان دارید بگذارید ببینید که بازار هدف شما در چه زمانهایی بیشترین فعالیت را دارند تا شما بتوانید در آن زمانها پست های خود را انتشار دهید و به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی هستش که بر اساس تولید محتواست. مخاطبان به سمت محتوایی جذب میشوند که برایشان جذاب باشد پس اگر محتوای جذابی بگذارید بیشتر دیده خواهید شد.اگردوست داریدکه بیشتر در مورد بازاریابی بدانید مقاله استراتژی بازاریابی در اینستاگرام را از دست ندهید.روش های تبلیغات در اینستاگرام

روش هایی برای تولید محتوا

کیفیت در عکس ها بسیار مهم است اگر بتوانید از محصولاتتان با دوربین های حرفه ای عکس با کیفیت بگیرید خیلی در جذب مشتری به شما کمک خواهد کرد ولی اگر فعلا امکان داشتن یک دوربین را ندارید میتوانید با گوشی خود عکاسی کنید امروزه گوشی ها هم میتوانند با کیفیت بالایی عکاسی کنند فقط باید در نظر بگیرید که نور و محیطی که انتخاب میکنید مناسب باشد. مقاله استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام  را بخوانید.

ادیت مناسب عکس در اینستاگرام

برای ادیت کردن عکس هایتان میتوانید از برنامه های مختلفی که برای ادیت عکس و فیلم موجود است استفاده کنید.
میتوانید از برنامه هایی مثل Aviary, VSCO استفاده کنید. تا عکس هایتان را کمی افکت دهید.ولی باید حواستان باشد که عکس حالت طبیعی خود را داشته باشد و با ادیت ها به عکس مصنوعی تبدیل نشود.سعی کنید یک فیلتر را بر روی عکس ها اعمال کنید که پست ها از یک نظمی پیروی کنند.

کپشن نوشتن در اینستاگرام

اگر میخواهید در اینستاگرام تبلیغ کنید باید کپشنی که مینویسید به گونه ای باشد که بتواند کاربر را جذب کند که از شما خرید انجام دهد مطمئن شوید که اطلاعات کاملی را به کاربر میدهید.

هشتگ گذاری درست در اینستاگرام

هشتگ ها در اینستاگرام نقش بسیار مهمی دارند زیرا با استفاده از آنها میتوانید به پست ها و بخش های مرتبطی که شما دنبالش میگردید را به راحتی پیدا کنید.شما میتوانید از هشتگ هایی که در بین کاریران از محبوبیت بیشتری یرخورداراست استفاده کنید. هشتگ هایی که مربوط به جنس یا محصولی که میفروشید است یا هرهشتگی که به آن علاقه دارید را میتوانید دردرکپشن بگذارید تا کاربران بتوانند با سرچ در اینستاگرام آنها را پیدا کنند.بدنیست که مقاله استراژی هشتگ گذاری را بخوانید.روش های تبلیغات در اینستاگرام

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام سعی دارد که بهترین به روزرسانی را برای خود داشته باشد که یکی از آپدیت هایی که بسیارهم کارآمد بود استوری اینستاگرام بود. مقاله استراتژی بازاریابی در اینستاگرام را از دست ندهید. حالا کاری هم به این نداریم که از برنامه اسنپ چت تقلید کرد ولی این قابلیت باعث شد تا افراد بتوانند بیشتر با کاربران خود ارتباط برقرار کنند به دوراز فیلتر و ادیت هایی که در پست هایشان به کار میبرند و شکل واقعی تری از خود یا محصولات را به نمایش بگذارند.استوری ها همیشه در بالای صفحه قراردارند و دسترسی به آنها بسیارآسان است و شما با گذاشتن استوری های مرتب میتوانید بیشتر دیده شوید.

لایو اینستاگرام

اگرشما فالوورهای زیاد و ثابتی دارید لایو گرفتن میتواند به شما خیلی کمک کند و تاثیر خیلی زیادی در جلب اعتماد افراد داشته باشد مانند استوری که در بالای home شما قرار دارد ویدئوهای لایو شما هم در بالای صفحه قبل از استوری های فالوورهای شما قرار میگیرد.شما میتوانید از لایوهایتان برای نمایش جنس های جدید یا حتی دکورهای جدیدی که میزنید استفاده کنید و برای مخاطبانتان ویدئو بگیرید.این یک راه است که شما با مخاطبانتان میتوانید ارتباط خیلی نزدیکی برقرارکنید.

برگزاری مسابقه در اینستاگرام

برگزاری مسابقه در اینستاگرام یکی از روش‌های متداول برای آشنایی دیگر مخاطبان با پیج ما و بازاریابی و افزایش فالوور در اینستاگرام است. در این روش یک کمپین تبلیغاتی برنامه ریزی می‌شود و در ازای تگ کردن، استوری کردن پیج، خرید از محصول و هر روش دیگری به افزایش فالور و افزایش خرید از پیج ما اضافه کند به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود. حتما توجه کنید که در این روش حتما جوایز واقعی باشد و مراحل قرعه کشی به فالوورها نمایش داده شود.

 

حتما?? نظراتتون رو پایین همین مقاله برامون بنویسید??

انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام چیست؟ ⭐

تبلیغات دقیقه ای در اینستاگرام هربار که عکس یا فیلمی نمایش داده میشود به تعداد Impressions آن پست اضافه میشود. (Impressions تعداد دفعاتی که پست شما توسط شخصی دیده می شود که امکان دارد هر شخص چندبارپست شما را مشاهده کند که این کار یک Impression به پست اضافه میکند( که با توجه به این موضوع میتوانید تبلیغ خود را مثلا به مدت 1 دقیقه درپیج های پرطرفداربدهید تا برای شما به نمایش بگذارند. اما این یک نوع است ادامه را در مقاله بخوانید

چرا باید در اینستاگرام تبلیغات انجام دهیم؟⭐⭐

اگر به زنده ماندن کسب و کارتان علاقمند هستید باید تبلیغات را در کنار تولید محتوا انجام دهید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقد است؟ ⭐⭐⭐

برای تبلیغات در این برنامه نیازی نیست میلیون ها تومان خرج کنید. مقاله را بخوانید تا بهتر متوجه این موضوع شوید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها