مزایای طراحی سایت برای پیشرفت تضمینی کسب و کارها

مزایای طراحی سایت

مزایای طراحی سایت چیست؟ موضوعی است که در این مقاله می‌خواهیم به آن بپردازیم و 0 تا 100 موضوع را باهم بررسی کنیم و ببینیم آیا ارزش دارد برای کسب و کار خودمان سایت طراحی کنیم و یا نه! پس اگر شما هم علاقه دارید بدانید مزایای طراحی سایت چی هست به شما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

داشتن سایت چه سودی دارد

خیلی راحت و با یک مثال ساده و به دور از بحث های تخصصی می‌خواهیم به شما بگوییم داشتن سایت چه سودی دارد:

همین حالا که شما دارید این مقاله را مطالعه می‌کنید بدنبال نیازی بودید که آن را رفع کنید و جوابی برای سوال خود پیدا کنید که مزایای طراحی سایت چیست؟

و برای اینکار با گوشی و یا سیستم کامپیوتری داخل گوگل سرچ کرده و به سایت ما و به این مقاله رسیده اید و اگر این مقاله جواب سوال شما را به راحتی بدهد و شما جواب سوال خود را بگیرید ترجیح می‌دهید باقی مقاله ها  را هم مطالعه کنید و یا حتی علاقه داشته باشید که با ما همکاری کنید.

همچنین ممکن است شما از هر کجای ایران و جهان باشید و ممکن است الان که این مقاله را مطالعه می‌کنید ساعت 3 شب باشد و یا 6 صبح و یا هر زمانی!!

فکر می‌کنم متوجه قضیه شدید!

شما برای اینکه جوابی برای سوال خود پیدا کنید لباس به تن نکرده و به خیابان نرفته‌اید که دنبال یک شرکت طراحی سایت بگردید تا جواب سوالتان را بدهند. با یک سرچ ساده داخل گوگل توانستید برای سوال خود جواب پیدا کنید.

روزانه هزاران نفر به دنبال محصول، خدمات و سرویس هایی هستند که از آن استفاده کنند و نیاز خود را رفع کنند برای رفع نیاز مثل شما داخل گوگل سرچ می‌کنند تا فروشگاه، شرکت و محصولی مورد نظرشان پیدا کرده و تهیه کنند.

همین مثال می‌تواند دلیل محکمی باشد که شما برای کسب و کار خودتون سایت طراحی کنید. تا بتوانید پاسخگوی مخاطبانتان باشید و نیازهای آنها را رفع کنید و درآمدهای چند برابری داشته باشید.

یک مقاله کامل و مفصل درباره اینکه چرا باید سایت داشته باشیم؟ منتشر کرده ایم که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما مطالعه کنید.

در ادامه مزایای انواع مختلف وبسایت ها را با هم بررسی می‌کنیم.

مزایای طراحی سایت شرکتی

اگر شما برای شرکت خود وبسایتی طراحی نکنید محکوم به این خواهید بود که مشتریان کمتری داشته باشید و فقط می‌توانید در منطقه ای که دفتر شرکت در آن قرار دارد سرویس دهی انجام دهید و محدود به زمان و مکان خاصی باشید.

برای اینکه برند شما شناخته شود باید هزینه های هنگفتی را برای تبلیغات سطح شهری، بنری، چاپ کاتالوگ و غیر… بپردازید.

شرکت شما تایم کاری مشخصی دارد مثلا از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و بعد از این تایم شما قادر به سرویس دهی به مشتریان خودتان نخواهید بود و مشتریانتان برای کسب اطلاعات درباره شرکت باید منتظر بمانند تا تایم کاری شما شروع شود و آن زمان بصورت حضوری مراجعه کنند.

مزایای سایت فروشگاهی

اما اگر شما یک وبسایت داشته باشید به راحتی می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی مشتریان خود را ساپورت کنید.

و مشتریان شما هر زمانی که بخواهند می‌توانند به وب سایت شرکت شما رجوع کرده و درباره شرکت شما و خدماتی که ارائه می‌کنید اطلاعات کسب کنند.

مشتریان شما محدود به یک شهر و یا منطقه خاصی نخواهند بود و از هر کجای کشور می‌توانند به سایت مراجعه کنند و از خدمات شما استفاده کنند.

شما به راحتی می‌توانید سایت خود را روی یکسری از کلمات کلیدی که برای شما مهم هستند و بیشتر مخاطبان شما از طریق آن کلمات داخل اینترنت سرچ می‌کنند و پیدا می‌کنند سایت را سئو کنید و در صفحه اول گوگل باشید.

در خصوص کلمات کلیدی مقاله چگونه کلمه کلیدی انتخاب کنیم؟ را مطالعه نمایید.

بوسیله سایت شرکتی شما قادر خواهید بود مشتریان خودتان را چند برابر کنید و برند خود را در اینترنت مطرح کنید و مشتریان شما را به رقیبانتان ترجیح دهند و از خدمات شما استفاده کنند.

برای طراحی سایت شرکتی میتوانید از تیم آوش تک مشاوره رایگان بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنیم و به شما بگوییم از کجا باید شروع کنید.

مزایای طراحی سایت خبری

شما با کمک سایت خبری می‌توانید اخباره حوزه های مختلف را پوشش دهید و در یک سایت خبری که صاحب امتیاز آن خودتان هستید منتشر کنید و از طریق تبلیغ های آنلاین در سایت کسب درآمد کنید.

برای اینکه شما یک سایت خبری راه اندازی کنید نیاز به دفتر و مکان خاصی ندارید و کلیه کارهای شما توسط یک سیستم کامپیوتری و با یک خط اینترنت انجام می‌شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک زمینه کاری مشخص کنید و در آن فعالیت کنید.

مانند سایت زومیت که یک سایت خبری است و در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت و تولید محتوا می‌کند.

شما هم به راحتی می‌توانید با راه اندازی یک سایت خبری از مزایای آن بهره مند شوید مزایا سایت خبری می‌توان به تبلیغات آنلاین آن اشاره کرد که در تصویر زیر بخشی از درآمدهای زومیت که فقط از طریق تبلیغات بنری کسب می‌کند را ببینید.

درآمد زومیت از تبلیغات بنری

این تصویر فقط بخشی از درآمد سایت زومیت محسوب می‌شود. شما هم اگر تصمیم به طراحی سایت خبری دارید به راحتی می‌توانید اقدام کنید و از طریق سایت خبری خودتان کسب درآمد کنید.

برای طراحی سایت خبری و اینکه  از کجا باید شروع کنید می‌توانید از مشاوره رایگان آوش تک استفاده کنید.

مزایای طراحی سایت شخصی

با کمک سایت شخصی شما می‌توانید یک رزومه آنلاین برای خود داشته باشید تا فقط با ارائه آدرس سایت رزومه شما در دسترس باشد.

همچنین می‌توانید با سایت شخصی خدماتی که ارائه می‌کنید و یا تخصصی که دارید را در اینترنت به اشتراک بگذارید.

مزایای سایت شخصی

بیشترین کارایی سایت شخصی ارائه نمونه کارهای شخصی و رزومه است. مانند سایت شخصی خوانندگان که موزیک  های خودشان و همچنین اطلاع رسانی ها را از طریق سایت با مخاطبان خود با اشتراک می‌گذارند.

شما هم می‌توانید برای خود سایت شخصی داشته باشید و اگر هنرمند هستید هنرهای خودتان را در سایت خود با مخاطبانتان به اشتراک بزارید و از طریق سایت شخصی سفارش بگیرید و کسب درآمد کنید.

برای طراحی سایت شخصی میتوانید از تیم آوش تک مشاوره رایگان بگیرید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

درآمدهای سایت های فروشگاهی به مراتب از فروشگاه سنتی بیشتر است و درآمدهای بسیاری زیادی را از طریق سایت فروشگاهی عاید خود می‌کنند.

از مزایای سایت فروشگاهی می‌توان به همیشه آنلاین و در دسترس بودن آن اشاره کرد  و 24 ساعته فعال است و به راحتی مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین ثبت سفارش کنند.

از مزایای دیگر سایت فروشگاهی می‌توان به محدود نبودن به مکان و شهر خاصی اشاره کرد. مخاطبان شما در هر شهر و کشوری باشند به راحتی به سایت فروشگاهی شما دسترسی دارند و می‌توانند خرید آنلاین انجام دهند.

مزایای سایت فروشگاهی

با سایت فروشگاهی برند مخصوص خود را خواهید داشت مانند دیجی کالا

از مزایای دیگر سایت فروشگاهی می‌توان به نیاز نداشتن به کالا دانست شما به راحتی بدون اینکه بخواهید کلی هزینه جنس بدهید تا در سایت خود به فروش برسانید می‌توانید با یک تولیدی همکاری کنید و به ازای فروش از تولیدی خرید کنید. و برای مشتریانتان ارسال کنید.

و هزینه جنس را برای طراحی سایت و سئو سایت خود کنار بگذارید و سایتتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

برای مشاوره راه اندازی سایت فروشگاهی میتوانید با کارشناسان آوش تک در ارتباط باشید تا کامل و رایگان راهنمایی کنند.

مزایای طراحی سایت تک صفحه‌ای

سایت‌های تک صفحه‌ای به سایت‌هایی می‌گویند که تمام محتوای آن‌ها در یک صفحه نمایش داده می‌شود. سایت‌های تک صفحه‌ای سایت‌های جذابی هستند که مخاطب را به خوبی و آسانی جذب می‌کنند. در این سایت‌ها کل سایت به جای اینکه در صفحات مختلف و متعدد باشد در یک صفحه خلاصه می‌شود. سایت‌های تک صفحه‌ای تجربه کاربری آسان‌تری، مخصوصا در گوشی‌های موبایل، دارند.

اگر دوست دارید درمورد سایت‌های تک صفحه‌ای بیشتر بدانید مقاله هزینه طراحی سایت تک صفحه ای را مطالعه کنید.

مقاله چگونه طراحی سایت را شروع کنیم؟ راهنمای شما برای داشتن یک وبسایت است. همچنین اگر قصد سپردن طراحی وبسایت به شرکت را دارید می‌توانید در مطلب هزینه طراحی سایت با وردپرس قیمت‌ها را مطالعه نمایید.

کلام آخر

هر کدام از انواع سایت ها مزایای بخصوص خود را دارند و هر کدام در جایگاه خودش می‌تواند بهترین کارایی را برای شخص، شرکت و یا فروشگاه داشته باشد. اگر هنوز برای آنلاین کردن کسب و کار خود اقدامی نکرده اید به شما پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریع تر اقدام کنید و از این قافله عقب نمانید چون رقیبان شما در حال فعالیت در بستر اینترنت هستند و درآمدهای میلیونی از طریق سایت کسب می‌کنند. چرا شما همچین درآمدهایی نداشته باشید؟ چرا شما نباید تو شرایطی که بیماری کرونا کسب و کارهای سنتی را فلج کرده درآمد نداشته باشید؟

در نتیجه هر چه زودتر به فکر باشید اگر هم نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید می‌توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید تا کامل راهنمای کنیم که چجوری و از کجا باید شروع کنید.

داشتن سایت چه سودی دارد ⭐

همین حالا که شما دارید این مقاله را مطالعه میکنید بدنبال نیازی بودید که آن را رفع کنید و جوابی برای سوال خود پیدا کنید که مزایای طراحی سایت چیست و برای اینکار با گوشی و یا سیستم کامپیوتری داخل گوگل سرچ کرده و به سایت ما و به این مقاله رسیده اید و اگر این مقاله جواب سوال شما را به راحتی بدهید و شما جواب سوال خود را بگیرید ترجیح میدهید باقی مقاله ها رو هم مطالعه کنید و یا حتی علاقه داشته باشید که با ما همکاری کنید. همچنین ممکن است شما از هر کجای ایران و جهان باشید و ممکن است الان که این مقاله را میخوانید سایت 3 شب باشد و یا 6 صبح و یا هر زمانی! همچنین مزایای دیگری که در سایت درج شده

مزایای طراحی سایت شرکتی ⭐⭐

اگر شما برای شرکت خود وبسایتی طراحی نکنید محکوم به این خواهید بود که مشتریان کمتری داشته باشید و فقط بتوانید منطقه ای که دفتر شرکت در آن قرار دارد سرویس دهی انجام دهید و محدود به زمان و مکان خاصی باشید. برای اینکه برند شما شناخته شود باید هزینه های هنگفتی را برای تبلیغات سطح شهری، بنری، چاپ کاتالوگ و غیر… بپردازید. همه مزایا را در مقاله بخوانید

مزایای طراحی سایت فروشگاهی ⭐⭐⭐

درآمدهای سایت های فروشگاهی به مراتب از فروشگاه سنتی بیشتر است و درآمدهای بسیاری زیادی را از طریق سایت فروشگاهی عاید خود میکنند. از مزایای سایت فروشگاهی میتوان به همیشه آنلاین و در دسترس بودن آن اشاره کرد و 24 ساعته فعال است و به راحتی مشتریان میتوانند به صورت آنلاین ثبت سفارش کنند. دیگر مزایا را در سایت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها