طراحی سایت در عظیمیه کرج

طراحی سایت در عظیمیه

طراحی سایت در عظیمیه کرج از مهم‌ترین روش‌هایی است که مشاغل این منطقه با استفاده از آن می‌توانند کسب و کار و حرفه خود را به همه مردم استان و حتی فراتر از آن، در سطح کشور معرفی کنند. در منطقه عظیمیه کرج، حرفه‌ها و کسب و کارهای زیاد و متنوعی وجود دارد که هر کدام از این مشاغل برای بهتر دیده شدن و کسب سود بیشتر باید برای حرفه خود سایت طراحی کنند.

اما طراحی سایت در عظیمیه چه کمکی می‌تواند به کسب و کارها و مشاغل موجود در این منطقه کند؟ طراحی سایت چرا تا این اندازه مهم است؟ برای طراحی سایت در عظیمیه کرج باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در عظیمیه را می‌توانیم شناسایی کنیم؟

برای راهنمایی بیشتر و تصمیم گیری درست و بهتر همشهریانمان تصمیم داریم در این مقاله به سوالات بالا به طور کامل و جامع پاسخ دهیم.

طراحی سایت در عظیمیه کرج

محله عظیمیه کرج، از لحاظ وجود کسب و کارهای مختلف و متنوع اهمیت بسیار زیادی دارد. در این منطقه از شهر کرج، شرکت‌های خصوصی و اداره‌های دولتی، کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها، مغازه‌ها و بوتیک‌ها، رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌های بسیاری وجود دارد که هر کدام از این مشاغل برای جذب مشتری و کسب سود بشتر برای شغل‌ خود باید وب سایت طراحی کنند.

امروزه در شرایطی که بیشتر مردم در اینترنت به دنبال پاسخ سوالات و نیازهای خود می‌گردند، حضور کسب و کارها در وب به آن‌‌ها این فرصت را می‌دهد تا کاربران زیادی را به سمت محصول یا خدمت خود هدایت کنند.

طراحی سایت به مشاغلی که در عظیمیه کرج قرار دارند این امکان را می‌دهد تا دامنه خدمات رسانی یا فروش محصولاتشان را از این ناحیه جغرافیایی که در آن ساکن هستند، فراتر ببرند و مشتریان زیادی را نه تنها در سطح استان البرز بلکه استان‌های دیگر را نیز جذب کنند.

برای مثال، تصور کنید شما صاحب یک فروشگاه پوشاک زنانه در منطقه عظیمیه کرج هستید، کاربری که در این منطقه سکونت دارد، برای خرید محصول مورد نیاز خود عبارت «مغازه پوشاک زنانه در عظیمیه» را سرچ می‌کند، اگر شما وبسایتی نداشته باشید به آسانی یک کلیک مشتری محصول خود را از دست می‌دهید. اما اگر یک وب سایت اختصاصی داشته باشید که به صورت اصولی استراتژی سئو محلی بر روی آن پیاده شده باشد به راحتی می‌توانید بیشتر مشتریان آن محله را از طریق وب سایت خود جذب کنید.

سئو محلی چه تاثیری بر طراحی سایت در عظیمیه دارد؟

سئو (Search Engine Optimization) بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو، به مجموعه راهکارهایی گفته می‌شود که با استفاده از آن‌ها سایت شما جزو نتایج اول جست و جو گوگل نمایش داده می‌شود. سئو سایت فرایندی است که به موتورهای جست و جو کمک می‌کند تا زمینه فعالیت سایت شما را شناسایی کنند و بر طبق آن کاربرانی را که عبارت کلیدی مربوط به فعالیت شما را سرچ می‌کنند به سایتتان هدایت کند.

به زبان ساده‌تر سئو سایت یعنی مجموعه اقداماتی که ترافیک و بازدید وبسایت شما را بیشتر می‌کند.

سئو محلی در عظیمیه کرج

سئو محلی یکی از زیرمجموعه‌های سئو است. اگر شما یک فروشگاه یا مغازه فیزیکی دارید، سئو محلی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید بر روی وبسایت خود انجام بدهید. چرا که بیشترین سرچ‌ها به صورت محلی انجام می‌شوند. به این معنا که مردم به دنبال خدمات و محصولات نزدیک محل زندگی خود هستند. برای مثال: فردی که در عظیمیه زندگی می‌کند، برای سفارش غذای خود به دنبال رستورانی نزدیک محل زندگی خود می‌گردند. یا مردم برای خرید پوشاک به دنبال بهترین و نزدیک ترین فروشگاه به محل سکونت خود هستند. روزانه هزاران جست و جو به صورت محلی صورت می‌گیرد که کسب و کارها به آسانی می‌توانند از این فرصت استفاده و سود زیادی را کسب کنند.

سایت شما باید به خوبی برای جست و جوهای محلی بهینه شده باشد. تصور کنید کسی که در عظیمیه کرج زندگی می‌کند برای سفارش غذای خود به سراغ رستوران‌های منطقه مهرشهر یا گلشهر نمی‌رود، طبیعتا به دنبال رستورانی در این منطقه است. حالا اگر اطلاعاتی کاربردی از شما در فضای وب موجود نباشد، شما مشتریانی را که می‌توانستید از طریق سرچ محلی به دست بیاورید به راحتی از دست می‌دهید.

فاکتورهای مهم سئو محلی

برای بهینه سازی محلی سایت خود، در اولین قدم باید:

 • محل دقیق کسب و کار خود را در نقشه گوگل یا گوگل مپ مشخص کنید.
 • در مرحله بعدی باید یک اسلایدر سئو محلی برای سایت خود درست کنید. در این اسلایدر باید عکس‌های باکیفیتی از محل کار یا کسب و کار خود قرار دهید.
 • در سایت خود از کلمه‌های کلیدی که نشان دهنده موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما هستد استفاده کنید
 • شماره تلفن محل کار خود را با کد شهر در سایت ثبت کنید

انواع طراحی سایت‌های کاربردی در عظیمیه کرج

طراحی سایت، به تناسب نوع کسب و کار، هدف و انتظار شما، می‌تواند به انواع مختلفی تقسیم شود. معمول‌ترین نوع طراحی سایت، طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. هزینه طراحی سایت با وردپرس ارزان‌تر از هزینه طراحی سایت با کد نویسی است. در طراحی سایت با وردپرس برای به روز رسانی و ایجاد تغییرات و آپدیت سایت، نیازی به کدنویسی اختصاصی نیست. در صورتی که اگر شما سایت خود را به کدنویسی طراحی کرده باشید برای ایجاد کوچک‌ترین تغییر نیاز است که کدنویسی کنید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس بهترین انتخاب برای ساخت سایت برای کسب و کارهاست. در عظیمیه کرج نیز با توجه به هدف شما از ساخت سایت، می‌توانید طراحی سایت وردپرسی را سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

یکی از بیشترین درخواست‌های سفارش طراحی سایت، سفارش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است. طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی مخصوص تمام کسب و کارهایی است که می‌خواهند از طریق سایت، محصول یا خدمتی را به فروش برسانند. این نوع طراحی سایت مناسب تمامی کسب و کارهای منطقه عظیمیه کرج است، که تصمیم دارند با استفاده از سایت، محصولی را به فروش برسانند.

طراحی سایت فروشگاهی در عظیمیه

پس با این تعریف، طراحی سایت فروشگاهی برای تمامی فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها، مغازه‌ها و سوپرمارکت‌ها و سایر کسب و کارهای ساکن در عظیمیه مهم است.

فرقی نمی‌کند شما صاحب یک کسب و کار بزرگ باشید یا به یک کسب و کار خرد اشتغال داشته باشید، در هر صورت طراحی سایت فروشگاهی و سئو محلی سایت باعث می‌شود که به راحتی در نتایج جست و جوهای محلی بالا بیایید.

سفارش طراحی سایت اداری و سازمانی

مهم‌ترین سازمان‌ها و ادارت کرج در منطقه عظیمیه قرار دارند. این ادارات برای راحتی ارباب رجوع و همچنین کم شدن حجم کار خود و دسترسی آسان باید طراحی سایت سازمانی یا اداری داشته باشند. با طراحی سایت اداری شما می‌توانید:

 • سازمان یا اداره خود را معرفی کنید
 • از عملکرد سازمان خود به مردم گزارش ارائه دهید
 • اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های عمومی را به اطلاع عموم برسانید
 • بخش‌های مختلف اداره را به تفضیل به مردم معرفی کنید
 • سیستم ارتباط مستقیم با مراجعه کننده و ارباب رجوع طراحی کنید
 • سیستم نظرسنجی طراحی کنید و دیدگاه مراجعه کنندگان درمورد نحوه رفتار کارمندان را جمع آوری کنید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در مسیر برندسازی شرکت‌‌ها است. شرکت‌ها با طراحی سایت برای برند و تجارت خود در فضای وب برای خود یک دفتر کاری تهیه می‌کنند. که در این دفتر مجازی می‌توانند با مشتریان و مراجعه کنندگان خود 24 ساعته، بدون واسطه در ارتباط باشند.

کاربران با دیدن سایت شرکتی شما، می‌توانند حرفه و شرکت شما را قضاوت کنند. پس طراحی سایت حرفه ای شرکتی بسیار مهم است.

در یک سایت شرکتی، باید لوگو، نمونه کارها، برندهایی که به آن‌ها همکاری کرده‌اند،گالری،اخبار مربوط به کسب و کار، اطلاعات تماس و آدرس شرکت قرار داده شود.

سفارش طراحی سایت پزشکی

چندین مطب و کلینیک پزشکی در منطقه عظیمیه قرار دارند. طیف خدمات درمانی که در این منطقه از کرج قرار دارد بسیار گسترده است: از کلینیک دندان پزشکی و پوست و مو گرفته تا کلینیک دامپزشکی در این ناحیه استقرار دارند.

طراحی سایت پزشکی در عظیمیه

با طراحی سایت پزشکی، بیماران بدون مراجعه حضوری به مطب‌ها می‌توانند وقت ویزیت یا مشاوره درمانی بگیرند. طراحی سایت پزشکی، تاسیس یک شعبه از مطب در فضای اینترنت است.

امکانات طراحی سایت پزشکی:

 • امکان تشکیل پرونده پزشکی الکترونیک
 • نوبت دهی آنلاین
 • مشاهده رزومه پزشک
 • قرار دادن مقالات و پژوهش‌های پزشک
 • بازتاب رضایت مشتری
 • سوالات متداول

شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت در عظیمیه

با افزایش نیاز به تجارت الکترونیک شرکت‌های سرویس دهنده خدمات الکترونیک در سطح کشور افزایش یافته‌اند. استان البرز نیز از این قاعده مستثنا نیست. شرکت‌های طراحی سایت زیادی در شهر کرج وجود دارد. در نگاه اول وجود تعداد زیادی از شرکت‌های طراحی سایت در کرج ، قدرت انتخاب ما را افزایش می‌دهد، اما آنچه اهمیت دارد کمیت شرکت طراحی سایت در استان البرز و شهر کرج نیست، پیدا کردن یک شرکت خوب و حرفه ای طراحی سایت در کرج است.

شناسایی شرکت خوب و حرفه ای در زمینه طراحی وب و درخواست سفارش طراحی سایت به آن شرکت می‌تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. از آن طرف نیز اگر پروژه طراحی سایت خود را به شرکتی بسپاریم که توانایی لازم برای این کار را نداشته باشد ممکن است ضررهای غیر قابل جبرانی را به کسب و کار شما بزند. به همین دلیل باید برای پیدا کردن یک شرکت یا تیم خوب و حرفه ای طراحی سایت دقت زیادی کنید و نکات زیر را در نظر بگیرید:

بررسی وبسایت شرکت

وبسایت یک شرکت، شناسنامه و معرف آن کسب و کار است. این وضوع درمورد شرکت‌های طراحی سایت نیز صدق می‌کند. هنگام تصمیم گیری برای سپردن یک پروژه به شرکتی در ابتدای امر حتما باید سایت آن شرکت را به طور کامل بررسی کنیم.

طراحی سایت در آزادگان کرج_ بررسی سایت شرکت

وبسایت شرکتی که ادعا می‌کند در زمینه طراحی سایت حرفی برای گفتن دارد باید اصولی طراحی شده باشد. مثلا نمی‌شود به شرکتی در زمینه طراحی سایت اعتماد کرد که صفحات وبسایتش دیر بالا می‌آیند یا شرکتی که ادعا می‌کند سئو کار است اما در نتایج صفحات پنجم و ششم سرچ گوگل است!

بررسی تیم آن شرکت

در مرحله اول حتما باید بررسی کنید که آن شرکتی که قصد دارید پروژه طراحی سایت خود را به آن‌ها تحویل دهید وجود خارجی دارد یا خیر! خواندن این جمله ممکن است کمی تعجب برانگیز باشد. اما اگر یک شرکت را صرفا در اینترنت پیدا کرده باشید و بدون بررسی کامل به آن اعتماد کنید ممکن است گیر شرکت‌های صوری و تقلبی بیوفتید و سرتان کلاه گذاشته شود.

در چند سال اخیر باتوجه به رونق موقعیت شغلی طراحی سایت، افرادی پیدا شده‌اند که با راه اندازی یک وبسایت ادعا می‌کنند که یک تیم و یا یک شرکت حرفه ای طراحی سایت هستند و با تبلیغات زیاد در سایت‌ها پروژه و سفارش طراحی سایت می‌گیرند و پس از دریافت پول از مشتری دیگر پاسخگو نیستند. یا اینکه اگر سایتی را طراحی کنند کیفیت مطلوبی برای شما نخواهد داشت و یا حتی ممکن است سایتی مشابه شرکت‌های بزرگ طراحی سایت برای کلاهبرداری و سواستفاده از برند طراحی کنند.

برای به حداقل رسیدن این گونه کلاهبرداری‌ها، شما حتما باید برای طراحی سایت بررسی کنید و ببیند آیا آن شرکت، شرکتی واقعی است یا نه. برای این کار می‌توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت طراحی سایت سر بزنید.

یک طراح سایت استخدام کنیم یا سراغ شرکت‌های طراحی سایت برویم؟

هزینه استخدام یک نفر به عنوان طراح سایت ممکن است هزینه‌های زیادی را به مجموعه کسب و کار شما تحمیل کند. از طرفی استخدام فریلنسر نیز ممکن است پاسخگوی تمام نیازهای شما زا طراحی سایت نباشد. زیرا طراحی سایت نیاز به یکسری مهرات‌های تخصصی دارد که ممکن است یک نفر به تنهایی تمامی این مهارت‌ها را دارا نباشد. پیشنهاد ما به شما این است که برای کمتر شدن هزینه خود و اطمینان از پشتیبانی خدمات به سراغ یک شرکت با سابقه طراحی سایت بروید.

طراحی سایت در عظیمیه با آوش تک

شرکت آوش تک یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در کرج است. ما در آوش تک یک تیم حرفه‌ای و تخصصصی برای تمامی مراحل مورد نیاز طراحی وب سایت، از طراحی سایت و گرافیک سایت گرفته تا سئو سایت و تولید محتوا، در اختیار داریم که می‌توانند تمامی نیازهای این حوزه را برای کسب و کار شما تامین کنند.

جلسات مشاوره طراحی سایت و سئو آوش تک

در جلسات مشاوره طراحی سایت شما کسب و کار یا حرفه خود را به تیم طراحی سایت معرفی می‌کنید و انتظارات خود را از داشتن سایت می‌گویید. قبل از طراحی سایت، تیم فنی آوش تک کسب و کار شما را آنالیز و موارد مختلف مربوط به حرفه شما را بررسی می‌کند تا بتواند کاربردی‌ترین نکات و ایده‌ها را برای طراحی سایت و به نتیجه رسیدن کسب و کار شما در اختیار داشته باشد. هم‌چنین آوش تک برای تمامی مراحل تبلیغات و بازاریابی مدرن کسب و کارها جلسه مشاره رایگان دارد:

مشاوره رایگان آوش تک

در طول جلسه مشاوره هدف و خواسته شما از حضور در فضای وب، جامعه هدف و مخاطبین، رقبا و… شناسایی می‌شوند. همه این موارد در قالب یک پروپوزال ثبت می‌شوند و برای تایید برای شما ارسال می‌شود.

پشتیبانی سایت تیم آوش تک

پشتیبانی سایت شامل، آپدیت و به روز رسانی سایت، بررسی و شناسایی خطاها و ارورهای وبسایت و به طور کلی مسائل امنیتی و فنی وبسایت است. ما در پکیج خدماتی پشتیبانی وبسایت به مشتریان خود آموزش‌های لازم برای بارگذاری محتوا در وبسایت و نحوه کار با پنل را آموزش خواهیم داد. هم‌چنین خدمات پشتیبانی به مدت 2 ماه در آوش تک رایگان است.

پشتیبانی طراحی سایت در آزادگان کرج

ارائه گزارش از مراحل و روند طراحی سایت آوش تک

پروسه طراحی سایت توسط شرکت ما به این شکل است که تمامی مراحل کار به شکل ساده و قابل فهم برای مشتری توضیح داده می‌شوند. یک شرکت حرفه‌ای طراحی سایت باید در روند پروژه‌اش شفافیت داشته باشد. در آوش تک گزارش از تمامی مراحل کار به صورت کتبی ثبت می‌شود و به اطلاع مشتری می‌رسد.

کلام آخر

ما در این مقاله تلاش کردیم، با توجه به کسب و کارهای موجود در منطقه عظیمیه کرج، همشهریان خود را در ارتباط با موضوع طراحی سایت حرفه ای راهنمایی کنیم. قصد ما از نوشتن این مقاله این بوده است که با به اشتراک گذاری اطلاعات و تجربه خود در زمینه طراحی سایت، شما بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

ممنونیم از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. اگر تا به الان تجربه همکاری با شرکت‌های طراحی سایت در کرج را داشته‌اید، خوشحال می‌شویم تجربیات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها