طراحی سایت در مهرشهر

طراحی سایت در مهرشهر

طراحی سایت در مهرشهر، یکی از اصلی‌ترین روش‌هایی است که مشاغل این منطقه با استفاده از آن می‌توانند حرفه یا برند خود را به تمام مردم استان البرز معرفی کنند. در منطقه مهرشهر کرج مراکز خرید، ساختمان‌های تجاری و رستوران‌های زیادی وجود دارد که هرکدام از این مشاغل و حرفه‌ها برای توسعه فعالیت خود و کسب درآمد بیشتر باید وب سایت طراحی کنند.

اما طراحی سایت در مهرشهر چه تاثیری بر روی کسب و کارهای این منطقه دارد؟ برای طراحی سایت در مهرشهر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ یک شرکت خوب طراحی سایت در مهرشهر چه ویژگی‌هایی دارد؟

تا انتهای این مقاله همراه ما باشید؛ ما در این مقاله تصمیم داریم به سوالات بالا پاسخ دهیم.

طراحی سایت در مهرشهر

مهرشهر کرج، از مهم‌ترین و زیباترین محله‌های استان البرز است. دور تا دور بلوار اصلی مهرشهر کرج، ساختمان‌های تجاری مهم، رستوران‌ها، مغازه‌ها، کافی شاپ‌ها و شرکت‌های خصوصی زیادی وجود دارد که هر کدام از این مشاغل برای معرفی خود به مشتری و کسب سود بیشتر باید برای حرفه خود سایت طراحی کنند.

طراحی سایت به مشاغل ساکن در مهرشهر کرج این امکان را می‌دهد تا خودشان را به مشتریانی فراتر از محدوده جغرافیایی خود معرفی کنند.

شما با طراحی سایت در واقع یک نمایندگی اینترنتی، برای کسب و کار خود راه اندازی می‌کنید. این شعبه نمایندگی همه روزهای هفته، در تمام ساعات شبانه روز می‌تواند به همه مراجعین شما پاسخگو باشد.

تاسیس یک نمایندگی برای حرفه و  کسب و کار ما، به صورت فیزیکی هزینه‌های بسیار زیادی دارد و نهایتا محدود به یک نقطه جغرافیایی خاص است. اما طراحی سایت به ما این امکان را می‌دهد تا با هزینه بسیار پایین، هرجایی که اینترنت و یک گوشی هوشمند یا لپ تاپ است ما نیز حضور داشته باشیم.

 طراحی سایت در مهرشهر

البته تاثیر طراحی سایت تنها بر جذب مشتری در نقاط دور نیست. شما با طراحی سایت می‌توانید مشتریان زیادی را در محله و شهر خودتان را نیز جذب کنید.

جست و جوی بسیاری از کاربران در گوگل به صورت محلی است. یعنی کاربر در اینترنت نزدیک‌ترین فروشگاه یا خدمات به محل سکونت خود را سرچ می‌کند.

برای مثال: کاربری در اینترنت به دنبال یک کافی شاپ خوب در مهرشهر می‌گردد، فرض کنیم شما صاحب یک کافی شاپ در مهرشهر هستید در این موقعیت اگر شما وب سایتی برای کسب و کار خود راه اندازی کرده باشید به راحتی می‌توانید کافی شاپ خود را به این کاربر معرفی کنید. در غیر این صورت این مشتری و مشتریان احتمالی زیادی را از دست می‌دهید.

بعضی از مشاغل و کسب و کارها برای اینکه اطلاعاتی از آن ها در وب وجود داشته باشد، اطلاعات مربوط به کسب و کار خود مانند آدرس، شماره تلفن و اسم برند را در بانک‌های اطلاعاتی مشاغل مانند سایت‌‍‌های کرج تبلیغ یا کرج مارکت درج می‌کنند. این کار برای دیده شدن و جلب اعتماد  مشتریان به هیچ وجه کافی نیست.

مشتری یا مراجعه کننده به اطلاعاتی کافی برای تصمیم گیری نیاز دارد. این سایت‌ها به هیچ وجه نیاز مشتری را برطرف نمی‌کنند.

شما باید در اینترنت فضایی مختص خود داشته باشید تا در آن فضا به راحتی بتوانید:

  • خود را به مشتریان معرفی کنید
  • با مشتری راه ارتباطی داشته باشید
  • برندسازی کنید

ویژگی‌های یک طراحی سایت خوب در مهرشهر کرج

برای یک طراحی سایت خوب در مهرشهر، ابتدا باید هدف و انتظار و خواسته خود را از طراحی سایت مشخص کنیم. یعنی از خود بپرسیم که سایت قرار است چه تاثیری بر روی کسب و کار من بگذارد؟

برای پاسخ دقیق به این سوال ابتدا باید کسب و کار خود را تحلیل کنیم. برای مثال: طراحی سایت فروشگاهی برای یک مانتو فروشی در مهرشهر باعث می‌شود که آن فروشگاه سود بیشتری کسب کند.

طراحی سایت شرکتی یا سازمانی برای شرکت‌های خصوصی که در مهرشهر وجود دارد به فرایند برندسازی این شرکت‌ها کمک زیادی می‌کند.

گرافیک سایت، رابط کاربری و ریسپانسیو بودن سایت، سرعت مناسب و امنیت سایت از جمله ویژگی‌ها و مواردی است که هنگام طراحی سایت باید به آن ها دقت کنیم.

نکات مهم درمورد طراحی سایت در مهرشهر

طراحی سایت از ابزارهای مهمی است که با استفاده از آن می‌توانید کسب و کار خود را دگرگون کنید. یک طراحی سایت حرفه ای می‌تواند سود شما را چندین برابر کند، در عوض یک طراحی سایت بی قاعده و غیر اصولی می‌تواند ضرر و خسارات زیادی را به شما وارد کند.

برای اینکه یک طراحی سایت حرفه ای و اصولی برای کسب و کار خود داشته باشید؛ ابتدا لازم است یک شرکت یا طراح سایت حرفه ای و خوب پیدا کنید.

طراحی سایت اداری در مهرشهر

امروزه شرکت‌ها و افراد زیادی وجود دارند که ادعا می‌کنند در زمینه طراحی سایت حرفه ای هستند. ما برای اینکه پروژه خود را به این شرکت‌ها بسپاریم باید بهترین طراح سایت را پیدا کنیم. اما در این بازار شلوغ شرکت‌های طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سایت را چگونه می‌توانیم پیدا کنیم؟

هنگامی که به دنبال یک شرکت طراحی سایت می‌گردید خدمات و پکیج‌های شرکت‌های مختلف را با هم بررسی کنید تعرفه و قیمت طراحی سایت شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

در مرحله بعد وبسایت و شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی هر اطلاعاتی که از شرکت مد نظر شما در اینترنت وجود دارد را دقیق بررسی کنید.

بعد از آن نمونه کارهای شرکت ها را چک کنید. شرکت‌های طراحی سایت معمولا پروژه هایشان را در سایت خود به نمایش می‌گذارند، شما می‌توانید به راحتی به نمونه کارهای یک شرکت دسترسی داشته باشید.

برای بررسی نمونه سایت‌های طراحی شده، به گرافیک، امکانات و سرعت بالا آمدن سایت‌‌ها دقت کنید.

حتما در جلسات حضوری مشاوره شرکت کنید، به شرکت طراحی سایت سر بزنید و پیشنهادات خود را حتما به آن ها انتقال بدهید.

شرکتی که برای طراحی سایت انتخاب می‌کنید باید حتما اطلاعات کافی درمورد بازاریابی کسب و کارهای مختلف و دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. در جلسات مشاوره طراحی سایت باید کسب و کار شما را تحلیل کند، رفتار رقبایتان را آنالیز کند و بر طبق این موارد برای شما پلتفرمی با امکاناتی مناسب طراحی کند.

تعرفه طراحی سایت در مهرشهر

قیمت و تعرفه طراحی سایت شرکت‌های مختلف ممکن است با هم متفاوت باشد. برای تعیین قیمت مناسب طراحی سایت باید امکاناتی که قرار است پکیج طراحی سایت در اختیار شما بگذارد را بررسی کنید. به طور کلی موارد زیر بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذاراند:

قالب یا گرافیک سایت: قاب‌های آماده زیادی برای طراحی سایت وجود دارد. اما ممکن است شما از این قالب‌ها خوشتان نیاید و طرحی اختصاصی را برای طراحی سایت پیشنهاد بدهید. هزینه طراحی سایت با قالب آماده ارزان‌تر از طراحی سایت با یک قالب اختصاصی است.

هزینه طراحی سایت در مهرشهر

هاست: هاست یا میزبانی وب به فضایی گفته می‌شود که فایل‌ها و اطلاعات سایت شما بر روی آن بارگذاری می‌شود. با توجه به نوع و زمینه کاری شما فضای هاستی که خریداری می‌کنید متفاوت است.

برای مثال یک سایت دانلود فیلم نسبت به یک سایت شرکتی قطعا به فضای هاست بیشتری نیاز دارد. قیمت هاست باتوجه به نوع هاست، امنیت، حجم و شرکت ارائه دهنده هاست ممکن است متفاوت باشد.

دامنه: دامنه به معنای آدرس و شناسه سایت شما است. آدرس سایت می‌تواند نام برند شما باشد. پسوند دامنه بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر بگذارد برای مثال قیمت پشوند .com از پسوند .ir بیشتر است.

پشتیبانی سایت: پشتیبانی سایت به دو نوع پشتیبانی محتوایی و پشتیبانی فنی تقسیم می‌شود. پشتیبانی محتوایی به معنی تولید محتوای اختصاصی برای وب سایت شما است. شما می‌توانید خودتان برای سایت تولید محتوا کنید که در این صورت قیمت پکیج طراحی سایت شما کمتر می‌شود.

پشتیبانی فنی نیز به معنای آپدیت سایت، شناسایی و رفع ارورها و خطاهای سایت، تامین امنیت سایت است.

وظیفه پشتیبانی فنی سایت را حتما باید به کسی بسپارید که اطلاعات و تجربه کافی درمورد طراحی سایت داشته باشد.

طراحی سایت در مهرشهر با آوش تک

آوش تک یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در کرج است. صاحبین کسب و کارها با تماس با آوش تک می‌توانند از مشاوره رایگان ما در زمینه‌های بازاریابی و افزایش فروش، طراحی سایت و سئو بهره‌مند شوند.

با همکاری با آوش تک شما می‌توانید سایتی حرفه ای و اصولی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.

مشاوره رایگان آوش تک

ما در آوش تک ابتدا کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم و بعد از آن به دقت رقبای شما را آنالیز می‌کنیم و ریز اطلاعات وفعالیت‌هایی که قرار است بر روی پروژه شما انجام بدهیم را در یک پروپوزال ثبت می‌کنیم و به شما ارائه می‌دهیم.

کلام آخر

همه کسب و کارها برای گسترش فعالیت خود نیاز به طراحی سایت دارند. کسب و کارها و مشاغلی که در مهرشهر ساکن هستند نیز از این قاعده مستثنا نیستند. طراحی سایت برای مشاغل مهرشهر این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا برند، محصول یا خدمات خود را نه تنها به شهروندان مهرشهری بلکه به تمام مردم کشور معرفی کنند.

ممنونیم از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، اگر تجربه طراحی سایت در مهرشهر یا منطقه‌های دیگر استان البرز را دارید خوشحال می‌شویم تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها