طراحی سایت شرکتی چیست؟ | طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت شرکتی چیست

طراحی سایت شرکتی چیست؟ در این مقاله تصمیم داریم درمورد طراحی سایت‌های شرکتی صحبت کنیم. اصلا به چه سایت‌هایی، سایت شرکتی گفته می‌شود؟ یک سایت شرکتی باید چه امکاناتی دشاته باشد؟ اصلا ممکن است یک سایت شرکتی وردپرسی داشته باشیم؟ یا برای طراحی سایت شرکتی احتیاج به یک برنامه نویس داریم؟

در ادامه ما به سوالات بالا پاسخ می‌دهیم.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

شاید 10 سال پیش سایت شرکتی معنی نداشت و هر شرکتی که تاسیس میشد فقط با چاپ کارت ویزیت و یا در نهایت تبلیغ در روزنامه یا نیازمندی‌ها، خدماتی که ارائه می‌دانند را به عموم مردم اطلاع رسانی می‌کردند. اما امروزه که همه چیز اینترنتی شده است و مردم بیشتر اطلاعات خود را از اینترنت به دست می‌آورند، دیگر شیوه تبلیغات سنتی کاربردی و جوابگو نیست.

 

چرا باید برای شرکت خود سایت طراحی کنیم؟

این روزها اینترنت و موتورهای جستجو به مرجع اول و آخر مردم تبدیل شده اند. با این اوصاف شرکت‌هایی که زودتر از این فرصت استفاده کرده‌اند و جایگاهی برای خود در فضای وب تهیه کرده‌اند به راحتی از رقیبان خود پیشی گرفته‌اند. در چنین شرایطی نداشتن یک وبسایت برای کسب و کار خود، نقطه یک ضعف محسوب می‌شود.

 • شما باید بیزنس خود را در جایی تبلیغ کنید که عموم مردم در آنجا حضور دارند و چه جایی بهتر از اینترنت که اکثر مردم از آن استفاده می‌کنند.
 • شما با سایت شرکتی به راحتی می‌توانید رزومه شرکت خودتان را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.
 • با طراحی سایت شرکتی شما به راحتی قادر خواهید بود نمونه کارهای خود و همکاری‌هایتان را با دیگر سایت‌ها بعنوان نمونه کار داخل سایت قرار دهید.
 • با طراحی سایت شرکتی می‌توانید نظرات و رضایت مشتریانتان را داخل سایت قرار دهید تا مخاطبان جدیدتان هم از کیفیت کار شما با خبر شوند.

 • شما با طراحی سایت شرکتی به راحتی قادر خواهید بود خدمات خودتان را داخل سایت معرفی کنید و مخاطبانتان با یک سرچ ساده می‌توانند شما را در اینترنت پیدا کنند و از خدمات شما استفاده کنند.
 • با طراحی سایت برای شرکت خود دیگر شما محدود به زمان و مکان خاصی نیستید و وب سایت شرکتی شما بصورت 24 ساعته فعال بوده و به راحتی مخاطبانتان می‌توانند از خدمات شما استفاده کنند.
 • شما به راحتی می‌توانید با وب سایت شرکتی خود برندتان را در اینترنت معرفی کنید و اصطلاحا برند سازی کنید.

برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم؟

برای طراحی وبسایت شرکتی چندین راه وجود دارد که در ادامه با هم بررسی می‌کنیم

شما هم اگر تصمیم گرفته اید که برای برند خود یا بیزنس خود یک سایت شرکتی داشته باشید برای طراحی چندین راه وجود دارد که در این مقاله باهم بررسی خواهیم کرد.

استخدام نیرو طراح سایت در شرکت:

شما می‌توانید به راحتی یک آگهی در دیوار و یا شیپور برای استخدام طراح سایت منتشر کنید و یک نفر طراح سایت به مجموعه خود اضافه کنید:

مزایا:

حضور دائم در شرکت
برروز رسانی سایت در کمترین زمان ممکن
پشتیبانی قوی

معایب:

هزینه بالای نگهداری نیرو

طراحی سایت توسط فریلنسرها:

فریلنسر به افرادی گفته می‌شود که به صورت دورکاری و پروژه‌ای برای شما سایت طراحی می‌کنند. برای همکاری با فریلنسرها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به وبسایت‌هایی مانند پونیشا یا پارسکدرز و… مراجعه کنید و یک حساب کاربری برای خود راه اندازی کنید و سفارش خود را در سایت ثبت کنید به همراه قیمت پیشنهادی و سقف هزینه‌ای که می‌خواهید برای طراحی سایت پرداخت کنید.
سپس فریلنسرها بر اساس قیمتی که تعیین کرده‌اید پیشنهادهایی را برای شما ارسال می‌کنند که از میان پیشنهادها می‌توانید یکی را انتخاب و با آن شخص همکاری کنید.

مزایا:

هزینه پایین طراحی سایت
حق انتخاب بین چندین فریلنسر
انجام پروژه در زمان مشخص شده

معایب:

 • پشتیبانی بعضا خیلی ضعیف
 • ممکن است در انتخاب فریلنسر اشتباه کنید و این اشتباه منجر به شکست پروژه شما شود
 • پشتیبانی ضعیف
 • برای بروزرسانی سایت باید هزینه مضاعف بپردازید و باید هزینه‌های پشتیبانی را جداگانه پرداخت کنید

طراحی سایت توسط شرکت های طراحی سایت:

و آخرین راهکاری که برای طراحی سایت به شما پیشنهاد می‌شود این است که آن را به یک تیم طراح سایت بسپارید تا سایت را با بهترین کیفیت ممکن برای شما  طراحی کنند.
بهترین گزینه برای انتخاب همین گزینه برای طراحی سایت است. زیرا در شرکت طراحی سایت متخصصانی وجود دارد که حوزه فعالیت آنها طراحی سایت است و بصورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی روی مقوله طراحی سایت فعالیت می‌کنند.

مزایا:

طراحی سایت بصورت حرفه‌ای و اصولی
پشتیبانی قوی
بروزرسانی در کمترین زمان ممکن
قیمت‌های مناسب (به دلیل ارائه پکیج های متنوع)
تحویل سایت در زمان مقرر

معایب:

هزینه نسبتا بالا برای راه اندازی 

طراحی سایت شرکتی ارزان

گول زننده است مگه نه؟! حواستان باشد که گول این پیام تبلیغاتی وسوسه انگیز را نخورید!
از قدیم گفتن «هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری»

اجازه بدهید خیالتان را راحت کنم طراحی سایت شرکتی از 500 هزارتومان داریم به بالا. ولی از کیفیت بسیار پایین برخوردار است و صرفا فقط یک سایت طراحی شده، بدون رعایت اصول استاندارد طراحی سایت. پس چقدر بهتر است از همان ابتدا سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بسپارید تا حداقل خیالتان راحت باشد که سایت شما به صورت اصولی طراحی شود.

اصول طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی باید طبق اصولی طراحی سایت انجام شود. وب سایت شرکتی شما باید شامل برگه اصلی سایت به صورت اصولی و استاندارد، همچنین برگه‌های تماس با ما، درباره ما و… باشد.

حتما قبل از سفارش طراحی سایت شرکتی باید اطمینان حاصل کنید که آن شخص و یا تیم طراحی سایت به اصول طراحی سایت مسلط هستند یا خیر. با درخواست نمونه کار از شرکتی که می‌خواهید به آن سفارش طراحی سایت بدهید، می‌توانید کیفیت کار آن‌ها را بررسی و آنالیز کنید، سپس تصمیم به همکاری بگیرید.

امکانات سایت شرکتی

امکانات سایت شرکت بسته به نیازهای شرکت شما می‌تواند متفاوت باشد اما یکسری امکانات پایه‌ای در تمامی سایت‌های شرکتی یکسان هستند.

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراح سایت می‌تواند بسته به نیاز شما و کارایی شرکتتان با انواع زبان‌های برنامه نویسی مانند asp یا php و یا دیگر زبان‌های برنامه نویسی سایت شما را طراحی کند. اما جدای از برنامه نویسی اختصاصی سایت شما می‌توانید از سیستم‌های مدیریت محتوا و یا همان CMS ها مانند وردپرس و جوملا استفاده کنید و سایت شرکتی خودتان را طراحی کنید.

در ادامه به مزایای و معایب طراحی سایت با زبان‌های برنامه نویسی و سیستم‌های مدیریت محتوا اشاره می‌کنیم.

طراحی سایت شرکتی با زبان‌های برنامه نویسی و اختصاصی

برای این نوع از طراحی سایت شما نیاز به برنامه نویس خواهید داشت که بصورت دائم در شرکت شما حضور داشته باشد تا تغییرات لازم و بروز رسانی‌های سایت را برای شما انجام دهد.

مزایا:

طراحی سایت بصورت کاملا سفارشی و کاستومایز شده
طرح اختصاصی

معایب:

هزینه طراحی بسیار بالا
بروز ایرادات احتمالی
هزینه بالای پشتیبانی
برای کوچک‌ترین بروز رسانی‌ها و تغییرات نیاز به کدنویسی توسط برنامه نویس است
سئو و بهینه سازی نسبتا سخت

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

شما به راحتی می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم سایت خود را به تیم طراحی سایت بسپارید تا سایت شما را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس برای شما راه اندازی کنند.
شما به راحتی و با آموزش تقریبا یک ساعت به راحتی می‌توانید تغییرات و بروز رسانی سایت را خودتان بدون نیاز به طراح سایت و برنامه نویس انجام دهید و به راحتی در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

مزایا:

هزینه طراحی سایت مناسب
بروزرسانی آسان
بهینه سازی و سئو آسان
طراحی استاندارد
بروز رسانی مداوم
طراحی سایت به صورت اختصاصی و سفارشی
طراحی حرفه ای

معایب:

ندارد

طراحی سایت شرکتی در کرج و تهران

حتما ضرورتی ندارد شرکت طراحی سایت شما در شهر و استان شما باشد شما باید سعی کنید با یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای کار کنید که دارای متخصصان حرفه‌ای باشد و پشتیبانی هم می‌تواند به صورت آنلاین انجام شود.

طراحی سایت شرکتی در کرج و تهران

اگر علاقه دارید حتما حضوری با شرکت طراح سایت در ارتباط باشید می‌توانید شرکت های طراحی سایت شهر خود را آنالیز کنید و بهترین آنها را برای طراحی سایت انتخاب کنید.
آوش تک خدمات طراحی سایت خود را در شهرهای کرج و تهران به صورت حضوری ارائه می‌دهد حتی شما اگر از شهرهای دیگر هم باشید با یک تماس و مشاوره می‌توانید به صورت آنلاین سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید.

ختم کلام

در این مقاله سعی کردیم راهنمای کاملی در مورد طراحی سایت شرکتی از اینکه چرا باید برای شرکت خود سایت داشته باشید همچنین طراحی سایت شرکت خود را به چه تیم طراحی بسپارید از چه نوع پلتفری برای راه اندازی سایت خود استفاده کنید، گفتیم

امیدواریم استفاده لازم را از این مقاله برده باشید. مثل همیشه نظرات و پیشنهادات و تبادل اطلاعات با شما عزیزان برای ما لذت بخش است پس ما را بی نصیب نگذارید و به هرچه بهتر شدن مطالب کمک کنید.

طراحی سایت شرکتی چیست؟ ⭐

شاید 10 سال پیش سایت شرکتی معنی نداشت و هر شرکتی که تاسیس میشد فقط با چاپ کارت ویزیت و یا در نهایت تبلیغ در روزنامه های یا نیازمندی‌ها، خدماتی که ارائه میدانند را به عموم مردم اطلاع رسانی میکردند. اما در حال حاضر که همه چی اینترنتی شده و مردم بیشتر زمان روزانه خود را در حال وبگردی هستند و نیازمندی های خود را بدون اینکه بخواهند روزنامه ای تهیه کنند و یا منتظر باشند که تراکت و یا کارت ویزیتی را شرکتی بدست آنها برسانند مزایای بیشتر را در مقاله بخوانید

اصول طراحی سایت شرکتی چیست؟ ⭐⭐

برای طراحی سایت شرکتی باید طبق اصولی طراحی سایت انجام شود و وب سایت شرکتی شما باید شامل برگه اصلی سایت بصورت اصولی و استاندارد همچنین برگه های تماس با ما، درباره ما و… را به صورت اصولی و استاندارد انجام شود طراحی اصولی را در مقاله بخوانید

طراحی سایت شرکتی با وردپرس چیست؟ ⭐⭐⭐

شما به راحتی میتوانید با هزینه های بسیار کم سایت خود را به تیم طراحی سایت بسپارید تا سایت شما را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس برای شما راه اندازی کنند. شما به راحتی و با آموزش تقریبا یک ساعت به راحتی میتوانید تغییرات و بروز رسانی سایتتان را خودتان بدون نیاز به طراح سایت و برنامه نویس انجام دهید و به راحتی در هزینه های خود صرفه جویی کنید اطلاعات بیشتر را در مقاله بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

20
دیدگاه بگذارید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
9 موضوع کامنت
11 پاسخ به موضوع
0 دنبال کنندگان
 
کامنت‌های بیشتر
داغترین کامنت‌ها
6 صاحب نظر
مهرانعاطفه نیازیحامد برفیننگین 58مهدی-مشهد آخرین صاحب نظران
  اشتراک گذاری  
جدیدترین‌ها قدیمی‌ترین‌ها بیشترین رای
اطلاع از
mohammad ebrahimi
مهمان
mohammad ebrahimi

فرق یه طراح سایتی که با 200 300 تومن طراحی میکنه با یه طراحی یا شرکت که 5 6 میلیون میگیره طراحی میکنه چیه ؟ چرا این تفاوت قیمتا وجود داره ؟

الناز
مهمان
الناز

طراحی سایت با وردپرس چه معایبی داره؟ اصلا معایبی داره یا نه؟

بارانا
مهمان
بارانا

?slm shoma wordprs ham amozesh midid

malihe
مهمان
malihe

چه مقدار فضا برای سایت من کافیه؟

سایه مکتبی
مهمان
سایه مکتبی

سلام وقتتون بخیر. یک طراح سایت به ما گفت که لینک شکسته زیاد داریم توی سایتمون . جناب لینک شکسته چیه؟ و اگر لینک شکسته توی سایتمون داشته باشیم چقدر ضرر داره برای سایت ما؟

مهدی-مشهد
مهمان
مهدی-مشهد

چطوری متوجه بشم که وب سایتم در در دستگاه های مختلف چجوری نمایش داده میشه؟

نگین 58
مهمان
نگین 58

سلام . ممنون از مقالتون . چگونه می‌تونیم دیدگاه‌های وردپرس را غیرفعال کنیم؟

حامد برفین
مهمان
حامد برفین

توی وردپرس چه مراحلی را باید برای مقابله با هک شدن بدونیم؟

عاطفه نیازی
مهمان
عاطفه نیازی

سلام ما یک سایت برامون طراحی شده توسط یه شرکت و اینکه دیگه نمیدونیم سایت رو باید چیکار کنیم نیاز داره کار خاصی انجام بدیم روش یا نه همینجوری بمونه کافیه؟ تقریبا 6 ماهه که طراحی شده

لوگو شرکت آوش تک

بازاریابی و فروش

طراحی سایت و سئو

عضویت در خبرنامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سفیر شهر فناوری آوش می‌باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت: آوش تک

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم