طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت در غرب تهران به مشاغل و کسب و کارهای این منطقه کمک می‌کند تا حرفه خود را به همه مردم پایتخت معرفی کنند.

طراحی سایت ابزاری کاربردی در دست صاحبین مشاغل است تا آن‌ها بتوانند با استفاده از این ابزار کسب و کار خود را زیر و رو کنند.

کسب و کارها و مشاغلی که در منطقه غرب تهران وجود دارند، با طراحی سایت در تهران می‌توانند دامنه فعالیت خود را از این ناحیه گسترده‌تر کنند و در سراسر پایتخت شناخته شوند.

اما طراحی وب سایت در غرب تهران چه کمکی به مشاغل این منطقه می‌کند؟ برای طراحی سایت در غرب تهران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چگونه بهترین شرکت طراحی سایت غرب تهران را شناسایی کنیم؟ طراحی سایت چرا تا این اندازه اهمیت دارد؟

در این مقاله قرار است به سوالات بالا پاسخ دهیم؛ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

طراحی سایت در غرب تهران

محله‌های غرب تهران، از لحاظ تجاری اهمیت بسیار زیادی دارند. مهم‌ترین برج‌های تجاری و اداری، مال‌ها و شرکت‌های پایتخت در این منطقه سکونت دارند.

اینکه شما صاحب یک مغازه کوچک در یکی از  این محله‌ها باشید یا صاحب یک شرکت تجاری مهم در یکی از برج‌های اداری این منطقه باشید؛ تفاوتی نمی‌کند. در هر صورت طراحی سایت برای کسب و کار شما از مهم‌ترین الزامات تبلیغات در دنیای امروز است.

امروزه اینترنت به مرجع مردم در تمامی مسائل تبدیل شده است. افراد هنگامی که سوالی یا نیازی برایشان پیش می‌آید ابتدا در اینترنت به دنبال پاسخ می‌گردند. در این شرایط حضور کسب و کارها در وب به آن‌‌ها این فرصت را می‌دهد تا کاربران زیادی را به سمت محصول یا خدمت خود هدایت کنند.

طراحی سایت غرب تهران

حضور کسب و کارها در اینترنت مانند شناسنامه حرفه شماست. کاربران نام شما را در اینترنت جست و جو می‌کنند و با بررسی صفحات و شناسه‌های اینترنتی شما، درمورد استفاده یا خرید خدمات و محصولات شما تصمیم گیری می‌کنند.

طراحی سایت به شما این امکان را می‌دهد تا برای کسب و کار خود برند سازی کنید. با طراحی وب سایت برای حرفه خود می‌توانید افراد زیادی را از فعالیتتان آگاه کنید، فعالیت مستمر در سایت نیز به شما این امکان را می‌دهد تا نام خود را در ذهن مخاطبان حک کنید.

اگر شما صاحب کسب و کاری در غرب تهران هستید با طراحی سایت می‌توانید محصولات و خدمات خود را به تمام نقاط پایتخت و حتی سرتاسر کشور معرفی کنید. طراحی سایت شما را از قید محدودیت‌های جغرافیایی رها می‌کند به شما این فرصت را می‌دهد تا محصولتان را در جایی فراتر از نقطه سکونت خود ارائه دهید.

طراحی سایت در غرب تهران، چه تاثیری بر روی مشاغل این منطقه می‌گذارد؟

تاسیس یک نمایندگی فیزیکی یا یک شعبه از حرفه ما یکی از راه‌های توسعه کسب و کار است. اما این راه هزینه‌های بسیاری برای ما دارد. از طرفی راه اندازی یک نمایندگی فیزیکی، تنها محدود به یک نقطه جغرافیایی خاص است. و حتی اگر نمایندگی ما در بهترین نقطه شهر وجود داشته باشد، در روز چند نفر مراجعه کننده و مشتری می‌تواند داشته باشد؟

ساخت یک وب سایت حرفه ای و اصولی مانند تاسیس یک نمایندگی برای کسب و کارها است. با این تفاوت که این نمایندگی اینترنتی:

  • محدود به یک نقطه جغرافیایی خاص نیست و از هر جایی که اینترنت به علاوه گوشی هوشمند یا کامپیوتر و لپ تاپ وجود داشته باشد شعبه شما نیز قابل دسترسی است.
  • تعطیلی ندارد. در شعبه فیزیکی شما تنها می‌توانید هشت ساعت کاری فعالیت داشته باشید. اما سایت شما 24 ساعته و هفت روز هفته، بدون تعطیلی، پاسخگوی مراجعان و مشتریان شما است.
  • هزینه راه اندازی بسیار کمی دارد. شما با صرف هزینه خیلی کم می‌توانید یک سایت طراحی کنید که همه جا قابل دسترسی باشد.

طراحی وب سایت وردپرسی غرب تهران

مردم برای مراجعه به یک شرکت‌ها یا خرید و استفاده از محصول یا خدماتی نیاز به فضایی دارند که محصول خدمات شما به خوبی معرفی، نقد و بررسی شده باشد.

وبسایت این فضا را در اختیار شما قرار می‌دهد تا محصول خود را به خوبی معرفی کنید و کاربران نیز محصول شما را به دقت بررسی کنند.

انواع طراحی سایت‌های کاربردی در غرب تهران

طراحی سایت با توجه به نوع کسب و کار و حرفه شما می‌تواند به انواع مختلفی تقسیم شود. طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس از رایج‌ترین و کاربردی‌ترین مدل‌های طراحی سایت است.

طراحی سایت با وردپرس نسبت به طراحی سایت با کدنویسی ارزان‌‌تر و آسان‌تر است. طراحی سایت با سیستم‌ مدیریت محتوا این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به کدنویسی هر تغییری که نیاز دارید در سایت اعمال کنید. اما در سایت‌هایی که با کدنویسی طراحی شده اند، برای کوچک‌ترین تغییر یا به روز رسانی باید به صورت اختصاصی کد نویسی کنید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس بهترین گزینه ساخت سایت برای مشاغل و حرفه‌هاست. در غرب تهران با توجه به نوع فعالیت و شغل خود می‌توانید، وب سایت با وردپرس بسازید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، بوتیک‌ها، حتی کسب و کارهای خانگی در غرب تهران یا هر شغل دیگری که محصول یا خدمتی برای فروش دارد، با طراحی سایت فروشگاهی می‌توانند مشتریان و سود خود را چندین برابر کنند.

با طراحی سایت فروشگاهی، نه تنها می‌توانیم مشتریانی از نقاط جغرافیایی دورتر جذب کنیم، بلکه در جذب مشتریان محلی نیز می‌توانیم موفق عمل کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی غرب تهران

درصد زیادی از سرچ‌ها در گوگل را، جست و جوهای محلی تشکیل می‌دهند. برای مثال کسی که در صادقیه زندگی می‌کند برای خرید کیف و کفش، در اینترنت عبارت «مغازه کیف و کفش فروشی در صادقیه» را جست و جو می‌کند. در این موقعیت اگر شما صاحب یک مغازه کیف و کفش فروشی در همان منطقه داشته باشید و اطلاعاتی از شما در اینترنت موجود نباشد، به راحتی این مشتری و خیلی از مشتریان دیگر را از دست می‌دهید.

طراحی سایت شرکتی و سازمانی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت‌ها، اداره‌ها و سازمان‌ها مانند راه اندازی یک نمایندگی از شغل شما در اینترنت است. با طراحی سایت شرکتی شما می‌توانید برای شرکت خود برند سازی کنید. ساخت وب سایت این فرصت را فراهم می‌کند تا مراجعین 24 ساعته، با شما در ارتباط باشند.

از طرفی طراحی سایت برای سازمان‌ها و شرکت‌ها باعث می‌شود تا از حجم کار آن‌ها کم شود و ارباب رجوع به آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

با طراحی سایت سازمانی یا شرکتی شما می‌توانید:

  • سازمان یا شرکت خود را معرفی کنید
  • اخبار، اطلاعیه‌ها و رویدادهای شرکت خود را به اطلاع عموم برسانید
  • برای بهبود عملکرد خود امکان نظرسنجی در سایت قرار دهید
  • بخش‌های مختلف شرکت و اداره را به مردم معرفی کنید

طراحی سایت شخصی / رزومه ای

طراحی سایت فقط مختص کسب و کارها و مشاغل نیست. شما می‌توانید برای شخص خودتان نیز سایت داشته باشید. در واقع طراحی سایت شخصی مانند ایجاد یک رزومه آنلاین است.

طراحی سایت رزومه ای غرب تهران

شما با طراحی سایت شخصی می‌توانید عقاید، افکار، نظرات و نمونه کارهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. سایت شخصی به شما کمک می‌کند تا آثار، فعالیت‌ها، نظراتتان را دسته بندی و آرشیو کنید.

در وب سایت شخصی/ رزومه ای شما می‌توانید افتخارات، مدارک و گواهینامه‌ها خود را در اختیار عموم قرار دهید.

شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت در غرب تهران

با رونق تبلیغات مدرن و اینترنتی شدن کسب و کارها، شرکت‌های طراحی سایت زیادی نیز تاسیس شده‌اند. طراحی سایت حرفه ای و اصولی تاثیر مستقیمی بر روی کسب و کار و فعالیت ما دارد. یک سایت قدرتمند می‌تواند سود ما را چندین برابر کند، از طرف دیگر یک سایت ضعیف و غیر حرفه ای به فعالیت ما آسیب و ضرر می‌رساند.

برای شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت غرب تهران شما باید:

پکیج‌های طراحی سایت شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید؛ هزینه و خدمات شرکت‌های مختلف را با هم بررسی کنید.

وب سایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت طراحی سایت مورد نظر را به دقت بررسی کنید: وارسی محتوای وب سایت و صفحات مجازی شرکت مورد نظر می‌تواند شناخت و اطلاعات نسبتا خوبی درمورد شرکت طراحی سایت به شما بدهد. شما باید به مسائل فنی سایت، مانند سرعت لود و بالا آمدن و گرافیک سایت نیز دقت کنید.

نمونه کار طراحی سایت شرکت مورد نظر را بررسی کنید: شرکت‌های طراحی سایت معمولا نمونه کارهای خود را در قسمتی از سایتشان نمایش می‌دهند. قبل از سفارش طراحی سایت به شرکتی، ابتدا باید نمونه سایت‌های طراحی شده را از نظر گرافیک، سرعت بارگذاری و کنشگرا بودن سایت را بررسی کنید.

با مشتریان قبلی شرکت ارتباط بگیرید: از روی نمونه کارهای شرکت می‌توانید مشتریان و برندهایی که با آن ها همکاری کرده‌اند را پیدا کنید. از مشتریان سابق شرکت طراحی سایت درمورد پشتیبانی، نحوه برخورد و واکنش شرکت نسبت به نظرات مشتری و مدت زمان تحویل پروژه سوال کنید.

به شرکت طراحی سایت به صورت حضوری سر بزنید: برای مشاوره و سفارش طراحی سایت حتما به شرکت مورد نظر سر بزنید، درمورد پروسه و روند طراحی سایت سوال کنید.

طراحی سایت در غرب تهران با آوش تک

شرکت آوش تک یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت است. ما در آوش تک خدمات مکمل طراحی سایت مانند: سئو، پشتیبانی سایت و دیجیتال مارکتینگ را نیز پوشش می‌دهیم.

برای طراحی سایت با آوش تک، ابتدا یک جلسه مشاوره با شما هماهنگ می‌شود و کسب و کار و هدف شما از طراحی سایت به دقت تحلیل  می‌شود. بعد از آن رفتار رقبای شما بررسی می‌شود و همه این موارد به علاوه نظر و سلیقه شما در یک پروپوزال ثبت می‌شوند.

مشاوره رایگان آوش تک

ما در آوش تک تمام مراحل پروسه طراحی سایت را به اطلاع مشتریان می‌رسانیم و بعد از آن تا دو ماه به صورت رایگان پشتیبانی سایت را برعهده می‌گیریم.

شما می‌توانید از جلسات رایگان ما در زمینه سئو و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ نیز استفاده کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها