طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در شهرهای مختلف

طراحی سایت در کرج مهترین قدمی است که برای کسب و کارتان برمی‌دارید. کرج شهر نسبتا بزرگی است اما هنوز شغل ها و صاحبان کسب و کار آن به فکر آنلاین کردن و استفاده از روش های بازاریابی جدید آن نیستند. چرا طراحی سایت در کرج مهم است و چه نوع سایتی به درد کسب و کارتان می‌خورد را در این مطلب با هم بررسی خواهیم کرد. حتما این مقاله را بخوانید تا از قیمت ها، انواع و شرکتهای طراحی سایت در کرج مطلع شوید.

از نان شب واجب تر سفارش طراحی سایت در کرج است!!!

شاید این جمله برای شما خنده دار باشد و با خود بگویید چطور این امکان وجود دارد که طراحی سایت حرفه ای کرج از نان هم واجب تر است؟

در این بخش من به شما دلایلی را خواهم گفت که شاید تا به حال نه شنیده و نه باور داشته اید. بعد از خواندن این مطلب شما به ما بگویید که آیا نان برای شما واجب تر است یا طراحی سایت خوب کرج 🤔

همه ما خوب می‌دانیم که منظور از ساخت یک وبسایت نشان دادن خدمات و محصولات و … در فضای اینترنت است. حالا باید از شما بپرسم که خود شما روزی چند ساعت گوشی موبایل و یا لپتاپتان را برای جستجو در این فضا صرف می‌کنید؟

به چند سایت در این مدت زمان سر زده و چند بار در طی روز به دنبال شرکت های محتلف و یا فروشگاه های کرجی می‌گردید؟

طراحی سایت در کرج برای مشاغل
website

اگر از بحث مزایای کلی داشتن یک وبسایت بگذریم به بحث افزایش درآمد شهروندان کرجی باید برسیم.

چرا خدمات طراحی وب سایت در کرج باعث افزایش درآمد می‌شود؟

در ادامه این مقاله دسته بندی شغل خود را پیدا کنید و دلایل عمده افزایش فروش با طراحی سایت وب کرج را بخوانید.

 • اگر شما فروشگاه دارید

منظور ما از فروشگاه داشتن اجناس زیاد و متنوع است. برای مثال یک فروشگاه با محصولات آرایشی بهداشتی هستید.

 1. مشتریانتان معمولا از چه طریقی با شما آشنا می‌شوند؟
 2. مشتریان ثابت یا گذری شما بیشتر است؟
 3. آیا دسترسی به همه مشتری های خود دارید؟طراحی سایت فروشگاهی در کرج

چقدر از مشتری های شما به صورت حضوری می‌توانند به فروشگاه مراجعه کنند، یا یک سوال مهم تر اگر کیفیت کارتان بالا و خریدار راضی شما زیاد است که منجر به مشتری وفادار شده و همیشه از فروشگاهتان خرید می‌کند، یک فروشگاه نزدیک تر از شما پیدا کند چه؟ بازهم وفادار شما می‌ماند؟

اگر فروشنده یا صاحب کسب و کاری هستید خوب می دانید که در دنیای امروز تعداد و تنوع محصولات به قدری زیاد است که اگر حواستان به کسب و کار و نوع درآمدتان نباشد، به راحتی آب خوردن درآمدتان را از دست خواهید داد.

طراحی وب سایت در کرج و البرز روشی برای نگهداری مشتری های قدیمی و یافتن افراد جدید برای افزایش درآمد است. شما با ساخت سایت در کرج فروشگاه آنلاین خود را به افراد مختلف هدیه می‌دهید، تا همیشه و همه جا در دسترس آنها باشید.

 • اگر شما شرکت دارید

مهم نیست که شرکت شما چقدر بزرگ و یا کوچک است، نکته مهم در طراحی وبسایت برای این دسته از مشاغل برندسازی و مطرح کردن برند و خدماتشان در کرج است. می‌دانیم که شهر کرج به نسب برخی از شهرها کوچک است. اما خیلی از ما در همین فضای کوچک هم به دلیل مشکلات شهری یا هزینه ها و…. نتوانسته ایم مطرح شویم.شرکت طراحی سایت در کرج

برای یک شرکت طراحی وب سایت کرج در زمینه های زیر لازم است:

 1. برندسازی
 2. فروش اجناس به صورت آنلاین
 3. کسب اعتبار
 4. افزایش مشتریان محلی

پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله را بخوانید تا اصلی ترین دلیل ما برای اصرار به استفاده از خدمات طراحی سایت در کرج را بدانید.

 • اگر شما پزشک هستید

پزشکان و متخصصان خوبی را در سطح کرج داریم، اما به دلیل آشنایی کم و شناخته نشدن این افراد متخصص، شهروندان به نزدیک ترین مرکز درمانی محله خود مراجعه می‎کنند.طراحی سایت پزشک در کرج

یک مثال واقعی

یکی از همکاران ما با دندان درد شدیدی وارد شرکت شد. به دنبال دندانپزشک که کار او را فوری انجام دهد تمامی منطقه را طی کرد. اما به دلیل ساعت کاری که خارج از زمان کار یک پزشک بود، مجبور به سرچ کردن در کرج شد. اولین سایتی را که وارد آن شد ثبت نام کرد و به صورت اورژانسی نوبت آنلاین گرفت.

به همین سادگی بارها به آن پزشک مراجعه کرده و ازخدمات ایشان استفاده  می‌کند.

 • اگر شما مشاور املاک هستید

طراحی وب سایت املاک در کرج یکی از پر درآمدترین انواع طراحی سایت است. دلیل ما این موضوع است که کرج شهری نزدیک به پایتخت و همواره در حال رفت و آمد است. اگر ساکن این شهر باشید خوب می‌دانید که یکی از مشکلات افراد ساکن این شهر نبودن امکانات اساسی و دردسترس نبودنه خیلی از مشاغل است.طراحی سایت املاک در کرج

طراحی سایت املاک در کرج می‌تواند برای افرادی که رفت و آمد برای انها مشکل است مناسب باشد و تمامی موارد شما را در این سایت ببیند. یادتان نرود که برای مشاورین املاک بهترین گزینه نفر اول منطقه بودن است.

 • اگر شغل های خدماتی دارید

دفاتر و شرکت هایی که محصولی برای فروش ندارند و خدمات خاصی را به مشتریانشان ارائه می‌دهند، نباید از طراحان سایت کرج غاقل شوند. فرض کنید که شما نیروهای پرستار آموزش دیده ای را در سطح شهر برای خدمت رسانی به افراد استخدام کرده اید. با این اوصاف کاربران و مشتری های شما چگونه باید شما را پیدا کنند.طراحی سایت خدماتی در کرج

مشتریان شما صفحه مرورگر خود را باز کرده و در آن تایپ می‌کنند “خدمات پرستاری در کرج” یا “نگهداری از سالمند یا کودک در کرج” چه اتفاقی می‌افتد اگر شما یک طراحی سایت وردپرس کرج که قیمت انچنانی هم برای کسب و کار شما ندارد را در اختیار نداشته باشید؟

قطعا مشتریان به سمت رقبا خواهند رقت.

اما برای همه شرکت های خدمات رسان به مردم کرج سئو و طراحی سایت کرج برای شناسایی بیشتر در سطح شهر واجب است.

اصلی ترین دلیلی که باید به دفتر طراحی سایت در کرج مراجعه کنید چیست؟

مهمترین دلیل بجز مواردی که در بالا گفته شد را بخوانید:

اگر شهروند کرج هستید خوب می‌دانید که کرجی ها برای کوچکترین موارد هم به شهر تهران رفته و از آنجا خدمات و کالاهایی را که نیاز دارند تهیه می‌کنند.

مثال: کرجی های برای درمان به تهران می‌روند. 

حتما دقت کرده اید یا خودتان این کار را انجام می‌دهید. شما چون پزشک مورد نظر خود را نمی‌یابید به سراغ شهر تهران می‌روید.

اما این مثال برای تمامی موارد و خدمات و همچنین کالاها صادق است.

خرید مانتو، خرید لباس، درمان، خرید طلا و….طراحی سایت شرکتی در کرج

راهکار چیست؟ 

طراحی سایت وردپرس در کرج مناسبترین گزینه برای شما است. شما با ساخت یک وبسایت می‌توانید نیازهای شهروندان و همشهری های خود را به خوبی برطرف کنید. اگر شما بعنوان یک صاحب کسب و کار یک شغل را اداره می‌کنید می‌دانید که برای افزایش درآمد باید روش های مختلف بازاریابی را امتحان کنید.

اما مهم تر از آن کشاندن افراد محلی و همشهری به سمت شغلتان است.

اما چرا شرکتهای طراحی وب سایت در کرج وردپرس را به شما پیشنهاد می‌کنند؟

حتما شما هم در اینترنت جستجو کرده اید و به این کلمه برخورده اید که طراحی سایت ارزان در کرج یا هر شهر دیگری با وردپرس آسان تر و بدون هزینه است.

اگر بخواهم صادقانه برای شما توضیح دهم بله زیر ساخت این برنامه رایگان است اما شما با زیر ساخت تنها نمی‌توانید یک سایت داشته باشید. اما ساخت ظاهر سایت هم به همین راحتی ها که فکر می‌کنید نیست و نیازمند متخصص آن است.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 • قیمت پایین تر
 • یادگیری آسان
 • امکان تغییر در هر زمان
 • ایجاد تغییر به آسانی

مهمترین ویژگی هایی که شرکت های طراحی سایت کرج باید داشته باشند:

به دلیل نزدیک بودن این شرکت ها به شما یک مزیت مهمی که نسبت به سایر دفاتر ساخت وبسایت دارند، رفت و آمد آسان و بدون محدودیت است. این مورد می‌تواند جزئ اصلی ترین مواردی باشد که می‌تواند خیال شما را بابت امنیت و در دسترس بودن راحت کند.ویژگی شرکت طراحی سایت در کرج

اما عمده ترین ویژگی های شرکتهای طراحی سایت در کرج:

 1. رسمی بودن و ثبت شرکت می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.
 2. تعهد به کار
 3. نمونه کارهای قوی
 4. پاسخگو بودن
 5. داشتن مکان فیزیکی برای قرارهای ملاقات

قیمت طراحی سایت در کرج

یکی دیگر از دلایلی که به شما وردپرس را پیشنهاد می‌کنیم، همین قیمت است. قیمت طراحی با وردپرس خیلی پایین تر از کدنویسی است.

برای کسب و کارهای کرجی  قیمت و کیفیت مهمترین عامل است. اگر شما سایت خود را با کدنویسی آغاز کنید باید هزینه ای بالای 10 الی 20 میلیون تومان پرداخت کنید. اما برای سات های وردپرسی بسته به سفارش شما از 3 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است.

آوش تک سایت طراحی وب سایت کرج

برای طراحی سایت کرج شرکت های زیادی وجود دارند. شما می‌توانید به راحتی با یک جستجوی کوچک به راحتی چندین شرکت را پیدا کنید. اما ما در آوش تک مراحل زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

ما با کمک شما شغلتان را آنالیز کرده و انواع سایتهای مشابه و رقبا را بررسی خواهیم کرد.

سلایق شما در رنگ و نوع سایت بررسی و با کمک هم به یک نظر مشابه خواهیم رسید.

شما در آوش تک تا یک ماه بعد از پایان قرارداد می‌توانید تغییراتی را در سایت اعمال کنید.

آموزش کار با سایت و وارد کردن اطلاعات را به شما خواهیم داد.

برای سایت های فروشگاهی اینماد مهمترین نکته است. دریافت اینمادتان با ما

مشاوره رایگان آوش تک

سئو چیست؟

ساخت سایت به کمک سئو می‎تواند شما را در بازار آنلاین از صفر به صد برساند. سئو یا همان بهینه سازی سایت شما را به رتبه های بالاتر می‌رساند. زمانی که شما صفحه اول گوکل یا رتبه های یک تا سه باشید کاربران بیشتری روی سایت شما کلیک کرده و فروش قابل توجهی خواهید داشت.

جمع بندی

طراحی سایت در کرج بغیر از افزایش فروش و کسب درامد بیشتر می‌تواند اعتبار و برند شما را به افراد بیشتر نشان دهد. یادتان باشد که در کرج با اینکه شهری به نسبت بزرگ و پیشرفته هست، هنوز خیلی از کسب و کارها به سمت بازار آنلاین نیامده و در بازاریابی سنتی گیر کرده اند. شما می‌توانید از رقبا جلو بزنید و در بین آنها خودی نشان دهید.

حتما اگر تجربه و یا نظری درباره موضوع سایت در کرج دارید در زیر همین مقاله برای ما بنویسید تا ما بتوانیم خدمات بهتری را ارئه دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  اشتراک گذاری  
اطلاع از