طراحی سایت در آزادگان کرج

طراحی سایت در آزادگان کرج

طراحی سایت در آزادگان کرج راهکاری بسیار مهم، برای دیده شدن و  کسب سود بیشتر، مشاغل و حرفه‌های ساکن در این منطقه از کرج است.

دور تا دور میدان آزادگان، مجتمع‌های بزرگ اداری و تجاری و کسب و کارها و مشاغل زیادی وجود دارد که طراحی سایت برای همه این مشاغل و حرفه‌ها مهم و ضروری است.

اما طراحی سایت در کرج چه تاثیری بر روی این مشاغل می‌گذارد؟ طراحی سایت برای مشاغل این منطقه چرا تا این اندازه اهمیت دارد؟ برای طراحی سایت در آزادگان به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در آزادگان را چگونه باید شناسایی کنیم؟

اگر ساکن این منطقه از شهرستان کرج، یا نقاط دیگر از استان البرز هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید؛ ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سوالات بالا بپردازیم.

طراحی سایت در آزادگان کرج

میدان آزادگان از میادین اصلی شهر کرج است. آزادگان در مرکز شهر کرج قرار گرفته است و راه ارتباطی محله‌های مختلف کرج مانند عظیمیه، گوهردشت، برغان، چهار راه طالقانی و…است. موقعیت جغرافیایی خاص و منحصر بفردی که این منطقه دارد باعث شده است که، منطقه آزادگان از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در شهر کرج باشد.

منطقه آزادگان کرج به لحاظ وجود ساختمان‌های اداری زیاد، وجود سازمان‌ها، شرکت‌های خصوصی، ساختمان‌های تجاری، پاساژها، مغازه‌ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی وبسایت در همه موارد بالا به یک اندازه مهم است؛ یعنی به همان اندازه که طراحی سایت فروشگاهی در آزادگان، برای مغازه‌ها و فروشگاه‌ها اهمیت دارد به همان اندازه نیز طراحی سایت شرکتی در کرج برای شرکت‌های خصوصی و اداره‌ها ضروری است.

در دنیای امروز، صفحات وب سایت و حضور در اینترنت، به منزله شناسنامه حرفه و کسب و کار شماست. درصد زیادی از مردم هنگامی که سوالی برایشان پیش می‌آید در اینترنت به دنبال پاسخ آن می‌گردند. امروزه اینترنت در همه مسائل به مرجع پاسخگویی همه سوالات و نیازها تبدیل شده است. طراحی وب سایت می‌تواند اعتبار شما را در بین کاربران بیشتر کند.

صاحبان حرفه‌ها و کسب و کارها باید آنقدر هوشمند باشند تا بتوانند از این فرصت برای معرفی خود به مخاطب و بیشتر دیده شدن و به تبع آن سود بیشتر استفاده کنند.

سئو سایت در آزادگان کرج

حتما تا به الآن برای شما پیش آمده است که زمانی کاری اداری با یک سازمان داشته‌اید و برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر درمورد آن سازمان، مانند: آدرس و شماره تلفن، اطلاعات بخش‌ها و ساعت کاری شرکت، در اینترنت جست و جو کرده‌اید. در این موقعیت اگر اطلاعاتی را در مورد آن اداره در اینترنت پیدا نکنید بسیار متعجب می‌شوید!

این رفتار کاربر نشان می‌دهد که فراتر از نوع کسب و کار، داشتن سایت برای مشاغل تا چه اندازه مهم است.

یا هنگامی‌که تصمیم به خرید یک محصولی می‌گیرید که اطلاعات کافی از فروشندگان این محصول، برندها، کیفیت محصول یا قیمتش ندارید، برای کامل شدن اطلاعات خود و تصمیم گیری بهتر، در وهله اول در اینترنت سرچ می‌کنید!

طراحی سایت حرفه ای در آزادگان کرج، به شما این امکان را می‌دهد که نه تنها در منطقه آزادگان بلکه در سراسر استان، خودتان را به دیگر شهروندان معرفی کنید.

طراحی سایت در آزادگان چه تاثیری بر روی کسب و کارهای این منطقه دارد؟

اگر شما کسب و کاری در این منطقه از کرج دارید، با طراحی سایت برای شغل خود می‌توانید محصولات یا خدمات خود را فراتر از محله سکونت خود، در سر تا سر استان و حتی کشور معرفی کنید. طراحی سایت به شما این اجازه را می‌دهد که برای کسب سود بیشتر، درگیر محدودیت‌های جغرافیایی نشوید و محصول شما از همه جا قابل دسترسی باشد.

یک سایت اینترنتی، 7 روز هفته 24 ساعته قابل دسترسی است. در صورتی که شما در یک محل کار فیزیکی تنها می‌توانید 8 ساعت در طول روز فعالیت داشته باشید.

با طراحی سایت حرفه ای و اصولی می‌توانید برای شرکت یا محصول خود، برندسازی کنید. فروشگاه یا شرکتی که وبسایت داشته باشد، در نگاه مشتریان، بسیار معتبرتر از شرکت یا فروشگاهی است که وبسایتی ندارد.

بیشتر مردم قبل از اینکه به سراغ محصول یا خدمتی بروند، ابتدا نیاز خود را در اینترنت جست و جو می‌کنند. جالب است بدانید که بیشتر مردم به دنبال نزدیک‌ترین و بهترین خدمات به محل زندگی خود هستند. مثلا فردی که در آزادگان سکونت دارد، در اینترنت نزدیک‌ترین رستوران یا نزدیک ترین مغازه یا نزدیک ترین مطب محل زندگی خودش یعنی آزادگان را جست و جو می‌کند. اگر شما صاحب یکی از این کسب و کارها باشید و در اینترنت حضور نداشته باشید، نه تنها نمی‌توانید مشتریانی فراتر از موقعیت جغرافیایی خود جذب کنید بلکه در جذب مشتریان محلی نیز شکست می‌خورید.

چگونه می‌توانیم با طراحی سایت مشتریان محلی را جذب کنیم؟

بعد از اینکه سایتی را طراحی کردید برای نمایش آن سایت در نتایج موتورهای جست و جو مثل گوگل باید یکسری اقداماتی را انجام دهید تا سایت شما در صدر نتایج سرچ‌ها نمایش داده شود. یک وبمستر با اقداماتی مانند: تولید محتوا، لینک سازی، پژوهش کلمه کلیدی و… سایت شما را سئو می‌کنند.

برای مثال، فرض کنید شما صاحب یک آرایشگاه در آزادگان هستید، کاربری که در همین منطقه زندگی می‌کند، در گوگل کلمه کلیدی آرایشگاه در آزادگان را سرچ می‌کند، اگر شما وبسایتی داشته باشید می‌توانید این مشتری با چند کلیک ساده می‌تواند به سایت شما برسد و مشتری خدمات شما شود. اما اگر در اینترنت اثری از شما نباشد به همین سادگی مشتریان زیادی را از دست می‌دهید.

سئو محلی در طراحی سایت در آزادگان

سئو محلی یکی از زیر مجموعه‌های سئو است. سئو محلی استراتژی است که به سایت شما کمک می‌کند تا در صدر نتایج سرچ‌های محلی نمایش داده شوید.

برای معرفی شرکت یا محصول خود به سایت‌های معرفی مشاغل مانند کرج تبلیغ و کرج مارکت و… بسنده نکنید. این سایت‌ها تنها اطلاعاتی مختصر و کلی در مورد کسب و کار شما به مخاطب می‌دهند، کاربرها بر اساس این اطلاعات نمی‌تواند تصمیم گیری کنند. امروزه افراد برای تصمیم گیری درست، مخصوصا در فضای آنلاین، نیاز به نقد، بررسی و مقایسه محصولات یا خدمات دارند.

نکات مهم درمورد طراحی سایت در آزادگان

برای طراحی سایت در آزادگان کرج، شما باید ابتدا هدف و انتظارات خود را از طراحی سایت مشخص کنید، سپس طراح سایت باید ببیند که کدام پلتفرم یا نوع طراحی سایت برای شما مناسب‌تر است. در جلسات مشاوره شما می‌توانید به صورت کامل و مفصل درمورد نوع کسب و کار خود و هدف و انتظاراتتان از طراحی سایت صحبت کنید. در مرحله بعد تیم طراحی سایت، با آنالیز کامل کسب و کار و رقبای شما، پلتفرم مناسب طراحی سایت را مشخص می‌کنند و براساس آن سایتی با امکاناتی مناسب و کاربردی برای شما طراحی می‌کند.

معمول‌ترین نوع طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس انعطاف پذیری زیادی دارد، یعنی شما می‌توانید بسیاری از پلاگین‌ها و افزونه‌ها را برای توسعه امکانات وردپرس نصب کنید. همین ویژگی وردپرس را برای اشکال مختلف طراحی سایت مناسب کرده است.

برای طراحی سایت حرفه‌ای و اصولی باید سفارش طراحی سایت خود را به یک شرکت حرفه‌ای بسپاریم. ممکن است خدمات طراحی سایت زیادی در آزادگان کرج وجود داشته باشد. ما برای تحویل سفارش خود باید حواسمان باشد که به سراغ بهترین شرکت طراحی سایت در آزادگان کرج برویم.

برای شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت در آزادگان باید:

ابتدا وبسایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت طراحی سایت را بررسی کنید: سایت و شبکه‌های اجتماعی یک شرکت می‌تواند اطلاعات خوبی را درمورد کیفیت کار یک شرکت به شما بدهد.

با شرکت طراحی سایت حتما جلسه مشاوره حضوری برقرار کنید: برای سفارش طراحی سایت، تنها به مشاوره تلفنی یا آنلاین بسنده نکنید. حتما به شرکت طراحی سایت سر بزنید و با تیم طراحی سایت آشنا شوید و از آن ها درمورد روند و پروسه طراحی سایت سوال کنید.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت را بررسی کنید: قبل از تحویل سفارش طراحی سایت به یک شرکت، نمونه کارهای آن‌ها و وبسایت‌هایی را که طراحی کرده‌اند را به دقت بررسی کنید، آن سایت‌ها را چک کنید و حتی اگر می‌توانید با برندهایی که با شرکت همکاری کرده‌اند ارتباط بگیرید و درمورد کیفیت کار و نحوه پاسخگویی و پشتیبانی شرکت پرس و جو کنید.

طراح سایت استخدام کنیم یا سفارش خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپاریم؟

برای انجام طراحی سایت شما چند راه پیش رو دارید:

  1. طراح سایت استخدام کنید
  2. سفارش خود را به یک فریلنسر بسپارید
  3. سفارش خود را به یک شرکت طراحی سایت بدهید

تیم طراحی سایت آزادگان کرج

استخدام یک طراح سایت به صورت اختصاصی برای یک کسب و کار، هزینه‌های زیادی به آن مجموعه تحمیل می‌کند. از طرفی سفارش طراحی سایت به فریلنسر نیز ممکن است پاسخگوی تمامی نیازهای ما نباشد. زیرا یک فریلنسر بعد از اتمام پروژه طراحی سایت دیگر پشتیبانی ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای سفارش طراحی سایت به سراغ یک شرکت طراحی سایت بروید، سفارش طراحی سایت به یک شرکت هزینه کمتری برای شما دارد، هم چنین یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای خدمات پشتیبانی طولانی مدت دارد که خیال شما را از پیش آمدن مشکلات احتمالی راحت‌ می‌کند.

هزینه طراحی سایت در آزادگان کرج

بازاریابی مدرن امتیازات زیادی نسبت به بازاریابی سنتی دارد. یکی از وجوه مثبت بازاریابی مدرن در مقایسه با بازاریابی سنتی پایین بودن هزینه تبلیغات بازاریابی مدرن است.

در گذشته اگر برای کسب و کار خود تصمیم به بازاریابی در سطح گسترده‌ای می‌گرفتید؛ باید بیلبورد اجاره می‌کردید، یا بنرهایی را در سطح شهر نصب می‌کردید که این اقدامات هزینه زیادی را به شما تحمیل می‌کرد و تاثیرگذاری‌شان نیز محدود به همان منطقه بود. یا مثلا اگر تصمیم داشتید که در سطح کشور تبلیغ کنید و محصول خود را به همه مردم کشور معرفی کنید باید به سراغ تبلیغات تلویزیونی می‌رفتید که در این‌صورت هزینه تبلیغات تلویزیونی برای شما ثانیه‌ای چندین میلیون تومان آب می‌خورد.

هزینه تمام شده طراحی سایت یک دهم هزینه تبلیغات به شیوه سنتی است. با طراحی سایت تبلیغات شما محدود به یک منطقه خاص نیست. یعنی با یک طراحی سایت فروشگاهی در آزادگان کرج، با چیدن یک استراتژی سئو مناسب و اصولی، شما نه تنها در منطقه آزادگان و کرج، بلکه در سراسر کشور می‌توانید فروش داشته باشید.

طراحی سایت در آزادگان کرج با آوش تک

شرکت آوش تک، یک شرکت حرفه‌ای طراحی سایت در کرج است. تیم آوش تک تجربه خوبی در زمینه طراحی سایت و مهارت‌های مکمل طراحی سایت مانند: دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی، سئو و تولید محتوا دارد که می‌تواند تمامی نیازهای یک کسب و کار برای تبلیغات و بازاریابی مدرن را پوشش دهد.

مشاوره رایگان آوش تک

با همکاری با آوش تک، شما می‌توانید برای کسب و کار خود وبسایتی حرفه‌ای با قیمتی بسیار مناسب داشته باشید.

ما در شرکت طراحی سایت آوش تک، بعد از گرفتن سفارش طراحی سایت، درخواست و هدف و خواسته فرد از طراحی سایت را به دقت بررسی می‌کنیم و بعد از این مرحله، با آنالیز رقبا یک پروپوزال اصولی که شامل پلتفرم مناسب طراحی سایت مشتری و امکانات لازم برای سایت او باشد تهیه می‌کنیم. در جلسه مشاوره این پروپوزال را به مشتری ارائه می‌دهیم و درصورت تایید او سایت را طراحی می‌کنیم.

شما می‌توانید از جلسات مشاوره رایگان ما در زمینه طراحی سایت، سئو، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ نیز استفاده کنید.

کلام آخر

طراحی سایت از مهم‌ترین روش‌ها برای توسعه کسب و کارها به شمار می‌آید. یک طراحی سایت خوب می‌تواند کسب و کار شما را زیر و رو کند، یک طراحی سایت غیر حرفه ای و غیر اصولی نیز ضربه بزرگی را به کسب و کار شما می‌زند. ما در این مقاله تلاش کردیم تمامی فاکتورهایی که لازم است برای طراحی سایت در آزادگان بدانید در اختیار شما بگذاریم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها