با آوش تک آشنا شوید

ما یک تیم جوان، با انگیزه و شادی هستیم که فعالیت خودمون رو از مهر ماه  98 شروع کردیم و با تجربه‌ای که طی چندین سال بدست آوردیم تصمیم گرفتیم یک مجموعه‌ای را راه اندازی کنیم به نام آوش تک تا بتوانیم تجربیات موفق خودمان را در اختیار شما قرار دهیم.

ما در آوش تک در چند شاخه فناوری اطلاعات یعنی طراحی سایت و سئو، مدیریت فروش و بازاریابی فعالیت داریم و روز به روز به اطلاعات و دانش خود اضافه میکنیم و همیشه تلاش میکنیم بروز باشیم.

درباره آوش تک
چشم انداز آوش تک

چشم انداز آوش تک

ما تصمیم داریم تو حوزه فعالیت خودمون بهترین باشیم و بر این تصمیم بشدت مصمم هستیم و همچنین علاقه‌مند هستیم دانش خودمون رو انتقال بدیم و همسو با پیشرفت خودمان به علاقه‌مندان این حوزه نیز کمک کنیم تا پیشرفت کنند.
ما میخواهیم مجموعه خودمون رو به مرور زمان بزرگتر کنیم و همچنین با دانش و تجربه‌ای که داریم به کسب و کارها کمک کنیم تا در حوزه فعالیت خود بهترین باشند و همچنین در کنار بهترین بودن با کمترین بودجه بیشترین بهره‌وری را برای شرکت و یا سازمان شما ایجاد کنیم.

اهداف آوش تک

ما در راس هدفامون رضایت مشتری جا داره و بیشتر تلاشمان این است که مشتری از خدمات‌مان راضی باشد و فقط به فکر جیب خودمون نیستیم و میخواهیم شما معرف ما باشید.

میخواهیم از کوچک ترین تا بزرگترین مشکل خود را در زمینه های شبکه، طراحی سایت، سئو و بازاریابی و فروش با ما در میان بگذارید و از مشاوره‌های رایگان ما استفاده کنید تا مثل آب خوردن برایتان حل کنیم.

ما میخواهیم تو حوزه فعالیتمان بزرگترین و بهترین باشیم تنها شرکت و سازمانی میتواند به این درجه برسد که بتواند در درجه اول رضایت مشتری را جلب کند و در درجه دوم دانش کافی در زمینه فعالیتش داشته باشد. تمامی کارمندان آوش تک به این امر آگاه هستند.

ما در مجموعه آوش تک به هیچ چالش جدیدی در حوزه فعالیتمان نه نخواهیم گفت و تیم آوش تک همیشه به آخرین و بروز ترین سلاح ها مسلح است. 😎

اهداف آوش تک
ارزش های آوش تک

ارزش‌های آوش تک

  • رضایت مشتری که در وهله اول قرار دارد و تمام تلاش برای کسب این رضایت است در کنار حس خوب همکاری
  • همیشه بروز هستیم همیشه در حال آپدیت کردن دانش خودمان هستیم و یادگیری برایمان هیچ مرزی ندارد
  • تیم خلاق و حرفه‌ای در حوزه فعالیتمان داریم
  • ما به قول‌هایی که به مشتری میدهیم متعهد هستیم

همکاری با تیم ما مساوی است با برنده بودن مشتری (همیشه شما برنده خواهید بود)

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی