طراحی سایت در صادقیه تهران

طراحی سایت در صادقیه

طراحی سایت در صادقیه چه تاثیری روی کسب و کار شما خواهد داشت؟

در این مقاله به مزایا و معایب طراحی سایت در میدان صادقیه تهران می‌پردازیم. همچنین برای شما خواهیم گفت که چقدر هزینه برای طراحی سایت تهران صادقیه لازم است. همراه ما باشید تا انتهای این مطلب تا هم از از هزینه ها و هم از تاثیر داشتن یک وبسایت در کارتان بهره مند شوید.

انواع مدل های طراحی سایت

باید به شما بگوییم که ساختن یکسایت مدل های مختلفی دارد که هرکدام از آنها مربوط به یک نوع کسب و کار می‌باشد. انواع سایتهایی که لازم است بدانید:

طراحی سایت فروشگاهی در صادقیه

سایتهای فروشگاهی همانطور که از اسمشان پیداست برای فروشگاه ها و مجموعه هایی که محصولاتی را برای فروش دارند ساخته می‌شود. اما تفاوت آنها با وبسایتهای شرکتی در ایجاد امکانات یک فروشگاه، مقایسه محصولات، پنل کاربری، سبد خرید، پرداخت پول است.طراحی سایت در صادقیه

طراحی سایت در تهران

این نوع سایت برای شغل های زیر کارایی زیادی دارد:

  1. مغازه داران
  2. فروشگاه ها
  3. شرکتهایی که فروش محصول دارند

طراحی سایت شرکتی در صادقیه

سایتهای شرکتی مختص به معرفی و نوشتن اطلاعات مفیدی از مجموعه و راهنمایی کاربران است. در اینگونه سایتها بیشتر به اطلاعات مفید درباره خود شرکت و حوزه فعالیت شرکتها پرداخته می‌شود. شاید بگویید بلاخره شرکت ها هم محصولاتی را برای فروش دارند.

بله درست است اگر شرکتی محصولاتی را داشته باشد که بتواند به صورت انلاین بفروشد باید قابلیت فروشگاه بر روی آن اجرا شود. اما در بیشتر شرکتها محصولات یا خدمات طوری نیست که بتوان از طریق سایت آنها را بفروش رساند. معمولا مشتری با شرکت تماس می‌گیرد و بعد از همان طریق درخواست کالا یا خدمات مورد نظر را می‌کند.

ساخت سایت خبری

این دسته از سایتها تنها خبرسان هستند و بروزترین و جدیدترین اخبار محصولات یا عموم اخبارها را به اطلاع می‌رسانند.

مزایای طراحی وب سایت میدان صادقیه

شاید بتوان گفت میدان صادقیه یکی از متمرکزترین مناطق در تهران است که فروشگاه ها و شرکتهای مهم در آن ساکن شده اند. درست است که این منطقه رفت و آمد زیادی دارد و مشتریان همیشه در حال خرید از مغازه ها و فروشگاه ها هستند و یا مسیر رفت و آمد برای شرکت داران آسان است، اما در نهایت مشتریهای ما ممکن است در مواقعی نیاز به خرید غیر حضوری و یا دیدن تنوع محصولات در یکجا باشند.

اگر فروشگاه هستید و یا شرکت فرقی ندارد طراحی سایت صادقیه می‌تواند مشتریان بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. از مزایای مهم این کار داشتن اعتبار بیشتر و همچنین در دسترس بودن همیشگی برای مشتریان است.طراحی سایت در صادقیه

همچنین نکته مهم دیگری که در طراحی سایت در صادقیه وجود دارد این است که مشتریان یا کسانی که نیازی به محصول شما دارند نیازشان را در مرورگر (گوگل) نوشته و در انتهای آن محله خود را اضافه می‌کنند . جسستجوی آنها آغاز می‌شود. این نکته یکی از پرسودترین مزایای ساختن یک وبسایت است.

معایب طراحی وب سایت صادقیه

تنها عیبی که می‌توان روی این خدمات گذاشت، اصولی طراحی نشدن و تعداد زیاد شرکتهای طراحی سایت است که بدون در نظر گرفتن منافع مشتری و جهت دریافت پول اقدام به ساخت یکسایت برای مشتریان می‌کنند.

شما هیچ فضای دیگری را نمی‌توانید با سایت مقایسه کنید.

وظایف شرکت طراحی سایت در آریاشهر

شرکت طراحی سایت در صادقیه یا در هر منطقه دیگری که باشد برای شما باید مراحل زیر را در نظر بگیرد:

نیاز سنجی: در این مرحله نیازهای شما بعنوان صاحب کسب و کار باید سنجیده شود و به شما اعلام شود که چه نوع سایتی مناسب شما است.

قرارداد: در مرحله قرارداد باید زمان طراحی، هزینه، امکانات مورد نیاز، وظایف ها و نحوه پرداخت مشخص شود.

تحویل پروژه: سایت شما بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده برای ساخت وبسایت با توجه به تمام اصولی که شما همراه با آن شرکت طراحی به توافق رسیده بودید باید به شما تحویل داده شود.

بهترین شرکت طراحی سایت در زیباشهر

بهترین شرکت ها در این زمینه خصوصیات زیر را خواهند داشت:

  1. مرحله نیازسنجی
  2. داشتن مکان فیزیکی
  3. ارسال قرارداد چه به صورت حضوری یا غیر حضوری
  4. پشتیبانی سایت به صورت ویژه

هزینه طراحی سایت در صادقیه

اگر در صادقیه طراحی سایت را جستجو می‌کنید و به دنبال هزینه های آن هستید، در همین ابتدا باید بگوییم که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. طراحی سایت ارزان در صادقیه نه تنها برای شما مفید نخواهد بود بلکه هزینه بدون بازگشتی را خرج کرده اید. مشاوره رایگان آوش تک

مهمترین نکته سایتهای ارزان، بی کیفیت بودن آنها است. زمانی که شما ساخت سایتتان را به دست فرد یا شرکتهایی که برای سوء استفاده از شما کمین کرده اند می‌سپارید، علاوه بر از دست دادن هزینه علاقه شما نسب به این روش بازاریابی ویژه ا دست خواهید داد.

هزینه های طراحی سایت با وردپرس در آوش تک از 3 میلیون تومان برای سایتهای شرکتی و برای فروشگاهی از 7 میلیون تومان شروع می‌شود.

جمع بندی

درنهایت باید در نظر داشته باشید که هر روش بازاریابی با توجه به اصول و پایه ریزی محکم می‌تواند فروش و اعتبار شما را از صفر به صد برساند. ما در شرکت آوش تک خدمات طراحی سایت را برای شما عزیزان در هر جای ایران که هستید به صورت اختصاصی در نظر گرفته ایم.

از اینکه تا انتهای مقاله را خواندید از شما تشکر می‌کنیم.

حتما نظرراتتان را برای ما زیر همین پست بنویسید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها