طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در شهرهای مختلف

طراحی سایت در کرج مهترین قدمی است که برای کسب و کارتان برمی‌دارید. کرج شهر نسبتا بزرگی است اما هنوز شغل ها و صاحبان کسب و کار آن به فکر آنلاین کردن و استفاده از روش های بازاریابی جدید آن نیستند. چرا طراحی سایت در کرج مهم است و چه نوع سایتی به درد کسب و کارتان می‌خورد را در این مطلب با هم بررسی خواهیم کرد. حتما این مقاله را بخوانید تا از قیمت ها، انواع و شرکتهای طراحی سایت در کرج مطلع شوید.

از نان شب واجب تر سفارش طراحی سایت در کرج است!!!

شاید این جمله برای شما خنده دار باشد و با خود بگویید چطور این امکان وجود دارد که طراحی سایت حرفه ای کرج از نان هم واجب تر است؟

در این بخش من به شما دلایلی را خواهم گفت که شاید تا به حال نه شنیده و نه باور داشته اید. بعد از خواندن این مطلب شما به ما بگویید که آیا نان برای شما واجب تر است یا طراحی سایت خوب کرج 🤔

همه ما خوب می‌دانیم که منظور از ساخت یک وبسایت نشان دادن خدمات و محصولات و … در فضای اینترنت است. حالا باید از شما بپرسم که خود شما روزی چند ساعت گوشی موبایل و یا لپتاپتان را برای جستجو در این فضا صرف می‌کنید؟

به چند سایت در این مدت زمان سر زده و چند بار در طی روز به دنبال شرکت های محتلف و یا فروشگاه های کرجی می‌گردید؟

طراحی سایت در کرج برای مشاغل
website

اگر از بحث مزایای کلی داشتن یک وبسایت بگذریم به بحث افزایش درآمد شهروندان کرجی باید برسیم.

چرا خدمات طراحی وب سایت در کرج باعث افزایش درآمد می‌شود؟

در ادامه این مقاله دسته بندی شغل خود را پیدا کنید و دلایل عمده افزایش فروش با طراحی سایت وب کرج را بخوانید.

 • اگر شما فروشگاه دارید

منظور ما از فروشگاه داشتن اجناس زیاد و متنوع است. برای مثال یک فروشگاه با محصولات آرایشی بهداشتی هستید.

 1. مشتریانتان معمولا از چه طریقی با شما آشنا می‌شوند؟
 2. مشتریان ثابت یا گذری شما بیشتر است؟
 3. آیا دسترسی به همه مشتری های خود دارید؟طراحی سایت فروشگاهی در کرج

چقدر از مشتری های شما به صورت حضوری می‌توانند به فروشگاه مراجعه کنند، یا یک سوال مهم تر اگر کیفیت کارتان بالا و خریدار راضی شما زیاد است که منجر به مشتری وفادار شده و همیشه از فروشگاهتان خرید می‌کند، یک فروشگاه نزدیک تر از شما پیدا کند چه؟ بازهم وفادار شما می‌ماند؟

اگر فروشنده یا صاحب کسب و کاری هستید خوب می دانید که در دنیای امروز تعداد و تنوع محصولات به قدری زیاد است که اگر حواستان به کسب و کار و نوع درآمدتان نباشد، به راحتی آب خوردن درآمدتان را از دست خواهید داد.

طراحی وب سایت در کرج و البرز روشی برای نگهداری مشتری های قدیمی و یافتن افراد جدید برای افزایش درآمد است. شما با ساخت سایت در کرج فروشگاه آنلاین خود را به افراد مختلف هدیه می‌دهید، تا همیشه و همه جا در دسترس آنها باشید.

 • اگر شما شرکت دارید

مهم نیست که شرکت شما چقدر بزرگ و یا کوچک است، نکته مهم در طراحی وبسایت برای این دسته از مشاغل برندسازی و مطرح کردن برند و خدماتشان در کرج است. می‌دانیم که شهر کرج به نسب برخی از شهرها کوچک است. اما خیلی از ما در همین فضای کوچک هم به دلیل مشکلات شهری یا هزینه ها و…. نتوانسته ایم مطرح شویم.شرکت طراحی سایت در کرج

برای یک شرکت طراحی وب سایت کرج در زمینه های زیر لازم است:

 1. برندسازی
 2. فروش اجناس به صورت آنلاین
 3. کسب اعتبار
 4. افزایش مشتریان محلی

پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله را بخوانید تا اصلی ترین دلیل ما برای اصرار به استفاده از خدمات طراحی سایت در کرج را بدانید.

 • اگر شما پزشک هستید

پزشکان و متخصصان خوبی را در سطح کرج داریم، اما به دلیل آشنایی کم و شناخته نشدن این افراد متخصص، شهروندان به نزدیک ترین مرکز درمانی محله خود مراجعه می‎کنند.طراحی سایت پزشک در کرج

یک مثال واقعی

یکی از همکاران ما با دندان درد شدیدی وارد شرکت شد. به دنبال دندانپزشک که کار او را فوری انجام دهد تمامی منطقه را طی کرد. اما به دلیل ساعت کاری که خارج از زمان کار یک پزشک بود، مجبور به سرچ کردن در کرج شد. اولین سایتی را که وارد آن شد ثبت نام کرد و به صورت اورژانسی نوبت آنلاین گرفت.

به همین سادگی بارها به آن پزشک مراجعه کرده و ازخدمات ایشان استفاده  می‌کند.

 • اگر شما مشاور املاک هستید

طراحی وب سایت املاک در کرج یکی از پر درآمدترین انواع طراحی سایت است. دلیل ما این موضوع است که کرج شهری نزدیک به پایتخت و همواره در حال رفت و آمد است. اگر ساکن این شهر باشید خوب می‌دانید که یکی از مشکلات افراد ساکن این شهر نبودن امکانات اساسی و دردسترس نبودنه خیلی از مشاغل است.طراحی سایت املاک در کرج

طراحی سایت املاک در کرج می‌تواند برای افرادی که رفت و آمد برای انها مشکل است مناسب باشد و تمامی موارد شما را در این سایت ببیند. یادتان نرود که برای مشاورین املاک بهترین گزینه نفر اول منطقه بودن است.

 • اگر شغل های خدماتی دارید

دفاتر و شرکت هایی که محصولی برای فروش ندارند و خدمات خاصی را به مشتریانشان ارائه می‌دهند، نباید از طراحان سایت کرج غاقل شوند. فرض کنید که شما نیروهای پرستار آموزش دیده ای را در سطح شهر برای خدمت رسانی به افراد استخدام کرده اید. با این اوصاف کاربران و مشتری های شما چگونه باید شما را پیدا کنند.طراحی سایت خدماتی در کرج

مشتریان شما صفحه مرورگر خود را باز کرده و در آن تایپ می‌کنند “خدمات پرستاری در کرج” یا “نگهداری از سالمند یا کودک در کرج” چه اتفاقی می‌افتد اگر شما یک طراحی سایت وردپرس کرج که قیمت انچنانی هم برای کسب و کار شما ندارد را در اختیار نداشته باشید؟

قطعا مشتریان به سمت رقبا خواهند رقت.

اما برای همه شرکت های خدمات رسان به مردم کرج سئو و طراحی سایت کرج برای شناسایی بیشتر در سطح شهر واجب است.

اصلی ترین دلیلی که باید به دفتر طراحی سایت در کرج مراجعه کنید چیست؟

مهمترین دلیل بجز مواردی که در بالا گفته شد را بخوانید:

اگر شهروند کرج هستید خوب می‌دانید که کرجی ها برای کوچکترین موارد هم به شهر تهران رفته و از آنجا خدمات و کالاهایی را که نیاز دارند تهیه می‌کنند.

مثال: کرجی های برای درمان به تهران می‌روند. 

حتما دقت کرده اید یا خودتان این کار را انجام می‌دهید. شما چون پزشک مورد نظر خود را نمی‌یابید به سراغ شهر تهران می‌روید.

اما این مثال برای تمامی موارد و خدمات و همچنین کالاها صادق است.

خرید مانتو، خرید لباس، درمان، خرید طلا و….طراحی سایت شرکتی در کرج

راهکار چیست؟ 

طراحی سایت وردپرس در کرج مناسبترین گزینه برای شما است. شما با ساخت یک وبسایت می‌توانید نیازهای شهروندان و همشهری های خود را به خوبی برطرف کنید. اگر شما بعنوان یک صاحب کسب و کار یک شغل را اداره می‌کنید می‌دانید که برای افزایش درآمد باید روش های مختلف بازاریابی را امتحان کنید.

اما مهم تر از آن کشاندن افراد محلی و همشهری به سمت شغلتان است.

اما چرا شرکتهای طراحی وب سایت در کرج وردپرس را به شما پیشنهاد می‌کنند؟

حتما شما هم در اینترنت جستجو کرده اید و به این کلمه برخورده اید که طراحی سایت ارزان در کرج یا هر شهر دیگری با وردپرس آسان تر و بدون هزینه است.

اگر بخواهم صادقانه برای شما توضیح دهم بله زیر ساخت این برنامه رایگان است اما شما با زیر ساخت تنها نمی‌توانید یک سایت داشته باشید. اما ساخت ظاهر سایت هم به همین راحتی ها که فکر می‌کنید نیست و نیازمند متخصص آن است.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 • قیمت پایین تر
 • یادگیری آسان
 • امکان تغییر در هر زمان
 • ایجاد تغییر به آسانی

یکی از مهمترین مزایای ساختن یک سایت با وردپرس تاثیرگذاری آن در سئو است. سایتهایی که با وردپرس ساخته می‌شوند به دلیل راحتی کار و سادگی اکثر سئو کارها کار با ان را بلد هستند و برای تغییرات مشکلی ندارند. 

مهمترین ویژگی هایی که شرکت های طراحی سایت کرج باید داشته باشند:

به دلیل نزدیک بودن این شرکت ها به شما یک مزیت مهمی که نسبت به سایر دفاتر ساخت وبسایت دارند، رفت و آمد آسان و بدون محدودیت است. این مورد می‌تواند جزئ اصلی ترین مواردی باشد که می‌تواند خیال شما را بابت امنیت و در دسترس بودن راحت کند.ویژگی شرکت طراحی سایت در کرج

اما عمده ترین ویژگی های شرکتهای طراحی سایت در کرج:

 1. رسمی بودن و ثبت شرکت می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.
 2. تعهد به کار
 3. نمونه کارهای قوی
 4. پاسخگو بودن
 5. داشتن مکان فیزیکی برای قرارهای ملاقات

قیمت طراحی سایت در کرج

یکی دیگر از دلایلی که به شما وردپرس را پیشنهاد می‌کنیم، همین قیمت است. قیمت طراحی با وردپرس خیلی پایین تر از کدنویسی است.

برای کسب و کارهای کرجی  قیمت و کیفیت مهمترین عامل است. اگر شما سایت خود را با کدنویسی آغاز کنید باید هزینه ای بالای 10 الی 20 میلیون تومان پرداخت کنید. اما برای سات های وردپرسی بسته به سفارش شما از 3 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است.

آوش تک سایت طراحی وب سایت کرج

برای طراحی سایت کرج شرکت های زیادی وجود دارند. شما می‌توانید به راحتی با یک جستجوی کوچک به راحتی چندین شرکت را پیدا کنید. اما ما در آوش تک مراحل زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

ما با کمک شما شغلتان را آنالیز کرده و انواع سایتهای مشابه و رقبا را بررسی خواهیم کرد.

سلایق شما در رنگ و نوع سایت بررسی و با کمک هم به یک نظر مشابه خواهیم رسید.

شما در آوش تک تا یک ماه بعد از پایان قرارداد می‌توانید تغییراتی را در سایت اعمال کنید.

آموزش کار با سایت و وارد کردن اطلاعات را به شما خواهیم داد.

برای سایت های فروشگاهی اینماد مهمترین نکته است. دریافت اینمادتان با ما

مشاوره رایگان آوش تک

سئو چیست؟

ساخت سایت به کمک سئو می‎تواند شما را در بازار آنلاین از صفر به صد برساند. سئو یا همان بهینه سازی سایت شما را به رتبه های بالاتر می‌رساند. زمانی که شما صفحه اول گوکل یا رتبه های یک تا سه باشید کاربران بیشتری روی سایت شما کلیک کرده و فروش قابل توجهی خواهید داشت.

شرکت طراحی سایت در کرج

برای انتخاب شرکت طراحی وبسایت در کرج بهتر است از چندین شرکت با تجربه در این زمینه مشاوره و راهنمایی رایگان دریافت کنید. اما شاید از خود بپرسید که بهترین شرکت طراحی سایت در کرج کدام است؟ بهتر است بدانید که تمامی شرکت هایی که به این کار مشغول هستند حتما تجربه و سابقه خوبی در این زمینه دارند. 

اما قبل از اقدام به سفارش بهتر است که در این زمینه اطلاعات کافی بدست بیاورید و تمامی انتظارتان از یک وبسایت را بنویسید و با چندین شرکت معتبر راهنمایی دریافت کنید. 

جمع بندی

طراحی سایت در کرج بغیر از افزایش فروش و کسب درامد بیشتر می‌تواند اعتبار و برند شما را به افراد بیشتر نشان دهد. یادتان باشد که در کرج با اینکه شهری به نسبت بزرگ و پیشرفته هست، هنوز خیلی از کسب و کارها به سمت بازار آنلاین نیامده و در بازاریابی سنتی گیر کرده اند. شما می‌توانید از رقبا جلو بزنید و در بین آنها خودی نشان دهید.

حتما اگر تجربه و یا نظری درباره موضوع سایت در کرج دارید در زیر همین مقاله برای ما بنویسید تا ما بتوانیم خدمات بهتری را ارئه دهیم.

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
66 Comments
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
احمد کاشانی
احمد کاشانی
4 ماه پیش

ما یه فروشگاه لباس زنونه تو گلشهر داریم مغازه مونم نسبتا معروفه سود خوبیم داریم خداروشکر. به نظرتون لازمه سایت بزنیم؟؟

مریم صبوری
مریم صبوری
4 ماه پیش

سلام
یه سایت فروش لوازم آرایشی بخوام قیمتش توی چه رنجی میشه؟

میلاد کریمی
میلاد کریمی
4 ماه پیش

برای سایت خبری هاست چند گیگی باید بخریم؟

Hamid
Hamid
4 ماه پیش

رنج قیمت طراحی سایت فروشگاهی تو کرج حدودا چقدره؟

محمد کرمی
محمد کرمی
4 ماه پیش

سلام من میخوام سئو سايت رو خودم انجام بدم امکان داره ؟بهم اموزش میدین ؟

فهیمه فریدونی
4 ماه پیش

سلام محمد جان آموزش‌های زیادی در ارتباط با سئو توی اینترنت وجود داره. از طرفی توی وبلاگ آوش تک مقالات نسبتا جامعی درمورد سئو هست که با مطالعه اونها به شناخت خوبی از سئو میرسی.

ملکی
ملکی
4 ماه پیش

سلام، شما خدمات سئو رو به طور تضمینی انجام میدید؟

ali tahami
ali tahami
4 ماه پیش

سلام و عرض ادب . من تو گلشهر مغازه دارم چه پیشنهادی برای بهتر دیده شدن و جذب مشتری بیشتر بهم دارین؟

سارا
سارا
4 ماه پیش

برای تبلیغات پوشاک خدمات اینستاگرام بیشتر جواب میده یا طراحی سایت؟

یلدا
یلدا
4 ماه پیش

برای دریافت اینماد باید یک شرکت یا فروشگاه ثبت شده داشته باشیم یا برای کسب و کار و محصولات خونگی هم میتونیم اینماد بگیریم؟

فریبا
فریبا
4 ماه پیش

سلام خرید هاست و دامنه به عهده ی شرکت طراحی سایت هست یا با خودمون ؟

سولماز
سولماز
4 ماه پیش

سلام آموزش کار با سایت بعد از طراحی وبسایتمون، بصورت رایگان انجام میشه؟؟

شاهین
شاهین
4 ماه پیش

شما هاست سرور ایران رو پیشنهاد میدید یا خارج از ایران؟

فهیمه فریدونی
4 ماه پیش
Reply to  شاهین

سلام شاهین جان. ما به شما پیشنهاد میکنیم که هاست آلمانی سفارش بدین.

علی
علی
4 ماه پیش

سلام از چه نرم افزار برای طراحی سایت استفاده میکنید ؟

سمیه شاکری
سمیه شاکری
3 ماه پیش

سلام روزتون بخیر شما بعد از تحویل آموزش کار با سایت هم میدید ؟

محبوبه رفیعی
محبوبه رفیعی
3 ماه پیش

سلام من کرج هستم و پیج اینستاگرام با فالوورهای بالا دارم، کارم فروش هست و میخوام کارم رو ارتقا بدم، مثلا توی اینستاگرام نمیتونم محصولاتم رو دسته بندی کنم، گاهی وقتا فیلتر میشه و….
میخواستم ازتون مشاوره بگیرم که اگر بهتر هست سایت طراحی بشه برام؟

علی شهبازی
علی شهبازی
3 ماه پیش

ما یه سایت طراحی شده با وردپرس داریم میخوایم یه تغییراتی تو قالب سایت انجام بدیم. این کار ممکن هست؟ هزینش چقدره؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش

سلام آقای شهبازی عزیز
بله این کار ممکنه. هزینه هم با توجه به حجم کار متغیره. با پشتیبانی 02632279862 تماس بگیرید، سایتتون رو معرفی کنید و تغییرات مد نظرتون رو بگید. کارشناسان ما بررسی می‌کنند و هزینه رو بهتون اعلام می‌کنند.

راحیل
راحیل
3 ماه پیش

چقدر طول میکشه یه سایت با سئو بیاد صفحه اول ؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  راحیل

سلام راحیل جان
برای گرفتن مشاوره سئو با این شماره 02632279862 تماس بگیرید

دانیال
دانیال
3 ماه پیش

سلام من یه شرکت دکوراسیون داخلی تو تهران دارم برای من هم می تونین طراحی سایتمو انجام بدین؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  دانیال

سلام دانیال عزیز
بله ما برای شهرهای مختلف هم خدمات طراحی سایت رو ارائه میدیم.

مهسا صباحی
مهسا صباحی
3 ماه پیش

سلام
همه هزینه طراحی سایت باید همون اول پرداخت بشه؟

شهرام
شهرام
3 ماه پیش

سلام من می خوام یه فروشگاه پوشاک راه بندازم شما می تونین کنار طراحی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هم واسم اوکی کنین؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  شهرام

سلام شهرام جان. بله ما خدمات شبکه های اجتماعی هم ارائه میدیم.
برای سفارش با این شماره 02632279862 تماس بگیرید.

کیوان
کیوان
3 ماه پیش

برای طراحی سایت چه هزینه هایی و بابت چه مواردی پرداخت بشه؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  کیوان

سلام کیوان جان
برای طراحی سایت باید هزینه: طراحی و ساخت سایت، هزینه هاست و هزینه ثبت دامنه رو بپردازید.

قربان زاده
قربان زاده
3 ماه پیش

درود
روند قرارداد با آوش تک ، پرداخت هزینه ها، تحویل سایت و … به چه صورت هست؟

حمید میرحسینی
حمید میرحسینی
3 ماه پیش

پرداخت هزینه پروژه طراحی سایت تو شرکت شما به چه شکله؟ اول کار باید تسویه کنیم یا وقت تحویل پروژه؟

فرزاد
فرزاد
3 ماه پیش

سلام برای انالیز سایت به نرم افزار یا تجهیزات خاصی نیاز هست ؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  فرزاد

سلام فرزاد جان. برای آنالیز سایت از افزونه‌ها و سرویس‌های مختلفی استفاده میشه.

فرهانی
فرهانی
3 ماه پیش

سلام من تهران هستم طراحی سایت تهرانم انجام میدید؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  فرهانی

سلام جناب فراهانی. بله ما خدمات طراحی سایت رو برای شهرهای مختلف ارائه میدیم.

سپهر
سپهر
3 ماه پیش

با سلام من ساکن شیراز هستم شما آموزش طراحی سایت آنلاین هم دارین؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  سپهر

سلام سپهر عزیز. متاسفانه ما فعلا دوره آموزشی طراحی سایت نداریم.

صادق
صادق
3 ماه پیش

سلام
سرعت پایین سایت معمولا میتونه مربوط به چه مواردی باشه؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  صادق

سلام صادق جان
سرعت پایین سایت میتونه در نتیجه نصب افزونه‌های زیاد، کد نویسی یا طراحی غیر استاندارد، عدم بهینه سازی عکس‌ها و متن سایت باشه.

زهرا
زهرا
3 ماه پیش

ببخشید یه سوال داشتم بعد از طراحی و تحویل سایت ما خودمون میتونیم سایت رو ویرایش کنیم یا تو یه بخشایی تغییرات ایجاد کنیم؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  زهرا

سلام زهرا جان
بله دسترسی برای ویرایش قسمت‌های مختلف سایت به شما داده میشه.

فرنوش
فرنوش
3 ماه پیش

سلام منم ساکن کرج هستم و تازه فارغ التحصیل شدم و قصد دارم طراحی سایت بخونم اما رشته ام مربوط به کامپیوتر نبوده. بنظرتون باید بی خیالش شم؟

saraa
saraa
3 ماه پیش

سلام، من بعد از طراحی سایتم چجوری محتوا تولید کنم چکار باید انجام بدم، چون تا حالا سایتی نداشتم؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  saraa

سلام خانم سارا
تو قسمت بلاگ آوش تک مقالات خوبی در این زمینه وجود داره. با مطالعه اونها میتویند به شناخت خوبی تو زمینه اصول تولید محتوا برسید.

رضا ساعی
رضا ساعی
3 ماه پیش

چطور میتونیم بفمیم، سازنده یک وبسایت، چه شرکتی بوده؟

دانیال
دانیال
3 ماه پیش

سلام برای طراحی سایت افزونه ای داریم برای سرعت سایت وردپرسی؟

فهیمه فریدونی
3 ماه پیش
Reply to  دانیال

سلام دانیال جان
با استفاده از افزونه‌های W3 total cache، WP Fastest Cache، LiteSpeed Cache for WordPress و Speed Booster Pack می‌تونید سرعت بارگذاری سایتتون رو بالا ببرید.

هادی
هادی
3 ماه پیش

سلام شما سفارش طراحی سایت از تبریز هم قبول میکنید؟