طراحی سایت در مرزداران تهران

طراحی سایت در مرزداران

طراحی سایت مرزداران تهران، پیشنهاد ویژه ای برای تغییر و افزایش فروش است. منطقه مرزداران یکی از بهترین محله های تهران است که با یک قدم مهم و اساسی مانند طراحی سایت در محله مرزداران تهران می‌توانید کسب و کارتان را بهبود ببخشید.

ساخت یک وبسایت به روش های مختلفی تغییرات اساسی در مشاغل ایجاد می‌کند. ما در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که طراحی سایت در منطقه مرزداران تهران چه مزایایی برای کسب و کارتان خواهد داشت همچنین شرکت طراحی سایت در مرزداران تهران چه خدماتی را به مشا ارائه می‌دهند.

مزایای طراحی سایت در مرزداران تهران

اگر از بحث اینکه شما در کدام منطقه هستید بگذریم، باید مزایای طراحی سایت به صورت کلی را در ابتدا برای شما بگوییم.

داشتن یک سایت برای شرکت ها و یا فروشگاه ها می‌تواند مزایای زیر را داشته باشد:

 1. داشتن یک سایت به کسب و کارها اعتبار می‌بخشد. امروزه همه مشاغل به سمت فضای مجازی و آنلاین گرایش پیدا کرده اند. زمانی که یک مشتری نام شرکت یا فروشگاهی را می‌شنود در اینترنت به دنبال اطلاعاتی از آن مجموعه می‌گردد. پس داشتن یک وبسایت به شما کمک زیادی در شناسایی مجموعه به مشتری خواهد کرد.
 2. با توجه به مریضی ها و همچنین ترافیک و رفت و آمد به مراتب مشکل تر از قبل، همه ما به دنبال راهی آسان برای رسیدن به خواسته هایمان هستیم. سایت یکی از این راه ها است.
 3. همه مشتری های شما در محدودتان نیستند و شما نمی‌توانید بازارایابی برای محصولاتتان را در جای دیگری بجز اینترنت برای انواع مشتری انجام دهید.
 4. افزایش فروش اینترنتی یکی از مزایای داشتن سایت است. البته توجه داشته باشید که روش های بازاریابی این مدل خیلی مهم است که می‌توانید برای طراحی سایت یا دانشتن روش های بازاریابی روی عکس زیر کلیک کنید و با مشاورین ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان آوش تک

طراحی سایت مرزداران مهمترین راه برای جذب مشتریان منطقه

یکی از پرتکرارترین کلماتی که در اینترنت (مرورگرهایی مانند گوگل) سرچ می‌شود، نوشتن نام منطقه یا محدوده مورد نظر مشتریان در انتهای خدماتی است که می‌خواهند. اگر دقت کرده باشید خود شما هم با کلمه طراحی سایت مرزداران با سایت ما مواجه شده اید. کاربران نیاز دارند خواسته هایشان را در محدوده زندگی یا محل کارشان پیدا کنند.

دلیل این موضوع کم کردن زمان ارسال یا رفت و آمد به نیازهایشان است. پس شما با طراحی سایت در مرزداران عملا هزار قدم به مشتریتان نزدیک تر شده اید.

انواع خدمات طراحی سایت در مرزداران تهران

سایتهای خدماتی ایجاد وبسایت باید خدمات زیر را به شما ارائه دهند:

اگر شما دنبال یک وبسایت برای شرکتتان هستید صفحات:

 • درباره ما
 • تماس با ما
 • صفحه اصلی
 • گالری تصاویر با توجه به نیاز
 • مقالات

اگر شما یک فروشگاه هستید:

 • درباره ما
 • تماس با ما
 • صفحه اصلی
 • گالری تصاویر با توجه به نیاز
 • مقالات
 • صفحه محصولات

بهترین شرکت طراحی سایت در مرزداران تهران

ویژگی هایی که در این قسمت خواهیم گفت همگی برای شرکتهای طراحی سایت لازم است. با توجه به این راهنما شما می‌توانید بهترین شرکت طراحی سایت در مرزداران را انتخاب کنید.طراحی سایت در مرزداران

اگر از بحث راهنمایی مشتریان به سمت بهترین گزینه برای ساخت سایت برای کسب و کارها که  اهمیت زیادی دارد بگذریم یک شرکت ساخت وبسایت باید پشتیبانی کامل یک الی دوماهه برای همه مشتریان با هر مدل سایتی را داشته باشد.

 1. بستن قرارداد رسمی یکی از مزایای این مدل شرکت ها است.
 2. داشتن یک مکان فیزیکی برای مراجعه مشتریان مهم است.
 3. قید کردن همه مواردی که قرار است برای ساخت یکسایت انجام شود در قرارداد الزامی است.
 4. زمان طراحی نباید خیلی کم یا خیلی زیاد باشد.
 5. همه امکاناتی را که نیاز دارید در قرارداد ذکر کنید.

طراحی سایت ارزان در مرزداران تهران

اگر بدنبال طراحی سایت ارزان در مرزداران هستید باید به شما بگوییم که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. همه ما به خوبی می‌دانیم که اجناس یا خدمات ارزان یک مشکلی دارند یا قسمتی را کم دارند که آن را ارزان می‌فروشند.

ایجاد یک وبسایت محصول نیست و یک نوع خدمات است که شما ارائه می‌شود. شما در خدمات هرچه بیشتر سنگ تمام بگذارید به کسب و کارتان کمک کرده اید. شرکتها یا افرادی که سایتهای ارزانی را ارائه می‌کنند یا طراحی اصولی و یا بخشی از کار را نا تمام می‌گذارند.

هدف یک شغل از اجرای انواع روش های بازاریابی صرفا داشتن ان خدمات نیست بلکه استفاده از آن و ارائه به مشتریان خود است. اگر سایت ارزان می‌خواهید باید صرفا به طراحی و داشتن یک سایت به صورت معمولی فکر کنید و از مزایای بعد آن محروم خواهید شد.

هزینه طراحی سایت در مرزداران

قبل از دیدن هزینه ها باید بگوییم که ساخت سایت مدل های مختلفی دارد. هزینه طراحی سایت فروشگاهی با شرکتی به دلیل امکانات ان متفاوت است.طراحی سایت در مرزداران تهران

هزینه ساخت یکسایت شرکتی از 2 میلیون تومان بسته به امکانات و … تا 20 میلیون تومان متفاوت است.

هزینه ساخت یکسایت فروشگاهی از 4 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان بسته به نوع امکانات متفاوت است.

اما دقت داشته باشید هزینه های طراحی سایت در وردپرس به این شکل است و ارزان تر از مدل های برنامه نویسی است.

طراحی سایت مرزداران شرکت آوش تک

ما در شرکت آوش تک مراحل زیر برای مشتریان انجام می‌دهیم:

نیاز سنجی

در این مرحله که اولین صحبت ها برای شروع کار به حساب می‌آید با مشتریان در مورد نساز انها و هدفشان درباره سایت و انگیزه ساخت این مدل بازاریابی را می‌سنجیم.

قرارداد

در این مرحله بعد از نیازسنجی و مشخص شدن خواسته های صاحب کسب و کار به سراغ قرارداد و نوشتن تمامی

 • نیازها
 • مدت زمان طراحی
 • هزینه
 • مراحل ساخت
 • وظایف

صحبت خواهیم کرد.

پشتیبانی

بعد از نوشتن قرارداد و شروع کردن کار اگر ایرادات و یا نظراتی مشتریان درباره سایتشان داشتند در این مرحله اعمال می‌شود و بعد از اتمام کار تا یک ماه پشتیبانی کامل و تغییرات را برای مشتری خواهیم داشت.

نتیجه گیری

داشتن یکسایت برای هر کسب و کاری در حال حاضر واجب ترین روش بازارایابی است. دیگر زمان روش های سنتی و قدیمی تمام شده و تا چند سال آینده این روش منسوخ خواهد شد. تمامی انسان ها به دنبال راحتترین راه برای رسیدن به خواسته هایشان هستند.

حتما نظراتتون رو در انتهای این پست برای ما بنویسید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها